Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: vysvětlení

 • V bavorských horách zmizela obří socha penisu, někdo ji odřízl 1

  Německá policie vyšetřuje nezvyklé zmizení. Zdá se, že sochu někdo odřízl, z "kulturní památky" na místě tak zbyly jen piliny. Německá policie vyšetřuje nezvyklé zmizení. V Bavorsku někdo odcizil téměř dva metry vysokou dřevěnou sochu ve tvaru penisu, která se před lety bez vysvětlení objevila na úbočí jedné z hor a stala se místní atrakcí. Zdá se, že sochu někdo...


 • Velké propouštění v České poště? 1

  Plán České pošty o zrušení více než 2000 pracovních pozic se nelíbí vicepremiérovi a ministrovi vnitra Janu Hamáčkovi (ČSSD). Podle něj poštovní služby nabraly během pandemie koronavioru na důležitosti a bude žádat vysvětlení od generálního ředitele a dalších zástupců. Plán České pošty o zrušení více než 2000 pracovních pozic se nelíbí vicepremiérovi a ministrovi vnitra Janu Hamáčkovi (ČSSD). Podle něj poštovní služby nabraly během pandemie koronavioru na důležitosti a bude žádat vysvětlení od generálního ředitele a dalších zástupců. Na chystanou vlnu propouštění, k níž má dojít 1. března,...

  echo24.cz 23.11.20 15:01:00


 • Česká pošta chce vyhodit 1500 lidí, listonoše i šoféry. 1

  Česká pošta plánuje k 1. březnu příštího roku zrušit 2 371 pracovních míst. Propustí tak zhruba 1 500 lidí, protože část pozic je neobsazených. ČTK to řekl mluvčí České pošty Matyáš Vitík. Pošta zaměstnává zhruba 29 000 lidí. Česká pošta plánuje k 1. březnu příštího roku zrušit 2 371 pracovních míst. Propustí tak zhruba 1 500 lidí, protože část pozic je neobsazených. Propuštěným zaměstnancům nabídne rekvalifikaci. ČTK to řekl mluvčí České pošty Matyáš Vitík. Pošta zaměstnává zhruba 29 000 lidí. Na propouštění ve státním...


 • Kdo tam dal ten lajk? 3 ( 1 )

  Vatikán popřel, že by papež František dal na sociální síti Instagram "lajk" fotografii brazilské modelky Natalie Garibottové. Františkův instagramový účet sledují uživatelé zhruba 7,4 milionu dalších účtů. Vatikán popřel, že by papež František dal na sociální síti Instagram „lajk“ fotografii brazilské modelky Natalie Garibottové. Vatikán požádá provozovatele sítě o vysvětlení, proč se pod snímkem objevilo takové pozitivní hodnocení z oficiálního papežova účtu, napsal britský deník The Guardian. Františkův instagramový...


 • Dal papež lajk brazilské modelce na Instagramu? 1

  "Dostali jsme oficiální požehnání od papeže," napsala modelka, kterou na Instagramu sleduje 2,4 milionu uživatelů. "Dostali jsme oficiální požehnání od papeže," napsala modelka, kterou na Instagramu sleduje 2,4 milionu uživatelů.


 • VIDEO: Policisté na Floridě při hledání kradeného vozu zastřelili dva mladé černochy. 1

  Úřady nyní zveřejnily záběry z policejního vozu poté, co rodina zabitých mladíků a místní obyvatelé požadovali vysvětlení celého incidentu. Policisté v americkém státě Florida zastřelili dva černochy ve věku 16 a 18 let, kteří po opakované výzvě odmítli zastavit auto. Úřady nyní zveřejnily záběry z policejního vozu poté, co rodina zabitých mladíků a místní obyvatelé požadovali vysvětlení celého incidentu.


 • I přes zákaz se muž (36) v noci toulal ulicemi. 1

  I přes zákaz vycházení se v sobotu před třetí ráno toulal po pražských Štěrboholích. Když muže (36) chtěli zkontrolovat policisté, místo vysvětlení se přiznal, že u sebe má drogy! I přes zákaz vycházení se v sobotu před třetí ráno toulal po pražských Štěrboholích. Když muže (36) chtěli zkontrolovat policisté, místo vysvětlení se přiznal, že u sebe má drogy! A nebyl to žádný troškař - v dóze s nápisem „ořechy...


