Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: výlety

 • Mezigenerační problémy? 1

  Jsem už osmdesátiletý stařík, ale síly ještě mám dost. Rád jezdím na výlety, cestuji a poznávám své okolí. Do ciziny už nejezdím. Co jsem sám, nepřipadám si tak využitý, jako v minulosti. Jsem už osmdesátiletý stařík, ale síly ještě mám dost. Rád jezdím na výlety, cestuji a poznávám své okolí. Do ciziny už nejezdím. Co jsem sám, nepřipadám si tak využitý, jako v minulosti. Ano, byl


 • Zotavovací akce pro děti jsou povoleny od 27. 4 ( 1 )

  Vyplývá to z informací ministerstev školství a zdravotnictví na dotaz ČTK. Podle tiskového oddělení ministerstva školství schválila vláda v pondělí 18. května mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví, které vícedenní akce škol zakazuje do odvolání. Školy v přírodě a jiné vícedenní výlety, které pro děti pořádají školy, se kvůli opatřením proti koronaviru zřejmě budou moct konat až na podzim. Vyplývá to z informací ministerstev školství a zdravotnictví na dotaz ČTK. Podle tiskového oddělení ministerstva školství...


 • Školy v přírodě i delší výlety budou nejdříve na podzim 1

  Školy v přírodě i vícedenní výlety pořádané školami se v tomto školním roce již patrně konat nebudou. Ministerstva školství a zdravotnictví s nimi počítají až na podzim. Školy v přírodě i vícedenní výlety pořádané školami se v tomto školním roce již patrně konat nebudou. Ministerstva školství a zdravotnictví s nimi počítají až na podzim.


 • Svižná společnice na výlety i do města. 1

  Svižnou a elegantní Yamahu NMax 125 můžete řídit i s klasickým béčkovým řidičákem na osobní auto. NMax se označuje za hlavní konkurentku nejprodávanější Hondy PCX a v sedle vás překvapí. Je to skvělá společnice i na každodenní projížďky. Svižnou a elegantní Yamahu NMax 125 můžete řídit i s klasickým béčkovým řidičákem na osobní auto. NMax se označuje za hlavní konkurentku nejprodávanější Hondy PCX a v sedle vás překvapí. Je hbitá, na křižovatkách i za vsí báječně zrychluje a...

  no title 20.05.20 00:00:00


 • Žďárská knihovna láká na příměstský tábor. 1

  Knihovna Matěje Josefa Sychry ve Žďáře nad Sázavou nabízí příměstský tábor pro malé čtenáře. Je určený dětem ve věku od sedmi do jedenácti let a jeho název zní Kulišárny mezi řádky procestujem tam i zpátky. Knihovna Matěje Josefa Sychry ve Žďáře nad Sázavou nabízí příměstský tábor pro malé čtenáře. Je určený dětem ve věku od sedmi do jedenácti let a jeho název zní Kulišárny mezi řádky procestujem tam i zpátky. 

  Žďárský deník 17.05.20 16:11:00


 • Zřícenina uprostřed obce. 1

  /FOTOGALERIE/ Víkendové počasí bylo jako stvořené pro výlety. A to nejen k vyhlášeným turistickým cílům. I pozůstatky prastarého hradního zdiva v Dalečíně se těšily pozornosti návštěvníků. /FOTOGALERIE/ Víkendové počasí bylo jako stvořené pro výlety. A to nejen k vyhlášeným turistickým cílům. I pozůstatky prastarého hradního zdiva v Dalečíně se těšily pozornosti návštěvníků.

