Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: tudíž

 • SPOLEČNOST: Proč máme špatné vlády 1

  Ne, nebudu se zabývat kritikou současné vlády pro její chaotická opatření. Nejsem lékař, a nebudu tudíž psát o záležitostech, jimž dostatečně nerozumím. Chci ale psát o něčem, co úzce souvisí. Ne, nebudu se zabývat kritikou současné vlády pro její chaotická opatření. Nejsem lékař, a nebudu tudíž psát o záležitostech, jimž dostatečně nerozumím. Chci ale psát o něčem, co úzce souvisí.

  Neviditelný pes 22.10.20 00:00:00


 • FEJETON: Skok na špek 1

  Od doby, co plichtím svůj web... ne - už od doby, co se živím učitelstvím a tudíž souvislým a strukturovaným projevem, se bojím nedorozumění. Neporozumění ze strany posluchačů a čtenářů. Od doby, co plichtím svůj web... ne - už od doby, co se živím učitelstvím a tudíž souvislým a strukturovaným projevem, se bojím nedorozumění. Neporozumění ze strany posluchačů a čtenářů.

  Neviditelný pes 14.10.20 00:00:00


 • V druhé lize tápající Táborsko se hodlá konečně probrat. 1

  FNL > Na střední Moravu do úrodné Hanéodjede v sobotu A tým FC MAS Táborsko k dalšímu druholigovému duelu. Táborsko ještě body nezískalo, o to většímá však motivaci. FNL > Na střední Moravu do úrodné Hanéodjede v sobotu A tým FC MAS Táborsko k dalšímu druholigovému duelu. Od 16.30hodin se Jihočeši utkají s 1. SK Prostějov, což je mužstvo, které má zatím nakontě dvě remízy, a tudíž i...

  eFotbal.cz: vce fotbalu 25.09.20 08:30:00


 • BEST OF HYENA: Kde všude 1

  Je blátivé počasí, a tudíž máme zablácené psy. Že se vracejí s bahnitými tlapami domů, to pokládám za přirozené. Pozoruju ale i zvláštní jevy. Gari je energičtější než Nora, běhá rychleji a častěji a když běží, duní země, jako kdyby se tryskem hnal hřebec. Je blátivé počasí, a tudíž máme zablácené psy. Že se vracejí s bahnitými tlapami domů, to pokládám za přirozené. Pozoruju ale i zvláštní jevy. Gari je energičtější než Nora, běhá rychleji a častěji a když běží, duní země, jako kdyby...

  Neviditelný pes 26.11.19 00:00:00


 • SVĚT: NATO je mrtvé, jsme sami 1

  Mám jednu výhodu. Tudíž nemusím kroužit kolem horké kaše a předstírat, jak je studená. Mohu si dovolit říct, co si myslím. Ne tak francouzský prezident. Tedy aspoň dle mínění mnohých. Mám jednu výhodu. Nejsem politik. Tudíž nemusím kroužit kolem horké kaše a předstírat, jak je studená. Mohu si dovolit říct, co si myslím. Ne tak francouzský prezident. Tedy aspoň dle mínění mnohých.

  Neviditelný pes 25.11.19 00:00:00


 • Gemeinnutz geht vor Eigennutz (7) - Letecký průmysl 1 ( 1 )

  Žádná jiná oblast znovuvyzbrojování nenabízela tak zásadní technologickou nejistotu a tudíž i hřiště pro politicko-podnikatelskou iniciativu v soutěži o to, kdo nabídne Göringovi přesně to, co se jemu zalíbí. Žádná jiná oblast znovuvyzbrojování nenabízela tak zásadní technologickou nejistotu a tudíž i hřiště pro politicko-podnikatelskou iniciativu v soutěži o to, kdo nabídne Göringovi přesně to, co se jemu zalíbí.


 • GLOSA: Čekání na Skácela 1

  Mezi mé oblíbené básníky patří moravský bard Jan Skácel. Po tzv. pražském jaru se však dostal na index, a tudíž nemohl příliš publikovat. Mezi mé oblíbené básníky patří moravský bard Jan Skácel. Po tzv. pražském jaru se však dostal na index, a tudíž nemohl příliš publikovat.


