Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: ukrást

 • Otřesná vražda těhotné ženy: Budoucí maminku zabili cihlou a holčičku jí vyřízli z dělohy 1

  Čtyřiadvacetiletá budoucí maminka byla odporně zavražděna svými přáteli. Ti jí vyřízli nenarozené dítě z břicha. Její kamarádka totiž nedávno potratila vlastní miminko a toužila po jiném. Partneři se tak rozhodli ženu zabít a dítě ukrást. Čtyřiadvacetiletá budoucí maminka byla odporně zavražděna svými přáteli. Ti jí vyřízli nenarozené dítě z břicha. Její kamarádka totiž nedávno potratila vlastní miminko a toužila po jiném. Partneři se tak rozhodli ženu zabít a dítě ukrást.

  eXtra.cz 04.09.20 11:35:13


 • Agresivního zloděje se podařilo zadržet policistům v Jihlavě 1

  Muž (29) chtěl v tamní drogerii ukrást zboží za několik tisíc korun. Následně byl přistižen při činu prodavačkami, na které poté agresivně zaútočil při útěku. Policistům se jej však podařilo brzy dopadnout. Podívejte se na exkluzivní záběry, jak zatýkání probíhalo. Muž (29) chtěl v tamní drogerii ukrást zboží za několik tisíc korun. Následně byl přistižen při činu prodavačkami, na které poté agresivně zaútočil při útěku. Policistům se jej však podařilo brzy dopadnout. Podívejte se na exkluzivní záběry, jak zatýkání probíhalo.


 • Devadesátiletý senior v Modřanech přemohl 35letého lupiče 1

  Na autobusové zastávce v pražských Modřanech v sobotu přemohl devadesátiletý senior pětatřicetiletého lupiče. Senior pomohl ženě, které se o 55 let mladší muž pokusil ukrást batoh. Při přetahování útočníka přemohl, dostal ho na zem a zalehl ho. Na autobusové zastávce v pražských Modřanech v sobotu přemohl devadesátiletý senior pětatřicetiletého lupiče. Senior pomohl ženě, které se o 55 let mladší muž pokusil ukrást batoh. Při přetahování útočníka přemohl, dostal ho na zem a zalehl ho.


 • Píchala kamarádce do páteře smrtící bakterie: CHTĚLA JÍ VZÍT SYNA 1

  Rachel, která si prošla několika operacemi páteře, spoléhala na pomoc své spolubydlící, učitelky biologie Janie Lynn Riddové (51). Netušila však, že její kamarádka spřádá plány, jak jí ukrást syna a shrábnout životní pojistku! Rachel, která si prošla několika operacemi páteře, spoléhala na pomoc své spolubydlící, učitelky biologie Janie Lynn Riddové (51). Netušila však, že její kamarádka spřádá plány, jak jí ukrást syna a shrábnout životní pojistku!

  Aha - online magazín 28.08.20 12:00:00


 • Z japonského muzea nindžů zmizel sejf s milionem. 1

  Během pouhých tří minut odtud totiž zvládli ukrást sejf s milionem jenů, v přepočtu přibližně dvěma sty tisíci korun. Takový čas jim naměřila při vyšetřování policie. Ani samotní nindžové by se nemuseli stydět za kousek, který se povedl zlodějům v japonském muzeu tohoto bojového umění. Během pouhých tří minut odtud totiž zvládli ukrást sejf s milionem jenů, v přepočtu přibližně dvěma sty tisíci korun. Takový čas...


 • Zloděj v trafice ukradl peníze, které si na pult odložil poštovní kurýr 1

  Policisté pátrají po obzvlášť drzém zloději. V jedné z olomouckých trafik měl ukrást několik tisíc korun. Peníze ležely na pultu, kam si je odložil poštovní kurýr. Za krádež mu hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi. Policisté pátrají po obzvlášť drzém zloději. V jedné z olomouckých trafik měl ukrást několik tisíc korun. Peníze ležely na pultu, kam si je odložil poštovní kurýr. Za krádež mu hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.  


 • Madonna hříšnicí? 1 ( 1 )

  Americký hudebník Casey Spooner obvinil Madonnu a jejího francouzského producenta Mirwaise Ahmadzae, že ukradli jeho píseň God Control (Boží kontrola). Ta se objevila na novém albu Madonny Madame X. Americký hudebník Casey Spooner obvinil Madonnu a jejího francouzského producenta Mirwaise Ahmadzae, že ukradli jeho píseň God Control (Boží kontrola). Ta se objevila na novém albu Madonny Madame X.


