Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: slávy

 • Joseph: Hašek byl neuvěřitelný, na trofeje jsme mohli zapomenout. 8 ( 8 )

  Jen šest gólmanů vyhrálo v NHL více zápasů. Curtis Joseph se proslavil nejen ikonickou maskou s krvelačným psem "Cujem", ale především dlouholetou špičkovou výkonností. Neprosí se, naopak smeká před Haškem a lobuje za Mogilného. Jen šest gólmanů vyhrálo v NHL více zápasů. Curtis Joseph se proslavil nejen ikonickou maskou s krvelačným psem "Cujem", ale především dlouholetou špičkovou výkonností. Patřil mezi velikány své doby, hned za Dominika Haška, Patricka Roye, Martina Brodeura a Eda Belfoura.


 • Slovenský fotbal truchlí. 1

  Ve věku 83 let zemřel v pondělí první šéf samostatného slovenského fotbalu po rozpadu federace Milan Služanič. Informoval o tom Slovenský fotbalový svaz, jemuž Služanič předsedal v letech 1988 až 1999. Ve věku 83 let zemřel v pondělí první šéf samostatného slovenského fotbalu po rozpadu federace Milan Služanič. Informoval o tom Slovenský fotbalový svaz, jemuž Služanič předsedal v letech 1988 až 1999.


 • Extra Host Miroslav Šimůnek: Míval jsem tři holky denně, s modelkami zlatokopkami už nechodím 1

  Všichni ho stále znají hlavně jako hezouna z pohádky Z pekla štěstí, představiteli Honzy Miroslavu Šimůnkovi (42) ale přibývají vrásky a i pracovně je dávno jinde. Jak si užíval v době největší slávy přízně žen? Podívejte se na rozhovor ve videu na začátku článku. Všichni ho stále znají hlavně jako hezouna z pohádky Z pekla štěstí, představiteli Honzy Miroslavu Šimůnkovi (42) ale přibývají vrásky a i pracovně je dávno jinde. Jak si užíval v době největší slávy přízně žen? Kolik jich zvládl? Podívejte se...

  eXtra.cz 05.07.20 17:02:59


 • Slavný herec skupuje automobilová dealerství, vrací se tak ke svým začátkům 1

  Začínal jako model, pak se proslavil jako rapper, úplně nejvíce slávy si ale utrhl jako herec. Teď míří ještě jinam a postupně kupuje další automobilová dealerství. Nejnověji si od Marka Wahlberga koupit Chevrolety. (Petr Prokopec) Začínal jako model, pak se proslavil jako rapper, úplně nejvíce slávy si ale utrhl jako herec. Teď míří ještě jinam a postupně kupuje další automobilová dealerství. Nejnověji si od Marka Wahlberga koupit Chevrolety. (Petr Prokopec)


 • Manchester City udělal mistrovi uličku slávy, pak ho deklasoval 1

  Citizens ve šlágru 32. kola anglické Premier League dominovali, soupeře z Liverpoolu přejeli 4:0. Před zápasem ještě Manchester City vytvořil pro The Reds uličku slávy na počest úřadujícímu mistrovi ligy. Citizens ve šlágru 32. kola anglické Premier League dominovali, soupeře z Liverpoolu přejeli 4:0. Před zápasem ještě Manchester City vytvořil pro The Reds uličku slávy na počest úřadujícímu mistrovi ligy.


 • ROZHOVOR: Co je černošské hnutí v USA 1

  Dny slávy Nezávislé autonomní zony CHAZ, později CHOP (Capitol Hill Occupied Protest) končí. Vedení města i státu si neví rady a rádo by vyklouzlo z budoucích žalob, kterých nebude málo. Dny slávy Nezávislé autonomní zony CHAZ, později CHOP (Capitol Hill Occupied Protest) končí. Vedení města i státu si neví rady a rádo by vyklouzlo z budoucích žalob, kterých nebude málo.

