Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: toaletu

 • Pracovníci čistili WC, keď na jeho dne narazili na... 1 ( 1 )

  Niekomu tam totiž pri vykonávaní potreby vypadol mobilný telefón. A i napriek tomu, že bol presiaknutý výkalmi, vraj prekvapivo stále fungoval. HOLLAND LAKE - Sanitárni pracovníci, ktorí čistili toaletu v kempe v Národnom parku Flathead v americkej Montane, narazili na nezvyčajný objav. Niekomu tam totiž pri vykonávaní potreby vypadol mobilný telefón. A i napriek tomu, že bol presiaknutý výkalmi, vraj prekvapivo...


 • Kvitová na lovu. 1

  Zase se tenistce Petře Kvitové bolestivě stahují vnitřnosti, častěji než obvykle odbíhá na toaletu, obličej jí bledne. Jen v jedné další situaci letos v New Yorku podstupuje podobná duševní muka... Když otevírá zprávu s výsledky pravidelného testu na koronavirus. Zase se tenistce Petře Kvitové bolestivě stahují vnitřnosti, častěji než obvykle odbíhá na toaletu, obličej jí bledne. Připravuje se na boj a cloumá s ní nervozita. Jen v jedné další situaci letos v New Yorku podstupuje podobná duševní muka... Když...

  no title 04.09.20 12:00:00


 • Dráma na palube lietadla: Cestujúci sa zavrel na toaletu a vyhrážal sa, že odpáli bombu 1 ( 1 )

  ADDIS ABEBA - Kritickú situáciu zažili vo štvrtok cestujúci v lietadle spoločnosti Ethiopian Airlines z etiópskej metropoly Addis Abeba do Bujumbury, najväčšieho mesta Burundi. ADDIS ABEBA - Kritickú situáciu zažili vo štvrtok cestujúci v lietadle spoločnosti Ethiopian Airlines z etiópskej metropoly Addis Abeba do Bujumbury, najväčšieho mesta Burundi.


 • Malostranský zápisník: Jak nám Vojtěch Filip odzvonil 30 let sametu 1

  Koho volí ti, kdo stírají rosu na kolejích, kam se chodí ve Sněmovně místo na toaletu, čím vším ještě bude rád Miloš Zeman, proč pravice vládne mnohem lépe v opozici a k čemu potřebuje senátor-gynekolog kulovnici a ohaře? Koho volí ti, kdo stírají rosu na kolejích, kam se chodí ve Sněmovně místo na toaletu, čím vším ještě bude rád Miloš Zeman, proč pravice vládne mnohem lépe v opozici a k čemu potřebuje senátor-gynekolog kulovnici a ohaře?


 • S mobilem na toaletu? 1 ( 1 )

  Podle nedávných průzkumů tráví více než polovina lidí čas na toaletě s mobilním telefonem v ruce. Jak ale varují odborníci, neuvěřitelně si tím ničí zdraví. Podle nedávných průzkumů tráví více než polovina lidí čas na toaletě s mobilním telefonem v ruce. Jak ale varují odborníci, neuvěřitelně si tím ničí zdraví.


 • Reklama a marketing - fascinující obor 1

  Ve chvíli, kdy v televizi běží reklamní blok, většina diváků přepíná nebo odchází na toaletu. Pokud patříte mezi ty, které tyhle krátké, někdy velmi vtipné filmy naopak hodně baví, čtěte dál. Reklama je totiž nejen velmi dobře vydělávající byznys, ale také obrovská zábava. Ve chvíli, kdy v televizi běží reklamní blok, většina diváků přepíná nebo odchází na toaletu. Pokud patříte mezi ty, které tyhle krátké, někdy velmi vtipné filmy naopak hodně baví, čtěte dál. Reklama je totiž nejen velmi dobře vydělávající byznys, ale...

  Drobnohled.cz 01.10.19 01:08:36


 • Pri návrate z Chorvátska nesmie tranzit cez Slovinsko trvať viac... 1 ( 1 )

  Povolené sú nevyhnutné zastávky, napríklad načerpanie paliva či zastávky na toaletu, nie je povolené prenocovanie. Súvisí to stým, že Slovinsko zaradilo Chorvátsko od piatka na červený zoznam krajín. (tasr) Pri návrate zChorvátska nesmie tranzit cez Slovinsko trvať viac ako 12 hodín, musí sa uskutočniť bez zbytočného zastavenia aopustenia tranzitnej trasy. Povolené sú nevyhnutné zastávky, napríklad načerpanie paliva či zastávky na toaletu, nie je povolené prenocovanie. Súvisí to stým, že...

