Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: spolužáků

 • CHTIP: Hospoda U Sudu 1 ( 1 )

  Třídní setkání po šedesáti letech ... přišlo jen šest bývalých spolužáků. Šli do restaurace, dali si výtečnou večeři, vypili víno, zavzpomínali a cítili se skvěle. Třídní setkání po šedesáti letech ... přišlo jen šest bývalých spolužáků. Šli do restaurace, dali si výtečnou večeři, vypili víno, zavzpomínali a cítili se skvěle.

  27.06.20 00:00:00


 • Bývalý žák vraždil na základní škole na Slovensku: MSTIL SE ZA ŠIKANU? 1 ( 1 )

  Bylo motivem běsnění Ivana Č. (†22) v jeho bývalé škole kruté dětství? Podle jeho spolužáků trpěl šikanou kvůli tělesnému postižení. Proč si ale zlost přišel vylít na nevinných? Bylo motivem běsnění Ivana Č. (†22) v jeho bývalé škole kruté dětství? Podle jeho spolužáků trpěl šikanou kvůli tělesnému postižení. Proč si ale zlost přišel vylít na nevinných?

  13.06.20 12:00:00


 • Muž se znetvořeným obličejem šokuje svět: Zpívá jak anděl a umí i krásně malovat! 1 ( 1 )

  Jilam Samsona (39) z filipínské provincie Zamboanga Sibugay se narodil s vrozenou deformací obličeje. Vždy se musel vyrovnávat se šikanou od spolužáků a dalších vrstevníků. Pak zjistil, že krásně zpívá a umí malovat, a vše se změnilo! Jilam Samsona (39) z filipínské provincie Zamboanga Sibugay se narodil s vrozenou deformací obličeje. Vždy se musel vyrovnávat se šikanou od spolužáků a dalších vrstevníků. Pak zjistil, že krásně zpívá a umí malovat, a vše se změnilo! 

  09.06.20 15:54:00


 • Ročník 89: Samet očima spolužáků z DAMU 1

  Na euforické listopadové období roku 1989 vzpomínají v novém dokumentu režiséra Ondřeje Kepky Ročník 89 jeho spolužáci z pražské DAMU. ČT art jej uvede 20. listopadu. Na euforické listopadové období roku 1989 vzpomínají v novém dokumentu režiséra Ondřeje Kepky Ročník 89 jeho spolužáci z pražské DAMU. ČT art jej uvede 20. listopadu.


 • Přesilovky, domácí úkol legendárních spolužáků z Litvínova 1

  Chodili do stejné třídy na základní škole, teď se Šlégr, Reichel a Ručinský zase sešli v hokejovém Litvínově. Chodili do stejné třídy na základní škole, teď se Šlégr, Reichel a Ručinský zase sešli v hokejovém Litvínově.


 • Mám tu holku rád 1 ( 1 )

  Švédská středoškolská aktivistka Greta Thunbergová si svým zostuzováním politických »podnikatelů« získala miliony příznivců nejen z řad »spolužáků«, a přitáhla k boji za lepší ochranu klimatu doslova celý svět. Právě to by ji ale mohlo připravit o Nobelovu cenu z... Švédská středoškolská aktivistka Greta Thunbergová si svým zostuzováním politických »podnikatelů« získala miliony příznivců nejen z řad »spolužáků«, a přitáhla k boji za lepší ochranu klimatu doslova celý svět. Právě to by ji ale mohlo připravit o Nobelovu cenu z...


 • Psychika některých dětí se výukou na dálku může zlepšit, poukazují odborníci i rodiče 3 ( 3 )

  Výuka na dálku, která začala v březnu, se podepisuje i na psychice dětí. Introvertům nebo dětem, které kvůli škole dojíždějí, vyhovuje, zatímco jiné negativně prožívají odloučení od školního kolektivu. Výuka na dálku, která začala v březnu, se podepisuje i na psychice dětí. Introvertům nebo dětem, které kvůli škole dojíždějí, vyhovuje, zatímco jiné negativně prožívají odloučení od školního kolektivu. Shodli se na tom oslovení rodiče, pedagogové i psychologové z kraje Vysočina, lze to však...


