Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: vítali

 • Trump navštívil mestá, ktoré poznačila streľba. 1 ( 1 )

  Prezident prišiel do El Pasa a mesta Dayton. Prezident prišiel do El Pasa a mesta Dayton.

  SME 08.08.19 07:42:25


 • Šťastný koniec po 26. rokoch: Loď Bohemia sa vrátila na Domašu, vítali ju tisíce ľudí 1 ( 1 1 )

  NOVÁ KELČA - Výletná loď Bohemia sa po 26 rokoch vrátila na Domašu. Preprava lode 90 kilometrov po súši s názvom Guľový blesk bola ukončená vo štvrtok krátko pred 17.00 h, keď sa prepravné vozidlo pristavilo pri vodnej hladine. Niekoľko tisíc divákov privítalo loď potleskom. NOVÁ KELČA - Výletná loď Bohemia sa po 26 rokoch vrátila na Domašu. Preprava lode 90 kilometrov po súši s názvom Guľový blesk bola ukončená vo štvrtok krátko pred 17.00 h, keď sa prepravné vozidlo pristavilo pri vodnej hladine. Niekoľko...

  25.07.19 21:06:59


 • Babiš na D3 slíbil její dokončení v 2028, pak ho vítali odpůrci i příznivci 2 ( 2 )

  V jihočeských Netřebicích se do sebe pustili příznivci a odpůrci premiéra Andreje Babiše, zůstalo jen u slov. Babiš do obce zavítal při návštěvě stavby dálnice D3. V jihočeských Netřebicích se do sebe pustili příznivci a odpůrci premiéra Andreje Babiše, zůstalo jen u slov. Babiš do obce zavítal při návštěvě stavby dálnice D3.


 • OBRAZEM: Babiš minule bojoval s kůrovcem, teď vyrazil mikrobusem řešit sucho 1 ( 1 )

  Při cestách krajem jej vítali místní politici, ženy oblečené do krojů. Hostitelé pohostili premiéra jídlem, ale i pitím. Množstvím fotografií připomíná legendární výjezdy jihomoravského hejtmana Michala Haška, u nějž vtipálci pravidelně zveřejňovali fotoseriál… Předseda vlády Andrej Babiš (ANO) vyrazil po několika týdnech mikrobusem opět do regionů. Zatímco minule zkoumal míru postižení lesů na Vysočině kůrovcem, tentokrát se vydal do středních Čech, kde řešil společně se třemi ministry sucho. Při cestách krajem jej vítali místní politici, ženy oblečené do krojů. Hostitelé pohostili...

  18.07.19 00:01:00


 • Vo Francúzsku otvorili parížsku reštauráciu zničenú počas protestu žltých viest 1 ( 1 )

  Jednu z najznámejších reštaurácii na parížskom bulvári Champs-Élysées v sobotu opäť otvorili pre verejnosť. Príspevok Vo Francúzsku otvorili parížsku reštauráciu zničenú počas protestu žltých viest zobrazený najskôr Hlavné správy. Paríž 13. júla 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Christophe Ena) Jednu z najznámejších reštaurácii na parížskom bulvári Champs-Élysées v sobotu opäť otvorili pre verejnosť. Stalo sa tak po takmer štyroch mesiacoch odvtedy, čo luxusnú historickú reštauráciu Fouquet’s vydrancovali a podpálili demonštranti z protestného hnutia...

  Hlavné Správy 13.07.19 17:27:56


 • OBRAZEM: V Chocni vítali léto 1 ( 1 )

  Na Ostrově za kinem Máj v Chocni vítali na konci června léto. Posluchačům zahráli jazzový trumpetista Laco Deczi s kapelou Celula New York. Na Ostrově za kinem Máj v Chocni vítali na konci června léto. Posluchačům zahráli jazzový trumpetista Laco Deczi s kapelou Celula New York. 

  Orlický deník 06.07.19 12:32:00


 • OBRAZEM: Pačáci vítali léto 1 ( 1 )

  /FOTOGALERIE/ Slavnosti slunovratu se odehrávaly na novopackém náměstí a vítání léta se konalo v domě dětí a mládeže Stonožka v Nové Pace. /FOTOGALERIE/ Slavnosti slunovratu se odehrávaly na novopackém náměstí a vítání léta se konalo v domě dětí a mládeže Stonožka v Nové Pace.

