Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: vrstvou

 • Paulina Swantje: Už to nešlo zamaskovat, tak se musela se svým obličejem smířit 1 ( 1 )

  Spousta žen se snaží pihy zamaskovat a překrýt silnou vrstvou make-upu. Paulina Swantje jich má tolik, že se s nimi musela smířit. Spousta žen se snaží pihy zamaskovat a překrýt silnou vrstvou make-upu. Paulina Swantje jich má tolik, že se s nimi musela smířit. 

  Časopis pro ženy 18.09.20 09:00:00


 • Týnuš Třešničková přestala schovávat jizvy ve tváři: Vzkazům fanoušků se nestačila divit 1

  Šminky a Týnuš Třešničková (23) až dosud patřily neodmyslitelně k sobě. Jenomže youtuberka, která se stále smiřuje s loňskou ránou osudu, se už pod vrstvou make-upu nechtěla schovávat. Odhalila jizvy ve tváři a potom zůstala s ústy dokořán. Tohle vážně nečekala! Šminky a Týnuš Třešničková (23) až dosud patřily neodmyslitelně k sobě. Jenomže youtuberka, která se stále smiřuje s loňskou ránou osudu, se už pod vrstvou make-upu nechtěla schovávat. Odhalila jizvy ve tváři a potom zůstala s ústy dokořán. Tohle vážně...

  eXtra.cz 14.11.19 20:00:17


 • FOTO: Martin symbolicky pocukroval jenom vrcholky Krkonoš 1

  Naděje, které milovníci zimy každoročně vkládají do svatého Martina, letos zůstaly nevyslyšeny. Na bílém koni do východních Čech nedorazil. Vysloveně symbolicky jenom v noci z neděle na pondělí pocukroval vrcholky Krkonoš, které v pondělí ráno svítily bělobou nad vrstvou mlhy - široko daleko. Naděje, které milovníci zimy každoročně vkládají do svatého Martina, letos zůstaly nevyslyšeny. Na bílém koni do východních Čech nedorazil. Vysloveně symbolicky jenom v noci z neděle na pondělí pocukroval vrcholky Krkonoš, které v pondělí ráno svítily bělobou nad vrstvou mlhy - široko daleko.

  Krkonošský deník 11.11.19 22:29:00


 • Osudy soch. 2

  Před 32 lety odhalili v České Lípě poslední sochu Lenina ve střední Evropě. Jeřábník ji nechal viset za krk jako na oprátce. Bronzový bolševický vůdce dnes leží pod vrstvou prachu ve skladišti. A podobný osud měly i další sochy vůdců. Před 32 lety odhalili v České Lípě poslední sochu Lenina ve střední Evropě. Jeřábník ji nechal viset za krk jako na oprátce. Bronzový bolševický vůdce dnes leží pod vrstvou prachu ve skladišti. A podobný osud měly i další sochy vůdců.


 • Manžel má rád krásku z filmu Gangster-ka nejradši bez líčení. 1

  Díky hereckému povolání je pleť Vlastiny Svátkové (37) neustále zakrývaná silnou vrstvou líčidel. V soukromí tedy chodí éterická kráska nejraději bez make-upu. Díky hereckému povolání je pleť Vlastiny Svátkové (37) neustále zakrývaná silnou vrstvou líčidel. V soukromí tedy chodí éterická kráska nejraději bez make-upu.


 • Kornoutky nori s grilovaným lososem 1

  Dáme stranou a necháme vychladnout. Salátovou okurku pokrájíme na nudličky, ředkev na slabé plátky, řeřichu sekáme nadrobno. 150 g Losos - filety, 40 g Okurka salátová, 40 g Řasa Nori, 60 g Ředkev Takuan, 60 g Řeřicha , 200 g Rýže dušená , 10 g Wasabi pasta , Filety z lososa bez kůže rozkrájíme na velmi tenké...


 • Nevidomí návštěvníci brněnské zoo mohou nově využít hmatovou mapu 1 ( 1 )

  Brno, 21. srpna 2020 - Velkou podporu pro nevidomé návštěvníky brněnské zoo připravilo Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky Masarykovy univerzity - Teiresiás. Nová mapa s hmatovou i vizuální vrstvou umožňuje dobrou spolupráci nevidomého návštěvníka s jeho vidícím průvodcem. Brno, 21. srpna 2020 – Velkou podporu pro nevidomé návštěvníky brněnské zoo připravilo Středisko pro pomoc studentům se specifickými nároky Masarykovy univerzity - Teiresiás. Nová mapa s hmatovou i vizuální vrstvou umožňuje dobrou spolupráci nevidomého návštěvníka s jeho vidícím průvodcem.

