Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: typický

 • O chlup zdravější Vánoce 1

  Vánoce jsou čas hodování a setkávání se sblízkými i přáteli. Nechte se inspirovat a obměňte letos svůj tác scukrovím. Připravte rodině i návštěvám originální, a především zdravější cukroví. Můžete své hosty nechat hádat, zčeho jsou lahodné kuličky i zdánlivé linecké cukroví připraveno. Celozrnné linecké bez cukru Linecké, je typický druh cukroví, […] Vánoce jsou čas hodování a setkávání se sblízkými i přáteli. Nechte se inspirovat a obměňte letos svůj tác scukrovím. Připravte rodině i návštěvám originální, a především zdravější cukroví. Můžete své hosty nechat hádat, zčeho jsou lahodné kuličky i zdánlivé linecké...

  Pohoda se Superrodinou 23.11.20 15:13:46


 • ROZHOVOR: Trump je pro mě typický vůdce 1

  Souvisí to s neobyčejně komplikovaným volebním systémem Spojených států a možnostmi, které tamní volič má k tomu, jak volit. Jde tu i jistě o souvislost s tím, že celé volební právo je tam nastaveno trošku podivně, neobratně a nemoderně. Souvisí to s neobyčejně komplikovaným volebním systémem Spojených států a možnostmi, které tamní volič má k tomu, jak volit. Jde tu i jistě o souvislost s tím, že celé volební právo je tam nastaveno trošku podivně, neobratně a nemoderně.

  Neviditelný pes 17.11.20 00:00:00


 • Česk pošta během slevov akce doruč destky tisc zsilek Aliexpressu 1 ( 1 )

  Česk pošta navzala přmou spoluprci s internetovou obchodn platformou Aliexpress. Během připravovan slevov akce 11.11. doruč destky tisc zsilek e-shopu pro česk zkaznky. Balčky budou odeslny přes speciln celn překladiště v Belgii, a dostanou se tak k zkaznkům rychleji, typicky do dvou tdnů od objednn. Česk pošta navzala přmou spoluprci s internetovou obchodn platformou Aliexpress. Během připravovan slevov akce 11.11. doruč destky tisc zsilek e-shopu pro česk zkaznky. Balčky budou odeslny přes speciln celn překladiště v Belgii, a dostanou se tak k zkaznkům rychleji, typicky...


 • Typický zadlužený Pražan? 1

  Osmatřicetiletý Martin Kopecký byl ještě před pěti lety zcela bez dluhů. Pak si ale pořídil auto na leasing a tři spotřební půjčky. "Jednu z nich - 20 tisíc - jsem si vzal loni na Vánoce," přiznává Kopecký. Osmatřicetiletý Martin Kopecký byl ještě před pěti lety zcela bez dluhů. Pak si ale pořídil auto na leasing a tři spotřební půjčky. „Jednu z nich - 20 tisíc - jsem si vzal loni na Vánoce,“ přiznává Kopecký.

  Pražský deník 05.11.20 09:57:00


 • Dealer objevil v nejnovějších Corvette šifry odkazující na ty, bez nichž by stěží vznikly 1

  Automobilky obvykle nemluví o tom, co vedlo ke vzniku toho či onoho modelu a typicky vidí jen svou práci z posledních let. Chevrolet je ale zjevně pyšný na to, že Corvette s motorem uprostřed by nevznikla nebýt Zory Arkuse-Duntova. (Petr Prokopec) Automobilky obvykle nemluví o tom, co vedlo ke vzniku toho či onoho modelu a typicky vidí jen svou práci z posledních let. Chevrolet je ale zjevně pyšný na to, že Corvette s motorem uprostřed by nevznikla nebýt Zory Arkuse-Duntova. (Petr...


 • Milost pro toho, kdo nemlčel. 1

  Donald Trump, nepříliš typický republikán, mění občas své názory o příslovečných sto osmdesát stupňů. Naposledy to předvedl před pár dny, když začal při tiskové konferenci nahlas spekulovat o tom, že by mohl omilostnit Edwarda Snowdena. Donald Trump, nepříliš typický republikán, mění občas své názory o příslovečných sto osmdesát stupňů. Naposledy to předvedl před pár dny, když začal při tiskové konferenci nahlas spekulovat o tom, že by mohl omilostnit Edwarda Snowdena.

  echo24.cz 18.08.20 00:05:00


 • Na juhu Považského Inovca zahniezdil nový sovy - Uralka 1 ( 1 )

  Na juhu Považského Inovca dokázateľne hniezdi druhá najväčšia sova na Slovensku. Ide pritom o druh, ktorý bol pred niekoľkými rokmi typický len pre východnú časť krajiny. Na juhu Považského Inovca dokázateľne hniezdi druhá najväčšia sova na Slovensku. Ide pritom o druh, ktorý bol pred niekoľkými rokmi typický len pre východnú časť krajiny.