  Neviditelný pes 02.07.20 00:00:00


 • Do Síně slávy s ním! 6 ( 6 6 )

  Už dvakrát ho při nominaci do Hokejové síně slávy přehlédli. Jsou lidé, kterým to vadí. A nemusí být nutně z České republiky, kde je Patrik Eliáš po nedostižném Jaromíru Jágrovi druhým nejproduktivnějším hráčem, který kdy brázdil arény NHL. Už dvakrát ho při nominaci do Hokejové síně slávy přehlédli. Jsou lidé, kterým to vadí. A nemusí být nutně z České republiky, kde je Patrik Eliáš po nedostižném Jaromíru Jágrovi druhým nejproduktivnějším hráčem, který kdy brázdil arény NHL.

  NHL.CZ 01.07.20 15:30:00


 • Do hokejové Síně slávy přibudou Hossa či Iginla 1

  Toronto - Marián Hossa bude jako druhý slovenský hráč uveden do hokejové Síně slávy v Torontu. Stejné pocty se v listopadu dočkají další útočník Jarome Iginla a obránci Kevin Lowe... Toronto - Marián Hossa bude jako druhý slovenský hráč uveden do hokejové Síně slávy v Torontu. Stejné pocty se v listopadu dočkají další útočník Jarome Iginla a obránci Kevin Lowe...


 • První sovětský zběh. 1 ( 1 )

  Každý rok se v tuto dobu oznamují jména nových členů Hokejové síně slávy. A každý rok se vynoří stejná otázka: Proč se nedostalo na Alexandra Mogilného? Ruský bombarďák je členem Triple Gold Clubu, jedním z nejlepších ruských střelců historie. V roce 1989 jako první sovětský hokejista utekl do NHL a prošlapal cestu dalším. Každý rok se v tuto dobu oznamují jména nových členů Hokejové síně slávy. A každý rok se vynoří stejná otázka: Proč se nedostalo na Alexandra Mogilného? Ruský bombarďák je členem Triple Gold Clubu, jedním z nejlepších ruských střelců historie. Navíc...


 • GLOSA: Eliáš a Síň slávy? 1 ( 1 )

  Ten ale ve 48 letech stále pokračuje v profesionální kariéře, takže si ještě počká. Dominik Hašek se stal prvním českým hokejistou uvedeným do Hokejové Síně slávy (HHOF) v roce 2014, loni v Torontu ocenili průkopnickou roli Václava Nedomanského a v příštích letech na sto procent dojde i na nejproduktivnějšího Evropana dějin NHL Jaromíra Jágra.


 • Utíkal před KGB, dal 76 gólů, dobyl Triple Gold Club. 3 ( 3 3 )

  Alexandr Mogilnyj se v roce 1989 stal průkopníkem. Byl prvním Rusem, který pláchl Sovětskému svazu do NHL. V Síni slávy ale výjimečný kanonýr stále chybí. Podle jeho úprku do Severní Ameriky by se z fleku dal natočit akční film. Alexandr Mogilnyj se v roce 1989 stal průkopníkem. Byl prvním Rusem, který pláchl Sovětskému svazu do NHL. Musel se kvůli tomu skrývat po hotelech ve švédském...

  29.06.20 10:15:00


 • Michal Isteník: Eda otiskl svoje výčepácké ruce 1 ( 1 )

  Je mu teprve šestatřicet, a už má svoji hvězdu slávy, resp. dlaně v betonu na brněnské Lidické ulici. Herec Michal Isteník alias výčepní Eda ze seriálu Most! v sobotu vtiskl ruce do šedé břečky, aby tu zůstal napořád. Před Městským divadlem, kde je hvězdou. Je mu teprve šestatřicet, a už má svoji hvězdu slávy, resp. dlaně v betonu na brněnské Lidické ulici. Herec Michal Isteník alias výčepní Eda ze seriálu Most! v sobotu vtiskl ruce do šedé břečky, aby tu zůstal napořád. Před Městským...

  29.06.20 05:00:00


 • Nechtěl jsem skončit jako smutný klaun, říká moderátor a kouč Tomáš Novotný 1 ( 1 )

  Slávy se poprvé dotkl jako tajný agent v televizní reality show VyVolení. Následovaly další pořady, rádia... naposledy spolu provázeli Snídaní s Novou. Před šesti lety však za úspěšně rozjetou kariérou v showbyznysu a hektickým životem zabouchl dveře a stal se koučem a terapeutem. Slávy se poprvé dotkl jako tajný agent v televizní reality show VyVolení. Pár měsíců nato vytvořil Tomáš Novotný (38) moderátorskou dvojici s Tomášem Zástěrou a stali se tvářemi pořadu Nekecej!. Následovaly další pořady, rádia... naposledy spolu provázeli Snídaní s Novou.