  21.08.20 19:53:33


 • Od roušek ke covidu a zpátky 1 ( 1 )

  Použijte dezinfekci a nezapomeňte si nasadit roušku! Pravidla nastavená ve většině evropských zemí jsou jasná. I když člověk zamíří z restaurační zahrádky dovnitř na toaletu, nesmí si zapomenout roušku. V opačném případě je nekompromisně požádán,... Použijte dezinfekci a nezapomeňte si nasadit roušku! Pravidla nastavená ve většině evropských zemí jsou jasná. I když člověk zamíří z restaurační zahrádky dovnitř na toaletu, nesmí si zapomenout roušku. V opačném případě je nekompromisně požádán,...


 • Pestrá česká pouta. 1 ( 1 )

  Když trojnásobný grandslamový šampion Stan Wawrinka v pátek v Praze mluvil o poutech k Česku a jeho obyvatelům, v mysli mu vznikla neobyčejná směs vzpomínek a současných dojmů. Kruté porážky v Davis Cupu a úprky na toaletu. Naděje jeho oblíbeného hokejového klubu. A rovněž nový začátek kariéry. Když trojnásobný grandslamový šampion Stan Wawrinka v pátek v Praze mluvil o poutech k Česku a jeho obyvatelům, v mysli mu vznikla neobyčejná směs vzpomínek a současných dojmů. Dávný rodinný výlet. Kruté porážky v Davis Cupu a úprky na toaletu.

  idnes.cz 15.08.20 12:00:00


 • Muž ucpal záchod v metru bankovkami, prý je našel na chodníku 1 ( 1 )

  Bizarní případ řešili v neděli pražští městští strážníci při kontrole vestibulu metra stanice I.P. Pavlova. Čtyřiatřicetiletý muž se pokoušel spláchnout velké množství bankovek. Dotyčnému to ovšem nevyšlo podle plánu a toaletu ucpal. Bizarní případ řešili v neděli pražští městští strážníci při kontrole vestibulu metra stanice I.P. Pavlova. Čtyřiatřicetiletý muž se pokoušel spláchnout velké množství bankovek. Dotyčnému to ovšem nevyšlo podle plánu a toaletu ucpal.

  03.08.20 22:29:00


 • Na školním záchodě našli rozkládající se tělo levharta 1 ( 1 )

  Nepříjemné překvapení čekalo na dětských záchodech ve vesnické škole na okraji indického města Ágra. Když se děti minulý pátek vydaly toaletu navštívit, našly na záchodech rozkládající se tělo šelmy. Nepříjemné překvapení čekalo na dětských záchodech ve vesnické škole na okraji indického města Ágra. Když se děti minulý pátek vydaly toaletu navštívit, našly na záchodech rozkládající se tělo šelmy.

  29.06.20 12:23:02


 • Nová metoda dokáže detekovat nádory prostaty dříve, než se nemoc projeví 1 ( 1 )

  To vše patří k projevům karcinomu prostaty, zhoubného nádoru, jenž patří mezi nejčastější onkologické onemocnění českých mužů. Nová diagnostická metoda ale toto onemocnění dokáže rozpoznat ještě předtím, než se objeví tyto příznaky. Detekuje totiž již velmi malá ložiska nádoru. Potíže při močení, časté chození na toaletu, později také nechuť k jídlu, hubnutí, únava... To vše patří k projevům karcinomu prostaty, zhoubného nádoru, jenž patří mezi nejčastější onkologické onemocnění českých mužů. Nová diagnostická metoda ale toto onemocnění dokáže rozpoznat ještě předtím, než...

  29.06.20 05:58:02


 • Selfie se zadkem? 1 ( 1 )

  Komu by se ještě nestal trapas na sociální síti? Dvaadvacetiletá Shannon z Gloucestershire si chtěla jen udělat hezkou fotku v zrcadle, mezitím co její přítel používal toaletu. Zradilo ji však druhé zrcadlo! Komu by se ještě nestal trapas na sociální síti? Dvaadvacetiletá Shannon z Gloucestershire si chtěla jen udělat hezkou fotku v zrcadle, mezitím co její přítel používal toaletu. Zradilo ji však druhé zrcadlo!