  iBrno - zprávy z Brna 21.08.20 10:24:42


 • Zoo Brno: Nevidom nvštěvnci mohou nově využt hmatovou mapu 1 ( 1 1 )

  Velkou podporu pro nevidom nvštěvnky brněnsk zoo připravilo Středisko pro pomoc studentům se specifickmi nroky Masarykovy univerzity - Teiresis. Nov mapa s hmatovou i vizuln vrstvou umožňuje dobrou spoluprci nevidomho nvštěvnka s jeho vidcm průvodcem. Velkou podporu pro nevidom nvštěvnky brněnsk zoo připravilo Středisko pro pomoc studentům se specifickmi nroky Masarykovy univerzity - Teiresis. Nov mapa s hmatovou i vizuln vrstvou umožňuje dobrou spoluprci nevidomho nvštěvnka s jeho vidcm průvodcem.


 • Kuřecí bábovka 1 ( 1 )

  Bábovkovou formu vymažeme sádlem a dno a strany vyložíme kuřecími prsíčky. Nalijeme polovinu osolených vajec smíchaných se strouhaným sýrem a polovinu na koleček párků. Překryjeme kuřecími plátky a nalijeme zbytek vajíčka se sýrem, posypeme kolečky párku. Kuřecí bábovku pečeme 1,5 hodiny na 200 °C. Kuřecí bábovku podáváme nejlépe s brambory či pečivem. 5 ks vejce, 5 ks kuřecí prsa, 4 ks debrecínské párky, 100 g strouhaný tvrdý sýr, 1 ks sádlo na vymazání, 1 ks olej, 1 ks sůl, 1 ks mletý černý pepř, Kuřecí prsíčka nakrájíme jako řízky na plátky. Osolíme,...

  03.08.20 17:05:59


 • I letos je si co připomínat… 1 ( 1 )

  října tento rok není již kulaté, obalené étosem sta let vzniku republiky Československé. Číslo sto jedna zaostává za stovkou a pro leckoho ideově propojeného s vládnoucí vrstvou není důležité jej vzpomínat. Jsem však přesvědčen, že je co připomínat. A t... Výročí 28. října tento rok není již kulaté, obalené étosem sta let vzniku republiky Československé. Číslo sto jedna zaostává za stovkou a pro leckoho ideově propojeného s vládnoucí vrstvou není důležité jej vzpomínat. Jsem však přesvědčen, že je co připomínat. A...


 • Šéf Facebooku je terčem vtipů, natřel si obličej silnou vrstvou opalovacího krému 1 ( 1 )

  Silná vrstva opalovacího krému na obličeji šéfa Facebooku se stala základem pro vtipy, které se šíří po sociální sítích. Silná vrstva opalovacího krému na obličeji šéfa Facebooku se stala základem pro vtipy, které se šíří po sociální sítích.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 20.07.20 17:00:17


 • Nejhnusnější nádraží v zemi i developerský gulag. 1 ( 1 )

  Stanislav Biler dal dohromady 111 nejzajímavějších míst, která navštívit v Brně. "Pod vrstvou ušmudlanosti se skrývají neokázalé skvosty," píše. Stanislav Biler dal dohromady 111 nejzajímavějších míst, která navštívit v Brně. "Pod vrstvou ušmudlanosti se skrývají neokázalé skvosty," píše.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 15.07.20 06:01:00


 • Recept na dnes: Voňavá a mäkká vianočka ako od babičky 1 ( 1 1 )

  BRATISLAVA - Mäkká, vláčna, voňavá po citrónovej kôre, posypaná sladkými hrozienkami, mandľami a jemne zasnežená práškovým cukrom. Najlepšie chutí s vrstvou čerstvého masla a pohárom teplého kakaa. Táka je domáca vianočka. Dostali ste na ňu chuť? BRATISLAVA - Mäkká, vláčna, voňavá po citrónovej kôre, posypaná sladkými hrozienkami, mandľami a jemne zasnežená práškovým cukrom. Najlepšie chutí s vrstvou čerstvého masla a pohárom teplého kakaa. Táka je domáca vianočka. Dostali ste na ňu chuť?

  13.07.20 09:57:14


 • Jihomoravsk kraj vysprav 10 kilometrů silnic novmi mikrokoberci 1 ( 1 1 )

  Msto vmolů a prasklin vyrovnn povrchu ochrannou vrstvou mikrokoberce, kter vrazně prodlouž životnost silnice. Nov živičn kabt dostanou v letošnm a přštm roce čtyři seky silnic II. třdy v celkov dlce lehce přesahujc 10 kilometrů. Msto vmolů a prasklin vyrovnn povrchu ochrannou vrstvou mikrokoberce, kter vrazně prodlouž životnost silnice. Nov živičn kabt dostanou v letošnm a přštm roce čtyři seky silnic II. třdy v celkov dlce lehce přesahujc 10 kilometrů.


