Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: sn��mke

  • Inspekce zjistila případy klamání o obsahu křene wasabi v potravinách 1 ( 1 )

    Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) uskutečnila cílenou kontrolní akci zaměřenou na potraviny odkazující v názvu či na obale na přítomnost křenu wasabi, aby prověřila, zda kontrolované potraviny skutečně obsahují křen japonského druhu wasabi (Eutrema japonská, Wasabia japonica). Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) uskutečnila cílenou kontrolní akci zaměřenou na potraviny odkazující v názvu či na obale na přítomnost křenu wasabi, aby prověřila, zda kontrolované potraviny skutečně obsahují křen japonského druhu wasabi (Eutrema japonská, Wasabia japonica).

    18.06.18 10:01:00


  • Wasabi někteří výrobci nahrazují křenem selským, varuje inspekce 1 ( 1 1 )

    Novinkám to sdělil tiskový zástupce SZPI Radoslav Pospíchal. Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) se zaměřila na potraviny, které podle názvu nebo obalu obsahují křen wasabi. V 60 procentech případů zjistila klamání spotřebitele, například záměnou křenu japonského druhu wasabi (Eutrema japonská, Wasabia japonica) za levnější křen. Novinkám to...

    15.06.18 14:30:03