Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: tito

 • Kdyby hloupost nadnášela... 1

  Snůšky lží, polopravd a dezinformací vytržených z historických souvislostí orámovaly čtvrteční projednávání budoucnosti pomníku maršála Koněva na náměstí Interbrigády zastupitelstvem městské části Praha 6, jehož jsem se zúčastnila (vystoupit mě tito demokraté nene... Snůšky lží, polopravd a dezinformací vytržených z historických souvislostí orámovaly čtvrteční projednávání budoucnosti pomníku maršála Koněva na náměstí Interbrigády zastupitelstvem městské části Praha 6, jehož jsem se zúčastnila (vystoupit mě tito demokraté nene...


 • Rozvoral (SPD): Komisaři Evropsk komise stoj daňov poplatnky nemal penze 1 ( 1 )

  Toto ter představila nastupujc předsedkyně Evropsk komise Ursula von der Leyenov seznam kandidtů na eurokomisaře, navržen členskmi zeměmi. Tito eurokomisaři maj zajištěn nadstandardn přjmy, a to i po skončen jejich působen v Bruselu. Toto ter představila nastupujc předsedkyně Evropsk komise Ursula von der Leyenov seznam kandidtů na eurokomisaře, navržen členskmi zeměmi. Tito eurokomisaři maj zajištěn nadstandardn přjmy, a to i po skončen jejich působen v Bruselu.


 • Babiš se postavil Zemanovi. 1 ( 1 )

  Premir Andrej Babiš nesouhlas s prezidentem Zemanem, aby bylo zveřejněno obshl rozhodnut sttnho zstupce Šarocha o přpadnm zastaven premirova trestnho sthn. Po delš době maj tito dva nejvyšš představitel sttu na něco zcela odlišn nzor. Premir Andrej Babiš nesouhlas s prezidentem Zemanem, aby bylo zveřejněno obshl rozhodnut sttnho zstupce Šarocha o přpadnm zastaven premirova trestnho sthn. Po delš době maj tito dva nejvyšš představitel sttu na něco zcela odlišn nzor.


 • POLITIKA: Doučování pro klimatické záškoláky (5) 1 ( 1 )

  Studentští aktivisté v čele s Grétou Thunbergovou to říkají jasně: jejich cílem je působit na politiky, aby se konečně začalo něco dělat. Do jaké míry jsou však tito aktivisté reálnou hrozbou demokratickému systému a svobodě? Studentští aktivisté v čele s Grétou Thunbergovou to říkají jasně: jejich cílem je působit na politiky, aby se konečně začalo něco dělat. Do jaké míry jsou však tito aktivisté reálnou hrozbou demokratickému systému a svobodě?

  29.08.19 00:00:00


 • Zmocnili se cizí karty a vesele nakupovali. 1 ( 1 )

  Pražští policisté pátrají po dvojici mužů, která si přivlastnila cizí platební kartu. Koncem července se pak tito "nálezci" neostýchali celkem třináctkrát tuto kartu použít pro vlastní nákupy. Hledá je policie. Pražští policisté pátrají po dvojici mužů, která si přivlastnila cizí platební kartu. Koncem července se pak tito „nálezci“ neostýchali celkem třináctkrát tuto kartu použít pro vlastní nákupy. Hledá je policie.

  blesk.cz 22.08.19 09:29:00


 • Títo muži to v posteli vedia! 1 ( 1 1 )

  Ktorým mužom to v posteli viac vychádza a na čo sa sústreďujú? Je dôležitá technika, výdrž či správne fungovanie prostaty? Ktorým mužom to v posteli viac vychádza a na čo sa sústreďujú? Je dôležitá technika, výdrž či správne fungovanie prostaty?

  19.08.19 10:17:38


 • Vclav Klaus ml. se nedal: "Hněd populist!" nadvali Zelen. 1 ( 1 1 )

  Zelen na Praze 3 udeřili na Vclava Klause mladšho a jeho Trikolru. Pr budou vždy bojovat s nahnědlm populismem a budou chrnit vše, co tito nahnědl populist chtěj zničit - životn prostřed, spravedlivou společnost i veřejnoprvn mdia. Jenže netrvalo dlouho a Vclav Klaus Zelenm vrtil der. Zelen na Praze 3 udeřili na Vclava Klause mladšho a jeho Trikolru. Pr budou vždy bojovat s nahnědlm populismem a budou chrnit vše, co tito nahnědl populist chtěj zničit – životn prostřed, spravedlivou společnost i veřejnoprvn mdia. Jenže netrvalo dlouho...


