Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: ulice

 • Brod mění styl. 2 ( 2 )

  Hned tři uzavírky skončily koncem minulého týdne v Havlíčkově Brodě. Doprava už zase proudí ulicemi Dolní, Jahodova i Strážná. Řidiči vítají hladký povrch, ale ne všem se líbí, nakolik byla v ulicích zúžena vozovka. Hned tři uzavírky skončily koncem minulého týdne v Havlíčkově Brodě. Doprava už zase proudí ulicemi Dolní, Jahodova i Strážná. Řidiči vítají hladký povrch, ale ne všem se líbí, nakolik byla v ulicích zúžena vozovka.


 • Bejrút se seznamuje s rozsahem zkázy po explozi. 3 ( 1 1 )

  Vyprošťovací práce pokračují a mnozí lidé stále pátrají po svých blízkých a žádají o pomoc na sociálních sítích. Z přístavu, kde k výbuchu došlo, dál stoupá kouř. Den po mohutné explozi v libanonském hlavním městě, která si vyžádala nejméně 100 mrtvých a tisíce zraněných, se obyvatelé Bejrútu seznamují s rozsahem zkázy, píše agentura AP. Vyprošťovací práce pokračují a mnozí lidé stále pátrají po svých blízkých a žádají...


 • OTÁZKY A ODPOVĚDI: Řada nejasností okolo výbuchu v libanonském Bejrútu. 1

  Ulice Bejrútu zaplnily sutiny a střepy, přeplněné nemocnice musí odmítat pacienty. Město je v troskách, ale příčiny tragédie nejsou pořád zcela jasné. Lidovky.cz přináší odpovědi na otázky ohledně exploze v bejrútském přístavu. Ulice Bejrútu zaplnily sutiny a střepy, přeplněné nemocnice musí odmítat pacienty. Město je v troskách, ale příčiny tragédie nejsou pořád zcela jasné. Lidovky.cz přináší odpovědi na otázky ohledně exploze v bejrútském přístavu.


 • Sídliště Prosek i Střížkov: Kde dále se v roce 2021 rozšíší parkovací zóny v Praze 9? 2

  Dále by se měly objevit také v Nových Vysočanech, podél Poděbradské ulice nebo na Krocínce. Záměr už posvětili radní vysočanské radnice, schválit jej má zastupitelstvo. Zóny placeného stání po jiných městských částech zavádí i Praha 9. V příštím roce by mělo dojít na sídliště Prosek a Střížkov. Dále by se měly objevit také v Nových Vysočanech, podél Poděbradské ulice nebo na Krocínce. Záměr už posvětili...


 • Svět čar a kouzel znovu ožívá. 1

  Hned na úvod si vyberete příslušnost k dané bradavické koleji, zvolíte vlastní hůlku a jdete nakupovat do Příčné ulice, ... Nový titul Harry Potter: Puzzles & Spells (Android, iOS se připravuje) pracuje s oficiální licencí, můžete se tedy těšit na věrnou grafiku a souvislosti s filmovou předlohou. Hned na úvod si vyberete příslušnost k dané bradavické koleji, zvolíte vlastní hůlku...


 • Mára z Ulice: Slušňák s temnou minulostí. 1

  Kryštof Rímský (44) se v seriálu Ulice objevuje už třináct let a za tu dobu prošla jeho postava Kryštofa Marečka, zvaného Mára, zajímavou životní proměnou. Podívejte se na jeho rekapitulaci a přiznání, kdo mu změnil život, a to nejen v Ulici, ale i mimo ni! Kryštof Rímský (44) se v seriálu Ulice objevuje už třináct let a za tu dobu prošla jeho postava Kryštofa Marečka, zvaného Mára, zajímavou životní proměnou. Podívejte se na jeho rekapitulaci a přiznání, kdo mu změnil život, a to nejen v...


 • Nová Ulice Krnov 1

  Článek z webu msstavby.cz: Objekt se nachází na ulici Revoluční. V místě, kde měla být ulice údajně propojená pro pěší s ulici Mikulášská. Současný / původní stav: Celý článek "Nová Ulice Krnov" na msstavby.cz Nová Ulice Krnov Článek z webu msstavby.cz: Objekt se nachází na ulici Revoluční. V místě, kde měla být ulice údajně propojená pro pěší s ulici Mikulášská. Současný / původní stav: zdroj: FB Nová Ulice Krnov Celý článek “Nová Ulice Krnov”...


