Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: zdravotním

 • Ornella je s miminkem doma! 1

  I když musela kvůli zdravotním problémům rodit císařským řezem, tak po pěti dnech ji i s chlapečkem Svenem pustili domů. Na Ornellu (27) před porodnicí čekal manžel Josef Kokta (62) a starší syn Quentin (7). I když musela kvůli zdravotním problémům rodit císařským řezem, tak po pěti dnech ji i s chlapečkem Svenem pustili domů. Na Ornellu (27) před porodnicí čekal manžel Josef Kokta (62) a starší syn Quentin (7). 


 • Vévodkyně Kate v šoku: Nečekané rozhodnutí prince Williama! 2

  Princ William (37) uvažuje o tom, že se vrátí do britské záchranné služby jako pilot helikoptéry. Princ William (37) uvažuje o tom, že se vrátí  do britské záchranné služby jako pilot helikoptéry. Druhý následník britského trůnu se rozhodl pomáhat v boji s pandemií koronaviru a převážet pacienty v kritickém zdravotním stavu, kteří vyžadují převoz na jednotku intenzivní péče...

  Aha - online magazín 04.04.20 12:00:00


 • Babiš není třetí den na veřejnosti. 1

  Čím dál nápadnější neúčast premiéra Andreje Babiše na tiskových konferencích a úterní náhlá kontrola na přítomnost koronaviru u více než tuctu jeho nejbližších spolupracovníků vyvolává spekulace o jeho zdravotním stavu. Čím dál nápadnější neúčast premiéra Andreje Babiše na tiskových konferencích a úterní náhlá kontrola na přítomnost koronaviru u více než tuctu jeho nejbližších spolupracovníků vyvolává spekulace o jeho zdravotním stavu.

  no title 02.04.20 10:44:00


 • Hasiči z Chotiměře a Velemína nabízejí starším lidem pomoc 1

  S nabídkou pomoci občanům přišli dobrovolní hasiči z Chotiměře a Velemína. Osobám v karanténě, zejména starším 60 let, nemocným či se zdravotním postižením, mohou doručit zásoby potravin, léků a drogerie. S nabídkou pomoci občanům přišli dobrovolní hasiči z Chotiměře a Velemína. Osobám v karanténě, zejména starším 60 let, nemocným či se zdravotním postižením, mohou doručit zásoby potravin, léků a drogerie.

  Litoměřický deník 01.04.20 12:37:00


 • Princ Charles (71) byl pozitivně testován na koronavir! 1

  Clarence House oznámil, že princ Charles (71) byl pozitivně testován na koronavirus. "Vykazoval mírné příznaky, ale je prozatím v dobrém zdravotním stavu a pokračuje v práci ze svého domova," stojí ve zprávě. Clarence House oznámil, že princ Charles (71) byl pozitivně testován na koronavirus. „Vykazoval mírné příznaky, ale je prozatím v dobrém zdravotním stavu a pokračuje v práci ze svého domova,“ stojí ve zprávě.


 • Euromedia pošle zdarma 10 tisíc knih dětem zdravotníků 1

  Knižní holding Euromedia poskytne zdarma 10 tisíc knížek dětem zdravotníků. Nakladatelství spustilo registraci školek i jednotlivců, kteří lékařům a zdravotním sestrám bojujícím proti koronaviru hlídají děti. Těm pak pošlou balíčky s knížkami a audioknihami. Knižní holding Euromedia poskytne zdarma 10 tisíc knížek dětem zdravotníků. Nakladatelství spustilo registraci školek i jednotlivců, kteří lékařům a zdravotním sestrám bojujícím proti koronaviru hlídají děti. Těm pak pošlou balíčky s knížkami a audioknihami.


 • Euromedia pošle deset tisíc knížek dětem zdravotníků 1

  Knižní holding Euromedia, pod který spadá například síť knihkupectví Luxor nebo Knižní klub, spustil registraci školek i jednotlivců, kteří lékařům a zdravotním sestrám hlídají děti. Těm pak pošlou knížky a audioknihy. Knižní holding Euromedia, pod který spadá například síť knihkupectví Luxor nebo Knižní klub, spustil registraci školek i jednotlivců, kteří lékařům a zdravotním sestrám hlídají děti. Těm pak pošlou knížky a audioknihy.

