Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: spolehlivá

 • NHL v číslech: Devon Toews, spolehlivá posila pro Avalanche 3

  Joe Sakic už druhý rok po sobě patří k vítězům "off-season". Loni podepsal hned několik velice kvalitních posil z trhu volných hráčů, letos naopak tým vhodně doplnil pomocí výměn. Joe Sakic už druhý rok po sobě patří k vítězům „off-season“. Loni podepsal hned několik velice kvalitních posil z trhu volných hráčů, letos naopak tým vhodně doplnil pomocí výměn.

  NHL.CZ 20.11.20 13:45:00


 • Nejvíce a nejméně spolehlivá auta dle TÜV Report 2020: Dacie se odlepují ode dna 1

  Ještě loni vozy rumunské značky okupovaly téměř všechny nejhorší pozice jednotlivých žebříčků, letos je to s nimi aspoň o trochu lepší. Na chvostu jsou Chevrolety, na vrcholu Mercedesy. (Petr Prokopec) Ještě loni vozy rumunské značky okupovaly téměř všechny nejhorší pozice jednotlivých žebříčků, letos je to s nimi aspoň o trochu lepší. Na chvostu jsou Chevrolety, na vrcholu Mercedesy. (Petr Prokopec)


 • Apple chce dostat Touch ID pod displej chytrých hodinek 1 ( 1 )

  Toto rozhodnutí ovšem přineslo kontroverzní výřez v displeji a nový způsob ovládání jablečných telefonů gesty. Nyní se zdá, že se Apple …Přečtěte si celý článek Apple chce dostat Touch ID pod displej chytrých hodinek iPhone X před dvěma roky vyměnil technologii Touch ID za Face ID, patrně kvůli tomu, že do té doby neexistovala spolehlivá poddisplejová čtečka otisků prstů, a Apple potřeboval u svých telefonů ztenčit rámečky okolo displeje. Toto rozhodnutí ovšem přineslo kontroverzní...


 • Spolehlivá německo-česká převodovka 2

  Na výpadek vývozu velkého rozsahu není česká ekonomika připravena, ač muže nastat dříve, než se nadějeme. Na výpadek vývozu velkého rozsahu není česká ekonomika připravena, ač muže nastat dříve, než se nadějeme.


 • Když rádi ukazujete kuličky aneb Sexy pózy komunistické mlátičky Ondráčka 1

  Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček rád ukazuje i to, co jste ani nepotřebovali vidět. Za starého režimu se ukázal jako spolehlivá policejní mlátička, dnes na svém Facebooku ukazuje hlavně houby a své tělo. Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček rád ukazuje i to, co jste ani nepotřebovali vidět. Za starého režimu se ukázal jako spolehlivá policejní mlátička, dnes na svém Facebooku ukazuje hlavně houby a své tělo. A aby toho nebylo málo, nestydatý starosta Řeporyjí...

  Reflex.cz 11.10.19 10:20:00


 • Nové herní příslušenství od Logitechu 1

  Správný hráč počítačových her potřebuje i správné vybavení. Mezinejdůležitější patří kvalitní myš a spolehlivá sluchátka s čistýmzvukem. Logitech Gaming Mouse G500 a náhlavní sadaLogitech Gaming Headset G330 jsou určeny hlavněprofesionálním hráčům. Gaming Mouse G500 je vybaveny novým laserovým ... Správný hráč počítačových her potřebuje i správné vybavení. Mezinejdůležitější patří kvalitní myš a spolehlivá sluchátka s čistýmzvukem. Logitech Gaming Mouse G500 a náhlavní sadaLogitech Gaming Headset G330 jsou určeny hlavněprofesionálním hráčům.Gaming Mouse G500 je vybaveny novým laserovým ...