  Žďárský deník 17.05.20 13:18:00


 • Výlety za unikátními rozhlednami. 1

  Česká republika je zemí turistů i rozhleden. Skutečně jich máme spoustu - a jakých! Některé jsou hodně staré, jiné se narodily před pár lety, také se liší tvarem i výškou. Těšme se, že až pomine nouzový stav, užijeme si pohledy na krásy naší země z ptačí perspektivy. Česká republika je zemí turistů i rozhleden. Skutečně jich máme spoustu – a jakých! Některé jsou hodně staré, jiné se narodily před pár lety, také se liší tvarem i výškou. Těšme se, že až pomine nouzový stav, užijeme si pohledy...

  no title 15.05.20 00:00:00


 • Predĺžený víkend na Slovensku: Kam ísť? 1 ( 1 )

  Ponúkame tipy na víkendové výlety. Ponúkame tipy na víkendové výlety.

  SME 08.05.20 14:55:25


 • Zákaz zhromažďovania? 1 ( 1 )

  Na Slovensku aj naďalej platí zákaz zhromažďovať sa. Čo pod tento zákaz patrí a čoho sa netýka? Na Slovensku aj naďalej platí zákaz zhromažďovať sa. Čo pod tento zákaz patrí a čoho sa netýka?

  Správy: Pravda.sk 08.05.20 09:14:10


 • Záchranné stanice zvířat mají vážné finanční problémy 2

  áchranné stanice zvířat v kraji mají finanční problém. Školáci zůstali kvůli koronavirovým opatřením doma, výlety byly zrušeny. Důležitý zdroj příjmu tak zmizel. áchranné stanice zvířat v kraji mají finanční problém. Školáci zůstali kvůli koronavirovým opatřením doma, výlety byly zrušeny. Důležitý zdroj příjmu tak zmizel.

  Svitavský deník 06.05.20 06:00:00


 • Zmraziť dôchodcom vlaky zadarmo? 1 ( 1 )

  Najviac rastúcou skupinou vo vlakoch sú ľudia od sedemdesiat rokov vyššie. Tých by sa však Matovičovo opatrenie dotklo najmenej. Najviac rastúcou skupinou vo vlakoch sú ľudia od sedemdesiat rokov vyššie. Tých by sa však Matovičovo opatrenie dotklo najmenej.

  Dennik N 30.04.20 17:45:55


 • Památky v regionu sčítají už teď milionové ztráty 1

  Brány hradů a zámků se otevřou zřejmě až běhěm květnových vln rozvolňování. Památky letos přijdou o školní výlety a také kus turistické sezony i velké akce. Ztráty šplhají do statisíců a peníze budou památkám citelně chybět. Brány hradů a zámků se otevřou zřejmě až běhěm květnových vln rozvolňování. Památky letos přijdou o školní výlety a také kus turistické sezony i velké akce. Ztráty šplhají do statisíců a peníze budou památkám citelně chybět.

  Svitavský deník 29.04.20 18:54:00


 • VÝLETY Z KARANTÉNY: Navštivte výstavu Sen ve snu 1

  Tentokráte vás kamery Novinek zavedou v projektu Výlety z karantény do pražského Veletržního paláce na výstavu Sen ve snu, která je inspirovaná americkým spisovatelem Edgarem Allanem Poem. Ten dodnes inspiruje nejen literáty, ale také výtvarníky, filmaře nebo hudebníky. Tentokráte vás kamery Novinek zavedou v projektu Výlety z karantény do pražského Veletržního paláce na výstavu Sen ve snu, která je inspirovaná americkým spisovatelem Edgarem Allanem Poem. Ten dodnes inspiruje nejen literáty, ale také výtvarníky, filmaře nebo hudebníky.


 • VÝLETY Z KARANTÉNY: Prohlédněte si historické lokomotivy 1

  Milovníci vlaků si v pondělí díky unikátnímu projektu Novinek Výlety z karantény přijdou na své. Ta po dlouhých letech ve službě dělají nyní radost železničním nadšencům i všem zájemcům o historii dopravy. Milovníci vlaků si v pondělí díky unikátnímu projektu Novinek Výlety z karantény přijdou na své. Kamery nás zavedou do muzea Českých drah v Lužné u Rakovníka, které se již od roku 1999 zabývá údržbou a provozem historických kolejových vozidel. Ta po dlouhých letech ve službě...