  Pražský patriot 23.03.20 15:28:00


 • Má koronavirus? 1

  Je to více než čtrnáct dní, kdy modelka Heidi Klumová (46) kvůli zdravotním problémům odešla z porotcování talentové show a zabarikádovala se doma. Domnívala se, že má koronavirus. Testy prodělala minulý týden, dodnes však nikomu neprozradila, jak dopadly. Je to více než čtrnáct dní, kdy modelka Heidi Klumová (46) kvůli zdravotním problémům odešla z porotcování talentové show a zabarikádovala se doma. Domnívala se, že má koronavirus. Testy prodělala minulý týden, dodnes však nikomu neprozradila, jak dopadly.


 • Nakazila se lékařka i sestry! 2

  Před zákeřným koronavirem neuteče nikdo. Covid-19 »kosí« i ty, kteří se starají o naše zdraví! Nevyhýbá se doktorům, zdravotním sestrám ani záchranářům. Před zákeřným koronavirem neuteče nikdo. Covid-19 »kosí« i ty, kteří se starají o naše zdraví! Nevyhýbá se doktorům, zdravotním sestrám ani záchranářům.

  Aha - online magazín 22.03.20 05:00:00


 • Po kolapsu se mu daří lépe. 1 ( 1 )

  Vedení nizozemského Ajaxu Amsterdam ukončilo smlouvu s Abdelhakem Nourim. Stalo se tak krátce poté, co fotbalistova rodina zveřejnila pozitivní informace o zdravotním stavu mladého hráče, který před necelými třemi lety zkolaboval přímo na trávníku. Vedení nizozemského Ajaxu Amsterdam ukončilo smlouvu s Abdelhakem Nourim. Stalo se tak krátce poté, co fotbalistova rodina zveřejnila pozitivní informace o zdravotním stavu mladého hráče, který před necelými třemi lety zkolaboval přímo na trávníku.

  Deník.cz 31.03.20 21:08:00


 • Ministerstvo upravilo pravidla pro domovy seniorů. 1 ( 1 )

  Ministerstvo zdravotnictví oznámilo nová opatření, která mají zamezit šíření koronaviru v domovech pro seniory. Právě starší lidé jsou totiž nejrizikovější skupinou onemocnění COVID-19. Ministerstvo zdravotnictví oznámilo nová opatření, která mají zamezit šíření koronaviru v domovech pro seniory. Právě starší lidé jsou totiž nejrizikovější skupinou onemocnění COVID-19. S ním spojeným zdravotním komplikacím dosud v Česku podlehlo devět osob, přičemž sedm z nich bylo starších sedmdesáti let. 

  Deník.cz 27.03.20 14:29:00


 • Nová paušální daň slibuje podnikatelům méně papírování. 1 ( 1 )

  Od příštího roku chce ministerstvo financí dát podnikatelům možnost zbavit se povinnosti vyplňovat daňové přiznání a přehledy o sociálním a zdravotním pojištění. Umožnit jim to má nová paušální daň, v rámci níž by fixní částkou najednou zaplatili na... Od příštího roku chce ministerstvo financí dát podnikatelům možnost zbavit se povinnosti vyplňovat daňové přiznání a přehledy o sociálním a zdravotním pojištění. Umožnit jim to má nová paušální daň, v rámci níž by fixní částkou najednou zaplatili na...


 • Princ Charles se nakazil koronavirem, má mírné příznaky nemoci COVID-19 10 ( 1 10 )

  Britský princ Charles (71) se nakazil koronavirem. U Charlesovy manželky Camilly byl test na koronavirus negativní. Královna Alžběta II. je podle Buckinghamského paláce v dobrém zdravotním stavu. Britský princ Charles (71) se nakazil koronavirem. Má mírné příznaky nemoci, kterou virus SARS-CoV-2 způsobuje, zůstává ale v dobrém zdravotním stavu a posledních pár dní pracuje z domova, informoval dnes úřad následníka britského trůnu. U Charlesovy manželky Camilly byl test...


