Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: zmluvu

 • Nová osa Budapešť - Řím? 2 ( 2 )

  Matteo Salvini, italský ministr vnitra a šéf ultrapravicové Ligy, navštívil Maďarsko. Ačkoliv oficiálním cílem návštěvy bylo potvrdit dvoustrannou spolupráci při ochraně hranic, oba straničtí lídři se zřetelně zaměřili také na to, co přijde po evropských parlamentních volbách, informuje Dénes Sályi. Matteo Salvini, italský ministr vnitra a šéf ultrapravicové Ligy, navštívil Maďarsko. Ačkoliv oficiálním cílem návštěvy bylo potvrdit dvoustrannou spolupráci při ochraně hranic, oba straničtí lídři se zřetelně zaměřili také na to, co přijde po evropských parlamentních volbách, informuje Dénes Sályi.

  Britské listy 13.05.19 01:00:00


 • Volební šance maďarské opozice 1 ( 1 1 )

  V Budapešti je zřejmě opozice lépe organizována a připravena než v minulosti. Komunální volby v Maďarsku proběhnou na podzim. V Budapešti je zřejmě opozice lépe organizována a připravena než v minulosti. Je si jista lepšími výsledky než v roce 2014, kdy vládní Fidesz získal 17 z 23 okrsků. Podle dobře informovaných zdrojů...

  26.04.19 01:00:00


 • Rakouský festival Summer of Love nabídne Ninu Kraviz nebo Maceo Plexe 1 ( 1 )

  Na sobotním rakouském festivalu Summer of Love zahrají Maceo Plex, Nina Kraviz, DJ Rush ale slovenský DJ a producent Denes Toth. Na sobotním rakouském festivalu Summer of Love zahrají Maceo Plex, Nina Kraviz, DJ Rush ale slovenský DJ a producent Denes Toth.

  12.07.18 12:05:43


 • Moody x Truesounds 3

  Peter Makto (HU), Gregory S (HU), Tomin Tomovic, Denes Toth, Gustawson

  28.01.17 01:00:00