Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: zkušené

 • Brněnské nemocnice urgentně hledají nové dárce krve i kostní dřeně 1

  Brno, 8. září 2020 - Nejen brněnské nemocnice hlásí kritický nedostatek krve i kostní dřeně. Propagují ji také ambasadoři Lucie Šafářová a Adam Ondra. Brno, 8. září 2020 – Nejen brněnské nemocnice hlásí kritický nedostatek krve i kostní dřeně. Přivést nové i již zkušené dárce do odběrových center dvou zdejších fakultních nemocnic – to je cíl kampaně Darujme krev pro Brno, která začala už...

  iBrno: zprávy z Brna 08.09.20 01:00:00


 • Brněnské Šelmy nedaly šanci Olympu a dál vedou extraligu volejbalistek 1

  Extraligu volejbalistek vedou i po 13. kole s jednobodovým náskokem Šelmy před Olomoucí. Zkušené Brňanky podruhé v sezoně neztratily ani set s pražským Olympem, tentokrát na jeho palubovce zvítězily 27:25, 25:18 a 25:14 a zaznamenaly v soutěži šestou výhru za sebou. Extraligu volejbalistek vedou i po 13. kole s jednobodovým náskokem Šelmy před Olomoucí. Zkušené Brňanky podruhé v sezoně neztratily ani set s pražským Olympem, tentokrát na jeho palubovce zvítězily 27:25, 25:18 a 25:14 a zaznamenaly v soutěži šestou výhru za...

  no title 30.11.19 20:55:00


 • Nešťastná smrt zkušené horolezkyně: Kráska uklouzla na skále u vodopádu 1

  Strašlivá tragédie, při které vyhasl život mladé horolezkyně. Stačil jeden špatný krok a zřítila se z dvacetimetrového útesu. "Nedokázal jsem ji zachytit včas," vypověděl zdrcený přítel Adam Stanaway (30). Strašlivá tragédie, při které vyhasl život mladé horolezkyně. Hannah Lowe (†29) si v jednu chvíli plánovala společnou budoucnost se svým přítelem na vrcholku vodopádů. Stačil jeden špatný krok a zřítila se z dvacetimetrového útesu. „Nedokázal jsem ji zachytit včas,“ vypověděl zdrcený přítel...


 • Ledničku nepřecvičíte a další rady zkušené sportovkyně, jak zhubnout 1

  Už jste vyzkoušely desítky diet a hubnoucích programů, ale kila jsou vždycky po nějaké době zpátky. Co děláte špatně a v čem to vzít za jiný konec? Už jste vyzkoušely desítky diet a hubnoucích programů, ale kila jsou vždycky po nějaké době zpátky. Co děláte špatně a v čem to vzít za jiný konec?

  no title 01.06.19 00:00:00


 • Radost v Zoo Praha: Chápanům se narodilo mládě. 1 ( 1 )

  Ke čtyřčlenné rodince chápanů středoamerickým přibylo nové mládě, které se narodilo zkušené matce Talule. Mezinárodní svaz ochrany přírody vede chápana středoamerického v červeném seznamu jako ohrožený druh. Opičí výběh v trojské Zoo Praha se rozrostl o dalšího obratného člena. Ke čtyřčlenné rodince chápanů středoamerickým přibylo nové mládě, které se narodilo zkušené matce Talule. Mezinárodní svaz ochrany přírody vede chápana středoamerického v červeném seznamu jako ohrožený druh. 

  blesk.cz 19.08.20 15:27:00


 • Naučte děti pravidla bezpečného koupání v přírodě 1 ( 1 )

  Dovádění u vody si užije každé dítě. To, které se s ní teprve seznamuje, a zcela jistě to, které se řadí mezi zkušené plavce. V každém případě je ale nutné nejprve dětem připomenout pár důležitých Dovádění u vody si užije každé dítě. To, které se s ní teprve seznamuje, a zcela jistě to, které se řadí mezi zkušené plavce. V každém případě je ale nutné nejprve dětem připomenout pár důležitých

  Chytr� �ena 07.08.20 01:00:00


 • Brenda Fruhvirtová v Nice zanechala dobrý dojem, byť proti Cornetové nepřekvapila 1 ( 1 1 )