 • BMW R 1250 GS: Cestovní enduro bez chybičky 1 ( 1 )

  Řada GS od BMW je synonymem pro cestovní endura a tudíž by měli být její zástupci na samotném vrcholu svých kategorií. Pro největší model R 1250 GS to platí naprosto bez pochyb a moc univerzálnějších, schopnějších a modernějších modelů mezi cestovními endury nenajdete. Řada GS od BMW je synonymem pro cestovní endura a tudíž by měli být její zástupci na samotném vrcholu svých kategorií. Pro největší model R 1250 GS to platí naprosto bez pochyb a moc univerzálnějších, schopnějších a modernějších modelů mezi...


 • Matrace nevybírejte jen podle obrázku. 1

  Kvalitní matrace v posteli je důležitější než sedačka. Ovlivní spánek, a tudíž i následující den. Určitě si vyhraďme spoustu času, zavítejme do kamenného obchodu a matrace pořádně prověřme. Kvalitní matrace v posteli je důležitější než sedačka. Ovlivní spánek, a tudíž i následující den. Určitě si vyhraďme spoustu času, zavítejme do kamenného obchodu a matrace pořádně prověřme.


 • Relaxační křeslo 1

  Relaxační křeslo, jak již název sám napovídá, je určenépředevším pro relaxaci a odpočinek, tudíž by mělo mít opěradlos větším sklonem, oproti křeslu klasickému a být vybaveno opěrkami. Odpočinek by měl patřit k nedílným součástem všedního dne, jelikož sepři něm uvolňují svaly i psychika. Tento t ... Relaxační křeslo, jak již název sám napovídá, je určenépředevším pro relaxaci a odpočinek, tudíž by mělo mít opěradlos větším sklonem, oproti křeslu klasickému a být vybaveno opěrkami.Odpočinek by měl patřit k nedílným součástem všedního dne, jelikož sepři něm uvolňují svaly i psychika. Tento...

  Bydlení – Zastreseno.cz 01.10.19 18:31:13


 • Prázdniny přinesly kýžený ústup chřipky 1

  Pardubický kraj - Chřipková epidemie v kraji skončila, nemocnice tudíž povolily návštěvy. Pardubický kraj - Chřipková epidemie v kraji skončila, nemocnice tudíž povolily návštěvy.

  Chrudimský deník 16.03.18 12:18:00


 • Dominik Duka požehnal mariánský sloup. 1 ( 1 )

  Dnes po poledni požehnal pražský arcibiskup Dominik Duka za přítomnosti stovek příznivců i odpůrců mariánský sloup na Staroměstském náměstí. Policisté obě skupiny oddělovali, tudíž k žádnému střetu kromě slovních přestřelek nedošlo. Dnes po poledni požehnal pražský arcibiskup Dominik Duka za přítomnosti stovek příznivců i odpůrců mariánský sloup na Staroměstském náměstí. Policisté obě skupiny oddělovali, tudíž k žádnému střetu kromě slovních přestřelek nedošlo. Slavnosti předcházela bohoslužba v Týnském chrámu.

  Pražský deník 15.08.20 16:57:00


 • Manchester United si v odvetě s přehledem dokráčel pro postup do čtvrtfinále 1 ( 1 )

  Rudí ďáblové zvítězili na půdě Linze 5:0, odveta tudíž byla pouhou formalitou. Solskjaerova družina ale nenechala nic náhodě, rakouského outsidera porazila na domácí půdě 2:1 a zajistila si postup mezi nejlepších osm týmů Evropské ligy. Rudí ďáblové zvítězili na půdě Linze 5:0, odveta tudíž byla pouhou formalitou. Solskjaerova družina ale nenechala nic náhodě, rakouského outsidera porazila na domácí půdě 2:1 a zajistila si postup mezi nejlepších osm týmů Evropské ligy.