 • Teenagerovi se smáli spolužáci kvůli lásce ke knihám. 1 ( 1 )

  Třináctiletý Callum Manning svou lásku ke knihám přetavil v knižní účet na sociální sítí Instagram. Výsměch jeho spolužáků zastavila až vlna solidarity od spisovatelů a uživatelů sociálních sítí. Callumův příběh okouzlil internet. Třináctiletý Callum Manning svou lásku ke knihám přetavil v knižní účet na sociální sítí Instagram. Výsměch jeho spolužáků zastavila až vlna solidarity od spisovatelů a uživatelů sociálních sítí. Callumův příběh okouzlil internet.

  servis.lidovky.cz 03.03.20 16:00:00


 • Děti při odchodu ze školy ušlapaly v Keni 14 spolužáků 3 ( 3 )

  Děti se po vyučování znenadání rozutekly a v nastalém zmatku se pošlapaly. Některé spadly přes zábradlí z třetího patra. Důvod paniky není jasný, úřady ho vyšetřují, informovala agentura AFP. Žáci základní školy ve městě Kakamega na západě Keni v pondělí při odchodu ze školy ušlapali nejméně 14 svých spolužáků, další desítky studentů utrpěly zranění. Děti se po vyučování znenadání rozutekly a v nastalém zmatku se pošlapaly. Některé spadly přes zábradlí z třetího patra.

  03.02.20 22:00:01


 • Pětiletý chlapec čelí nařčení ze sexuálních útoků, přitom je autista 1 ( 1 )

  V americkém státě Tennessee obvinili rodiče spolužáků pětiletého autistu ze sexuálních útoků. Chlapec ostatní děti ve školce údajně objímal a některým dával pusu na tvář. Rodina se nyní bojí, jaké následky by takové obvinění mohlo mít pro malého Nathana do budoucna. V americkém státě Tennessee obvinili rodiče spolužáků pětiletého autistu ze sexuálních útoků. Chlapec ostatní děti ve školce údajně objímal a některým dával pusu na tvář. Rodina se nyní bojí, jaké následky by takové obvinění mohlo mít pro malého Nathana do...

  idnes.cz 30.09.19 17:21:00


 • Školáka (†16) ubodali: 80 dalších vraždu točilo na mobil! 1 ( 1 )

  Nepochopitelné... Strašné! Mladý student tmavé pleti (†16) byl nedaleko školy ubodán k smrti a dalších 80 spolužáků si děsivou scénu natáčelo na mobily, místo aby se pokusili neštěstí zabránit! Nepochopitelné... Strašné! Mladý student tmavé pleti (†16) byl nedaleko školy ubodán k smrti a dalších 80 spolužáků si děsivou scénu natáčelo na mobily, místo aby se pokusili neštěstí zabránit!

  20.09.19 12:00:00


 • Proč bych měl zabít Ramba? 1 ( 1 )

  Do svých třinácti let byl Sylvester Stallone za své chování vyloučen ze čtrnácti škol. V patnácti vyhrál hlasování spolužáků, kdo ze třídy skončí na elektrickém křesle. Teď je mu třiasedmdesát a popáté jde do akce ve filmu Rambo: Poslední krev. Do svých třinácti let byl Sylvester Stallone za své chování vyloučen ze čtrnácti škol. V patnácti vyhrál hlasování spolužáků, kdo ze třídy skončí na elektrickém křesle. Teď je mu třiasedmdesát a popáté jde do akce ve filmu Rambo: Poslední krev.

  15.09.19 07:59:00


 • Recenze: Musíme si promluvit o Kevinovi je kniha, která vás »zalehne«, přesto ji neodložíte 1 ( 1 )

  Její syn zabil sedm svých spolužáků. Její syn a ona k sobě těžko hledali cestu. Její syn a její přístup k mateřství rozhodně nebyly záležitosti zalité sluncem. Její příběh čtenáře doslova zalehne. Pro podzimní čas není vhodnější knihy. Její syn zabil sedm svých spolužáků. Její syn a ona k sobě těžko hledali cestu. Její syn a její přístup k mateřství rozhodně nebyly záležitosti zalité sluncem. Její příběh čtenáře doslova zalehne. Pro podzimní čas není vhodnější knihy.

  blesk.cz 07.09.19 14:21:00


 • Musíme si promluvit o Kevinovi 1 ( 1 )