 • Ohniska 1

  Také vás nádherné počasí, které ovládlo letošní Velikonoce, vyhnalo ven? Kdo má zahradu, ten si výská. Kdo ji nemá, může si nenápadně pískat venku v parcích, lesích či loukách hezky ve zdravém rozestupu. Malé rodinné výlety či úklidové jarní práce na zahra... Také vás nádherné počasí, které ovládlo letošní Velikonoce, vyhnalo ven? Kdo má zahradu, ten si výská. Kdo ji nemá, může si nenápadně pískat venku v parcích, lesích či loukách hezky ve zdravém rozestupu. Malé rodinné výlety či úklidové jarní práce na...


 • VÝLETY Z KARANTÉNY: Pojeďte pozorovat divoké koně a zubry do Milovic 1

  K vidění jsou zde stáda zubrů, divokých koní a praturů. Díky kamerám Novinek a projektu Výlety z karantény můžete nyní tato divoká zvířata pozorovat z pohodlí vašeho domova. Bývalý vojenský výcvikový prostor Milovice se stal domovem velkých kopytníků vyskytujících se současně na jednom místě, a to jako vůbec první místo na světě. K vidění jsou zde stáda zubrů, divokých koní a praturů. Díky kamerám Novinek a projektu Výlety z karantény můžete nyní tato...


 • V Jeseníkách zemřel turista. 1

  Na výletě do hor zkolaboval v sobotu muž ve středním věku. Nezvládl túru z Nové Vsi na Mravencovku. Přestože se ho snažila rodina i záchranáři hodinu oživovat, nepodařilo se. Horští záchranáři proto vyzývají veřejnost, aby omezila výlety do hor kvůli vyhlášeným krizovým opatřením. Na výletě do hor zkolaboval v sobotu muž ve středním věku. Nezvládl túru z Nové Vsi na Mravencovku. Přestože se ho snažila rodina i záchranáři hodinu oživovat, nepodařilo se. Horští záchranáři proto vyzývají veřejnost, aby omezila výlety do hor kvůli vyhlášeným krizovým opatřením.


 • Při výletu v Jeseníkách zkolaboval muž. 2

  Horská služba Jeseníky žádá návštěvníky, aby omezili výlety. Celý článek "Při výstupu v Jeseníkách zkolaboval muž. Omezte výlety, vzkazují záchranáři" na iDNES.cz Při výstupu v Jeseníkách zkolaboval muž. Omezte výlety, vzkazují záchranáři V sobotu večer při výletu do hor na Bruntálsku zkolaboval muž středního věku. Přes pomoc syna a následně záchranářů na místě zemřel. Horská služba Jeseníky žádá návštěvníky, aby omezili výlety.


 • Väčšina dôchodcov nevyužíva bezplatné vlaky na výlety do Tatier, ukazujú... 1 ( 1 1 )

  Väčšina dôchodcov nevyužíva bezplatné vlaky na výlety do Tatier, ukazujú dostupné čísla. Oich dočasnom rušení chce Matovičova vláda rozhodnúť budúci týždeň. Väčšina dôchodcov nevyužíva bezplatné vlaky na výlety do Tatier, ukazujú dostupné čísla. Oich dočasnom rušení chce Matovičova vláda rozhodnúť budúci týždeň.

  30.04.20 20:34:16


 • Parky i cyklostezky plné lidí. 1 ( 1 )

  Lidé během víkendu vyrazili ven, ale nařízení ohledně krátkých procházek ve dvou nedodržují a sdružují se mnohdy ve velkých skupinkách. Lidé během víkendu vyrazili ven, ale nařízení ohledně krátkých procházek ve dvou nedodržují a sdružují se mnohdy ve velkých skupinkách.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 29.03.20 19:03:33