 • Vypuštěno: osm desítek syslů má nový domov v Českém středohoří 2 ( 2 )

  Na osm desítek syslů bylo dnes vypuštěno pod vrchem Milá v chráněné krajinné oblasti České středohoří. V předchozích dvou letech byli tito vzácní hlodavci vypouštěni na nedalekém Písečném vrchu. Na osm desítek syslů bylo dnes vypuštěno pod vrchem Milá v chráněné krajinné oblasti České středohoří. V předchozích dvou letech byli tito vzácní hlodavci vypouštěni na nedalekém Písečném vrchu.

  24.07.19 11:40:00


 • Zoo Ostrava chov druh největš stdo vzcnch onagerů na světě 1 ( 1 1 )

  Ve stdě vzcnho asijskho osla onagera v ostravsk zoologick zahradě přibyla letos tři mlďata. Tito lichokopytnci stoj nad propast plnho vymizen z planety. Ve stdě vzcnho asijskho osla onagera v ostravsk zoologick zahradě přibyla letos tři mlďata. Tito lichokopytnci stoj nad propast plnho vymizen z planety.


 • Černý Petr je v Lidovém domě 1 ( 1 )

  Šedesát členů velkého churalu sociální demokracie bude mít neklidný víkend: jak se zachovat? Ztratit čest a zesměšnit se hodně, anebo strašně hodně? V pondělí se tito mužové a ženy mají rozhodnout, zda zůstat ve vládě Andreje Babiše, který je podrazil, anebo v ní poslušně zůstat. Šedesát členů velkého churalu sociální demokracie bude mít neklidný víkend: jak se zachovat? Ztratit čest a zesměšnit se hodně, anebo strašně hodně? V pondělí se tito mužové a ženy mají rozhodnout, zda zůstat ve vládě Andreje Babiše, který je podrazil,...

  13.07.19 00:00:00


 • Krvav pes Tito. 2 ( 2 2 )

  Foldyna hjil stabilitu tehdejš Jugoslvie, zatmco Vborn prohlsil, že prezident Josip Broz Tito byl dikttorem anazval ho "krvavm psem". "Použvte vrazy, kter použvali ti nejspodnějš lid, komunisti, fašisti a podobn lid," připomněl Foldyna Vbornmu. V Poslaneck sněmovně to dnes mezi poslancem Jaroslavem Foldynou (ČSSD) a předsedou lidovců Markem Vbornm, při projednvn bodu opřistoupen Severn Makedonie kSeveroatlantick alianci, pořdně vřelo. Foldyna hjil stabilitu tehdejš Jugoslvie, zatmco Vborn prohlsil, že prezident Josip Broz Tito byl dikttorem...


 • Bazénu se příště vyhne obloukem: Hašení žízně se kočce vymkne z tlapek 1 ( 1 )

  Kočky a voda, to je snad věčné téma. Vodní hladině se tito domácí mazlíčci vyhýbají jako čert kříži a přiblíží se k ní jen v případě nouze. Kočky a voda, to je snad věčné téma. Vodní hladině se tito domácí mazlíčci vyhýbají jako čert kříži a přiblíží se k ní jen v případě nouze.

  Super.cz 08.07.19 13:19:19


 • Na vine nie je futbal, ale to, ako ho robíme (píše Samo Marec) 2 ( 2 2 )

  Títo fanúšikovia by sa pobili aj pri korešpondenčom šachu. Títo fanúšikovia by sa pobili aj pri korešpondenčom šachu.

  08.07.19 11:41:08


 • Známky nie sú všetko: Títo v škole nehviezdili, no dosiahli viac ako väčšina z nás 1 ( 1 1 )

  BRATISLAVA - Nepatrí vaše dieťa v škole k premiantom a vy sa tým trápite? Zbytočne. Školský prospech neznamená, že raz bude úspešné či neúspešné. BRATISLAVA - Nepatrí vaše dieťa v škole k premiantom a vy sa tým trápite? Zbytočne. Školský prospech neznamená, že raz bude úspešné či neúspešné.