  Jičínský deník 25.06.19 18:28:00


 • VIDEO Veľkolepé privítanie Čaputovej v Česku: Nech žije Slovensko! 2 ( 2 2 )

  PRAHA - Vo svojom sídle na Pražskom hrade privítal vo štvrtok predpoludním český prezident Miloš Zeman prezidentku SR Zuzanu Čaputovú. Slovenská hlava štátu je na svojej prvej oficiálnej zahraničnej návšteve, ktorá sa podľa tradície koná v Českej republike. PRAHA - Vo svojom sídle na Pražskom hrade privítal vo štvrtok predpoludním český prezident Miloš Zeman prezidentku SR Zuzanu Čaputovú. Slovenská hlava štátu je na svojej prvej oficiálnej zahraničnej návšteve, ktorá sa podľa tradície koná v Českej republike.

  20.06.19 12:07:23


 • Buď jsem byl komplic, nebo blbec. 1 ( 1 )

  Bývalý francouzský premiér Édouard Daladier je Čechy vnímán historicky negativně. Od narození francouzského politika uplynulo již 135 let. Bývalý francouzský premiér Édouard Daladier je Čechy vnímán historicky negativně. Patřil totiž do čtveřice signatářů Mnichovské dohody, v níž se v noci z 29. na 30. září 1938 zpečetil osud Československa, které bylo nuceno odstoupit rozsáhlá území Hitlerově Třetí říši.

  19.06.19 14:40:00


 • Čaputová nastúpila do paláca bez problémov, rozruch spôsobil Danko 2 ( 2 2 )

  Ľudia vítali prezidentku v uliciach s nadšením a fotili si ju. Ľudia vítali prezidentku v uliciach s nadšením a fotili si ju.

  16.06.19 20:32:35


 • Slovinský prezident zatienil slovenského 1 ( 1 1 )

  Čo sa nepodarilo Andrejovi Kiskovi, to vyšlo Borutovi Pahorovi. Kam prvého nepozvali, tam druhého vítali. Čo sa nepodarilo Andrejovi Kiskovi, to vyšlo Borutovi Pahorovi. Kam prvého nepozvali, tam druhého vítali.

  Správy - Pravda.sk 13.06.19 12:07:41


 • Léto podle Schicka. 1 ( 1 )

  Bylo to před dvěma lety velké haló, když na římském letišti Fiumicino v maskáčovém tričku vystoupil z letadla. Aby ne, když jejich AS Řím za fotbalového útočníka Patrika Schicka slíbil Sampdorii dohromady vysázet v přepočtu miliardu korun. Bylo to před dvěma lety velké haló, když na římském letišti Fiumicino v maskáčovém tričku vystoupil z letadla. Hned dostal na krk červenožlutou šálu, a když s taškou přes rameno nakráčel do příletové haly, natěšení fanoušci ho obsypali, vítali nadšeným...

  idnes.cz 11.06.19 19:32:00


 • Trump orwellovsky tvrdí, že ho Angličané nadšeně vítali. 1 ( 1 )

  Velké davy, které zkorumpovaná média nechtějí ukázat, se shromáždily na podporu USA a mě. Byly obrovské a nadšené, naproti tomu organizované protidemonstrace selhaly!  Donald Trump: Pořád mi říkali, že proti mě budou v Británii konat obrovské demonstrace, ve skutečnosti to bylo obráceně. Velké davy, které zkorumpovaná média nechtějí ukázat, se shromáždily na podporu USA a mě. Byly obrovské a nadšené, naproti tomu organizované...

  05.06.19 10:00:00


 • Anarchie v britské televizi 2 ( 2 2 )

  Za ním drží aktivista před kamerou během vysílání zpráv protibrexitové transparenty! Celá reportáž o návštěvě Donalda Trumpa v Londýně a o demonstracích proti ní je zde níže. Foto: Moderátor Channel 4 News Krishnan Guru-Murphy při živém vstupu do vysílání. Za ním drží aktivista před kamerou během vysílání zpráv protibrexitové transparenty!Nemohu si pomoci, ale baví mě - navzdory všemu - urputný anglický vzdor. Aktivisté proti brexitu už dlouhé...

