Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: základ

 • Modernizovaný Passat vstupuje na český trh, základ pořídíte od 750.900 Kč 1 ( 1 )

  Modernizovaná osmá generace Volkswagenu Passat vstupuje na český trh a slibuje ještě více komfortu, optimalizovaný design a nejmodernější technologie v oblasti konektivity, informačních a bezpečnostních systémů. Modernizovaná osmá generace Volkswagenu Passat vstupuje na český trh a slibuje ještě více komfortu, optimalizovaný design a nejmodernější technologie v oblasti konektivity, informačních a bezpečnostních systémů.


 • Vynálezce z Blanska svými nápady předběhl dobu, žasnul nad ním i Edison 2

  Měl výjimečný talent. O cokoliv se zajímal, v tom přišel s nějakým objevem či vynálezem. Ericha Roučku, který v Blansku položil základ místního elektrotechnického průmyslu, proto nazývají někteří oprávněně moravským Edisonem. Měl výjimečný talent. O cokoliv se zajímal, v tom přišel s nějakým objevem či vynálezem. Ericha Roučku, který v Blansku položil základ místního elektrotechnického průmyslu, proto nazývají někteří oprávněně moravským Edisonem.


 • Kluci v akci 13 7. 2019 1

  Pořad Kluci v akci ze dne 13 7. 2019 připravil M. Froyda Chléb, základ našeho jídelníčku, může mít mnoho podob, chutí i způsobů úpravy a konzumace. Kluci v akci upečou chléb Chlebové pochoutky. Pořad Kluci v akci ze dne 13 7. 2019 připravil M. Froyda Chléb, základ našeho jídelníčku, může mít mnoho podob, chutí i způsobů úpravy a konzumace. Kluci v akci upečou chléb


 • Ozlyhaniach Vyšehradskej štvorky 1 ( 1 )

  V4 nikdy nemala spoločný ani politický, ani hodnotový základ, ani sa ho nepokúsila pestovať. Spojil ju až teraz odpor kBruselu. V4 nikdy nemala spoločný ani politický, ani hodnotový základ, ani sa ho nepokúsila pestovať. Spojil ju až teraz odpor kBruselu.

  Dennik N 11.07.19 14:36:28


 • Čaputové vadí porušování lidských práv v Číně, řekla to i jejich ministrovi 1

  Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová kritizovala Čínu za zhoršování situace v oblasti lidských práv a za zadržování lidskoprávních aktivistů. Na sociální síti potom dodala, že ochranu lidských práv vnímá jako "nezbytný základ naší svobody". Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová kritizovala Čínu za zhoršování situace v oblasti lidských práv a za zadržování lidskoprávních aktivistů. Na sociální síti potom dodala, že ochranu lidských práv vnímá jako „nezbytný základ naší svobody“.


 • Čaputová kritizovala Čínu za dodržiavanie ľudských práv 2 ( 2 )

  Prezidentka vníma ochranu ľudských práv ako nevyhnutný základ slobody. Prezidentka vníma ochranu ľudských práv ako nevyhnutný základ slobody.

  SME 10.07.19 13:47:26


 • Děti mají problém s komunikací. 1

  Elegantní dáma Renáta Miková vyšetřuje v Jihočeském kraji nejzávažnější zločiny. A v kriminalistice platí za špičku. "Práce mě pořád baví. Člověk nemůže dělat dobře práci, která by ho nebavila," líčí komisařka, která na konci května převzala za svou práci ocenění policista roku. Elegantní dáma Renáta Miková vyšetřuje v Jihočeském kraji nejzávažnější zločiny. A v kriminalistice platí za špičku. „Práce mě pořád baví. To je základ všeho. Člověk nemůže dělat dobře práci, která by ho nebavila,“ líčí komisařka, která na konci května převzala...