  28.06.19 15:13:40


 • Sú starostliví a obetaví: Títo filmoví otcovia naozaj stoja za to! 1 ( 1 )

  LOS ANGELES - Deň otcov je čoskoro tu, tak je rozhodne ten správny čas pripomenúť si nezabudnuteľných filmových a seriálových otcov, ktorí by si zaslúžili titul Otec roka. Ktorý je ten váš obľúbený? LOS ANGELES - Deň otcov je čoskoro tu, tak je rozhodne ten správny čas pripomenúť si nezabudnuteľných filmových a seriálových otcov, ktorí by si zaslúžili titul Otec roka. Ktorý je ten váš obľúbený?

  16.06.19 11:19:00


 • ANO si chce stěžovat na recesisty s podobnm nzvem. 1 ( 1 1 )

  Hnut ANO premira Andreje Babiše se zlob. Zlob se natolik, že jeho členov zvažovali i podn žaloby na recesisty z uskupen "ANO - vytrollme europarlament. Vtiplci pr babišovce připravili o hlasy, proti čemuž se tito chtěj ohradit. Nen však jist, že uspěj. Hnut ANO premira Andreje Babiše se zlob. Zlob se natolik, že jeho členov zvažovali i podn žaloby na recesisty z uskupen „ANO – vytrollme europarlament. Vtiplci pr babišovce připravili o hlasy, proti čemuž se tito chtěj ohradit. Nen však jist,...


 • Z toho bude v kavrně hal. 1 ( 1 1 )

  Televizi Barrandov z velk čsti vlastn mediln magnt Jaromr Soukup. Se stanic jsou však majetkově propojeni i dalš lid, napřklad režisr Vclav Marhoul, filmař David Ondřček či synov legendrnho tvůrce Miloše Formana. Pše o tom server Aktulně.cz. Televizi Barrandov z velk čsti vlastn mediln magnt Jaromr Soukup. Se stanic jsou však majetkově propojeni i dalš lid, napřklad režisr Vclav Marhoul, filmař David Ondřček či synov legendrnho tvůrce Miloše Formana. Pše o tom server Aktulně.cz.


 • Tito hrdinové zachránili životy! 1 ( 1 )

  Neváhali riskovat své životy, aby zachránili cizí! Včera na Pražském hradě převzali v přítomnosti prezidenta Miloše Zemana (74) hrdinové Zlaté záchranářské kříže. Neváhali riskovat své životy, aby zachránili cizí! Včera na Pražském hradě převzali v přítomnosti prezidenta Miloše Zemana (74) hrdinové Zlaté záchranářské kříže.

  23.05.19 12:00:00


 • Podniky Rosatomu zavd nov systm pro řzen termnů a nkladů 1 ( 1 1 )

  V jedencti podnicch rusk korporace pro atomovou energii Rosatom přistoupili odbornci na systmy řzen termnů a nkladů TCM NC (Total Cost Management Nuclear Construction) k zavděn novho systmu. Tito pracovnci patř do Core Team TCM NC, kter zahrnuje 40 odbornků ze 4 diviz. V jedencti podnicch rusk korporace pro atomovou energii Rosatom přistoupili odbornci na systmy řzen termnů a nkladů TCM NC (Total Cost Management Nuclear Construction) k zavděn novho systmu. Tito pracovnci patř do Core Team TCM NC, kter zahrnuje 40 odbornků...


 • Rodiče cestou z porodnice zapomněli dítě v taxíku, po dlouhých hodinách ho našel další zákazník 1 ( 1 )

  Tito novopečení rodiče z Hamburku nevěděli, kde jim hlava stojí. Když vezli své miminko z porodnice taxíkem domů, ve voze ho zapomněli. Novorozeného dítěte v autosedačce si přitom nevšiml ani řidič, který v klidu odešel na oběd. Tito novopečení rodiče z Hamburku nevěděli, kde jim hlava stojí. Když vezli své miminko z porodnice taxíkem domů, ve voze ho zapomněli. Novorozeného dítěte v autosedačce si přitom nevšiml ani řidič, který v klidu odešel na oběd.

  21.05.19 22:07:00