  04.06.19 10:00:00


 • Tomáš Řepka už sedí: Vězni ho skrz mříže vítali výhrůžkami a vulgárními výkřiky 1 ( 1 )

  Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (45) nastoupil do výkonu trestu v pražské ruzyňské věznici. Jeho noví spolubydlící o jeho příchodu dopředu věděli a netrpělivě ho očekávali. Nového spoluvězně vítali skrz mříže vulgárními výkřiky a výhrůžkami. Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (45) nastoupil do výkonu trestu v pražské ruzyňské věznici. Jeho noví spolubydlící o jeho příchodu dopředu věděli a netrpělivě ho očekávali. Nového spoluvězně vítali skrz mříže vulgárními výkřiky a výhrůžkami.

  extra.cz 27.05.19 14:08:35


 • VIDEO: Konec svobody na 2,5 roku. 2 ( 2 )

  Tomáš Řepka (45) nastoupil v pondělí 27. května k výkonu trestu. Soudy poslaly bývalého fotbalistu na 2,5 roku za mříže. Tomáš Řepka (45) nastoupil v pondělí 27. května k výkonu trestu. Soudy poslaly bývalého fotbalistu na 2,5 roku za mříže.

  Super.cz 27.05.19 13:45:12


 • Vězni se dočkali Řepky: Vítej v pekle, tady zdechneš, přivítali ho skrz mříže! 1 ( 1 )

  Tomáš Řepka (45) krátce před 14. hodnou nastoupil do ruzyňské věznice. Vězni o jeho příchodu dopředu věděli. Skrz mříže vykřikovali a vítali nového kolegu. Zdá se, že bývalého reprezentanta rozhodně nečeká dva a půl roku prázdnin.... Tomáš Řepka (45) krátce před 14. hodnou nastoupil do ruzyňské věznice. Vězni o jeho příchodu dopředu věděli. Skrz mříže vykřikovali a vítali nového kolegu. Zdá se, že bývalého reprezentanta rozhodně nečeká dva a půl roku prázdnin....

  blesk.cz 27.05.19 13:28:00


 • Expanze vzácných opeřenců. 1 ( 1 )

  Vítali ptačí zpěv, přivítali i zajímavého opeřence. Na území Ptačí oblasti Labské pískovce v Národním parku České Švýcarsko ornitologové stále častěji pozorují krutihlavy obecné. Méně známí příbuzní datlů jsou přitom v Českém Švýcarsku vzácným druhem. Vítali ptačí zpěv, přivítali i zajímavého opeřence. Na území Ptačí oblasti Labské pískovce v Národním parku České Švýcarsko ornitologové stále častěji pozorují krutihlavy obecné. Méně známí příbuzní datlů jsou přitom v Českém Švýcarsku vzácným druhem.

  Agris.cz - agr rn www port l 23.05.19 13:52:00


 • Znojmo řeší, co se sochou rudoarmějce. 2 ( 2 )

  Sejdeme se u Ivana, říká se ve Znojmě. Lidé tím myslí Mariánské náměstí, na němž se uprostřed na vrcholu dórského sloupu tyčí "Ivan" - téměř pětimetrová bronzová socha rudoarmějce z roku 1953 jako symbol místa, kde Znojmáci vítali sovětské tanky. Sejdeme se u Ivana, říká se ve Znojmě. Lidé tím myslí Mariánské náměstí, na němž se uprostřed na vrcholu dórského sloupu tyčí „Ivan“ – téměř pětimetrová bronzová socha rudoarmějce z roku 1953 jako symbol místa, kde Znojmáci vítali sovětské tanky.


 • Markoušovice oslavovaly císaře Josefa II. 1 ( 1 )

  /FOTO, VIDEO/ Vivat! Sláva! Jako před 240 lety jásali v sobotu v Markoušovicích na Trutnovsku. Měli k tomu důvod: Vítali totiž císaře! /FOTO, VIDEO/ Vivat! Sláva! Jako před 240 lety jásali v sobotu v Markoušovicích na Trutnovsku. Měli k tomu důvod: Vítali totiž císaře!

  Krkonošský deník 20.05.19 07:59:00