  SME 17.08.20 09:30:59


 • Pravdivý príbeh: Celé roky som zanedbával zdravie, keby nebolo ženy, už tu nie som 1 ( 1 )

  BRATISLAVA - Som typický slovenský chlap, ktorý bol odchovaný na fazuli, tlačenke a všelijakých zabíjačkových špecialitách. Nikdy som nebol na sladké. Neraz som si robil srandu, že môj najobľúbenejší koláč je poriadny rezeň so zemiakových šalátom. BRATISLAVA - Som typický slovenský chlap, ktorý bol odchovaný na fazuli, tlačenke a všelijakých zabíjačkových špecialitách. Nikdy som nebol na sladké. Neraz som si robil srandu, že môj najobľúbenejší koláč je poriadny rezeň so zemiakových šalátom.


 • Češi se u lékaře bojí ozvat, případ malého Adama je dramatický extrém, říká Plechatá 1

  Věřím, že drastický případ z Pardubic není typický případ, tam došlo k pochybení nemocnice i jednotlivců, říká Ivana Plechatá z Průvodce pacienta. Věřím, že drastický případ z Pardubic není typický případ, tam došlo k pochybení nemocnice i jednotlivců, říká Ivana Plechatá z Průvodce pacienta.


 • Do Česka vtrhne krutý mráz: Teploty sletí k -10 stupňům a napadne až 25 cm sněhu 1

  Po teplotně nadprůměrných dnech má podle meteorologů do Česka dorazit pravá zima. Nejenže teploty klesnou pod bod mrazu, o víkendu by mělo sněžit i v nížinách. První adventní neděli bychom si tak mohli užít se vším všudy. Typicky zimní počasí ale nevydrží dlouho. Po teplotně nadprůměrných dnech má podle meteorologů do Česka dorazit pravá zima. Nejenže teploty klesnou pod bod mrazu, o víkendu by mělo sněžit i v nížinách. První adventní neděli bychom si tak mohli užít se vším všudy. Typicky zimní počasí...

  eXtra.cz 27.11.19 11:34:18


 • Jsme lepší, věří kouč Gentu. 1 ( 1 )

  Přestože Gent prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, trenérovi Wimu De Deckerovi před utkáním Evropské ligy v Liberci sebevědomí nechybí. Přestože Gent prohrál čtyři z posledních pěti zápasů, trenérovi Wimu De Deckerovi před utkáním Evropské ligy v Liberci sebevědomí nechybí.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 21.10.20 22:18:08


 • Stredovek klope na dvere 2 ( 2 2 )

  V typicky pokryteckom duchu sa potláčanie práv žien prezentuje ako pomoc. V typicky pokryteckom duchu sa potláčanie práv žien prezentuje ako pomoc.

  21.10.20 14:57:55


 • Lákajú vás v banke na investíciu do podielového fondu? 2 ( 2 )

  Lákajú vás vbanke na investíciu do podielového fondu? Dlhodobá investícia síce typicky zarobí viac než peniaze na účte, oplatí sa však porovnať si aj iné ponuky avšímať si poplatky, upozorňuje Denník E. Lákajú vás vbanke na investíciu do podielového fondu? Dlhodobá investícia síce typicky zarobí viac než peniaze na účte, oplatí sa však porovnať si aj iné ponuky avšímať si poplatky, upozorňuje Denník E.

  15.10.20 15:07:05


 • USA: Je Jacob Blake typický Afroameričan? 1 ( 1 )

  Když dáte do Google heslo "Jacob Blake", vypadnou hlavně příspěvky televizní stanice CNN; z nich se dozvíme, že 29letý černoch z městečka Kenosha v americkém státě Wisconsin byl střelen v neděli 23. srpna do zad policií. Když dáte do Google heslo „Jacob Blake“, vypadnou hlavně příspěvky televizní stanice CNN; z nich se dozvíme, že 29letý černoch z městečka Kenosha v americkém státě Wisconsin byl střelen v neděli 23. srpna do zad policií.