 • První rozhovor Hryce po léčbě akutní leukemie: Za dvě hodiny se mi změnil život! 1

  Bylo ho všude plno, žil naplno... Herec Andrej Hryc (70) točil seriál, na podzim velkolepě oslavil kulatiny a spolu s dcerou Wandou chystali nový projekt. Diagnóza leukemie ho zastavila v největším rozletu. Jak to hvězda seriálu Ulice zvládá? Bylo ho všude plno, žil naplno... Herec Andrej Hryc (70) točil seriál, na podzim velkolepě oslavil kulatiny a spolu s dcerou Wandou chystali nový projekt. Diagnóza leukemie ho zastavila v největším rozletu. Jak to hvězda seriálu Ulice zvládá?


 • Ve Venezuele lidé za nenošení roušek čistí ulice či dělají kliky 2 ( 1 )

  Venezuelský autoritářský režim trestá porušování pravidel proti šíření koronaviru obecně prospěšnými pracemi či fyzickým cvičením, informoval argentinský server Infobae. Venezuelský autoritářský režim trestá porušování pravidel proti šíření koronaviru obecně prospěšnými pracemi či fyzickým cvičením, informoval argentinský server Infobae. Dokazují to podle něj videa či fotografie z několika obcí na západě Venezuely, které se minulý týden objevily na sociálních sítích.


 • Design pražských laviček míří do zahraničí. 1

  Bratislava získala od Prahy symbolický dar v podobě designu pražské lavičky, která nově bude zdobit i ulice slovenské metropole. Jedná se o krásný příklad spolupráce a důkaz dobrých vztahů mezi Prahou a Bratislavou. Bratislava získala od Prahy symbolický dar v podobě designu pražské lavičky, která nově bude zdobit i ulice slovenské metropole. Jedná se o krásný příklad spolupráce a důkaz dobrých vztahů mezi Prahou a Bratislavou. 

  Pražský deník 04.08.20 19:01:00


 • V Chrudimi zavřou křižovatku Na Bídě 1

  Od středy 5. srpna bude zcela uzavřena frekventovaná okružní křižovatka Na Bídě v Chrudimi (křížení silnice číslo I/37 a Pardubické ulice). Důvodem je rekonstrukce plynovodu. S omezeními zde musí motoristé i chodci počítat do konce srpna. Od středy 5. srpna bude zcela uzavřena frekventovaná okružní křižovatka Na Bídě v Chrudimi (křížení silnice číslo I/37 a Pardubické ulice). Důvodem je rekonstrukce plynovodu. S omezeními zde musí motoristé i chodci počítat do konce srpna. 

  Chrudimský deník 04.08.20 18:11:00


 • OBRAZEM: Pražská ulice v centru Kolína je uzavřená 1

  Do neděle 9. srpna by měly být hotové práce na opravě povrchů chodníků a komunikace v části Pražské ulice od náměstí Republiky ke Karlovu náměstí v Kolíně. Do té doby lze k vjezdu do centra využít jen Kutnohorskou ulici a následně Rubešovu a Husovu. Do neděle 9. srpna by měly být hotové práce na opravě povrchů chodníků a komunikace v části Pražské ulice od náměstí Republiky ke Karlovu náměstí v Kolíně. Do té doby lze k vjezdu do centra využít jen Kutnohorskou ulici a následně Rubešovu a Husovu.

  Kolínský deník 04.08.20 12:45:00


 • Uzavírka Studentské ulice ve Žďáře potrvá až do konce roku 1

  Řidiče ve Žďáře nad Sázavou trápí uzavírka Studentské ulice, v níž se nachází sídlo místní polikliniky i prodejny Lidl. Přibývají dotazy, kdy bude ulice opět průjezdná. Řidiče ve Žďáře nad Sázavou trápí uzavírka Studentské ulice, v níž se nachází sídlo místní polikliniky i prodejny Lidl. Přibývají dotazy, kdy bude ulice opět průjezdná.

  Žďárský deník 04.08.20 12:27:00


 • Revitalizace bytových domů v Bohumíně 1

  Převážně jsou domy barevně zvýrazněny jinými prvky. Za povšimnutí také stojí použití retenční dlažby u vjezdů do garáží. Graficky jsou zajímavě pojaty také vrata garáží. Ulice Nerudova, MírováDům při pravém okraji první fotografie revitalizován v dřívějších letech. Celý článek "Revitalizace bytových domů v Bohumíně" na msstavby.cz Revitalizace bytových domů v Bohumíně Článek z webu msstavby.cz: Fasádní barvy jsou použity střídmé. Většina ploch je jednolitá. Převážně jsou domy barevně zvýrazněny jinými prvky. Např. balkóny, či výrazné číslo popisné na fasádě. Co je hlavní, objekty nejsou revitalizovány různě...


