Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: zájemců

 • ESEJ: O nadprodukci elit II. 1

  Před čtyřmi měsíci jsem poprvé psal o Peteru Turchinovi a o tom, že podle jeho názoru se dá současný politický chaos odvodit mimo jiné od toho, že prestižních míst nijak nepřibývá, kdežto zájemců o ně ano. Tomuhle jevu říká Turchin nadprodukce elit. Před čtyřmi měsíci jsem poprvé psal o Peteru Turchinovi a o tom, že podle jeho názoru se dá současný politický chaos odvodit mimo jiné od toho, že prestižních míst nijak nepřibývá, kdežto zájemců o ně ano. Tomuhle jevu říká Turchin...

  Neviditelný pes 23.11.20 00:00:00


 • Hyundai pomalu odhaluje ostrý sedan Elantra N. Poprask by vzbudil i v Evropě 1

  Ostrý sedan od Hyundaie by určitě našel i pár zájemců u nás. Pod kapotou se totiž očekává známá technika. Ostrý sedan od Hyundaie by určitě našel i pár zájemců u nás. Pod kapotou se totiž očekává známá technika.


 • Drsňák, ale i navoněná stylovka: Land Rover Defender v akci 1

  Původní Defender vydržel ve výrobě dlouhých třicet tři let. Po čtyřleté přestávce se legendární model vrátil. Úplně jiný vzhledem i technikou bude lákat také úplně jiný druh zájemců. Původní Defender vydržel ve výrobě dlouhých třicet tři let. Po čtyřleté přestávce se legendární model vrátil. Úplně jiný vzhledem i technikou bude lákat také úplně jiný druh zájemců.

  no title 16.11.20 10:00:00


 • Začalo přihazování v aukci na kmitočty pro sítě 5G 3

  Český telekomunikační úřad již zahájil dražební část aukce kmitočtů v pásmech 700 a 3400 až 3600 MHz pro rychlé mobilní sítě 5G. Draží sedm zájemců. Souhrnná vyvolávací cena kmitočtů byla 5,4 miliardy Kč. Uvedla to mluvčí Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Barbora Havelková. Český telekomunikační úřad již zahájil dražební část aukce kmitočtů v pásmech 700 a 3400 až 3600 MHz pro rychlé mobilní sítě 5G. Draží sedm zájemců. Souhrnná vyvolávací cena kmitočtů byla 5,4 miliardy Kč. Uvedla to mluvčí Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) Barbora Havelková.


 • Začal souboj o kmitočty pro 5G sítě. 1

  Aukce kmitočtů pro 5G sítě přešla do dražební části. Aktivní fáze má podle Českého telekomunikačního úřadu skončit nejpozději do Vánoc, k přídělům kvůli legislativním lhůtám dojde patrně až v novém roce. Aukce kmitočtů pro 5G sítě přešla do dražební části. Frekvence v pásmech 700 MHz a 3,4 až 3,6 GHz se souhrnnou vyvolávací cenou 5,4 miliardy korun draží sedm zájemců. Aktivní fáze má podle Českého telekomunikačního úřadu skončit nejpozději do Vánoc,...


 • Do výběrového řízení na předsedu ÚOHS se hlásí pět zájemců 1 ( 1 )

  Do výběrového řízení na funkci předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) se podle informací dnešních Lidových novin hlásí pět zájemců. Všichni přihlášku do tendru deníku potvrdili. Do výběrového řízení na funkci předsedy Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) se podle informací dnešních Lidových novin hlásí pět zájemců. Kromě náměstka ministra vnitra Petra Mlsny a bývalého místopředsedy antimonopolního úřadu Roberta Nerudy jsou mezi nimi i nynější první...


 • Nechci slevu zadarmo. 1

  Měl to být velký třesk na telekomunikačním trhu. Čtvrtý operátor měl rozbít velkou trojku. Stát ale místo velkých zájemců jen našel svůj ČEZ. Měl to být velký třesk na telekomunikačním trhu. Čtvrtý operátor měl rozbít velkou trojku. Stát ale místo velkých zájemců jen našel svůj ČEZ.