 • Martina Gavriely bude ve 42 letech babičkou. 1

  A je tady vysvětlení. Ultrazvuk, který moderátorka Martina Gavriely (42) před nedávnem zveřejnila na sociální síti, nepatřil jí, jak už Super.cz řekla, ale její dceři Jessice. Dvacetiletá brunetka je v 6. měsíci těhotenství. Martina tak bude v 41 letech babičkou. A je tady vysvětlení. Ultrazvuk, který moderátorka Martina Gavriely (42) před nedávnem zveřejnila na sociální síti, nepatřil jí, jak už Super.cz řekla, ale její dceři Jessice. Dvacetiletá brunetka je v 6. měsíci těhotenství. Martina tak bude v 41 letech babičkou.


 • Zápisník Jany Havligerové: Vládnutí pod tlakem 1

  Premiér Andrej Babiš při interpelacích hrubě pozurážel opoziční poslance, ty pirátské zvlášť. Vysvětlení je nasnadě. Nervozita předsedy vlády roste raketovým tempem, podle říjnového průzkumu agentury Kantar by Pirátská strana ve spojení se Starosty v parlamentních volbách hnutí ANO hladce převálcovala. Premiér Andrej Babiš při interpelacích hrubě pozurážel opoziční poslance, ty pirátské zvlášť. Vysvětlení je nasnadě. Nervozita předsedy vlády roste raketovým tempem, podle říjnového průzkumu agentury Kantar by Pirátská strana ve spojení se Starosty v parlamentních volbách hnutí ANO hladce převálcovala.


 • Slavoj Houslice. 1

  Tohle hřiště zná opravdu každý milovník fotbalu. I ten, kdo tvrdí opak. Vysvětlení? V roce 2009 se v Lochovicích na Berounsku natáčel oblíbený seriál Okresní přebor (později i film). A hlášky z úst Jardy Kužela, Jirky Luňáka, pokladníka Ludvy či předsedy Orla jsou dávno brány za tradiční. Tohle hřiště zná opravdu každý milovník fotbalu. I ten, kdo tvrdí opak. Vysvětlení? V roce 2009 se v Lochovicích na Berounsku natáčel oblíbený seriál Okresní přebor (později i film). A hlášky z úst Jardy Kužela, Jirky Luňáka, pokladníka Ludvy či předsedy Orla jsou dávno brány za tradiční.


 • Stal se zázrak? 1

  Média mluví o zázraku, vědci se diví a hledají vysvětlení situace, v níž se ocitl Madrid, hlavní město Španělska. Média mluví o zázraku, vědci se diví a hledají vysvětlení situace, v níž se ocitl Madrid, hlavní město Španělska. V bývalém epicentru nákazy koronavirem počty infikovaných razantně klesají, navzdory tomu, že jsou bary a restaurace otevřené a doslova natřískané, píše server týdeníku Focus.


 • Smutná podívaná ve lvím výběhu. 1

  K nešťastné události došlo tento týden v zoologické zahradě v čínské provincii Che-pej. Jeden z návštěvníků natočil mrtvého lva, jehož bezvládné tělo leželo v malém rybníčku ve výběhu. Co přesně se stalo, ale není kvůli mlžení zoologické jasné. K nešťastné události došlo tento týden v zoologické zahradě v čínské provincii Che-pej. Jeden z návštěvníků natočil mrtvého lva, jehož bezvládné tělo leželo v malém rybníčku ve výběhu. Co přesně se stalo, ale není kvůli mlžení zoologické jasné.


 • Proč lidé vracejí hry? 1

  Herní analytik Simon Carless zveřejnil několik vtipných či bizarních vysvětlení, se kterými lidé na Steamu zažádali o vrácení peněz. I když je do dvou hodin hraní každá refundace automaticky schválená, mají lidé občas potřebu se podělit o svůj názor. Herní analytik Simon Carless zveřejnil několik vtipných či bizarních vysvětlení, se kterými lidé na Steamu zažádali o vrácení peněz. I když je do dvou hodin hraní každá refundace automaticky schválená, mají lidé občas potřebu se podělit o svůj názor.

  no title 11.11.20 00:01:00


 • Jan Čižinský (42) a Adam Scheinherr (33): Mění město, zpovídat se ale nechtějí 1

  Že si dělají, co chtějí a lidé jim nestojí za vysvětlení, vadí opozici magistrátní koalice už dlouho. Například i proto, že Jan Čižinský (42) a Adam Scheinherr (33) nejsou ochotni odpovědět na otázky k omezením na Smetanově nábřeží. Že si dělají, co chtějí a lidé jim nestojí za vysvětlení, vadí opozici magistrátní koalice už dlouho. Například i proto, že Jan Čižinský (42) a Adam Scheinherr (33) nejsou ochotni odpovědět na otázky k omezením na Smetanově nábřeží.


