Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: zasadil

 • Ženám v Kutné Hoře zasadil nožem desítky ran. 1

  Až výjimečný trest hrozí 28letému muži za víkendový útok na dvě ženy v Kutné Hoře. Muž jim zasadil dohromady desítky ran nožem a starší žena zraněním podlehla. Policie mladíka obvinila z vraždy. Právu to v úterý potvrdila policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Až výjimečný trest hrozí 28letému muži za víkendový útok na dvě ženy v Kutné Hoře. Muž jim zasadil dohromady desítky ran nožem a starší žena zraněním podlehla. Policie mladíka obvinila z vraždy. Právu to v úterý potvrdila policejní mluvčí Vlasta Suchánková.


 • Marek Ztracený a jeho rodina si plní sen: Zpěvák staví dům se studiem, posilovnou i bazénem 1

  Jak napsal: zasadil strom, zplodil syna, jen ten dům mu zatím chyběl... I tomu se ale Marek Ztracený (35) postavil čelem. Zpěvák a jeho rodina si splnili sen a začali stavět. Jak napsal: zasadil strom, zplodil syna, jen ten dům mu zatím chyběl... I tomu se ale Marek Ztracený (35) postavil čelem. Zpěvák a jeho rodina si splnili sen a začali stavět.


 • Krpálek je další osobností, která má strom v botanické zahradě 1

  Praha - Úřadující mistr světa v judu Lukáš Krpálek dnes zasadil strom v botanické zahradě v Praze - Troji. Zapojil se do projektu Kořeny osobností, pro který mu vybrali kryptomerii japonskou.... Praha - Úřadující mistr světa v judu Lukáš Krpálek dnes zasadil strom v botanické zahradě v Praze - Troji. Zapojil se do projektu Kořeny osobností, pro který mu vybrali kryptomerii japonskou....


 • Hennessey upravil Jeep Gladiator. 1

  Z Texasu přijíždí další monstrum s nálepkami Hennessey. Do pick-upu od Jeepu nyní úpravce nacpal přes tisícovku koní. Z Texasu přijíždí další monstrum s nálepkami Hennessey. Do pick-upu od Jeepu nyní úpravce nacpal přes tisícovku koní.


 • Pobodání přímo na ulici ve Znojmě! 1

  Nepochopitelný útok vyšetřují policisté ze Znojma. V pondělí tam agresivní muž napadl nožem náhodného chodce, zasadil mu několik bodných ran. S podobným případem se policisté ze Znojma nesetkali. Chodec málem zemřel jen kvůli tomu, že byl ve špatnou chvíli na špatném místě. Zasadil mu několik bodných ran do oblasti břicha, hrudníku a zad. Nepochopitelný útok vyšetřují policisté ze Znojma. V pondělí tam agresivní muž napadl nožem náhodného chodce, zasadil mu několik bodných ran. Zraněný skončil v nemocnici. S podobným případem se policisté ze Znojma nesetkali. Chodec málem zemřel jen kvůli tomu, že byl...


 • Štepka zasadil pamätný strom 1 ( 1 )

  Trať začala upadať po zrušení osobnej prepravy. Trať začala upadať po zrušení osobnej prepravy.

  SME 28.10.19 19:55:01


 • Jsem schizofrenik, tvrdí muž. 2

  Krajský soud začal projednávat brutální vraždu, která se stala před rokem v Plzni. Obžalovaný je Tomáš D., který podle spisu bezdůvodně ubodal seniora na procházce. Předtím podle žalobce pořezal ženu, kterou náhodně potkal, a o den později při zatýkání zaútočil i na policistku. Krajský soud začal projednávat brutální vraždu, která se stala před rokem v Plzni. Obžalovaný je Tomáš D., který podle spisu bezdůvodně ubodal seniora na procházce. Zasadil mu více než sedmdesát ran. Předtím podle žalobce pořezal ženu, kterou náhodně potkal, a...


 • Romsk aktivista Kostln našel "jdro pudla": Komunist a SPD maj v DNA nenvist 1 ( 1 )

  Publicista František Kostln poděkoval stavnmu soudu ČR za to, že vystavil stopku komunistick demagogii. Pot zasadil rnu poslancům ANO, socilnm demokratům i poslancům Okamurova hnut Svoboda a přm demokracie. Publicista František Kostln poděkoval stavnmu soudu ČR za to, že vystavil stopku komunistick demagogii. Pot zasadil rnu poslancům ANO, socilnm demokratům i poslancům Okamurova hnut Svoboda a přm demokracie.