 • O dotaci na výsadbu stromů je 758 zájemců, chtějí 130 milionů korun 1 ( 1 1 )

  O dotaci na komunitní výsadbu stromů podle ministerstva životního prostředí (MŽP) za první rok požádalo 758 zájemců. Žádají o celkem 130 milionů korun, z částky je možné vysadit a zaopatřit téměř 28 000 stromů. Prvních 100 milionů lidé vyčerpali už na jaře, resort pak alokaci zdvojnásobil. O dotaci na komunitní výsadbu stromů podle ministerstva životního prostředí (MŽP) za první rok požádalo 758 zájemců. Žádají o celkem 130 milionů korun, z částky je možné vysadit a zaopatřit téměř 28 000 stromů. Zájem předčil podle ministerstva očekávání. Prvních...

  13.10.20 01:40:00


 • Druhé kolo senátních voleb začalo. 1 ( 1 )

  Druhé kolo senátních voleb se doslova rozjelo i na Vysočině. Lidé, kteří jsou na Žďársku a Pelhřimovsku v Covid karanténě a izolaci, měli totiž opět možnost volit ze svých aut. Drive-in volby využilo ve středu 7. října celkem padesát zájemců na Vysočině. Druhé kolo senátních voleb se doslova rozjelo i na Vysočině. Lidé, kteří jsou na Žďársku a Pelhřimovsku v Covid karanténě a izolaci, měli totiž opět možnost volit ze svých aut. Drive-in volby využilo ve středu 7. října celkem padesát zájemců na Vysočině.

  Žďárský deník 08.10.20 16:42:00


 • Podkrušnohorská železnice slaví 150 let 1 ( 1 )

  Speciální výstava v mosteckém muzeu, muzejní noc a slavnostní jízda odstartovaly o uplynulém víkendu oslavy 150 let železniční dopravy pod Krušnými horami. Historickým vlakem mezi Mostem a Chomutovem se svezlo na dva tisíce zájemců. Speciální výstava v mosteckém muzeu, muzejní noc a slavnostní jízda odstartovaly o uplynulém víkendu oslavy 150 let železniční dopravy pod Krušnými horami. Historickým vlakem mezi Mostem a Chomutovem se svezlo na dva tisíce zájemců.

  07.10.20 09:35:02


 • Pavel Zeman chce být soudcem Evropského soudu pro lidská práva, je mezi sedmi zájemci 4 ( 1 4 )

  Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman chce být soudcem Evropského soudu pro lidská práva (ESLP). Na webu Nejvyššího státního zastupitelství to dnes uvedl mluvčí Petr Malý. Do výběrového řízení na soudce Evropského soudu pro lidská práva (ESLP) se ministerstvu spravedlnosti přihlásilo sedm zájemců. Nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman chce být soudcem Evropského soudu pro lidská práva (ESLP). Přihlásil do výběrového řízení. Na webu Nejvyššího státního zastupitelství to dnes uvedl mluvčí Petr Malý. Do výběrového řízení na soudce Evropského soudu pro lidská práva (ESLP)...


 • Nápor zájemců o testy na koronavirus: Čeká se několik dní, nemocnice na jihu Moravy posílí 1 ( 1 )

  Nemocnice v Jihomoravském kraji udělají denně stovky testů na nemoc covid-19. Fakultní nemocnice Brno od úterý rozšíří testování na sedm dní v týdnu namísto dosavadních tří. Rozšíření odběrů zvažuje i Fakultní nemocnice u svaté Anny v Brně. Nemocnice v Jihomoravském kraji udělají denně stovky testů na nemoc covid-19. Přesto někteří lidé čekají na test i několik dní. Fakultní nemocnice Brno od úterý rozšíří testování na sedm dní v týdnu namísto dosavadních tří. Rozšíření odběrů zvažuje i Fakultní...

  blesk.cz 31.08.20 13:51:00


 • Z Belgie přijíždí Rolls-Royce Wraith Shooting Brake. 1 ( 1 )

  Jedna z těch rozsáhlejších přestaveb, která zamíří na velice úzké publikum zájemců. Jedna z těch rozsáhlejších přestaveb, která zamíří na velice úzké publikum zájemců.