 • Zavedení ERP řešení přineslo Marlence spolehlivá data k dohledatelnosti výroby 1

  Propracovaný systém řízení výroby bylo zapotřebí nasadit ve společnosti MARLENKA international ve chvíli, kdy se z rodinné manufaktury zrodil poměrně rozsáhlý výrobní podnik s řadou automatizovaných technologií. Propracovaný systém řízení výroby bylo zapotřebí nasadit ve společnosti MARLENKA international ve chvíli, kdy se z rodinné manufaktury zrodil poměrně rozsáhlý výrobní podnik s řadou automatizovaných technologií.


 • Spolehlivá a stylová. 1 ( 1 )

  Ani po letech nenechá první generace Audi TT nikoho lhostejným. Má styl, pro mnoho řidičů je však ještě důležitější její solidní zpracování. Která verze je nejlepší a za kolik ji na českém trhu pořídíte? Ani po letech nenechá první generace Audi TT nikoho lhostejným. Má styl, pro mnoho řidičů je však ještě důležitější její solidní zpracování. Která verze je nejlepší a za kolik ji na českém trhu pořídíte?

  21.10.20 12:00:00


 • Slunce vstoupí do znamení Panny: Blížencům neodpustí lenost, Býky zahrne láskou 1 ( 1 )

  V sobotu 22. srpna v 17:45 vstoupí Slunce do puntičkářské Panny. Energie Panny je spolehlivá a velmi dobře organizovaná. Co to bude pro ostatní znamení zvěrokruhu znamenat? Slunce v Panně je nekompromisní, jiskří inteligencí, ale projeví se i záblesky ješitnosti. A jak vám tato konstelace zamíchá s partnerským životem? V sobotu 22. srpna v 17:45 vstoupí Slunce do puntičkářské Panny. Energie Panny je spolehlivá a velmi dobře organizovaná. Co to bude pro ostatní znamení zvěrokruhu znamenat? Slunce v Panně je nekompromisní, jiskří inteligencí, ale projeví se i záblesky ješitnosti.

  extra.cz 22.08.20 07:00:42


 • Je ta pilulka spolehlivá?! 1 ( 1 )

  Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy... Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

  11.08.20 05:00:00


 • Proč s námi jaderné zbraně zůstanou navždy 1 ( 1 1 )

  Se svržením jaderných bomb na Hirošimu a Nagasaki před 75 lety přišel na svět nový strach. Existuje jen jedna spolehlivá cesta, jak se těchto zbraní zbavit, píše Felix Steiner. Se svržením jaderných bomb na Hirošimu a Nagasaki před 75 lety přišel na svět nový strach. Existuje jen jedna spolehlivá cesta, jak se těchto zbraní zbavit, píše Felix Steiner.

  10.08.20 00:00:00


 • Be quiet! 1 ( 1 )

  Kvalitní zpracování a spolehlivá klasika. To je nový chladič od Be quiet! A jaký je v praxi? Kvalitní zpracování a spolehlivá klasika. To je nový chladič od Be quiet! A jaký je v praxi?

  17.07.20 16:47:46


 • HUDEMA: Špioni a prachy. 1 ( 1 )

  Podezřelá ze špionáže, morálně pochybná, ale spolehlivá a levná. Tak by se dalo popsat vnímání čínské firmy Huawei na Západě, a z toho plynoucí problémy. Podezřelá ze špionáže, morálně pochybná, ale spolehlivá a levná. Tak by se dalo popsat vnímání čínské firmy Huawei na Západě, a z toho plynoucí problémy.

  servis.lidovky.cz 15.07.20 05:00:00


 • Odsuzuji vás k smrti přejetím, napsala Olga Hepnarová, rozloučila se se svou chatou a přejela osm lidí 1 ( 1 )

  Olga Hepnarová je bezesporu smutnou postavou naší historie. Mohla z ní být všeznalá knihařka nebo spolehlivá řidička, jenže osud jí nepřál. Její neustále se zhoršující duševní stav ji nasměroval na zcestí, z něhož nebylo návratu. Olga Hepnarová je bezesporu smutnou postavou naší historie. Mohla z ní být všeznalá knihařka nebo spolehlivá řidička, jenže osud jí nepřál. Její neustále se zhoršující duševní stav ji nasměroval na zcestí, z něhož nebylo návratu. Dnes si připomínáme den, kdy...

  g.cz 10.07.20 08:11:59


 • Třetina lidí si píše hesla na papír. 1 ( 1 )

  Češi považují za bezpečná především dlouhá hesla. Pravda je to jen částečně. Václav Zubr z bezpečnostní společnosti ESET radí, jak na bezpečná a spolehlivá hesla. Češi považují za bezpečná především dlouhá hesla. Pravda je to jen částečně. Václav Zubr z bezpečnostní společnosti ESET radí, jak na bezpečná a spolehlivá hesla.

