Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: teplotách

 • Péče o pleť po létě: Věnujte jí dostatek času a kvalitní přípravky, odmění se vám! 1

  Teplé dny končí a my si užíváme poslední záchvěvy slunečného počasí. Jenže stejně tak jako léto nahradí podzim, tak vy byste měli letní péči o pleť nahradit za podzimní. Teplé dny končí a my si užíváme poslední záchvěvy slunečného počasí. Jenže stejně tak jako léto nahradí podzim, tak vy byste měli letní péči o pleť nahradit za podzimní. Při tropických teplotách totiž dostávala docela zabrat, je tedy nutné ji...

  eXtra.cz 18.09.19 12:19:57


 • Nepál po tragickej sezóne na Evereste chystá opatrenia 1 ( 1 1 )

  Expedície museli čakať v kolónach niekoľko hodín v mrazivých teplotách. Expedície museli čakať v kolónach niekoľko hodín v mrazivých teplotách.

  Správy - Pravda.sk 14.08.19 18:30:05


 • Závody Hamé využívají v horkých dnech adiabatické klimatizace 1 ( 1 )

  Závody potravinářské společnosti Hamé se sídlem v Kunovicích na Uherskohradišťsku využívají v současném horku takzvané adiabatické klimatizace. Mají ochránit zdraví zaměstnanců při práci ve vysokých teplotách. Závody potravinářské společnosti Hamé se sídlem v Kunovicích na Uherskohradišťsku využívají v současném horku takzvané adiabatické klimatizace. Mají ochránit zdraví zaměstnanců při práci ve vysokých teplotách.

  13.08.19 09:13:14


 • Horúčavy sa rozlúčia búrkami: Varovania SHMÚ platia až do zajtra 1 ( 1 1 )

  BRATISLAVA - Po vysokých teplotách bude v pondelok na strednom, západnom a severnom Slovensku pršať. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal výstrahu prvého stupňa pred búrkami. BRATISLAVA - Po vysokých teplotách bude v pondelok na strednom, západnom a severnom Slovensku pršať. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal výstrahu prvého stupňa pred búrkami.

  12.08.19 16:44:48


 • Potoku vrátili původní koryto a jeho široké okolí je i za sucha zelené 2 ( 2 )

  Podmáčené louky, mokřady a rašeliniště v přírodní rezervaci Černá louka na hřebeni Krušných hor už ani při vysokých teplotách a nedostatku srážek nevysychají. Obnovený tok Černého potoka do původního meandrujícího koryta vzdoruje i současnému suchu. Podmáčené louky, mokřady a rašeliniště v přírodní rezervaci Černá louka na hřebeni Krušných hor už ani při vysokých teplotách a nedostatku srážek nevysychají. Obnovený tok Černého potoka do původního meandrujícího koryta vzdoruje i současnému suchu.


 • Denní šichtu tráví na žhnoucí střeše 1 ( 1 )

  Jižní Morava - Vyleze na střechu a za necelou hodinu už pospíchá do stínu. Po pár minutách jde pokrývač Karol Hladký z Břeclavi zase zpátky na výheň. "Čím déle jsme schovaní, tím hůře se nám na rozpálenou střechu vrací. Pro tělo je to vždycky šok," vyjádřil se muž. V teplotách okolo padesáti stupňů vydrží třeba i deset hodin. Jižní Morava – Vyleze na střechu a za necelou hodinu už pospíchá do stínu. Musí se ochladit a doplnit tekutiny. Po pár minutách jde pokrývač Karol Hladký z Břeclavi zase zpátky na výheň. „Čím déle jsme schovaní, tím hůře se nám...

  Brněnský deník 02.08.19 05:11:00


 • V přírodních koupalištích přibývá sinic. 1 ( 1 )

  V tropických teplotách přibývá nejen lidí mířících k vodě, ale také zdraví nebezpečných sinic v přírodních koupalištích. Sinice jsou bakterie vytvářející škodlivé látky a nejvíc se jim daří právě ve vedrech. Vyplývá to z informací krajských hygieniků. V tropických teplotách přibývá nejen lidí mířících k vodě, ale také zdraví nebezpečných sinic v přírodních koupalištích. Sinice jsou bakterie vytvářející škodlivé látky a nejvíc se jim daří právě ve vedrech. Přes zhoršení kvality vody v části koupališť však lidé stále najdou v každém kraji...