  29.08.20 10:05:00


 • Nejen Putin. 2 ( 2 )

  Alexej Navalnyj má spoustu nepřátel nejen v Kremlu. Je teď víc investigativní novinář než opoziční politik, říká redaktor Aktuálně.cz Martin Novák. Alexej Navalnyj má spoustu nepřátel nejen v Kremlu. Je teď víc investigativní novinář než opoziční politik, říká redaktor Aktuálně.cz Martin Novák.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 20.08.20 17:12:51


 • Zařídím obecní byt, slibovala podvodnice. 3 ( 3 )

  Brnem hýbe kauza týkající se podvodů s byty. Ústřední postavou je exstarosta Rojetína Pavel Hubálek (nez.). Tvrdí, že do machinací byla zapojená i brněnská primátorka Markéta Vaňková či poslanec Pavel Blažek (oba ODS). Tento případ ale zdaleka není ojedinělý. Brnem hýbe kauza týkající se podvodů s byty. Ústřední postavou je exstarosta Rojetína Pavel Hubálek (nez.). Tvrdí, že do machinací byla zapojená i brněnská primátorka Markéta Vaňková či poslanec Pavel Blažek (oba ODS). Tento případ ale zdaleka není ojedinělý.


 • ANALÝZA: Jaké jsou průměrné nájezdy ojetých vozů? 1 ( 1 )

  Většina zájemců o ojetiny hledá auta s nájezdy maximálně 200 000-250 000 kilometrů. V případě vyššího počtu najetých kilometrů není snadné auto prodat. Většina zájemců o ojetiny hledá auta s nájezdy maximálně 200 000–250 000 kilometrů. V případě vyššího počtu najetých kilometrů není snadné auto prodat.

  25.07.20 12:00:00


 • Kdyby chtěl jít Ševčík do jedné z velkých lig, určitě by to zvládl. 1 ( 1 )

  Česká liga > Osmapadesátiletý internacionál Luděk Mikloško je přesvědčen o tom, že by Premier League mohla v dohledné době přivítat i další české hráče, kteří by navázali na současnou oporu West Hamu Tomáše Součka. Česká liga > Osmapadesátiletý internacionál Luděk Mikloško je přesvědčen o tom, že by Premier League mohla v dohledné době přivítat i další české hráče, kteří by navázali na současnou oporu West Hamu Tomáše Součka.

  eFotbal.cz - v�ce fotbalu 17.07.20 15:33:01


 • Střední školy nabízí více míst, než je uchazečů, ukazují data. 1 ( 1 )

  Podle ministerstva školství jsou kapacity dostatečné i u gymnázií a lyceí. Vyplývá to ze statistik Národního pedagogického institutu (NPI) a Cermatu. Podle ministerstva školství jsou kapacity dostatečné i u gymnázií a lyceí. Vyplývá to ze statistik Národního pedagogického institutu (NPI) a Cermatu.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 05.07.20 09:22:57


 • ČT chystá druhou řadu Peče celá země. 1 ( 1 )

  Na Kavčích horách skončilo první kolo konkurzu do chystaného pokračování pořadu Peče celá země. Nejlepší amatérští pekaři a cukráři budou vybráni po letních prázdninách. Natáčení druhé řady začne příští rok na jaře, oznámila Česká televize. Na Kavčích horách skončilo první kolo konkurzu do chystaného pokračování pořadu Peče celá země. Nejlepší amatérští pekaři a cukráři budou vybráni po letních prázdninách. Natáčení druhé řady začne příští rok na jaře, oznámila Česká televize.

  idnes.cz 04.07.20 10:00:00


 • Překvapení na karlovarském letišti. 1 ( 1 )

  Když ve středu proletělo na Karlovými Vary dopravní letadlo, naprostá většina lidí jen mávla rukou. Další dopravák na místním letišti. Pár zájemců si možná všimlo, že se jedná o Boeing 737. Jen málokdo ale tušil, že za řízením sedí král. Když ve středu proletělo na Karlovými Vary dopravní letadlo, naprostá většina lidí jen mávla rukou. Další dopravák na místním letišti. Pár zájemců si možná všimlo, že se jedná o Boeing 737. Jen málokdo ale tušil, že za řízením sedí král.