 • ROZHOVOR: Zlomový okamžik 1 ( 1 )

  Měli by nám odpustit nejen to ohromné zadlužení, které bude muset někdo splácet - a tudíž bude i chudnout - tedy oni, ale neměli by nám především odpustit onu povrchnost přijatých opatření. Měli by nám odpustit nejen to ohromné zadlužení, které bude muset někdo splácet – a tudíž bude i chudnout – tedy oni, ale neměli by nám především odpustit onu povrchnost přijatých opatření.

  30.07.20 00:00:00


 • Lékaři se děsí souběhu covidu-19 s chřipkou. 1 ( 1 1 )

  Covid-19 je momentálně solitérem, a tudíž nedělá zas až tak velké problémy, což potvrzují i data. Mnohem horší to ale může být s nástupem běžné sezónní chřipky, čehož se neobávají pouze politici, nýbrž i lékaři. Covid-19 je momentálně solitérem, a tudíž nedělá zas až tak velké problémy, což potvrzují i data. Mnohem horší to ale může být s nástupem běžné sezónní chřipky, čehož se neobávají pouze politici, nýbrž i lékaři.


 • Báli jsme se, že jí praskne plodová voda: Krásná modelka přibrala v těhotenství 22 kilo a už pár dní přenáší 1 ( 1 )

  Radostnou novinku, že je s manželem Matoušem těhotná, nám modelka a finalistka Miss z roku 2008 Kateřina Šonková, nyní Lébr, svěřila už v únoru. Tudíž jsme měli pocit, že miminko už by mělo být na světě. Opak je pravdou. Radostnou novinku, že je s manželem Matoušem těhotná, nám modelka a finalistka Miss z roku 2008 Kateřina Šonková, nyní Lébr, svěřila už v únoru. Tudíž jsme měli pocit, že miminko už by mělo být na světě. Opak je pravdou.

  Super.cz 17.07.20 09:20:33


 • Ondřej s Táňou šokují! 1 ( 1 )

  Sedmatřicetiletý hudebník během karantény na rozdíl od Taťány Gregor Brzobohaté (32) výrazně přibral. A to i přesto, že v papání hřeší manželé společně. Muzikant tudíž musel nasadit úspornější režim. Jak to vypadá? Sedmatřicetiletý hudebník během karantény na rozdíl od Taťány Gregor Brzobohaté (32) výrazně přibral. A to i přesto, že v papání hřeší manželé společně. Muzikant tudíž musel nasadit úspornější režim. Jak to vypadá?

  14.07.20 12:00:00


 • Karanténa urychlila digitalizaci, banky začínají uzavírat pobočky 2 ( 2 )

  Praha - Karanténní opatření v době pandemie urychlila digitalizaci českého bankovnictví, banky tudíž začínají uzavírat své nepříliš využívané pobočky. Vyplývá to z ankety ČTK... Praha - Karanténní opatření v době pandemie urychlila digitalizaci českého bankovnictví, banky tudíž začínají uzavírat své nepříliš využívané pobočky. Vyplývá to z ankety ČTK...

  ceskenoviny.cz 09.07.20 14:41:00


 • ÚVAHA: Kauza Kolumbus 1 ( 1 )

  Když jsem v roce 2015 čekal tři týdny na posádku v Bostonu, chodil jsem do downtownu přes park Kryštofa Kolumba, a tudíž kolem sochy tohoto mořeplavce. Když jsem v roce 2015 čekal tři týdny na posádku v Bostonu, chodil jsem do downtownu přes park Kryštofa Kolumba, a tudíž kolem sochy tohoto mořeplavce.

  04.07.20 00:00:00


 • Výsledky na koronavirus jsou negativní. 2 ( 2 )

  Fotbalisté druholigového Třince se dozvěděli, že výsledky jejich testů na Covid-19 jsou negativní, tudíž mohou v neděli odehrát mistrovský zápas na hřišti Ústí nad Labem. Fotbalisté druholigového Třince se dozvěděli, že výsledky jejich testů na Covid-19 jsou negativní, tudíž mohou v neděli odehrát mistrovský zápas na hřišti Ústí nad Labem.

  Deník.cz 28.06.20 13:04:00