 • Ford představil brutální verzi GT. 1

  Automobilka Ford představila na víkendovém Festivalu rychlosti v anglickém Goodwoodu speciální verzi modelu GT. Přesto by to mohl být ideální základ pro budoucího vítěze Le Mans. Právě taková auta totiž slavná čtyřiadvacetihodinovka láká na start od roku 2021. Automobilka Ford představila na víkendovém Festivalu rychlosti v anglickém Goodwoodu speciální verzi modelu GT. Nesmí na silnici ani do závodů, jednoduše se vymyká pravidlům. Přesto by to mohl být ideální základ pro budoucího vítěze Le Mans. Právě taková auta totiž...

  no title 08.07.19 09:56:00


 • Nejvyšší šéf Toyoty po utajované účasti v závodě vyrazil domů ve velkém stylu 1

  Ředitel jedné z největších světových automobilek prý trpí neutuchající touhou krotit koně pod kapotou. Podle poznatků z Německa mají tyto zvěsti velmi pravdivý základ. (Mirek Mazal) Ředitel jedné z největších světových automobilek prý trpí neutuchající touhou krotit koně pod kapotou. Podle poznatků z Německa mají tyto zvěsti velmi pravdivý základ. (Mirek Mazal)


 • Jaguar XKR X100: Poslední z rodu pravověrných GT? 1

  2019 Recenze & testy Gétéčka jsou předmětem debat o bájných zlatých časech, které jsme bohužel my autíčkáři nezažili. Need for Speed: High Stakes byl jeden z nich. Právě tam jsem potkal Jaguar XKR poprvé. Abych byl upřímný, grafika hry z roku 1999 nedokázala podmanivé tvary modelu X100 podat právě... 06. 07. 2019 Recenze & testy Gétéčka jsou předmětem debat o bájných zlatých časech, které jsme bohužel my autíčkáři nezažili. Když se navíc jedná o GT značky Jaguar, máme tady skoro základ na parádní lekci z automobilové mytologie.Matěj PodhorskýPočítač...


 • Toto s vaším bábätkom urobí pol hodina vonku 1

  BRATISLAVA - Chcete, aby vaše dieťa bolo zdravé? Chcete mu dať základ, ktorý mu pomôže vyrovnať sa raz so stresom? Chcete ho naučiť relaxovať? Zoberte ho von. BRATISLAVA - Chcete, aby vaše dieťa bolo zdravé? Chcete mu dať základ, ktorý mu pomôže vyrovnať sa raz so stresom? Chcete ho naučiť relaxovať? Zoberte ho von. Každý deň!


 • Společný základ pohromy 1

  2019 Editorial Společný vývoj, kanibalizace, zlevňování. Automobilky na nás šetří, prodávají nám staré díly v nových modelech, namísto horkých novinek kupujeme odložené hračky… Nebo ne? Honza 'Hamster' KřečekJistě to znáte. 05. 07. 2019 Editorial Společný vývoj, kanibalizace, zlevňování. Všechno špatně. Automobilky na nás šetří, prodávají nám staré díly v nových modelech, namísto horkých novinek kupujeme odložené hračky… Nebo ne?Honza 'Hamster' KřečekJistě to znáte. Jdete si koupit fungl novou Dacii,...


 • BMW řady 3 Touring má české ceny. 1

  V českém konfigurátoru BMW se již objevuje nová generace řady 3 také s karoserií kombi. Poprvé se tak můžeme kouknout na cenovky zatím dostupných verzí. V českém konfigurátoru BMW se již objevuje nová generace řady 3 také s karoserií kombi. Poprvé se tak můžeme kouknout na cenovky zatím dostupných verzí.


 • K státnímu svátku: Proglas 1 ( 1 )

  Jak dříve předpověděli proroci,Kristus přichází shromáždit národy,neboť jest světlem tohoto světa. Tato nejstarší dochovaná slovanská báseň je chvalozpěv na slovanský překlad Písma jako základ psané kultury. Jsem předzpěv k svatému evangeliu. Jak dříve předpověděli proroci,Kristus přichází shromáždit národy,neboť jest světlem tohoto světa.Tato nejstarší dochovaná slovanská báseň je chvalozpěv na slovanský překlad Písma jako základ psané kultury. Báseň pochází patrně z 9. století a je možná od...

