Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: vlivům

 • Aby pokožka už více netrpěla. 1

  Ač letos o pravé zimě nemůže být ani řeč, i tak je to období, kdy je především tvář vystavena negativním vlivům. Ty se na ní dříve či později projeví. Proto je více než žádoucí vyzbrojit se vhodnou péčí, která umí učiněné zázraky. Ač letos o pravé zimě nemůže být ani řeč, i tak je to období, kdy je především tvář vystavena negativním vlivům. Ty se na ní dříve či později projeví. Proto je více než žádoucí vyzbrojit se vhodnou péčí, která umí...

  no title 01.02.20 00:00:00


 • Stabilní, ziskový a odolný. 4 ( 1 )

  Český pojistný trh je jako celek dlouhodobě stabilní, dobře kapitálově vybavený, ziskový a odolný proti případným nepříznivým vlivům. Český pojistný trh je jako celek dlouhodobě stabilní, dobře kapitálově vybavený, ziskový a odolný proti případným nepříznivým vlivům. Aktuálním rizikem pro sektor je návrh na zdanění technických rezerv pojišťoven nebo dlouhodobý tlak na odvádění zisků pojišťoven mateřským společnostem v zahraničí.


 • Ivan David: USA se proti cizm vlivům brnit směj a my ne? 1 ( 1 )

  M snad bt politickm neziskovkm dovoleno financovat rozvratnou činnost, kterou si občan rozhodně nepřej? Nevldky se kryj ušlechtilmi cli, jako je boj proti korupci, ale mimikry jsme už prokoukli. M snad bt politickm neziskovkm dovoleno financovat rozvratnou činnost, kterou si občan rozhodně nepřej? Nevldky se kryj ušlechtilmi cli, jako je boj proti korupci, ale mimikry jsme už prokoukli.


 • Česká ekonomika v době od července do září dobře odolávala nepříznivým mezinárodním vlivům 1

  Hrubý domácí produkt České republiky rostl meziročně o 2,5 %. Tuzemská ekonomika tedy v porovnání se druhým kvartálem nepatrně ztratila na dynamice, avšak nadále si udržuje celkem solidní tempo růstu. Hrubý domácí produkt České republiky rostl meziročně o 2,5 %. Tuzemská ekonomika tedy v porovnání se druhým kvartálem nepatrně ztratila na dynamice, avšak nadále si udržuje celkem solidní tempo růstu.


 • ČEZ: Postřehy z konferenčního hovoru - sázka na pravidelnou a zajímavou divi stále platí 1

  Upřesnění celoročního výhledu (horní hranice u čistého zisku snížena o 1 mld. Kč) je převážně výsledkem prohraného soudního sporu se SŽDC. U čistého zisku bylo ponecháno určité pásmo kvůli nepředvídatelným vlivům jako např. fluktuace FX. Upřesnění celoročního výhledu (horní hranice u čistého zisku snížena o 1 mld. Kč) je převážně výsledkem prohraného soudního sporu se SŽDC. U čistého zisku bylo ponecháno určité pásmo kvůli nepředvídatelným vlivům jako např. fluktuace FX.


 • dTest: Zabraňuj krmy na ruce vysoušen pokožky? 1 ( 1 )

  Ruce jsou denně vystavovny nepřznivm vlivům: napřklad vkyvům počas nebo použvn agresivnch mdel a sapontů. Dokžou krmy na ruce zabrnit nechtěn ztrtě vody, podržděn či popraskn pokožky? Spotřebitelsk organizace dTest otestovala kvalitu a činnost 25 přpravků. Dobrovolnice byly však při hodnocen pče o ruce přsnějš. Ruce jsou denně vystavovny nepřznivm vlivům: napřklad vkyvům počas nebo použvn agresivnch mdel a sapontů. Dokžou krmy na ruce zabrnit nechtěn ztrtě vody, podržděn či popraskn pokožky? Spotřebitelsk organizace dTest otestovala kvalitu a činnost 25 přpravků. U většiny z nich...


 • Exotická atmosféra vašeho exteriéru 1

  K exotické atmosféře na vaší zahradě přispějeslunečník vyrobený z přírodních materiálů, který evokuje tropickýmvzhledem. Slunečníky jsou vyrobeny z palmových listů, které jsouručně tkané, což přispívá k vyšší odolnosti vůči nepříznivýmpřírodním vlivům. Díky kvalitnímu zpracování dokáží odolat ... K exotické atmosféře na vaší zahradě přispějeslunečník vyrobený z přírodních materiálů, který evokuje tropickýmvzhledem.Slunečníky jsou vyrobeny z palmových listů, které jsouručně tkané, což přispívá k vyšší odolnosti vůči nepříznivýmpřírodním vlivům. Díky kvalitnímu zpracování dokáží odolat ...