  Brenda Fruhvirtová na Ultimate Tennis Showdown v Nice nepřekvapila proti 59. hráčce světa Alizé Cornetové. Teprve třináctiletá česká naděje podlehla zkušené Francouzce 0-3 na sety, nicméně svým výkonem si ostudu rozhodně neudělala. Brenda Fruhvirtová na Ultimate Tennis Showdown v Nice nepřekvapila proti 59. hráčce světa Alizé Cornetové. Teprve třináctiletá česká naděje podlehla zkušené Francouzce 0-3 na sety, nicméně svým výkonem si ostudu rozhodně neudělala.


 • RECENZE: The Outer Worlds jsou skutečný nástupce Falloutu 1 ( 1 )

  Zkušené studio Obsidian opustilo dobře známé vody izometrických RPG a po dlouhé době zase zkouší štěstí ve třech rozměrech. A zkouší to nadmíru úspěšně. Zkušené studio Obsidian opustilo dobře známé vody izometrických RPG a po dlouhé době zase zkouší štěstí ve třech rozměrech. A zkouší to nadmíru úspěšně.

  27.10.19 00:00:00


 • Problémy biatlonistů. 1 ( 1 )

  Biatlonová reprezentace má před sebou dlouhé soustředění v dějišti příštího světového šampionátu, italské Anterselvě. Biatlonová reprezentace má před sebou dlouhé soustředění v dějišti příštího světového šampionátu, italské Anterselvě.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 04.10.19 10:30:04


 • Co když uklouznu? 1 ( 1 )

  Nervózně podupávám před startovní čárou. Cítím, jak se celý tým rozechvěle soustředí. Zkušené závodnice zaujmou startovní postavení. Co když na mokré trávě uklouznu, nepůjdou mi secvaknout hadice nebo mě takzvaně předběhne voda? "Bojím se," pípnu nesměle. Nervózně podupávám před startovní čárou. Cítím, jak se celý tým rozechvěle soustředí. Zkušené závodnice zaujmou startovní postavení. Co když na mokré trávě uklouznu, nepůjdou mi secvaknout hadice nebo mě takzvaně předběhne voda? „Bojím se,“ pípnu nesměle.

  idnes.cz 20.07.20 12:00:00


 • Šéf roudnického špitálu Soukup: Podařilo se nám najít kvalitní a zkušené lidi 1 ( 1 )

  /ROZHOVOR/ Nového vlastníka i vedení má odnedávna Podřipská nemocnice s poliklinikou v Roudnici nad Labem. /ROZHOVOR/ Nového vlastníka i vedení má odnedávna Podřipská nemocnice s poliklinikou v Roudnici nad Labem.

  Litoměřický deník 05.07.20 12:00:00


 • Nová výzva Hany Mašlíkové: Cvičení jen pro otrlé! 1 ( 1 )

  Půvabná modelka, moderátorka a fitnessačka Hana Reinders Mašlíková (37), se výzev nebojí. Cviky jsou to prý jenom pro zkušené! Je však otázkou, zda zkušené pijany… anebo sportovce. Půvabná modelka, moderátorka a fitnessačka Hana Reinders Mašlíková (37), se výzev nebojí. Poté, co přijala výzvu, v níž jako opice lezla po svém manželovi, chopila se mnohem vypečenějšího úkolu - cvičit pěkně s lahví vína. Cviky jsou to prý jenom pro zkušené!...

  blesk.cz 15.04.20 20:00:00


 • Kámasútra pro zkušené: Tyto polohy vás přivedou do extáze, ale chce to zručnost 1 ( 1 1 )

  Partnerský sexuální život by neměl být nudný, sex by měl být pro oba lákavý, samozřejmě spojený s příjemnými pocity a ideálně zakončený bouřlivým vyvrcholením obou zúčastněných. Partnerský sexuální život by neměl být nudný, sex by měl být pro oba lákavý, samozřejmě spojený s příjemnými pocity a ideálně zakončený bouřlivým vyvrcholením obou zúčastněných.

