Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: svépomocí

 • Čtyři účesy, které zakryjí odrosty, než se dostanete ke kadeřnici 1 ( 1 )

  Pokud jste nestihla dobarvování odrostů ještě před uzavřením kadeřnictví, není moc způsobů, jak se s nimi svépomocí vypořádat. Hlavním který se nabízí, je správný účes. Naučte se, jak si vlasy česat tak, aby vás odrosty štvaly co možná nejméně. Pokud jste nestihla dobarvování odrostů ještě před uzavřením kadeřnictví, není moc způsobů, jak se s nimi svépomocí vypořádat. Hlavním který se nabízí, je správný účes. Naučte se, jak si vlasy česat tak, aby vás odrosty štvaly co možná nejméně. A...

  09.05.20 00:00:00


 • Ráno vstanou a skočí do vody. 1 ( 1 )

  Kdo touží po romantice na vodě, pořídí si hausbót. Šikovnější si jej postaví svépomocí. Tak jako dánští manželé Norgaardovi. Bydlení v kodaňském přístavu si pochvalují. Každé ráno vstanou a hned skočí do vody, zaplavou si a teprve pak se vydají do práce. Kdo touží po romantice na vodě, pořídí si hausbót. Šikovnější si jej postaví svépomocí. Tak jako dánští manželé Norgaardovi. Bydlení v kodaňském přístavu si pochvalují. Každé ráno vstanou a hned skočí do vody, zaplavou si a teprve pak se vydají...

  03.05.20 00:00:00


 • Konturování není věda. 1

  Korigovat tvar obličeje můžete i samy doma. Není to žádná věda, nepotřebujete k tomu ovládat žádné tajné triky, stačí znát pár základních pravidel a mít po ruce správné pomocníky. Korigovat tvar obličeje můžete i samy doma. Není to žádná věda, nepotřebujete k tomu ovládat žádné tajné triky, stačí znát pár základních pravidel a mít po ruce správné pomocníky.

  no title 01.05.20 00:00:00


 • Místo pyžam a šatů šijeme roušky, musíme se ale sami státu nabízet, říkají podnikatelé 1

  Přestože v Česku platí od 18. března až do odvolání zákaz vycházet ven bez zakrytého nosu a úst, k dostání stále nejsou ani ty nejobyčejnější roušky. Na ulicích jsou nejčastěji vidět lidé s rouškou ušitou svépomocí doma. Nedostatek zdravotních... Přestože v Česku platí od 18. března až do odvolání zákaz vycházet ven bez zakrytého nosu a úst, k dostání stále nejsou ani ty nejobyčejnější roušky. Na ulicích jsou nejčastěji vidět lidé s rouškou ušitou svépomocí doma. Nedostatek zdravotních...


 • Chystáte se na výměnu kol? 1 ( 1 )

  Podzimní přezouvání je vždy více stresující než to jarní. Datum 1. listopadu je jasný termín, pneuservisy mají narváno, a kdo se o půlhodinu opozdí, je nemilosrdně vykázán. Pokud se chystáte montáž kol vyřešit svépomocí, čtěte rozhodně dále! Podzimní přezouvání je vždy více stresující než to jarní. Datum 1. listopadu je jasný termín, pneuservisy mají narváno, a kdo se o půlhodinu opozdí, je nemilosrdně vykázán. Pokud se chystáte montáž kol vyřešit svépomocí, čtěte rozhodně dále!


 • Renovujeme dřevěné schody 1

  Sebelepší dřevěné schody se časem poškodí. Pokud renovaci svépomocí provedeme včas a zvolíme správné prostředky, nebudeme ani muset volat odborníky. Sebelepší dřevěné schody se časem poškodí. Pokud renovaci svépomocí provedeme včas a zvolíme správné prostředky, nebudeme ani muset volat odborníky. Nevěříte?


 • Naděje pro lidi z Horoměřic? 1 ( 1 )

  Bytové družstvo Svatopluk, které sdružuje část bývalých klientů zkrachovalé stavební společnosti H-System, chce získat úvěr na odkup domů v Horoměřicích u Prahy, které si lidé svépomocí dostavěli, ale nepatří jim a jsou v konkurzní podstatě po zkrachovalém H-Systemu. Bytové družstvo Svatopluk, které sdružuje část bývalých klientů zkrachovalé stavební společnosti H-System, chce získat úvěr na odkup domů v Horoměřicích u Prahy, které si lidé svépomocí dostavěli, ale nepatří jim a jsou v konkurzní podstatě po zkrachovalém H-Systemu.