 • Pes bránil ženu před útočníkem, ten zvířeti zasadil smrtelné rány nožem 1

  Smrtí psa skončil incident, který se odehrál v pátek večer v Kraslicích na Sokolovsku. Zvíře totiž bránilo ženu před útočníkem. Samo za to zaplatilo životem. Smrtí psa skončil incident, který se odehrál v pátek večer v Kraslicích na Sokolovsku. Zvíře totiž bránilo ženu před útočníkem. Samo za to zaplatilo životem.

  no title 07.10.19 14:49:00


 • Ukrajinec mu zasadil dvě rány nožem do břicha 1

  Na jedné noze má protézu, na druhé ortézu, chodí jen ztěžka a bez berlí se neobejde. Tak dopadl hráč florbalové Kadaně Radek Zelinka (28). Včera před soudem vypovídal proti útočníkovi, Ukrajinci Andriji S. (21), který ho pobodal a připravil o zdraví. Na jedné noze má protézu, na druhé ortézu, chodí jen ztěžka a bez berlí se neobejde. Tak dopadl hráč florbalové Kadaně Radek Zelinka (28). Včera před soudem vypovídal proti útočníkovi, Ukrajinci Andriji S. (21), který ho pobodal a připravil o...

  Aha - online magazín 02.10.19 12:00:00


 • Steve Jobs v novém filmu - řežírovat bude David Fincher 1

  Steve Jobs se bezesporu zasadil o řadu revolučníchřešení v IT a získal si tak řadu fanoušků. I proto může jehoživotopis posloužit jako zdroj informací, postřehů a inspirací pro řadufilmových snímků. Oficiální životopisná publikaceWaltera Isaacsona je již dloouho na pultech knihkupectví a v kine ... Steve Jobs se bezesporu zasadil o řadu revolučníchřešení v IT a získal si tak řadu fanoušků. I proto může jehoživotopis posloužit jako zdroj informací, postřehů a inspirací pro řadufilmových snímků. Oficiální životopisná publikaceWaltera Isaacsona je již dloouho na pultech knihkupectví a v kine ...


 • Lékaři byli v šoku: Muž vešel na pohotovost se sekáčkem v hlavě 2 ( 2 )

  Muž z Číny skončil na ambulanci poté, co mu někdo při rvačce zasadil úder do hlavy sekáčkem na maso. Ten se mu ovšem zaseknul v lebce. Ze zranění se zotavuje. Muž z Číny skončil na ambulanci poté, co mu někdo při rvačce zasadil úder do hlavy sekáčkem na maso. Ten se mu ovšem zaseknul v lebce. Ze zranění se zotavuje.

  12.06.20 15:01:00


 • Roztomilá princeznička: Judista Lukáš Krpálek se pochlubil dcerou 1 ( 1 )

  Judista a olympijský vítěz Lukáš Krpálek (29) se pochlubil jedním ze svých dětských pokladů. S dvouletou dcerou Mariankou vyrazil do botanické zahrady v pražské Troji, kde v rámci projektu Kořeny osobností zasadil svůj vlastní strom. Judista a olympijský vítěz Lukáš Krpálek (29) se pochlubil jedním ze svých dětských pokladů. S dvouletou dcerou Mariankou vyrazil do botanické zahrady v pražské Troji, kde v rámci projektu Kořeny osobností zasadil svůj vlastní strom.

  Super.cz 11.06.20 13:03:07


 • Judista Krpálek zasadil v pražské botanické zahradě kryptomerii japonskou 1 ( 1 1 )

  Úřadující mistr světa v judu Lukáš Krpálek zasadil strom v botanické zahradě v Praze - Troji. Zapojil se do projektu Kořeny osobností, pro který mu vybrali kryptomerii japonskou. Právě Japonsko je jako kolébka juda Krpálkovi velmi blízké. Úřadující mistr světa v judu Lukáš Krpálek zasadil strom v botanické zahradě v Praze - Troji. Zapojil se do projektu Kořeny osobností, pro který mu vybrali kryptomerii japonskou. Právě Japonsko je jako kolébka juda Krpálkovi velmi blízké.