  06.07.20 00:01:01


 • Prostřeno - 15.6. 1 ( 1 )

  V pondělí 15.6. 2020 uvaří v pořadu Prostřeno spolehlivá Simona (56). Simona má středoškolské ekonomické vzdělání. Nyní je zaměstnaná jako klientský pracovník na České poště. Má tři dospělé děti - V pondělí 15.6. 2020 uvaří v pořadu Prostřeno spolehlivá Simona (56). Simona má středoškolské ekonomické vzdělání. Nyní je zaměstnaná jako klientský pracovník na České poště. Má tři dospělé děti –

  Chytr� �ena 15.06.20 02:00:00


 • Ojetá Kia Ceed je skoro dokonalá. 1 ( 1 )

  Místa je v ní spousta, jezdí pohodlně a je i spolehlivá. Pár slabých míst jí rádi odpustíte, zálohu na opravy si ale nechte raději větší. Místa je v ní spousta, jezdí pohodlně a je i spolehlivá. Pár slabých míst jí rádi odpustíte, zálohu na opravy si ale nechte raději větší.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 22.04.20 06:03:00


 • Na prodej je zřejmě nejspolehlivější Ferrari, ve skutečnosti to ale není Ferrari 1 ( 1 )

  Ferrari jsou jedněmi z nejpřitažlivějších aut na světě, možná těmi nejpřitažlivějšími vůbec. Vedle vysoké ceny mají ale neplatí ani za bůhvíjak spolehlivá, převlečení Toyoty za Ferrari ale řeší obojí. (Petr Miler) Ferrari jsou jedněmi z nejpřitažlivějších aut na světě, možná těmi nejpřitažlivějšími vůbec. Vedle vysoké ceny mají ale neplatí ani za bůhvíjak spolehlivá, převlečení Toyoty za Ferrari ale řeší obojí. (Petr Miler)

  Autoforum.cz 15.03.20 18:00:00


 • Rychlá a spolehlivá nabídka půjček 1 ( 1 )

  Máte-li zájem, kontaktujte mě: E-mail: laurabettery@gmail.com Rychlá a spolehlivá nabídka půjček Jsem jednotlivec, nabízím bezRead More Rychlá a spolehlivá nabídka půjček Rychlá a spolehlivá nabídka půjček Jsem jednotlivec, nabízím bez protokolu půjčky v rozmezí od 4 000 do 25 000 000 EUR s dostupnou sazbou 2%. Máte-li zájem, kontaktujte mě: E-mail: laurabettery@gmail.com Rychlá a spolehlivá nabídka půjček Jsem jednotlivec, nabízím bezRead...

  11.03.20 11:07:26


 • Zřejmě nejspolehlivější Ferrari v prodeji ve skutečnosti není Ferrari 1 ( 1 )

  Ferrari jsou jedněmi z nejpřitažlivějších aut na světě, možná těmi nejpřitažlivějšími vůbec. Vedle vysoké ceny mají ale neplatí ani za bůhvíjak spolehlivá, převlečení Toyoty za Ferrari ale řeší obojí. (Petr Miler) Ferrari jsou jedněmi z nejpřitažlivějších aut na světě, možná těmi nejpřitažlivějšími vůbec. Vedle vysoké ceny mají ale neplatí ani za bůhvíjak spolehlivá, převlečení Toyoty za Ferrari ale řeší obojí. (Petr Miler)

  Autoforum.cz 08.03.20 10:30:00