 • Tři čtvrtě století od osvobození Lanžhota 1 ( 1 )

  V těchto dnech si připomínáme, že je tomu 75 let, kdy bylo město Lanžhot osvobozeno Rudou armádou ze spárů zrůdné nacistické okupace. Tato důležitá a šťastná událost ovšem ani po všech těch letech nekončí zahrabaná pod tlustou vrstvou prachu historie, nýbrž nej... V těchto dnech si připomínáme, že je tomu 75 let, kdy bylo město Lanžhot osvobozeno Rudou armádou ze spárů zrůdné nacistické okupace. Tato důležitá a šťastná událost ovšem ani po všech těch letech nekončí zahrabaná pod tlustou vrstvou prachu historie,...


 • Veterináři odebrali chovateli čtyřicet zanedbaných psů 1 ( 1 )

  Podlahy topící se pod několikacentimetrovou vrstvou exkrementů, stěny pokryté špínou a plísněmi, nepořádek všude kolem. A do toho čtyři desítky psů. Přesně takový obrázek se naskytl veterinářům a policistům, kteří z domku na okraji Přestavlk na Chrudimsku zvířata v úterý odpoledne odváželi. Podlahy topící se pod několikacentimetrovou vrstvou exkrementů, stěny pokryté špínou a plísněmi, nepořádek všude kolem. A do toho čtyři desítky psů. Přesně takový obrázek se naskytl veterinářům a policistům, kteří z domku na okraji Přestavlk na Chrudimsku zvířata v úterý odpoledne odváželi.

  Chrudimský deník 01.04.20 17:13:00


 • Vyhublí na kost. 1 ( 1 )

  V jednom koutě leží shnilé maso pokryté vrstvou much, v tom druhém vyhublá lvice na pokraji smrti. Na Facebooku proto vznikla kampaň na záchranu velkých koček. Pomoc díky ní začala přicházet, pro jednu lvici už však pozdě. V jednom koutě leží shnilé maso pokryté vrstvou much, v tom druhém vyhublá lvice na pokraji smrti. Milovníky zvířat vyděsil stav lvů afrických, kteří už týdny hladovějí v zoo Al-Kurajší v súdánském Chartúmu. Na Facebooku proto vznikla kampaň na záchranu...

  21.01.20 12:09:00


 • Mrazivé ráno místy doprovázejí mrznoucí mlhy 1 ( 1 )

  Mrazivé čtvrteční ráno, při němž teploty klesají až k -18 stupňům, mohou na některých místech doprovázet mrznoucí mlhy, před nimiž varovali meteorologové. V horských oblastech musí řidiči na silnicích nižších tříd počítat se zledovatělou vrstvou ujetého sněhu. Mrazivé čtvrteční ráno, při němž teploty klesají až k -18 stupňům, mohou na některých místech doprovázet mrznoucí mlhy, před nimiž varovali meteorologové. V horských oblastech musí řidiči na silnicích nižších tříd počítat se zledovatělou vrstvou ujetého sněhu.


 • Grafen: Materil budoucnosti, kter ned komrům ždnou šanci 1 ( 1 1 )

  Grafen je jednm z nejtenčch a nejpevnějšch materilů na světě. Tvořen jedinou vrstvou uhlkovch atomů je propustn pro světlo a vodiv zroveň. Takže člověka pachově izoluje od okol a nelk tolik komry. A když si komr na kůži pokrytou grafenem přeci jen sedne, tento materil nepropchne soskem. Grafen je jednm z nejtenčch a nejpevnějšch materilů na světě. Tvořen jedinou vrstvou uhlkovch atomů je propustn pro světlo a vodiv zroveň. Když se přid do tkaniny, brn průniku chemickch signlů z lidskho potu do okol. Takže člověka pachově izoluje...

  bety.cz 15.09.19 08:35:00


 • Kornoutky nori s grilovaným lososem 1 ( 1 )

  Dáme stranou a necháme vychladnout. Salátovou okurku pokrájíme na nudličky, ředkev na slabé plátky, řeřichu sekáme nadrobno. 150 g Losos - filety, 40 g Okurka salátová, 40 g Řasa Nori, 60 g Ředkev Takuan, 60 g Řeřicha , 200 g Rýže dušená , 10 g Wasabi pasta , Filety z lososa bez kůže rozkrájíme na velmi tenké...

  01.09.19 01:08:39