  10.06.20 10:22:00


 • Krpálek se zapojil do projektu Kořeny osobností. 2 ( 2 )

  Jediný olympijský vítěz z posledních letních her v Riu de Janeiru a úřadující mistr světa v judu Lukáš Krpálek rozšířil řadu sportovců, kteří se zapojili do projektu Kořeny osobností. V Botanické zahradě v Praze-Troji zasadil strom a je 105. pokračovatelem unikátního projektu. Jediný olympijský vítěz z posledních letních her v Riu de Janeiru a úřadující mistr světa v judu Lukáš Krpálek rozšířil řadu sportovců, kteří se zapojili do projektu Kořeny osobností. V Botanické zahradě v Praze-Troji zasadil strom a je 105. pokračovatelem...

  Agris.cz - agr rn www port l 10.06.20 09:29:00


 • Mladík dostal 10 let za ubodání muže, který mu nabízel sex místo kožichu 1 ( 1 )

  Deset let vězení vyměřil Městský soud v Praze Lukáši Tomanovi (24), který podle úterního nepravomocného rozsudku ubodal muže, který mu v rámci nepovedeného obchodu navrhl vzájemné uspokojování. Mladík muži zasadil osmnáct bodných ran a mimo jiné mu zlomil lebku a čelist. Deset let vězení vyměřil Městský soud v Praze Lukáši Tomanovi (24), který podle úterního nepravomocného rozsudku ubodal muže, který mu v rámci nepovedeného obchodu navrhl vzájemné uspokojování. Mladík muži zasadil osmnáct bodných ran a mimo jiné mu zlomil lebku a čelist.

  19.05.20 10:32:03


 • Místo nedodaného kožichu chtěl sex, pak ho mladík ubodal. 1 ( 1 )

  Až 18 let vězení hrozí 24letému Lukáši Tomanovi za vraždu o čtyřiačtyřicet let staršího muže. Případem se začal v pondělí zabývat pražský městský soud. Toman podle obžaloby zasadil 18 ran muži, který po něm chtěl pohlavní styk. Verdikt by měl zaznít v úterý. Až 18 let vězení hrozí 24letému Lukáši Tomanovi za vraždu o čtyřiačtyřicet let staršího muže. Případem se začal v pondělí zabývat pražský městský soud. Toman podle obžaloby zasadil 18 ran muži, který po něm chtěl pohlavní styk. Verdikt by měl zaznít v úterý.

  18.05.20 14:17:01


 • Česk statistick řad: Koronavirus zasadil ekonomice tvrdou rnu 1 ( 1 1 )

  Vce než šestilet růst česk ekonomiky se v 1. čtvrtlet zastavil. Hrub domc produkt meziročně relně klesl o 2,2 %, ve srovnn s předchozm čtvrtletm se propadl o 3,6 %. K propadu došlo v průmyslu i ve službch. Vce než šestilet růst česk ekonomiky se v 1. čtvrtlet zastavil. Hrub domc produkt meziročně relně klesl o 2,2 %, ve srovnn s předchozm čtvrtletm se propadl o 3,6 %. K propadu došlo v průmyslu i ve službch.


 • Policie pátrá po vandalovi, který poškodil Jaguára. 1 ( 1 )

  Z úterý na středu poctil svou přítomností luxusního Jaguára pěkně škodolibý vandal. Do bočních okýnek u řidiče i spolujezdce zasadil hned několik ran a zmizel pod rouškou noci. Zůstaly po něm díry ve skle a škoda více než 27 tisíc korun, teď ho čeká až rok za mřížemi. Z úterý na středu poctil svou přítomností luxusního Jaguára pěkně škodolibý vandal. Do bočních okýnek u řidiče i spolujezdce zasadil hned několik ran a zmizel pod rouškou noci. Zůstaly po něm díry ve skle a škoda více než 27 tisíc...


 • Obětem zasadil nožem 136 ran! 1 ( 1 )

  Šlo zřejmě o nejbrutálnější vraždu posledních pěti let na jižní Moravě. Krajský soud v Brně nyní rozhoduje o trestu pro Antonína Š. (29). Ten podle obžaloby ubodal v Břeclavi seniora (†89) a ženu (†44). Šlo zřejmě o nejbrutálnější vraždu posledních pěti let na jižní Moravě. Krajský soud v Brně nyní rozhoduje o trestu pro Antonína Š. (29). Ten podle obžaloby ubodal v Břeclavi seniora (†89) a ženu (†44).

  15.05.20 05:00:00