  Deník.cz 25.07.19 17:24:00


 • Přibylo sinic, v části přírodních koupališť se lidé nemají koupat 1 ( 1 )

  Praha - V tropických teplotách přibývá nejen lidí mířících k vodě, ale také zdraví nebezpečných sinic v přírodních koupalištích. Sinice jsou bakterie vytvářející škodlivé... Praha - V tropických teplotách přibývá nejen lidí mířících k vodě, ale také zdraví nebezpečných sinic v přírodních koupalištích. Sinice jsou bakterie vytvářející škodlivé...

  ceskenoviny.cz 25.07.19 16:28:00


 • Jak přežít supertropické počasí: Co jíst a pít ve vedrech? 1 ( 1 1 )

  V tropických teplotách, které se nyní vrátily do České republiky, je podle odborníků nejen nutné více pít, ale také myslet na větší přísun vitamínů a minerálů. Obezřetní by při vysokých venkovních teplotách lidé měli být i při oblíbeném letním grilování. V tropických teplotách, které se nyní vrátily do České republiky, je podle odborníků nejen nutné více pít, ale také myslet na větší přísun vitamínů a minerálů. Obezřetní by při vysokých venkovních teplotách lidé měli být i při oblíbeném letním grilování.


 • FOTO Z extrému do extrému: Po vysokých horúčavách sa treba pripraviť na silné búrky 1 ( 1 1 )

  BRATISLAVA - Po vysokých teplotách, ktorá hrozia v sobotu popoludní na juhozápadnom Slovensku, sa v južnej polovici krajiny môžu už večer objaviť búrky s krúpami. Prostredníctvom výstrah o tom na svojom webe informuje Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ). BRATISLAVA - Po vysokých teplotách, ktorá hrozia v sobotu popoludní na juhozápadnom Slovensku, sa v južnej polovici krajiny môžu už večer objaviť búrky s krúpami. Prostredníctvom výstrah o tom na svojom webe informuje Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ).

  06.07.19 16:06:16


 • Návaly horka a noční pocení v létě zmírní dostatek tekutin i plavání 2 ( 2 )

  Červené tváře, nepříjemné horko po těle, pocení i zrychlený tep. Ve vysokých letních teplotách se s podobnými obtížemi občas setká každý. Až pětasedmdesát procent žen v menopauze ale trápí tyto Červené tváře, nepříjemné horko po těle, pocení i zrychlený tep. Ve vysokých letních teplotách se s podobnými obtížemi občas setká každý. Až pětasedmdesát procent žen v menopauze ale trápí tyto

  Chytr� �ena 03.07.19 01:00:00


 • Erik Siegl: Po parnu přijde mráz 1 ( 1 )

  Tohle psaní nebude o současných teplotách ani o počasí. Tohle psaní nebude o současných teplotách ani o počasí.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 28.06.19 08:20:00


 • Horko útočí 1 ( 1 )

  Lidé, zvířata i příroda trpí ve vysokých teplotách. Pro zemědělce je toto počasí další pohromou, půda je vyschlá a po prudkých bouřkách doprovázených často kroupami se dají předpokládat značné škody. Senioři a děti jsou v tomto počasí velmi ohroženi. [o]... Lidé, zvířata i příroda trpí ve vysokých teplotách. Pro zemědělce je toto počasí další pohromou, půda je vyschlá a po prudkých bouřkách doprovázených často kroupami se dají předpokládat značné škody. Senioři a děti jsou v tomto počasí velmi ohroženi. [o]...


 • Tropické počasí působí problémy. 1 ( 1 )

  Ve vysokých teplotách v úterý popraskala dráha na Letišti Leoše Janáčka Ostrava v Mošnově na Novojičínsku. Provoz na letišti kvůli tomu musel být odpoledne na čas přerušen. Nyní je již letiště opět v plném provozu a letadla mohou bez omezení přistávat i odlétat. Ve vysokých teplotách v úterý popraskala dráha na Letišti Leoše Janáčka Ostrava v Mošnově na Novojičínsku. Provoz na letišti kvůli tomu musel být odpoledne na čas přerušen. Nyní je již letiště opět v plném provozu a letadla mohou bez omezení přistávat i odlétat. 