  Britské listy 05.07.19 00:28:02


 • Záchranár: Deťom kvode kúpime rukávniky za euro aich život zrazu visí na milimetri plastu 1 ( 1 )

  Ak môžete zachrániť topiaceho zbrehu - lanom alebo konárom, je to bezpečnejšie. Ak ale do vody musíte vojsť, základ je ísť tam sniečím vruke. Brať topiaceho pod rameno je až krajné riešenie, vysvetľuje vodný záchranár. Ak môžete zachrániť topiaceho zbrehu – lanom alebo konárom, je to bezpečnejšie. Ak ale do vody musíte vojsť, základ je ísť tam sniečím vruke. Brať topiaceho pod rameno je až krajné riešenie, vysvetľuje vodný záchranár.

  Dennik N 04.07.19 13:12:45


 • Výroba kokedam v Praze 8 1

  Tradiční japonský způsob pěstování rostlin můžete vyzkoušet v úterý 13. srpna. Základ kokedamy tvoří koule zeminy obalená mechem - rostliny pak můžete volně zavěsit do prostoru. Tradiční japonský způsob pěstování rostlin můžete vyzkoušet v úterý 13. srpna. Základ kokedamy tvoří koule zeminy obalená mechem – rostliny pak můžete volně zavěsit do prostoru.

  Pražský patriot 01.07.19 06:39:00


 • Jak přežít vedra v kanceláři? 1 ( 1 )

  Tropická vedra jsou stále častější. Podle meteorologů je můžeme očekávat během srpna i července. Budete většinu léta trávit v práci? Přinášíme několik rad, jak si pobyt v kanceláři během letních veder Tropická vedra jsou stále častější. Podle meteorologů je můžeme očekávat během srpna i července. Budete většinu léta trávit v práci? Přinášíme několik rad, jak si pobyt v kanceláři během letních veder

  Chytr� �ena 30.06.19 01:00:00


 • Škoda Rapid po 100.000 km? 1 ( 1 1 )

  Byť nejviditelnějším výsledkem naší práce je auto efektně rozhozené na bílém pozadí, tak její základ spočívá v pečlivé analýze dílů. U testovaného vozu stojí za komentář třináct součástí. Jde o práci konkurence, ale velmi zajímavou. Byť nejviditelnějším výsledkem naší práce je auto efektně rozhozené na bílém pozadí, tak její základ spočívá v pečlivé analýze dílů. U testovaného vozu stojí za komentář třináct součástí. Jde o práci konkurence, ale velmi zajímavou. Tak sledujte.

  28.06.19 17:53:00


 • ROZHOVOR: Duch Merkelové kráčí dál 1 ( 1 )

  Žádný vyložený vítěz ani žádný vysloveně poražený v těchto volbách nebyl. Euroskeptikům se nepodařilo vytvořit základ pro většinu v Evropském parlamentu a dnes dominující strany neztratily tolik, aby nemohly s přehledem vládnout dalších pět let. Žádný vyložený vítěz ani žádný vysloveně poražený v těchto volbách nebyl. Euroskeptikům se nepodařilo vytvořit základ pro většinu v Evropském parlamentu a dnes dominující strany neztratily tolik, aby nemohly s přehledem vládnout dalších pět let.

  31.05.19 00:00:00


 • RECENZE: Honor 8A je základ, který splní očekávání 1 ( 1 )

  Svým vzhledem připomíná starší a výkonnější Honor 8 •X•Honor 8A využívá staršího procesoru od MediaTeku (Helio P35)•Svým zaměřením cílí zejména na začátečníky a nejmladší generaci Svým vzhledem připomíná starší a výkonnější Honor 8 •X•Honor 8A využívá staršího procesoru od MediaTeku (Helio P35)•Svým zaměřením cílí zejména na začátečníky a nejmladší generaci