Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Dálnici D5 za Prahou ve směru na Plzeň uzavřela v pondělí časně ráno téměř na dvě hodiny nehoda osobního vozidla a dodávky. Řidič osobního vozidla utrpěl těžká zranění, záchranáři ho převezli do nemocnice.

Všichni bez rozdílu dál povinně nosí ochranu dýchacích cest při použití veřejné dopravy, v obchodech, úřadech, nemocnicích a dalších vnitřních prostorech.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě


Jak Češi zářili v hokeji. 4

Bylo až s podivem, jak diváci i spoluhráči neochvějně spoléhají na schopnosti slavného veterána.


Malým firmám by měl stát odpustit odvody, schválila vláda. 5

Praha - Firmám do 50 zaměstnanců by stát mohl odpustit sociální odvody za červen až srpen. Zaměstnavatel by ale nesměl propustit víc než desetinu pracovníků a ve srovnání s březnem...


Živě: Od úterý se otevřou všechny přechody s Německem a Rakouskem 6

Na pondělním zasedání schválila vláda návrh vicepremiéra a ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD).Miliardy "vyletěly komínem"? 4

Praha - Ministerstvo obrany (MO) investovalo v letech 2016 až 2018 do nové techniky české armády 2,8 miliardy korun, dalších 1,3 miliardy korun stály opravy, údržba a náhradní díly. Přesto...


Hokejoví útočníci Tomáš a Hynek Zohornové pokračují v Chabarovsku 3

Hokejoví útočníci Tomáš a Hynek Zohornové budou i nadále hrát v Kontinentální lize za Chabarovsk. Zástupci Amuru na sociálních sítích oznámili, že se s českými reprezentanty domluvili na nových ročních smlouvách, které by hráči měli v nejbližší době podepsat.

no title 25.05.20 18:15:00


Děti s postižením se budou moct vrátit do speciálních škol 1. června, omezeně se otevřou také střední školy 4

Praha - Do speciálních škol se budou moct vrátit děti se zdravotním postižením od 1. června. Schválila to dnes vláda nad rámec původně plánovaného harmonogramu rozvolňování fungování...Praha vyvěsí černou vlajku. 3

Praha - Vedení hlavního města nesouhlasí s vládním záměrem vyplatit podporu pro podnikatele postižené opatřeními proti koronaviru z peněz, které byly určeny pro obce a kraje.Dálnici D5 za Prahou ve směru na Plzeň uzavřela vážná nehoda 3 ( 1 )

Dálnici D5 za Prahou ve směru na Plzeň uzavřela v pondělí časně ráno téměř na dvě hodiny nehoda osobního vozidla a dodávky. Řidič osobního vozidla utrpěl těžká zranění, záchranáři ho převezli do nemocnice.