Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Z Mysu Canaveral na Floridě se v pátek uskutečnil odložený start rakety Falcon 9 americké soukromé společnosti SpaceX s nákladem 60 družic satelitní sítě Starlink, kterou buduje sama SpaceX a která má zajistit vysokorychlostní internet. Informovala o tom televize CNBC.

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Mistrovství světa v hokeji 2024 se odehraje v Česku, rozhodla federace 5

Hokejové mistrovství světa v roce 2024 se uskuteční v České republice, dějišti budou Praha a Ostrava. Potvrdil to kongres Mezinárodní hokejové federace v dějišti probíhajícího MS v Bratislavě.Plíšková i Kvitová útočí na post světové jedničky. 4

Na grandslamovém Roland Garros se bude hrát o ženský tenisový trůn. Japonku Naomi Ósakaovou mohou po turnaji v Paříži sesadit z postu světové jedničky čtyři hráčky včetně Karolíny Plíškové a Petry Kvitové.


Světový pohár bikerů v Novém Městě začíná. 3

Třídenní program začne dnešními závodu v short tracku.

no title 24.05.19 10:57:00Německá média píší o velkém boji i nakonec jasné porážce s Českem 3

O velkém boji, dobrém výkonu německého týmu, ale také nakonec jasné porážce s Českem, píší německá média po čtvrtfinále s Českem.Volby do EP 2019: Dnes ve 14 hodin se otevřou volební místnosti. 3

Meziprvní voliče budou tradičně patřit mnozí volební lídři apředsedové parlamentních stran, stejně jako


Porouchaný kamion zablokoval D1 na Žďársku. 4

Porouchaný kamion ráno částečně zablokoval dálnici D1 v zúžení na zhruba 141. kilometru u Velkého Meziříčí na Žďársku ve směru na Brno. Jeden pruh je sice průjezdný, ale na místě se vytvořila pomalu jedoucí asi dvacetikilometrová kolona.


Po rozvodněné Olši v Karviné jel kajakář, míjely jej kusy stromů 3

Zatímco jedni mu vyčítají hazardérské chování, jiní poukazují na to, že byl očividně zkušený. Jízda nebyla bez rizika kvůli dřevu a dalším věcem, které velká voda odnesla.

no title 23.05.19 15:39:00


Každý zná Jágrovy adduktory. 3

Jaké mají nejčastěji zdravotní problémy a co jim pomůže k rychlé regeneraci, to ví fyzioterapeut Kryštof Kuba z Certifikované McKenzie kliniky v Kladně.

Chrudimský deník 23.05.19 15:06:00