 • Budujeme zahradní jezírko 1

  Voda patří k přírodním živlům, které dokáží nejen brát,ale i dávat. Umělé vodní plochy na zahradě patří k přenádhernýmscenériím, které dokáží oživit a dát neocenitelné kouzlo každémuvenkovnímu prostředí. Velikost a tvarPokud se rozhodneme pro stavbu zahradního jezírka svépomocí, měli bychomb ... Voda patří k přírodním živlům, které dokáží nejen brát,ale i dávat. Umělé vodní plochy na zahradě patří k přenádhernýmscenériím, které dokáží oživit a dát neocenitelné kouzlo každémuvenkovnímu prostředí.Velikost a tvarPokud se rozhodneme pro stavbu zahradního jezírka svépomocí, měli bychomb ...

  Bydlení – Zastreseno.cz 01.10.19 18:31:13


 • 5 tipů, jak na ucpaný či páchnoucí odpad v kuchyni a koupelně 1

  Zapáchající odpad, který navíc ještě třeba neodtéká, už někdy asi musel řešit každý z nás. Poradíme vám, jak si odpad vyčistit svépomocí. Zbytky jídla, tuk, vlasy a chlupy... Zapáchající odpad, který navíc ještě třeba neodtéká, už někdy asi musel řešit každý z nás. Jde o jednu z nejčastějších domácích "katastrof". Není ale třeba hned volat instalatéra. Poradíme vám, jak si odpad vyčistit...


 • Návod: Jak si svépomocí vyměnit baterii ve starším iPhonu 1 ( 1 )

  Výměna baterie v telefonu nemusí být až tak složitá. Záleží na konkrétním modelu, nicméně třeba u starších iPhonů to zvládnete i vy. Výměna baterie v telefonu nemusí být až tak složitá. Záleží na konkrétním modelu, nicméně třeba u starších iPhonů to zvládnete i vy.


 • Doma několikrát za měsíc kutí sedm z deseti Čechů 1 ( 1 )

  Více než polovina Čechů si svépomocí poradí se sestavením nábytku, malováním bytu i bouráním příčky. Ženy také se šitím záclon a závěsů. Většinu dnešních kutilů vedli k této činnosti rodiče. Více než polovina Čechů si svépomocí poradí se sestavením nábytku, malováním bytu i bouráním příčky. Ženy také se šitím záclon a závěsů. Většinu dnešních kutilů vedli k této činnosti rodiče.


 • Doma kutí sedm z deseti Čechů. 1 ( 1 )

  Více než polovina Čechů si svépomocí poradí se sestavením nábytku, malováním bytu i bouráním příčky. Ženy také se šitím záclon a závěsů. Většinu dnešních kutilů vedli k této činnosti rodiče. Více než polovina Čechů si svépomocí poradí se sestavením nábytku, malováním bytu i bouráním příčky. Ženy také se šitím záclon a závěsů. Většinu dnešních kutilů vedli k této činnosti rodiče.

  18.04.20 10:30:00


 • Sandy z Pomády propaguje roušky! 1 ( 1 )

  Herečka Olivia Newton-Johnová (71), co je v posledním stádiu zákeřné rakoviny, vyzvala prostřednictvím sociálních sítí své fanoušky, aby se chránili rouškami, a dala jim za příklad Českou republiku. Naši občané totiž svépomocí dokázali učiněné zázraky! Herečka Olivia Newton-Johnová (71), co je v posledním stádiu zákeřné rakoviny, vyzvala prostřednictvím sociálních sítí své fanoušky, aby se chránili rouškami, a dala jim za příklad Českou republiku. Naši občané totiž svépomocí dokázali učiněné zázraky!

  blesk.cz 07.04.20 16:00:00


 • Levné rodinné domy z celého světa. 1 ( 1 )

  Menší, útulnější, levnější a někdy i stavěné svépomocí. Takové jsou domy postavené v zahraničí, ve kterých se dobře bydlí a majitelé při jejich stavbě finančně nevykrváceli. Inspirujte se šesti z nich. Menší, útulnější, levnější a někdy i stavěné svépomocí. Takové jsou domy postavené v zahraničí, ve kterých se dobře bydlí a majitelé při jejich stavbě finančně nevykrváceli. Inspirujte se šesti z nich.

