Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Největší stavba v moderní historii Jičína nabírá konkrétní obrysy. Odkaz architekta a urbanisty Čeňka Musila, který se před sto lety výrazně podílel na podobě města, dostane pokračování. Kousek od centra vznikne nová čtvrť s rodinnými a bytovými domy.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Slovensko vyhostí tři ruské diplomaty, vyjádřilo tak i solidaritu s ČR 8

Bratislava - Slovensko rozhodlo o vyhoštění tří pracovníků ruského velvyslanectví, řekl dnes novinářům premiér Eduard Heger, na odjezd ze země dostali týden. Krok zdůvodnil tím, že...


Nic jsme nezrušili, jen odložili. 5

Madrid - Předseda Realu Madrid Florentino Pérez prohlásil, že fotbalová superliga není zrušená, ale jen odložená. Podle něj jsou představitelé soutěže po zdrcující kritice připraveni...


Zápasnice Hanzlíčková získala bronz na ME 4

Varšava - Zápasnice Adéla Hanzlíčková získala bronzovou medaili na mistrovství Evropy ve Varšavě.


ŽIVĚ: Vyjádření české vlády k postupu vůči Rusku 5

Ve 12:00 vypršela lhůta, do které Rusko mělo podle požadavku České republiky umožnit návrat všech 20 vyhoštěných českých diplomatů na ambasádu v Moskvě. Ruská strana se zatím oficiálně nevyjádřila, české ministerstvo zahraničí k záležitosti vydá prohlášení.

echo24.cz 22.04.21 12:03:00Brankář Machovský míří ze Sparty do KHL 3

Riga - Hokejový brankář Matěj Machovský odchází ze Sparty do Kontinentální ligy do Dinama Riga, kde se dohodl na roční smlouvě.

Sport | ČeskéNoviny.cz 22.04.21 15:06:00


V Itálii uzavřeli vyšetřování zřícení mostu v Janově, soud hrozí 69 lidem. 3

Téměř tři roky od zřícení dálničního mostu v Janově ukončila italská prokuratura vyšetřování tragédie, při které zemřelo 43 lidí. Soudní proces hrozí 69 osobám, včetně manažerů dálniční společnosti Autostrade per l'Italia (ASPI), která měla most ve správě.


Kapitánem hokejistů proti Rakousku bude Tomáš Zohorna 3

Vídeň - V roli kapitána hokejové reprezentace v dnešním utkání Euro Hockey Challenge ve Vídni proti domácímu Rakousku bude Tomáš Zohorna.

Sport | ČeskéNoviny.cz 22.04.21 11:35:00


Průzkum: Při sportu na venkovních hřištích se nakazilo minimum sportovců 3

Praha - Riziko nákazy koronavirem při venkovním sportu je mizivé, zjistil průzkum, který na žádost skupiny Restart provedla Fotbalová asociace ČR (FAČR).

Sport | ČeskéNoviny.cz 22.04.21 09:40:00


Hokejový útočník Jaškin je podle ruských médií blízko návratu do NHL 3

Nejlepší střelec aktuální sezony KHL v dresu Dynama Moskva se podle některých zpráv...

Sport | ČeskéNoviny.cz 22.04.21 09:31:00


AP: V okolí izraelského jaderného střediska se rozezněly varovné sirény 6

V okolí izraelského jaderného střediska Dimona se ve čtvrtek brzy ráno rozezněly sirény, které varují před leteckým či raketovým útokem. Informovala o tom agentura AP. Podle izraelské armády dopadla do Negevské pouště raketa ze Sýrie, která nemířila na jaderné pracoviště.


Obchody, služby i sportoviště otevřou už příští týden? 3

Zásah však má několikadenní odklad, vstoupí v platnost čtvrtý den po právní moci soudního rozhodnutí. Ministerstvo tedy může opatření ještě změnit tak, aby odpovídalo nárokům soudu.


Duka napsal Zemanovi: Pokud chce být ČR svobodným státem, musí být hrdá 3

Text ve čtvrtek zveřejnil na svém blogu. Klade v něm také otázku, zda silnější má právo jednat se slabším mocensky, anebo má povinnost respektovat jeho integritu a jeho práva.


Bývalá kasárna v Jičíně nahradí nová čtvrť, vyjde na 235 milionů 4 ( 2 )

Největší stavba v moderní historii Jičína nabírá konkrétní obrysy. Odkaz architekta a urbanisty Čeňka Musila, který se před sto lety výrazně podílel na podobě města, dostane pokračování. Kousek od centra vznikne nová čtvrť s rodinnými a bytovými domy.

no title 22.04.21 13:16:01