  11.06.19 23:01:00


 • Úmorné počasí: Vedra, vedra, vedra. 1 ( 1 )

  Co zanedbal na teplotách chladnější květen, to červen dohání o sto šest. Čeká nás týden plný vysokých teplot. V nížinách tropy. V západní polovině republiky se místy přidají silné bouřky z tepla nebo z okraje frontálních vln. Co zanedbal na teplotách chladnější květen, to červen dohání o sto šest. Čeká nás týden plný vysokých teplot. V nížinách tropy. V západní polovině republiky se místy přidají silné bouřky z tepla nebo z okraje frontálních vln.


 • Skončí někdy šílenství na Mount Everestu? 1 ( 1 )

  Stovky horolezců, kteří se chtějí dostat na vrchol Mount Everestu, musely v posledních dnech čekat několik hodin v mrazivých teplotách a vysoké nadmořské výšce. Kam až může taková situace na nejvyšší hoře světa vyústit? V pondělním Rozstřelu se zeptáme českého horolezce Radka Jaroše. Stovky horolezců, kteří se chtějí dostat na vrchol Mount Everestu, musely v posledních dnech čekat několik hodin v mrazivých teplotách a vysoké nadmořské výšce. Kam až může taková situace na nejvyšší hoře světa vyústit? V pondělním Rozstřelu se zeptáme českého...

  02.06.19 12:15:00


 • Superhydrid lantánu je rekordným supravodičom 1 ( 1 1 )

  Supravodiče sú materiálmi so zázračnými vlastnosťami, no fungujú len pri extrémne nízkych teplotách. Výzvou pre vedcov je vysokoteplotná supravodivosť. Supravodiče sú materiálmi so zázračnými vlastnosťami, no fungujú len pri extrémne nízkych teplotách. Výzvou pre vedcov je vysokoteplotná supravodivosť.

  29.05.19 10:35:20


 • Ženy mají důvod víc topit. 1 ( 1 )

  Nedávná německá studie totiž tvrdí, že ženám v nižších teplotách hůře funguje mozek. Mužům se zase naopak snižuje produktivita při vyšších teplotách. Rozdíl přitom nemusí být velký - stačí jeden stupeň Celsia. Ženy mají v debatách o tom, zda je v kanceláři moc teplo, nebo moc zima, nový silný argument. Nedávná německá studie totiž tvrdí, že ženám v nižších teplotách hůře funguje mozek. Mužům se zase naopak snižuje produktivita při vyšších teplotách.

  24.05.19 18:00:00


 • Je sucho. 1 ( 1 )

  Když po novém roce začalo sněžit a nepřestávalo, vypadalo to, že letos nebude o vláhu nouze. Po suchém roce 2018 byly takové srážky slibným signálem, nicméně podle odborníků v roce 2019 budou padat spíše rekordy v maximálních teplotách. Když po novém roce začalo sněžit a nepřestávalo, vypadalo to, že letos nebude o vláhu nouze. Po suchém roce 2018 byly takové srážky slibným signálem, nicméně podle odborníků v roce 2019 budou padat spíše rekordy v maximálních teplotách.

  Deník.cz 24.05.19 04:00:00


 • Klimatológovia varujú: Na Slovensku sa musíme do budúcna pripraviť na obrovské zmeny v počasí 1 ( 1 1 )

  BRATISLAVA - Aj v budúcnosti musí Slovensko rátať s výraznými zvratmi v teplotách, aké ukázala tohtoročná jar. BRATISLAVA - Aj v budúcnosti musí Slovensko rátať s výraznými zvratmi v teplotách, aké ukázala tohtoročná jar. Upozorňuje na to klimatológ Slovenského hydrometeorologického ústavu (SHMÚ) Pavol Faško, podľa ktorého sa premenlivosť teplôt netýka len jari, ale aj ostatných ročných období.

  19.05.19 12:00:53