  31.08.20 00:00:00


 • Vikingští válečníci mohli být i transmuži, říká švédský archeolog 5 ( 1 5 )

  Pod Vikingy si představíme neúprosné nájezdníky, pro vikingskou kulturu se nám zdá být typický obdiv válečníků k udatnosti na bitevním poli i mužnému chování. Podle historiků však někteří z dávných válečníků mohli být ve skutečnosti transmuži, píše server The Australian. Pod Vikingy si představíme neúprosné nájezdníky, pro vikingskou kulturu se nám zdá být typický obdiv válečníků k udatnosti na bitevním poli i mužnému chování. Podle historiků však někteří z dávných válečníků mohli být ve skutečnosti transmuži, píše server The Australian.


 • TZ AOPK ČR: Kočka na fotopasti ve Slavkovském lese. 1 ( 1 )

  Na stejné fotopasti v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les byla kočka divoká zaznamenána zhruba před rokem. Letos fotografie bohužel odhalila pouze zadní část kočího těla, zato však s velmi důležitým rozpoznávacím znakem, typicky širokým pruhovaným ocasem. Na stejné fotopasti v chráněné krajinné oblasti Slavkovský les byla kočka divoká zaznamenána zhruba před rokem. Letos fotografie bohužel odhalila pouze zadní část kočího těla, zato však s velmi důležitým rozpoznávacím znakem, typicky širokým pruhovaným ocasem.

  Agris.cz - agr rn www port l 30.07.20 06:17:00


 • Všechny černošky nejsou z džungle a anglicky se domluví, říká modelka Iman 1 ( 1 )

  Její "objevitel", americký fotograf Peter Beard, by nesouhlasil. Jeho a později i celý modelingový svět okouzlila její čokoládová pleť, svůdné rysy a bohatá záplava vlasů. Pětadvacátého července slaví Iman 65. narozeniny. „Není na mě nic výjimečného, mé rysy jsou typicky somálské,“ tvrdí topmodelka Iman Abdulmajidová. Její „objevitel“, americký fotograf Peter Beard, by nesouhlasil. Jeho a později i celý modelingový svět okouzlila její čokoládová pleť, svůdné rysy a bohatá záplava vlasů. Pětadvacátého...

  25.07.20 00:21:00


 • Autofotka týdne: Před 40 lety Renault na zadní sedadla namontoval motor 1 ( 1 )

  Auto s motorem před zadní nápravou je typicky sportovní dvoumístné kupé. V roce 1980 se Renault rozhodl stvořit něco podobného v karoserii hatchbacku R5, se kterým se pokusil dobýt slávu na rallyových tratích. Auto s motorem před zadní nápravou je typicky sportovní dvoumístné kupé. V roce 1980 se Renault rozhodl stvořit něco podobného v karoserii hatchbacku R5, se kterým se pokusil dobýt slávu na rallyových tratích.

  19.07.20 00:00:00


 • Umlčet muže je někdy nad zlato 1 ( 1 )

  Samozřejmě, že jako ženy chceme s muži žt v harmonii, ale někdy jsou chvle, kdy prostě musme nesouhlasit. Zvlšť, když začnou na typicky "mužskou" notu… Samozřejmě, že jako ženy chceme s muži žt v harmonii, ale někdy jsou chvle, kdy prostě musme nesouhlasit. Zvlšť, když začnou na typicky „mužskou“ notu…

  bety.cz 13.07.20 19:50:00


 • ÚVAHA: Ten zatracený výtrus 1 ( 1 )

  Ten ztracený "výtrus" = virus, je obalen tukem a šíří se kapénkami, tedy čímsi, co se skládá převážně z vody. Určité přirovnání k chřipce je na místě a všichni víme, kdy se chřipka šíří nejlépe a že léto k těm typicky "chřipkovým" obdobím opravdu nepatří. Ten ztracený „výtrus“ = virus, je obalen tukem a šíří se kapénkami, tedy čímsi, co se skládá převážně z vody. Určité přirovnání k chřipce je na místě a všichni víme, kdy se chřipka šíří nejlépe a že léto k těm...

  10.07.20 00:00:00