  05.06.20 22:35:00


 • Kdo chce na toaletu, musí zvednout ruku a čekat. 1 ( 1 )

  Letadla se pomalu vracejí na nebe, ale na letištích a palubách si pasažéři musí zvyknout na řadu nepříjemných novinek. Letadla se pomalu vracejí na nebe, ale na letištích a palubách si pasažéři musí zvyknout na řadu nepříjemných novinek.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 20.05.20 06:14:34


 • Starosta Kolář (TOP 09) z Prahy 6 má starosti 1 ( 1 )

  Netýkají se však jeho vidin ruských špionů. Musí se sice ukrývat, ale nejspíš před vlastním svědomím. Nejdřív nechala radnice Prahy 6 pod jeho vedením instalovat na území městské části toaletu v ceně bytu, přesněji za neuvěřitelných 3,6 milionu Kč. [o] ... Netýkají se však jeho vidin ruských špionů. Musí se sice ukrývat, ale nejspíš před vlastním svědomím. Nejdřív nechala radnice Prahy 6 pod jeho vedením instalovat na území městské části toaletu v ceně bytu, přesněji za neuvěřitelných 3,6 milionu Kč. [o] ...


 • Při odebírání vzorků na covid-19 zažívá zdravotnice i vtipné momenty 2 ( 2 )

  Zdravotní sestra Jana Barbora Boučková ráno otestuje na koronavirus pacienty a zaměstnance Domažlické nemocnice a pak se přesune na odběrové místo. Jakmile si oblékne ochranný oblek, ve kterém musí vydržet po zbytek pracovního dne, nesmí na toaletu nebo se napít. Zdravotní sestra Jana Barbora Boučková ráno otestuje na koronavirus pacienty a zaměstnance Domažlické nemocnice a pak se přesune na odběrové místo. Jakmile si oblékne ochranný oblek, ve kterém musí vydržet po zbytek pracovního dne, nesmí na toaletu nebo se napít.


 • Na toaletu? 1 ( 1 )

  Na zavřené veřejné záchody v centru města si stěžují obyvatelé Žďáru nad Sázavou. "Člověk si občas potřebuje odskočit," nechávají se slyšet zejména příslušnice něžného pohlaví, které jedním dechem přidávají, že pánové to mají snazší. Na zavřené veřejné záchody v centru města si stěžují obyvatelé Žďáru nad Sázavou. „Člověk si občas potřebuje odskočit,“ nechávají se slyšet zejména příslušnice něžného pohlaví, které jedním dechem přidávají, že pánové to mají snazší.

  Žďárský deník 21.04.20 05:27:00


 • Místo k lékaři na chytrou toaletu 1 ( 1 )

  Chytrou toaletu schopnou rozpoznat až deset různých zdravotních obtíží uživatele vyvinuli vědci na lékařské fakultě Stanfordovy univerzity v americké Kalifornii. K rozlišení mezi jednotlivými uživateli využívá nejenom otisk prstů, ale rovněž tak snímek konečníku. Ten máme prý každý totiž zrovna tak unikátní. Chytrou toaletu schopnou rozpoznat až deset různých zdravotních obtíží uživatele vyvinuli vědci na lékařské fakultě Stanfordovy univerzity v americké Kalifornii. K rozlišení mezi jednotlivými uživateli využívá nejenom otisk prstů, ale rovněž tak snímek konečníku. Ten máme prý každý totiž zrovna tak unikátní.

  18.04.20 10:53:02


 • Když má home office i pouliční umělec. 1 ( 1 )

  " Na obrázcích, kterými vyzdobil koupelnu a toaletu, je skupina řádících krys, které místnost obracejí vzhůru nohama, napsal na svých internetových stránkách britský list The Guardian. Britský výtvarník vystupující pod jménem Banksy, který se obvykle specializuje na pouliční umění, v noci ze středy na čtvrtek zveřejnil na instagramu pět obrázků s popisem: „Moje žena nesnáší, když pracuju z domova.“ Na obrázcích, kterými vyzdobil koupelnu a toaletu, je skupina řádících krys, které místnost obracejí vzhůru nohama, napsal na svých internetových stránkách...

  16.04.20 10:35:00


 • Influencer olizoval toaletu v rámci koronavirové výzvy. 1 ( 1 )

  V době šíření koronaviru obletěla svět sociálních médií nesmyslná výzva, která vybízí k tomu, aby lidé olízli sedátko toalety. Jeden z influencerů, který se této aktivity zúčastnil, nyní oznámil, že byl pozitivně testován na COVID-19. V době šíření koronaviru obletěla svět sociálních médií nesmyslná výzva, která vybízí k tomu, aby lidé olízli sedátko toalety. Jeden z influencerů, který se této aktivity zúčastnil, nyní oznámil, že byl pozitivně testován na COVID-19.

  26.03.20 14:28:01