Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: uvedla

 • Gripeny k neznámému letadlu na Ruzyni nestartovaly. 1

  K vyslání armádních stíhaček kvůli úternímu přistání letadla, které se nehlásilo dispečerům, nebyl důvod. Na dotaz Práva to ve středu uvedla mluvčí generálního štábu Magdalena Dvořáková. K vyslání armádních stíhaček kvůli úternímu přistání letadla, které se nehlásilo dispečerům, nebyl důvod. Na dotaz Práva to ve středu uvedla mluvčí generálního štábu Magdalena Dvořáková.


 • Soud uznal expremiéra Nečase vinným z křivé výpovědi 3

  Soud uznal bývalého premiéra Petra Nečase (ODS) vinným z křivévýpovědi. Českému rozhlasu to potvrdila mluvčí Obvodního soudu proPrahu 1 Pavla Hájková. Podle obžaloby Nečaskřivě vypovídal ve prospěch své ženy Jany Nečasové v kauzezneužití Vojenského zpravodajství. Soud uznal bývalého premiéra Petra Nečase (ODS) vinným z křivévýpovědi. Českému rozhlasu to potvrdila mluvčí Obvodního soudu proPrahu 1 Pavla Hájková. Soud jednal neveřejně. Podle obžaloby Nečaskřivě vypovídal ve prospěch své ženy Jany Nečasové v kauzezneužití Vojenského zpravodajství. Na posun...


 • Hanobení čínské hymny jako trestný čin? 1

  V Hongkongu vyšli ve středu opět do ulic odpůrci sporného zákona o národní bezpečnosti, který by tvrdě postihoval projevy separatismu. Policie na rozehnání demonstrantů použila pepřový sprej, střílela po nich peletami a asi 300 jich zatkla, uvedla stanice BBC. V Hongkongu vyšli ve středu opět do ulic odpůrci sporného zákona o národní bezpečnosti, který by tvrdě postihoval projevy separatismu. Odmítají i zákon o hanobení čínské národní hymny, podle kterého by nově šlo o trestný čin postihovaný až třemi lety vězení. Policie na rozehnání demonstrantů...


 • Primřka: Koronavirus? 1 ( 1 )

  Hostem modertora Pavla Štrunce na CNN Prima News byla primřka mikrobiologie a antibiotickho centra Všeobecn fakultn nemocnice Vclava Admkov. Přijde druh vlna? "Je to spše věštěn z křišťlov koule," uvedla a velmi kriticky se vyjdřila i k vlně prvn. Hostem modertora Pavla Štrunce na CNN Prima News byla primřka mikrobiologie a antibiotickho centra Všeobecn fakultn nemocnice Vclava Admkov. Přijde druh vlna? "Je to spše věštěn z křišťlov koule," uvedla a velmi kriticky se vyjdřila i k vlně prvn.


 • Rusko má přes 370 000 nakažených, úmrtí je skoro 4000 1 ( 1 )

  Rusko dnes ohlásilo 161 úmrtí po nákaze koronavirem za uplynulých 24 hodin, čímž celkový počet úmrtí dosáhl 3968. O den dříve krizový štáb oznámil 174 úmrtí, což byl rekotdní denní nárůst, uvedla agentura TASS. Rusko dnes ohlásilo 161 úmrtí po nákaze koronavirem za uplynulých 24 hodin, čímž celkový počet úmrtí dosáhl 3968. O den dříve krizový štáb oznámil 174 úmrtí, což byl rekotdní denní nárůst, uvedla agentura TASS.


 • EU věnovala Polsku na boj s koronavirem 3 miliardy eur 1 ( 1 )

  Polsko již získalo 3 miliardy eur z EU na boj s pandemií koronaviru a zavedení programů ekonomické podpory, uvedla ministryně rozvojových fondů a regionální politiky Małgorzata Jarosińska-Jedynaková. Polsko již získalo 3 miliardy eur z EU na boj s pandemií koronaviru a zavedení programů ekonomické podpory, uvedla ministryně rozvojových fondů a regionální politiky Małgorzata Jarosińska-Jedynaková.