  Před dvěma lety Kevin, syn Evy Khatchadourianové, zavraždil sedm svých spolužáků ze střední školy, zaměstnance školní jídelny a oblíbenou učitelku angličtiny. V době činu mu bylo teprve patnáct let, Před dvěma lety Kevin, syn Evy Khatchadourianové, zavraždil sedm svých spolužáků ze střední školy, zaměstnance školní jídelny a oblíbenou učitelku angličtiny. V době činu mu bylo teprve patnáct let,

  Chytr� �ena 22.07.19 01:00:00


 • Horor na nádraží: Chlapec skočil pod vlak přímo před zraky spolužáků 1 ( 1 )

  Byl to šok, na který nikdy nezapomenou. Děti jsou do dnešního dne v šoku, některé se dokonce po smrti oblíbeného spolužáka na místě zhroutili. Rodina ale tvrdí, že byl chlapec šikanovaný. Byl to šok, na který nikdy nezapomenou. V pondělí odpoledne jako kdyby se zastavil čas na nádraží v britském městě Chertsey, když tam před zraky přibližně 50 spolužáků spáchal sebevraždu čtrnáctiletý Sam. Skočil pod přijíždějící vlak. Děti jsou do dnešního dne v šoku,...

  19.07.19 11:44:00


 • My děti ze stanice Česko. 1 ( 1 )

  U spolužáků budili nevraživost a podnikající rodiče na ně neměli čas. Ale prosadili se. Z některých jsou dnes lékaři, zakladatelé firem či programátoři. Jen trochu váhají, zda zůstali ještě Vietnamci, nebo už se stali Čechy. U spolužáků budili nevraživost a podnikající rodiče na ně neměli čas. Ale prosadili se. Z některých jsou dnes lékaři, zakladatelé firem či programátoři. Jen trochu váhají, zda zůstali ještě Vietnamci, nebo už se stali Čechy.


 • Chlapec v Mladé Boleslavi měl dát spolužačce vypít otrávenou vodu. 1 ( 1 1 )

  Zhruba dvanáctiletá dívka skončila ve čtvrtek v nemocnici v Mladé Boleslavi poté, co jí měl jeden ze spolužáků dát vypít vodu s neznámou látkou. Případem se zabývá policie. Zhruba dvanáctiletá dívka skončila ve čtvrtek v nemocnici v Mladé Boleslavi poté, co jí měl jeden ze spolužáků dát vypít vodu s neznámou látkou. Případem se zabývá policie.


 • Učitelé často nevědí, jak vzniká šikana 1 ( 1 )

  Učitelé často nevědí, jak ve třídě vzniká šikana a jak při ní postupovat. Vyplynulo to z průzkumu projektu Škola pro všechny, podle kterého si děti často stěžují například na slovní útoky spolužáků a vyčleňování z kolektivu. »Chybějí... Učitelé často nevědí, jak ve třídě vzniká šikana a jak při ní postupovat. Vyplynulo to z průzkumu projektu Škola pro všechny, podle kterého si děti často stěžují například na slovní útoky spolužáků a vyčleňování z kolektivu. »Chybějí...


 • Miloval ji a pronásledoval, řekl o údajném vrahovi jeho spolužák! 1 ( 1 )

  O mladíkovi, který je obviněný z vraždy dívky ve Zdemyslicích na Plzeňsku, promluvil jeden z jeho spolužáků. Motivem hrůzného činu měla být neopětovaná láska. Byl to vždy hodný kluk, který se nikdy nechoval agresivně," O mladíkovi, který je obviněný z vraždy dívky ve Zdemyslicích na Plzeňsku, promluvil jeden z jeho spolužáků. Motivem hrůzného činu měla být neopětovaná láska. Zavražděná dívka i podezřelý chlapec chodili do jedné třídy v plzeňské Obchodní akademii "On jí i...


 • Šikanu řeší až 38 procent základních škol. 1 ( 1 )

  Šikana mezi dětmi rok od roku nabývá na intenzitě. Až 38 procent základních škol muselo v loňském školním roce toto agresivní chování spolužáků řešit, což je o 8 procent více než před čtyřmi lety. Šikana mezi dětmi rok od roku nabývá na intenzitě. Až 38 procent základních škol muselo v loňském školním roce toto agresivní chování spolužáků řešit, což je o 8 procent více než před čtyřmi lety.

  29.05.19 13:03:02