  Bydlení – Zastreseno.cz 01.10.19 18:31:13


 • Střechy aneb střechy na klíč 1

  Střecha má za úkol chránit dům proti povětrnostním vlivům jako jedéšť, sníh, vítr, sluneční záření apod. Také odvádí vodu z horníčásti stavby a samozřejmě brání jejímu hromadění. Základními prvkystřechy jsou - nosná konstrukce a střešní krytina. Nová střechaZdá se vám vaše střecha stará, zaté ... Střecha má za úkol chránit dům proti povětrnostním vlivům jako jedéšť, sníh, vítr, sluneční záření apod. Také odvádí vodu z horníčásti stavby a samozřejmě brání jejímu hromadění. Základními prvkystřechy jsou – nosná konstrukce a střešní krytina.Nová střechaZdá se vám vaše střecha stará,...

  Bydlení – Zastreseno.cz 01.10.19 18:31:13


 • Predátoři pomáhají kořisti k adaptaci na oteplení 1 ( 1 )

  Pokud čelí živočichové tlaku dravců, přizpůsobí se mnohem snáze i dalším nepříznivým vlivům včetně rostoucích teplot. Pokud čelí živočichové tlaku dravců, přizpůsobí se mnohem snáze i dalším nepříznivým vlivům včetně rostoucích teplot.

  Český rozhlas 01.10.19 01:12:45


 • S&P: Není jiné cesty, vlády musí dále podporovat zasažené ekonomiky 1 ( 1 )

  Podle analytiků ratingové agentury S&P Global Ratings nemají vlády mnoha zemí na výběr a musí se snažit stimulovat své ekonomiky, které zpomalí kvůli negativním vlivům koronavirové pandemie. Podle analytiků ratingové agentury S&P Global Ratings nemají vlády mnoha zemí na výběr a musí se snažit stimulovat své ekonomiky, které zpomalí kvůli negativním vlivům koronavirové pandemie.


 • Kratší střih, péče a chytrý styling. 1 ( 1 )

  Léto je tu a s ním i pořádný zápřah pro naše vlasy, které budou mít co dělat, aby odolávaly agresivnímu slunečnímu záření a dalším vlivům. Co dělat a nedělat, aby byly stále krásné? Léto je tu a s ním i pořádný zápřah pro naše vlasy, které budou mít co dělat, aby odolávaly agresivnímu slunečnímu záření a dalším vlivům. Co dělat a nedělat, aby byly stále krásné?

  30.06.20 00:00:00


 • Hrozí nám ztráta nezávislosti, varoval jeden z nejčtenějších maďarských serverů 1 ( 1 )

  Maďarskému nezávislému zpravodajskému serveru index.hu hrozí, že "kvůli vnějším vlivům" ztratí svou nezávislost. Podle agentury Reuters o tom v neděli informoval šéfredaktor portálu Szabolcs Dull. Maďarskému nezávislému zpravodajskému serveru index.hu hrozí, že „kvůli vnějším vlivům“ ztratí svou nezávislost. Podle agentury Reuters o tom v neděli informoval šéfredaktor portálu Szabolcs Dull.

  servis.lidovky.cz 21.06.20 22:46:00


 • Maersk: Poptávka po lodní dopravě ve 2Q klesne o 20-25%, v 1Q byla odstavena desetina flotila 1 ( 1 )

  Jeden z lídrů světové lodní přepravy A.P. Moller-Maersk prezentoval výsledky hospodaření za 1Q roku a výhledy na další vývoj. Přepravce uvedl, že kvůli negativním vlivům koronavirové pandemie na globální ekonomickou aktivitu v 1Q roku zrušil cca 90 linek&he Jeden z lídrů světové lodní přepravy A.P.Moller-Maersk prezentoval výsledky hospodaření za 1Q roku a výhledy na další vývoj.Přepravce uvedl, že kvůli negativním vlivům koronavirové pandemie na globální ekonomickou aktivitu v 1Q roku zrušil cca 90 linek&he


 • Čína - HDP v 1Q20 propadl o 6,8%, což překonalo odhady. 1 ( 1 )

  Čína oznámila, že její ekonomika v 1Q roku poklesla kvůli negativním vlivům koronavirové epidemie meziročně o 6,8%. Trh očekával pokles o cca 6,5%.při rozpětí odhadů od -28,9 do +4%. Ve 4Q19 ekonomika ještě rostla o 6%. Čína oznámila, že její ekonomika v 1Q roku poklesla kvůli negativním vlivům koronavirové epidemie meziročně o 6,8%. Trh očekával pokles o cca 6,5%.při rozpětí odhadů od -28,9 do +4%.Ve 4Q19 ekonomika ještě rostla o 6%.