 • Mladíci prošacovali spícího opilce, chtěli mu ukrást mobil i peněženku 2

  Cizí mobilní telefon a peněženku si chtěli přisvojit dva mladíci, kteří v pátek v Pardubicích prošacovali kapsy opilého muže spícího na lavičce. Nenechavce však viděli kolemjdoucí, kteří zavolali městskou policii. Cizí mobilní telefon a peněženku si chtěli přisvojit dva mladíci, kteří v pátek v Pardubicích prošacovali kapsy opilého muže spícího na lavičce. Nenechavce však viděli kolemjdoucí, kteří zavolali městskou policii.


 • To se vyplatí... 1

  Škoda, kterou přitom sám sobě nadělal, dalece přesahovala cenu benzínu, který se rozhodl ukrást. Řidič se vydal natankovat na benzínku poblíž Podolí a za cíl si dal ujet bez zaplacení. Zastavil u stojanu a natankoval benzín v hodnotě zhruba 600 korun. K nesmyslnému až komickému manévru se uchýlil třiatřicetiletý muž, který se na Brněnsku rozhodl od benzínky ujet bez placení. Škoda, kterou přitom sám sobě nadělal, dalece přesahovala cenu benzínu, který se rozhodl ukrást. Řidič se vydal natankovat na benzínku poblíž...


 • RECENZE: Komedie Ženská na vrcholu předvádí, jak ukrást velrybě legraci 1

  Proti současné domácí epidemii romantických komedií už by se mělo v Česku očkovat. Nejnověji divákovu odolnost prověří Ženská na vrcholu, okatá a smíchuvzdorná kopie hitu Jak vytrhnout velrybě stoličku. Proti současné domácí epidemii romantických komedií už by se mělo v Česku očkovat. Nejnověji divákovu odolnost prověří Ženská na vrcholu, okatá a smíchuvzdorná kopie hitu Jak vytrhnout velrybě stoličku.

  no title 08.11.19 00:58:00


 • Velká mobilní loupež! 1

  Telefony za miliony se podařilo ukrást lupičům, kteří se v noci na středu vloupali do skladu v pražských Vokovicích. Byli maskovaní, dopadnout se je dosud nepodařilo. Telefony za miliony se podařilo ukrást lupičům, kteří se v noci na středu vloupali do skladu v pražských Vokovicích. Byli maskovaní, dopadnout se je dosud nepodařilo.


 • Po pražském derby zbil násilník fanouška za šálu Sparty, útočníka hledají 1

  Policie hledá útočníka, který po fotbalovém derby pražských S napadl v metru fanouška se sparťanskou šálou. Dal mu několik ran pěstí do obličeje a chtěl mu šálu ukrást. Policie hledá útočníka, který po fotbalovém derby pražských S napadl v metru fanouška se sparťanskou šálou. Dal mu několik ran pěstí do obličeje a chtěl mu šálu ukrást. 

  no title 16.10.19 15:16:00


 • Za krádež brambor hrozí zlodějům i vězení, nepozorovaně vzali dvacet tun 2

  Neobvyklý případ krádeže vyšetřují nyní policisté z Přerovska. Zatím neznámým zlodějům se tu podařilo přes víkend nepozorovaně ukrást dvacet tun brambor, a tak jim vzhledem k výši způsobené škody hrozí v krajním případě i několikaleté vězení. Neobvyklý případ krádeže vyšetřují nyní policisté z Přerovska. Zatím neznámým zlodějům se tu podařilo přes víkend nepozorovaně ukrást dvacet tun brambor, a tak jim vzhledem k výši způsobené škody hrozí v krajním případě i několikaleté vězení.


 • Muž zamkl na půdě dva zloděje, chtěli mu ukrást příbory 1

  Muže bydlícího na Křížkovského ulici vzbudily včera ráno zvuky z půdy. Po příjezdu hlídka objevila muže a ženu, kteří na půdě údajně hledali soukromí. Obyvatel domu ale v cizím batohu na zemi našel svou sadu nerezových příborů. Případ si převzali policisté. Muže bydlícího na Křížkovského ulici vzbudily včera ráno zvuky z půdy. Po příjezdu hlídka objevila muže a ženu, kteří na půdě údajně hledali soukromí. Obyvatel domu ale v cizím batohu na zemi našel svou sadu nerezových příborů. Případ si převzali...