  Britské listy 27.05.20 00:00:00


 • Nakažených v ohnisku Dolu Darkov je k dnešku 276 1

  Karviná - Dalších 37 případů nákazy covidem-19 přibylo od pondělka v souvislosti s ohniskem nemoci v Dole Darkov společnosti OKD v Karviné. Hygienici evidují 276 nakažených, uvedla odpoledne... Karviná - Dalších 37 případů nákazy covidem-19 přibylo od pondělka v souvislosti s ohniskem nemoci v Dole Darkov společnosti OKD v Karviné. Hygienici evidují 276 nakažených, uvedla odpoledne...


 • Přeprava ruského plynu plynovodem Jamal klesla na nulu 1 ( 1 )

  Přeprava plynu z Ruska plynovodem Jamal přes Polsko a Bělorusko do Německa dnes klesla na nulu. S odvoláním na provozovatele německé části plynovodu Gascade to uvedla agentura TASS. Ruský tisk dává počínání vývozce plynu Gazprom do souvislosti s poklesem poptávky na evropském trhu. Přeprava plynu z Ruska plynovodem Jamal přes Polsko a Bělorusko do Německa dnes klesla na nulu. S odvoláním na provozovatele německé části plynovodu Gascade to uvedla agentura TASS. Ruský tisk dává počínání vývozce plynu Gazprom do souvislosti s poklesem poptávky...


 • Řidič kamionu převážel přes 356 000 cigaret, zajistili je celníci 1 ( 1 )

  Řidič kamionu s bulharskou poznávací značkou převážel přes 356.000 nekolkovaných cigaret ve zhruba 1800 kartonech, zajistili je celníci. Únik na spotřební dani by přesáhl jeden milion korun. V tiskové zprávě to dnes uvedla mluvčí jihomoravských celníků Lada Temňáková. Řidič kamionu s bulharskou poznávací značkou převážel přes 356.000 nekolkovaných cigaret ve zhruba 1800 kartonech, zajistili je celníci. Únik na spotřební dani by přesáhl jeden milion korun. V tiskové zprávě to dnes uvedla mluvčí jihomoravských celníků Lada Temňáková.


 • Itálie má 92 nových úmrtí v souvislosti s nemocí covid-19 1 ( 1 )

  V Itálii za posledních 24 hodin přibylo 92 úmrtí v souvislosti s koronavirem, o den dříve země hlásila 50 obětí, uvedla italská civilní ochrana. V Itálii za posledních 24 hodin přibylo 92 úmrtí v souvislosti s koronavirem, o den dříve země hlásila 50 obětí, uvedla italská civilní ochrana.


 • Polák se popral s medvědem v zoo. 1

  Kuriózní pohled se ve čtvrtek naskytl návštěvníkům zoo ve Varšavě. Opilý muž se ve vodě pral s bývalým cirkusovým medvědem. Poté, co dotyčného policisté zachránili, dostal pokutu za týrání zvířat. Zoo uvedla, že medvědici z výběhu stáhne. Kuriózní pohled se ve čtvrtek naskytl návštěvníkům zoo ve Varšavě. Opilý muž se ve vodě pral s bývalým cirkusovým medvědem. Poté, co dotyčného policisté zachránili, dostal pokutu za týrání zvířat. Zoo uvedla, že medvědici z výběhu stáhne.

  no title 25.05.20 16:00:00


 • Ruští prokurátoři žádají 18 let pro souzeného Američana 2

  Moskva - Ruští prokurátoři požádali dnes moskevský soud, aby Američana Paula Whelana potrestal 18 lety odnětí svobody za špionáž. Uvedla to agentura Reuters. Whelan, který má také britské,... Moskva - Ruští prokurátoři požádali dnes moskevský soud, aby Američana Paula Whelana potrestal 18 lety odnětí svobody za špionáž. Uvedla to agentura Reuters. Whelan, který má také britské,...


 • Německá vláda se dohodla s Lufthansou na záchraně. 2

  Letecká společnost Lufthansa se s německou vládou rámcově dohodla na několikamiliardové státní pomoci. S odkazem na zdroje z německé vlády to uvedla agentura DPA. Letecká společnost Lufthansa se s německou vládou rámcově dohodla na několikamiliardové státní pomoci. S odkazem na zdroje z německé vlády to uvedla agentura DPA. 