  07.04.20 00:00:00


 • Krásná i v karanténě. 1 ( 1 )

  Ani v době pandemie a nouzového stavu, kdy jsou kosmetické, kadeřnické a další zkrášlující služby zavřené, to ženy nevzdávají! Po sociálních sítích se šíří návody, jak o sebe doma pečovat svépomocí. Třem z vás pošleme balíček kosmetiky v hodnotě pěti tisíc korun. Ani v době pandemie a nouzového stavu, kdy jsou kosmetické, kadeřnické a další zkrášlující služby zavřené, to ženy nevzdávají! Po sociálních sítích se šíří návody, jak o sebe doma pečovat svépomocí. Pošlete nám své tipy. Třem z vás pošleme balíček...

  06.04.20 11:36:00


 • Zápisník Ondřeje Součka: Česká pomoc svépomocí 1 ( 1 )

  Poté, co se kvůli koronaviru řada politiků včetně premiéra překvapivě uchýlila i k modlitbám, je třeba připomenout, že biblické rčení hovoří jasně: Bude sedm let hojnosti a následovat bude sedm let hladu. Jak vidno, hospodářskému cyklu a krizím obecně se nevyhnuli ani ti nejzbožnější. Poté, co se kvůli koronaviru řada politiků včetně premiéra překvapivě uchýlila i k modlitbám, je třeba připomenout, že biblické rčení hovoří jasně: Bude sedm let hojnosti a následovat bude sedm let hladu. Jak vidno, hospodářskému cyklu a krizím obecně se nevyhnuli ani ti nejzbožnější.

  e15.cz 01.04.20 06:00:00


 • Věznice řeší nedostatek roušek svépomocí: Šijí je trestanci, chybí jim však materiál i stroje 1 ( 1 )

  Vězeňská služba České republiky se s nastalou situací vypořádala poměrně elegantně - roušky začali šít sami vězni. Týden od zahájení výroby dokonce začali vyrábět i ochranné masky. Koronavirus zastihl svět i Česko nepřipravené, situace je kritická a roušek je v celé zemi nedostatek. Vězeňská služba České republiky se s nastalou situací vypořádala poměrně elegantně - roušky začali šít sami vězni. Týden od zahájení výroby dokonce začali vyrábět i ochranné...

  26.03.20 09:06:00


 • Mimořádná opatření kvůli koronaviru přijali i v Rychvaldě 2 ( 2 2 )

  Se situací v době koronavirové nákazy se museli vypořádat také v Rychvaldě. Město pro své občany vydalo mimořádný zpravodaj s důležitými informacemi a kontakty. Také v Rychvaldě si lidé šijí roušky svépomocí. Se situací v době koronavirové nákazy se museli vypořádat také v Rychvaldě. Město pro své občany vydalo mimořádný zpravodaj s důležitými informacemi a kontakty. Také v Rychvaldě si lidé šijí roušky svépomocí.

  InfoPortály.cz 19.03.20 10:42:00


 • Udělej si sám, ale bez dopravy to nepůjde 1 ( 1 )

  Češi a Slováci jsou národy chalupářů, o nichž platí, že svépomocí dokáží vytvořit neuvěřitelné věci. Příchod marketů se zbožím a vybavením pro kutily proto přijali s nadšením. Spolu s tím, jak se lepší ekonomická situace našich domácností, roste i zájem&h Češi a Slováci jsou národy chalupářů, o nichž platí, že svépomocí dokáží vytvořit neuvěřitelné věci. Příchod marketů se zbožím a vybavením pro kutily proto přijali s nadšením. Spolu s tím, jak se lepší ekonomická situace našich domácností, roste i zájem&h...


 • Nedostupné bydlení! 1 ( 1 )

  Velká část staveb a rekonstrukcí v Česku probíhá svépomocí. Podle aktuálních průzkumů řemeslníci chybí, a ti, kteří jsou, neodvádějí vždy stoprocentní výkon. Lidé se tak spoléhají často sami na sebe. Velká část staveb a rekonstrukcí v Česku probíhá svépomocí. Podle aktuálních průzkumů řemeslníci chybí, a ti, kteří jsou, neodvádějí vždy stoprocentní výkon. Lidé se tak spoléhají často sami na sebe.

  18.02.20 05:00:00