 • Bebarová po úspěchu Peče celá země: Nový pořad »upekla« s Maršálkem 1

  Přišla kvůli tomu o honorář z Ulice, který jí chodil 15 let. Kvůli moderování Peče celá země sice Tereza Bebarová (45) prý ztratila roli Světlany, ale udělala si dobré přátelé. Třeba cukráře Josefa Maršálka (38), kterého přetáhla do nového pořadu. Přišla kvůli tomu o honorář z Ulice, který jí chodil 15 let. Kvůli moderování Peče celá země sice Tereza Bebarová (45) prý ztratila roli Světlany, ale udělala si dobré přátelé. Třeba cukráře Josefa Maršálka (38), kterého přetáhla do nového pořadu.

  Aha - online magazín 04.08.20 05:00:00


 • Primtor Hřib: Pražsk lavičky budou zdobit i ulice Bratislavy 1 ( 1 )

  Bratislava zskala od Prahy symbolick dar v podobě designu pražsk lavičky, kter nově bude zdobit i ulice slovensk metropole. Jedn se o krsn přklad spoluprce a důkaz dobrch vztahů mezi Prahou a Bratislavou. Bratislava zskala od Prahy symbolick dar v podobě designu pražsk lavičky, kter nově bude zdobit i ulice slovensk metropole. Jedn se o krsn přklad spoluprce a důkaz dobrch vztahů mezi Prahou a Bratislavou.


 • V Británii se vynořila černošská skupina připomínající Černé pantery 1

  Ulice londýnského předměstí Brixton zaplavily 1. srpna stovky demonstrantů. Cílem shromážděných mužů a žen, převážně černochů, bylo vyzvat britskou vládu k utvoření "parlamentární komise pro otázky pravdy a reparací" a "dát o sobě vědět. Předseda Brexit Party Nigel Farage záběry označil za "hrůzné". Ulice londýnského předměstí Brixton zaplavily 1. srpna stovky demonstrantů. Cílem shromážděných mužů a žen, převážně černochů, bylo vyzvat britskou vládu k utvoření „parlamentární komise pro otázky pravdy a reparací“ a „dát o sobě vědět.“ Největší pozornost si získala organizace Forever Family, také se označující jako FF Force,...

  echo24.cz 03.08.20 15:40:00


 • Padesát evakuovaných z ubytovny 1 ( 1 )

  Dnes půl hodiny po půlnoci vyslalo operační středisko HZS hl. m. Prahy hasiče z 5 profesionálních a 2 dobrovolných stanic, chemickou službu a jednotku HZSp Motol do ulice V Úvalu v Praze 5 k požáru pokoje na ubytovně. Dnes půl hodiny po půlnoci vyslalo operační středisko HZS hl. m. Prahy hasiče z 5 profesionálních a 2 dobrovolných stanic, chemickou službu a jednotku HZSp Motol do ulice V Úvalu v Praze 5 k požáru pokoje na ubytovně.

  31.07.20 07:25:00


 • Hořící whiskey málem zničila celý Dublin. 1 ( 1 )

  června roku 1875 k požáru ve skladu whiskey, zalil ulice Dublinu hořící alkohol. Šlo o jeden z nejničivějších požárů v historii města. Whiskey se ve vlnách rozlévala ulicemi centra a podpalovala vše, čeho se dotkla. Dokázali alespoň odříznout hořící budovy od zbytku města, ale to bylo vše. To, co již bylo v plamenech, nechali hasiči svému osudu. Poté, co došlo 21. června roku 1875 k požáru ve skladu whiskey, zalil ulice Dublinu hořící alkohol. Šlo o jeden z nejničivějších požárů v historii města. Whiskey se ve vlnách rozlévala ulicemi centra a podpalovala vše, čeho se dotkla. Hasiči byli bezradní. Voda...

  30.07.20 19:30:00


 • Kráska z Ulice po rozchodu s Pavlem Calltou: Chlapy loví na tělo snů! 1 ( 1 )

  Sabina Rojková (23) si na nezájem kolegů z branže nemůže stěžovat. Po rozchodu se synem Veroniky Žilkové (58) Vincentem Navrátilem (23) padla do náruče zpěváka Pavla Callty (31), ale jejich krátký vztah nepřežil ani karanténu. Sabina Rojková (23) si na nezájem kolegů z branže nemůže stěžovat. Po rozchodu se synem Veroniky Žilkové (58) Vincentem Navrátilem (23) padla do náruče zpěváka Pavla Callty (31), ale jejich krátký vztah nepřežil ani karanténu. 

  30.07.20 16:50:00