  05.04.20 12:00:01


 • Restaurátoři opravují tři vzácné vlámské tapisérie 1 ( 1 )

  Zámek ve Vimperku se má stát turistickým cílem regionu. Opravuje senejen zámek, ale i výzdoba jeho interiérů. Mezi ně budou patřit ivlámské tapisérie ze 17. století. Zatím byly ukryté vdepozitářích. Na restaurování pracují zkušené odbornice v Atelierutapiserií v Jindřichově Hradci. Zámek ve Vimperku se má stát turistickým cílem regionu. Opravuje senejen zámek, ale i výzdoba jeho interiérů. Mezi ně budou patřit ivlámské tapisérie ze 17. století. Zatím byly ukryté vdepozitářích. Na restaurování pracují zkušené odbornice v Atelierutapiserií v Jindřichově Hradci.

  radio.cz 22.03.20 00:00:00


 • Buggyra vytáhla Engeho a Vršeckého ze "závodnického důchodu". 1 ( 1 )

  Buggyra angažovala zkušené piloty Tomáše Engeho a Davida Vršeckého, již budou v jejích barvách závodit v čínském šampionátu sportovních vozů China GT. Buggyra angažovala zkušené piloty Tomáše Engeho a Davida Vršeckého, již budou v jejích barvách závodit v čínském šampionátu sportovních vozů China GT.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 19.03.20 06:01:00


 • 5 praktických tipů jak si vybrat boty na běhání v zimě 1 ( 1 1 )

  Běh skrze zasněženou krajinu je mezi vyznavači sportu stále oblíbenější. A nezáleží na tom, zda patříte mezi zkušené matadory nebo jestli se svou první myšlenkou na vyběhnutí zatím jen trochu koketujete. Běh skrze zasněženou krajinu je mezi vyznavači sportu stále oblíbenější. A nezáleží na tom, zda patříte mezi zkušené matadory nebo jestli se svou první myšlenkou na vyběhnutí zatím jen trochu koketujete.

  20.01.20 09:06:00


 • Drzé dítě obralo spícího opilce o mobil: Celostátně hledaná holka si vymyslela i jméno 1 ( 1 )

  Je jí teprve 14 let, ale už má nakročeno ke kariéře zkušené kapsářky. Jenže nezletilé dívce krádež v centru Brna nejprve překazily pozorné kamery a poté i strážníci. Je jí teprve 14 let, ale už má nakročeno ke kariéře zkušené kapsářky. Jenže nezletilé dívce krádež v centru Brna nejprve překazily pozorné kamery a poté i strážníci.

  blesk.cz 24.09.19 15:58:00


 • Nafukovací kruh: Ano, nebo ne? 1 ( 1 )

  Nafukovací kruh je velmi oblíbená a tradiční "plavecká" pomůcka, znáte však její klady a především zápory? Nafukovací kruh je velmi oblíbená a tradiční „plavecká“ pomůcka, znáte však její klady a především zápory?

  08.07.19 06:37:00


 • Strážníkům nestačil alkoholtester! 1 ( 1 )

  Téměř 5,5 promile alkoholu nadýchal v sobotu muž (53) z Brna. Byl tak opilý, že nedokázal s nikým ani komunikovat. Podle odborníků je alkohol nad 4,5 promile v těle i pro zkušené pijany smrtelným rizikem. Téměř 5,5 promile alkoholu nadýchal v sobotu muž (53) z Brna. Byl tak opilý, že nedokázal s nikým ani komunikovat. Nebylo divu. Podle odborníků je alkohol nad 4,5 promile v těle i pro zkušené pijany smrtelným rizikem.

  24.06.19 13:49:00


 • RECENZE: Dauntless dokazuje, že popularita se automaticky nerovná kvalita 1 ( 1 )

  Dauntless již k sobě za tu krátkou dobu od vydání dokázal přilákat více než 6 milionů hráčů. Zkušené fanoušky subžánru "loveckých RPG" však může oslovit snad jen tím, že je k mání zadarmo. Dauntless již k sobě za tu krátkou dobu od vydání dokázal přilákat více než 6 milionů hráčů. Zkušené fanoušky subžánru „loveckých RPG“ však může oslovit snad jen tím, že je k mání zadarmo.

  10.06.19 00:00:00