Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: topografie

 • Mapy Google čeká velká změna! 1 ( 1 )

  Tedy, ne že by v tom byla nějaká ... Krátce poté, co jsme o víkendu vydali velké mapové srovnání s anketou, podle které drtivá většina hlasujících označila za nejhezčí mapy ty od Seznamu, vyrukoval Google s nečekaným blogovým zápiskem, ve kterém už v průběhu tohoto týdne slibuje nové mapy.Tedy,...


 • Pořád jí říkají zvláštní, teď ale speciální škola porazila i gymnázium 2 ( 2 )

  Škola z Horního Tanvaldu, jíž se říkalo a někdy ještě říká "zvláštní", vyhrála oblastní soutěž Ještědská hlídka. V závodě namíchaném z běhu, střelby, hodu granátem, z vědomostních testů, zdravovědy a z topografie porazila gymnázium i sportovní školu. Škola z Horního Tanvaldu, jíž se říkalo a někdy ještě říká „zvláštní“, vyhrála oblastní soutěž Ještědská hlídka. V závodě namíchaném z běhu, střelby, hodu granátem, z vědomostních testů, zdravovědy a z topografie porazila gymnázium i sportovní školu.


 • Anna Rauferová 1 ( 1 )

  Zaujala už svou skládací lampou, která reprezentovala fakultu na výstavě Designblok 2017 a nyní je představena na výstavě 'Topografie […] Studentka v Ateliéru Produktového designu, vedeném designérem roku 2017 Janem Čapkem na Fakultě umění a designu UJEP v Ústí nad Labem, v současné době studuje ve francouzském Nancy na École nationale superiéure d´art et de design. Zaujala už svou skládací...

  11.12.18 08:00:36


 • RECENZE: Topografie Josefa Sudka. 1 ( 1 )

  V pražském Domě fotografie se pod názvem Topografie sutin koná objevná výstava Josefa Sudka, která zahrnuje práce, jež slavný umělec pořídil v závěru druhé světové války v Praze. V pražském Domě fotografie se pod názvem Topografie sutin koná objevná výstava Josefa Sudka, která zahrnuje práce, jež slavný umělec pořídil v závěru druhé světové války v Praze.

  servis.lidovky.cz 08.06.18 06:00:00


 • BEST OF HYENA: Tajemné zvuky 1

  Sedím u počítače a pracuji. Pejskové jsou na svých stanovištích v hloubi domu. Mají své pelechy na několika místech, je to složitá a pro veřejnost nepodstatná topografie.

  24.02.17 00:00:00