 • Službička kamarádu Faltýnkovi: Majitel restaurace hájí Prymulovu schůzku 2

  Schůzka v »zavřené« restauraci na pražském Vyšehradě má další vysvětlení. Noční přešlap tehdejšího ministra zdravotnictví Romana Prymuly (56, za ANO), který odhalil Blesk, se nyní snaží obhájit majitel podniku. Raimund Špunda (69), který dosud mlčel, napsal dopis vyšehradské kapitule. Schůzka v »zavřené« restauraci na pražském Vyšehradě má další vysvětlení. Noční přešlap tehdejšího ministra zdravotnictví Romana Prymuly (56, za ANO), který odhalil Blesk, se nyní snaží obhájit majitel podniku. Raimund Špunda (69), který dosud mlčel, napsal dopis vyšehradské kapitule.

  Aha - online magazín 06.11.20 05:00:00


 • [Listopad] Školení online : JAK VYPLŇOVAT DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ Z NABYTÍ NEMOVITÝCH VĚCÍ záznam online - 1. VOX a.s. 1

  2020-11-05 14:29:17 [skoleni-kurzy.eu] Neuvedeno * Zadání příkladu, vysvětlení postupu zdanění a uvedení dotčených ustanovení zákonného opatření Senátu č. 340 - 2013 Sb., o dani z nabytí nemovitých věcí, praktická ukázka vyplnění daňového přiznání. ... 2020-11-05 14:29:17


 • Expert vysvětlil, proč je u studeného auta stále třeba před jízdou zahřát motor 1

  Je to nekonečná debata, kterou teploty současných rán začínají znovu oživovat. Někteří říkají zahřívat, jiní nikoli, erudovaný americký motorář Andrew Randolph na to má jasný názor i vysvětlení. (Mirek Mazal) Je to nekonečná debata, kterou teploty současných rán začínají znovu oživovat. Někteří říkají zahřívat, jiní nikoli, erudovaný americký motorář Andrew Randolph na to má jasný názor i vysvětlení. (Mirek Mazal)


 • Po sexu dobrou noc. 1

  Sex je pilulkou na spaní, říká se. A na ženy funguje víc, tvrdí aktuální studie. Její autoři přitom nabízejí i vysvětlení. Z evolučního hlediska je to mechanismus, který souvisí se zvýšením šance na otěhotnění. Sex je pilulkou na spaní, říká se. A na ženy funguje víc, tvrdí aktuální studie. Její autoři přitom nabízejí i vysvětlení. Z evolučního hlediska je to mechanismus, který souvisí se zvýšením šance na otěhotnění.

  no title 02.11.20 00:00:00


 • Co se to stalo? 1 ( 1 )

  Zklamán bude ten, kdo doufá ve vysvětlení, jak je to s daňovým ohňostrojem odpáleným před týdnem v popůlnočním hlasování ve sněmovně. Základem bylo zrušení superhrubé mzdy, tedy naplnění jak vládního programu, tak i dlouhodobého programu ODS. Zklamán bude ten, kdo doufá ve vysvětlení, jak je to s daňovým ohňostrojem odpáleným před týdnem v popůlnočním hlasování ve sněmovně. Základem bylo zrušení superhrubé mzdy, tedy naplnění jak vládního programu, tak i dlouhodobého programu ODS.

  26.11.20 00:00:00


 • Budoucí maminka vyšetřovaná na ulici pobouřila Česko: Vysvětlení má biatlonistka Vítková 1 ( 1 )

  Fotka těhotné ženy, kterou zdravotníci vyšetřují na ulici, zaskočila část veřejnosti. Snímek se objevil ve facebookové skupině Liberečáci. Onou nastávající maminkou je bývalá biatlonistka Veronika Vítková. Sportovkyně uvedla, že vyšetření mimo nemocnici si sama přála. Fotka těhotné ženy, kterou zdravotníci vyšetřují na ulici, zaskočila část veřejnosti. Snímek se objevil ve facebookové skupině Liberečáci. Kauza má zajímavou dohru. Onou nastávající maminkou je bývalá biatlonistka Veronika Vítková. Sportovkyně uvedla, že vyšetření mimo nemocnici si sama přála.

  extra.cz 31.10.20 17:42:56