  29.06.20 00:00:00


 • Díky Messimu je v muzeu Barcelony. 1 ( 1 )

  Ani když ho děsivá nemoc stále více trápila, omezovala a ničila, neztrácel naději a dobrou náladu. Ani když ho děsivá nemoc stále více trápila, omezovala a ničila, neztrácel naději a dobrou náladu. „V Síni slávy Barcelony je kniha, kde je napsané: po faulu Mariána Čišovského vstřelil Lionel Messi svůj 200. gól,“ povídal bývalý slovenský fotbalista před...

  idnes.cz 28.06.20 12:25:00


 • Legendárny Marián Hossa a jeho cesta k sláve v obrazoch 2 ( 2 2 )

  V novembri ho uvedú do Siene slávy NHL. V novembri ho uvedú do Siene slávy NHL.

  26.06.20 23:13:56


 • Báječná kariéra protkaná slzami. 1 ( 1 )

  Hoss the Boss. Slovenský šéf Marián Hossa bude v listopadu uveden do hokejové Síně slávy. Na vrchol se dostal navzdory zdrcujícím porážkám. Hoss the Boss. Slovenský šéf Marián Hossa bude v listopadu uveden do hokejové Síně slávy. Na vrchol se dostal navzdory zdrcujícím porážkám.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 26.06.20 08:16:20


 • Hossa: Celá šatňa vedela, aké mám problémy 1 ( 1 1 )

  Marián Hossa hovorí o uvedení do Siene slávy NHL. Marián Hossa hovorí o uvedení do Siene slávy NHL.

  25.06.20 17:16:37


 • Uvedenie Bryanta do Siene slávy sa odkladá o rok 1 ( 1 )

  Pôvodne sa mal Brynt len niekoľko mesiacov po svojej tragickej smrti dostať do dvorany v závere augusta, no ceremoniál odložili o jeden rok. Dôvodom je pandémia koronavírusu Spolu s Bryantom do Naismith Memorial […]Príspevok Uvedenie Bryanta do Siene slávy sa odkladá o rok zobrazený najskôr Hlavné správy. New York 28. mája 2020 (SITA/AP/HSP/Foto:SITA/AP-Reinhold Matay) Uvedenie fenomenálneho amerického basketbalistu Kobeho Bryanta do Siene slávy v americkom Springfielde sa odkladá. Pôvodne sa mal Brynt len niekoľko mesiacov po svojej tragickej smrti dostať do dvorany v závere augusta, no ceremoniál...

  Hlavné Správy 28.05.20 10:32:38


 • Univerzitní hokej uděloval ceny. 1 ( 1 )

  Síň slávy dnes patřila Univerzitní lize ledního hokeje (ULLH). Její zástupci slavnostně předali ocenění nejlepším hráčům premiérového ročníku. Hráčem sezony byl vyhlášen David Kulich z pražského klubu Engineers. Síň slávy dnes patřila Univerzitní lize ledního hokeje (ULLH). Její zástupci slavnostně předali ocenění nejlepším hráčům premiérového ročníku. Hráčem sezony byl vyhlášen David Kulich z pražského klubu Engineers.


 • VIDEO: 10 nejslavnějších okamžiků Dominika Haška v NHL. 1 ( 1 )

  Český hokej možná už nikdy nebude mít lepšího brankáře, než byl Dominik Hašek. Legendární "Dominator" je jedním z nejlepších gólmanů všech dob a právem vstoupil do hokejové Síně slávy NHL. Český hokej možná už nikdy nebude mít lepšího brankáře, než byl Dominik Hašek. Legendární „Dominator“ je jedním z nejlepších gólmanů všech dob a právem vstoupil do hokejové Síně slávy NHL.

  27.05.20 08:18:01