 • Přijede Greta 17. listopadu do Prahy? 1

  Nezadržitelně se blíží třicáté výročí listopadu 1989. Proslýchá se, že ekologičtí "aktivisté" a progresivisté na oslavy tohoto výročí mají v úmyslu pozvat i světoznámou Švédku paní Gretu Thunbergovou. Nezadržitelně se blíží třicáté výročí listopadu 1989. Doufám, že nejsem sám, kdo zastává jednoznačný názor, že dnes se nám většinou žije o dost lépe než před zmíněným legendárním sametovým převratem. Proslýchá se, že ekologičtí „aktivisté“ a progresivisté na oslavy tohoto...

  Reflex.cz 06.10.19 17:00:00


 • Půjčit si peníze není ostuda 1

  Když dojdou peníze, nezbývá než je ukrást nebo si je někde půjčit. Na první variantu rychle zapomeňte, pokud nechcete skončit ve vězení, nad tou druhou ale začněte přemýšlet a hlavně hledat spolehlivého finančního partnera. Když dojdou peníze, nezbývá než je ukrást nebo si je někde půjčit. Na první variantu rychle zapomeňte, pokud nechcete skončit ve vězení, nad tou druhou ale začněte přemýšlet a hlavně hledat spolehlivého finančního partnera.

  Drobnohled.cz 01.10.19 01:08:36


 • Gentleman zadržel lupiče: Je mu 90, agresor byl o 55 let mladší 1 ( 1 )

  Devadesátiletý borec zpacifikoval cizince (35), který se snažil ukrást ženě na autobusové zastávce v Praze batoh. Senior mu zavazadlo vytrhl, lupiče přemohl a na zemi zalehl. Devadesátiletý borec zpacifikoval cizince (35), který se snažil ukrást ženě na autobusové zastávce v Praze batoh. Senior mu zavazadlo vytrhl, lupiče přemohl a na zemi zalehl.

  31.08.20 05:00:00


 • VIDEO: Senior (90) přepral v Praze zloděje. 1 ( 1 )

  Tohle cizinec (35) vůbec nečekal. V pátek odpoledne na autobusové zastávce Labe v Modřanech chtěl ukrást batoh ženě. Jenže ve chvíi krádeže stál poblíž senior (90), který se jako správný gentleman ženy zastal. Batoh lupiči vyrval, přemohl ho a na zemi zalehl. Zadrženého zloděje si pak převzali policisté. Tohle cizinec (35) vůbec nečekal. V pátek odpoledne na autobusové zastávce Labe v Modřanech chtěl ukrást batoh ženě. Jenže ve chvíi krádeže stál poblíž senior (90), který se jako správný gentleman ženy zastal. Batoh lupiči vyrval, přemohl ho a na...

  29.08.20 13:39:00


 • Ruští hackeři se snaží ukrást vakcínu proti koronaviru 1 ( 1 1 )

  Ruští špioni se zaměřují na organizace v Británii, USA a Kanadě, které se snaží vyvinout vakcínu proti koronaviru, varují bezpečnostní služby. Ruští špioni se zaměřují na organizace v Británii, USA a Kanadě, které se snaží vyvinout vakcínu proti koronaviru, varují bezpečnostní služby.

  17.07.20 00:00:00


 • Zloděj na Vodňansku utekl z restaurace bez kalhot a spodního prádla: Svlékl ho majitel 1 ( 1 )

  Kuriózní případ za sebou mají policisté z jihočeských Vodňan. V restauraci v jedné z nedalekých obcí došlo k incidentu, kdy se mladý recidivista v noci pokusil ukrást sud s pivem, ale načapal ho majitel a snažil se ho zadržet. Zloděj z místa utekl bez kalhot i spodního prádla. Kuriózní případ za sebou mají policisté z jihočeských Vodňan. V restauraci v jedné z nedalekých obcí došlo k incidentu, kdy se mladý recidivista v noci pokusil ukrást sud s pivem, ale načapal ho majitel a snažil se ho zadržet. Zloděj...

  15.07.20 19:51:00