 • Malé děti hendikep neřeší, válčí za inkluzi mladá žena 1 ( 1 )

  Bára Antonovičová (27) je sama od narození upoutaná na vozík a k většině každodenních činností potřebuje pomoc asistenta. Bára Antonovičová (27) je sama od narození upoutaná na vozík a k většině každodenních činností potřebuje pomoc asistenta. Vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy univerzity (MU), loni získala mandát Mladé delegátky ČR do OSN a přednášela v New Yorku i u nás o tom, jak důležité je začleňovat děti...

  29.02.20 21:26:02


 • Cyklistika König přerušil kariéru, definitivní konec neohlásil 2 ( 2 )

  Praha - Cyklista Leopold König přerušil profesionální kariéru. Dvaatřicetiletý jezdec kvůli zdravotním problémům už téměř dva roky nezávodí a chce se hlavně uzdravit pro další... Praha - Cyklista Leopold König přerušil profesionální kariéru. Dvaatřicetiletý jezdec kvůli zdravotním problémům už téměř dva roky nezávodí a chce se hlavně uzdravit pro další...

  ceskenoviny.cz 26.02.20 12:26:00


 • König přerušil kariéru, definitivnímu konci v pelotonu se ještě brání 1 ( 1 )

  Cyklista Leopold König přerušil kariéru. Kvůli zdravotním problémům už téměř dva roky nezávodí, definitivní odchod z pelotonu ale neohlásil. Cyklista Leopold König přerušil kariéru. Kvůli zdravotním problémům už téměř dva roky nezávodí, definitivní odchod z pelotonu ale neohlásil.

  idnes.cz 26.02.20 12:17:00


 • Pohádková Jasněnka bojuje s rakovinou prsu: Tahle krásná slova jí vzkazují fanoušci! 1 ( 1 )

  Chtěla se tak vyvarovat případných spekulací o svém zdravotním stavu a uvést věci na pravou míru dříve, než začne okolí panikařit. Herečka Michaela Kuklová (51) se v úterý svěřila na sociálních sítích, že podstoupila operaci kvůli karcinomu v prsu. Chtěla se tak vyvarovat případných spekulací o svém zdravotním stavu a uvést věci na pravou míru dříve, než začne okolí panikařit.

  Super.cz 26.02.20 09:31:25


 • "Jasněnka" Michaela Kuklová: Rakovina prsu! 1 ( 1 )

  Herečka Michaela Kuklová (51) na sociální síti zveřejnila zásadní informace o svém zdravotním stavu. Své příznivce šokovala prohlášením, že bojuje s rakovinou prsu. Její prognóza je prý přiznivá, slavná pohádková princezna Jasněnka se v těchto dnech zotavuje po operaci. Herečka Michaela Kuklová (51) na sociální síti zveřejnila zásadní informace o svém zdravotním stavu. Své příznivce šokovala prohlášením, že bojuje s rakovinou prsu. Její prognóza je prý přiznivá, slavná pohádková princezna Jasněnka se v těchto dnech zotavuje po operaci.

  25.02.20 15:03:00


 • Liberečtí Tygři udeřili v Pardubicích v závěru a vedou už o deset bodů 1 ( 1 )

  Liberečtí hokejisté napravili páteční prohru v Olomouci. Bílým Tygrům přitom opět chyběli kvůli zdravotním potížím elitní útočníci z první formace Birner s Lencem. Liberečtí hokejisté napravili páteční prohru v Olomouci. V neděli vyhráli ve 48. kole díky dvougólovým střelcům Hudáčkovi a Ordošovi na ledě zachraňujících se Pardubic 4:1 a upevnili si první místo v extralize. Bílým Tygrům přitom opět chyběli kvůli zdravotním potížím...

  idnes.cz 24.02.20 12:40:00


 • Šokující slova Peštové: Pravda o děsivých modřinách 2 ( 2 )

  Není to tak dlouho, kdy si topmodelka Daniela Peštová (49) posteskla, že se kvůli zdravotním problémům bude asi muset zříct i jediné své "neřesti", kterou je káva. Momentálně ale na Instagramu šokovala tělem plným modřin. Co za nimi stojí? Není to tak dlouho, kdy si topmodelka Daniela Peštová (49) posteskla, že se kvůli zdravotním problémům bude asi muset zříct i jediné své „neřesti“, kterou je káva. Momentálně ale na Instagramu šokovala tělem plným modřin. Co za nimi stojí?

  31.01.20 13:08:00