 • Jednoduch pče o šperky 1 ( 1 1 )

  Symbolizuj krsu, lsku, dokonalost. Ale co když už nejsou tak zřiv, jako bvaly? Zejmna prsteny na rukou jsou vystaveny všemožnm vlivům, kter určuj, jak hluboko se "zub času" zakousne. Nsledujc tipy vm pomohou udržet vaše skvosty dlouhodobě v dobr kondici. Milujeme šperky. Symbolizuj krsu, lsku, dokonalost. Ale co když už nejsou tak zřiv, jako bvaly? Zejmna prsteny na rukou jsou vystaveny všemožnm vlivům, kter určuj, jak hluboko se „zub času“ zakousne. Nsledujc tipy vm pomohou udržet vaše skvosty dlouhodobě v...

  bety.cz 16.04.20 19:50:00


 • Jan Bartoň 1 ( 1 )

  Nejsem klasický typ grafika, který si šel od střední školy pevně za svým cílem. Jasně, čmáral jsem si, ale díky své mladické lenosti a dalším vlivům osudu jsem spoustu věcí tzv. prošvihnul, kdo mne zná, tak ví :). Být fakt dobrý dyzajnér a dělat famózní práce ze kterých lidi padaj na bradu, s tím jsem […] Nejsem klasický typ grafika, který si šel od střední školy pevně za svým cílem. Jasně, čmáral jsem si, ale díky své mladické lenosti a dalším vlivům osudu jsem spoustu věcí tzv. prošvihnul, kdo mne zná, tak ví :). Být fakt...

  10.03.20 20:39:17


 • Blíží se festival Mladí ladí jazz 1 ( 1 )

  Již 5. dubna začne mezinárodní hudební festival Mladí ladí jazz. Jeho posláním je ukázat, že jazz nemá hranice a je otevřen nejrůznějším hudebním žánrům a vlivům. Již 5. dubna začne mezinárodní hudební festival Mladí ladí jazz. Jeho posláním je ukázat, že jazz nemá hranice a je otevřen nejrůznějším hudebním žánrům a vlivům.

  10.03.20 11:46:01


 • Morgan Stanley: Čínský HDP v 1Q20 by mohl růst jen o 3,5% 1 ( 1 )

  Analytici americké banky Morgan Stanley odhadují, že čínský HDP v 1Q roku poroste kvůli negativním vlivům nákazy pouze o cca 3,5%, pokud nedojde k urychlenému obnovení produkce na běžné úrovně. Analytici americké banky Morgan Stanley odhadují, že čínský HDP v 1Q roku poroste kvůli negativním vlivům nákazy pouze o cca 3,5%, pokud nedojde k urychlenému obnovení produkce na běžné úrovně.


 • Detoxikace pleti je nutná. 1 ( 1 )

  Restart organismu v podobě detoxu je všeobecně známý. Všichni teoreticky víme, co taková očista těla znamená. Jak je tomu ovšem u pleti? To už ví jen málokdo. Právě ženy žijící ve městě, které jsou každodenně vystaveny hektickému tempu a nepříznivým vlivům, by měly zpozornět. Restart organismu v podobě detoxu je všeobecně známý. Všichni teoreticky víme, co taková očista těla znamená. Jak je tomu ovšem u pleti? To už ví jen málokdo. Právě ženy žijící ve městě, které jsou každodenně vystaveny hektickému tempu a nepříznivým...

  19.02.20 00:00:00


 • Poslance zaměstn volba ombudsmana i automobilov novely 1 ( 1 1 )

  Poslanci budou na prvn letošn schůzi Sněmovny schvalovat napřklad zkaz jzdy kamionů v levch dlničnch pruzch, snazš odtah odstavench automobilů z ulic a postih za vcečetn hlasovn v evropskch volbch. V navrhovanm programu je tak volba novho veřejnho ochrnce prv. Poslanci budou na prvn letošn schůzi Sněmovny schvalovat napřklad zkaz jzdy kamionů v levch dlničnch pruzch, snazš odtah odstavench automobilů z ulic a postih za vcečetn hlasovn v evropskch volbch. V navrhovanm programu je tak volba novho veřejnho ochrnce prv.