 • Ve svaté Anně v Brně zemřela žena, které lékaři podávali remdesivir 1

  Ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně zemřela žena s nemocí covid-19 ve vážném stavu. Lékaři jí deset dní podávali remdesivir. Úmrtí ale nesouviselo s covidem-19 a léčbou remdesivirem, uvedla v tiskové zprávě mluvčí nemocnice Dana Lipovská. Ve Fakultní nemocnici u svaté Anny v Brně zemřela žena s nemocí covid-19 ve vážném stavu. Lékaři jí deset dní podávali remdesivir. Úmrtí ale nesouviselo s covidem-19 a léčbou remdesivirem, uvedla v tiskové zprávě mluvčí nemocnice Dana Lipovská.

  echo24.cz 25.05.20 12:17:00


 • Žena v Budapešti porodila na zastávce tramvaje 1

  Mladá žena porodila v neděli přímo v centru maďarského hlavního města Budapešti na zastávce tramvaje. "Dítěti pomohla na svět policistka," uvedla webová stránka maďarské policie police.hu. Mladá žena porodila v neděli přímo v centru maďarského hlavního města Budapešti na zastávce tramvaje. „Dítěti pomohla na svět policistka,“ uvedla webová stránka maďarské policie police.hu.


 • Liběna (15) zmizela i s miminkem. 1

  Už dva týdny pátrají policisté po patnáctileté Liběně Ruszóové. Dívka má u sebe teprve čtyřměsíční miminko, nevrátila se z vycházky do výchovného ústavu. Už dva týdny pátrají policisté po patnáctileté Liběně Ruszóové. Dívka má u sebe teprve čtyřměsíční miminko, nevrátila se z vycházky do výchovného ústavu. "Od 8. května pátrají policisté po patnáctileté dívce, která se nevrátila z vycházky zpět do výchovného ústavu...


 • V Blansku na charitu vybrali už skoro tunu potravin 2

  V Blansku pokračuje sbírka potravin, vybrala se jich už skoro tuna, z toho 557 kilogramů od obyvatel, dalších asi 400 kilogramů od škol, které darovaly potraviny nespotřebované v jídelnách. V tiskové zprávě to uvedla mluvčí radnice Pavla Komárková. V Blansku pokračuje sbírka potravin, vybrala se jich už skoro tuna, z toho 557 kilogramů od obyvatel, dalších asi 400 kilogramů od škol, které darovaly potraviny nespotřebované v jídelnách. V tiskové zprávě to uvedla mluvčí radnice Pavla Komárková.


 • V Rusku padl další rekord v počtu nakažených 1 ( 1 )

  V Rusku se za den potvrdila nákaza koronavirem SARS-CoV-2 u rekordního počtu lidí - 7099, uvedla ve čtvrtek agentura TASS. Počet nakažených přesáhl sto tisíc a ruský prezident Vladimir Putin prodloužil restrikce zahrnující mimo jiné práci z domova do 11. května. V Rusku se za den potvrdila nákaza koronavirem SARS-CoV-2 u rekordního počtu lidí - 7099, uvedla ve čtvrtek agentura TASS. Počet nakažených přesáhl sto tisíc a ruský prezident Vladimir Putin prodloužil restrikce zahrnující mimo jiné práci z domova do 11. května.


 • České spořitelně klesl zisk o pětinu 1 ( 1 )

  České spořitelně klesl v prvním čtvrtletí meziročně klesl čistý zisk o 19,8 procenta na 3,2 miliardy korun. Banka to uvedla ve čtvrteční tiskové zprávě. České spořitelně klesl v prvním čtvrtletí meziročně klesl čistý zisk o 19,8 procenta na 3,2 miliardy korun. Banka to uvedla ve čtvrteční tiskové zprávě.

  30.04.20 15:28:02


 • Roušky nepomáhají tak, jak bychom si představovali, říká WHO 1 ( 1 )

  Zároveň dodala, že roušky nepomáhají tak, jak si WHO představovala. Česko je jednou ze zemí, kde je nošení roušek na veřejnosti povinné. Světová zdravotnická organizace (WHO) nadále doporučuje, aby roušky a respirátory jako ochranu před koronavirem nosili především zdravotníci a nakažení, uvedla koordinátorka organizace Dorit Nitzanová. Zároveň dodala, že roušky nepomáhají tak, jak si WHO představovala. Česko je jednou ze zemí, kde je nošení...

  30.04.20 13:15:01