Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: skoro

 • Premiéra Romana Zacha v Tváři: První proměna v ženu! 1

  Takovýhle kus ženský ve studiu Tváře ještě neměli. Hlavou jim skoro prorazila strop! Do sukně totiž tentokrát navlékli dvoumetrového Romana Zacha (46), který se dnes večer vůbec poprvé převtělí do ženy. Takovýhle kus ženský ve studiu Tváře ještě neměli. Hlavou jim skoro prorazila strop! Do sukně totiž tentokrát navlékli dvoumetrového Romana Zacha (46), který se dnes večer vůbec poprvé převtělí do ženy.

  Aha - online magazín 21.09.19 05:00:00


 • I varianta života po úrazu může být zajímavá, říká vozíčkář 1

  Býval aktivním sportovcem, teď jezdí na vozíku. I proto, že byl zvyklý sportovat, se rychle vzpamatoval. Začal organizovat akce pro handicapované i zdravé lidi. "Handicapovanému člověku ukážeme, že k tomu, aby něco podnikl, skoro nic nepotřebuje," říká Heřman Volf, nominovaný na cenu Esquire Man 2019. Býval aktivním sportovcem, teď jezdí na vozíku. Kvůli pádu na lyžích. I proto, že byl zvyklý sportovat, se rychle vzpamatoval. Začal organizovat akce pro handicapované i zdravé lidi. „Handicapovanému člověku ukážeme, že k tomu, aby něco podnikl, skoro nic nepotřebuje,“...

  no title 21.09.19 00:00:00


 • Foldynu skoro vyhodili 1

  Vedení ČSSD se pokusilo vyhodit Jaroslava Foldynu ze strany. Foldyna o fous prošel, nadpoloviční většiny se nedosáhlo, takže je nadále zlobivým disidentem, který nadále podporuje Babiše děj se co děj. Vedení se nepodařilo vyhodit ani šéfa ústecké organizace Miroslava Andrta, který tlačí na Jana Hamáčka, aby rezignoval. Vedení ČSSD se pokusilo vyhodit Jaroslava Foldynu ze strany. Foldyna o fous prošel, nadpoloviční většiny se nedosáhlo, takže je nadále zlobivým disidentem, který nadále podporuje Babiše děj se co děj. Vedení se nepodařilo vyhodit ani šéfa ústecké organizace Miroslava Andrta,...

  Neviditelný pes 21.09.19 00:00:00


 • Útok na Oblast 51 se změnil ve fiasko. 2 ( 1 )

  Na dlouho očekávané setkání milovníků záhad a mimozemšťanů u přísně střežené americké základny Oblast 51 ve státě Nevada přišlo pouze 75 lidí. Na dlouho očekávané setkání milovníků záhad a mimozemšťanů u přísně střežené americké základny Oblast 51 ve státě Nevada přišlo pouze 75 lidí. K události, která se stala internetovou senzací, se původně přihlásilo přes dva miliony nadšenců, kteří chtěli do vojenského objektu proniknout a získat tam důkazy o údajném mimozemském životě.

  echo24.cz 20.09.19 22:35:00


 • Rebel Foldyna může skončit v ČSSD. 1 ( 1 )

  Teď to vypadá, že Jaroslav Foldyna po skoro 30letech v sociální demokracii skončí. O jeho odchodu či "vyhazovu" se spekulovalo především v posledním roce několikrát. Dlouhé roky patřil k nejhlasitějším poslancům ČSSD, je blízkým spojencem prezidenta Miloše Zemana a krátce byl i místopředsedou oranžových. Teď to vypadá, že Jaroslav Foldyna po skoro 30letech v sociální demokracii skončí. O jeho odchodu či „vyhazovu“ se spekulovalo především v posledním roce...


 • Docent, expert přes dotace: Z přpadu Babiš by se měli poučit zkonodrci 1 ( 1 )

  "Již jednou přezkouman rozhodnut je pro Babiše a jeho přbuzn tak siln argument, že se o vsledek přpadnho soudnho procesu nemus obvat," poznamenal. "Naše praxe je vjimkou a je pozůstatkem praxe z obdob totality. ROZHOVOR „Pokud se v tom bude dl babrat po tři vyhrazen měsce, justici nebude věřit už skoro nikdo,“ podotk na adresu nejvyššho sttnho zstupce Zemana vysokoškolsk pedagog, docent Michael Kroh, kter se v oblasti dotac angažoval coby poradce a hodnotitel...


 • Mistrovství v orbě ovládla dívka! 1 ( 1 )

  Už to měl skoro na dosah, nakonec ho ale trumfla holka! Orba už není doménou silných mužů. Nyní dominují sličné, drobné dívky. A to především studentky zemědělských škol, které dávají ostatním pánům pěkně na frak. Už to měl skoro na dosah, nakonec ho ale trumfla holka! Orba už není doménou silných mužů. Nyní dominují sličné, drobné dívky. A to především studentky zemědělských škol, které dávají ostatním pánům pěkně na frak.


 • Šotolinou na létajícím koberci. 1

  Předn čst kabiny je dky vysok střee tak neobvykle vzdun. V hektickch Čechch Forester devtilitrovou spotřebu ani nzkou hladinu hluku neudrž. Už takhle bude Subaru platit mastn bruselsk pokuty za nadlimitn emise CO2. Můžeme bt rdi, že mu za to vůbec jetě stojme. Nejúspěšnější Subaru stojí na zcela nových základech. Vypadá ale skoro stejně a hlavně se drží osvědčeného receptu, díky němuž skvěle jezdí. Ať už považujete Subaru za značku fajnmekrů nebo podivnů, muste uznat, že do vkusu obou skupin zapad skvěle. Lbivm...


 • Šotolinou na létajícím koberci. 1

  Nejúspěšnější Subaru stojí na zcela nových základech. Vypadá ale skoro stejně a hlavně se drží osvědčeného receptu, díky němuž skvěle jezdí. Nejúspěšnější Subaru stojí na zcela nových základech. Vypadá ale skoro stejně a hlavně se drží osvědčeného receptu, díky němuž skvěle jezdí.


 • Děti v Otrokovicích během získaly 24 tisíc na kola pro africké děti 1

  OTROKOVICE - Skoro 24 tisíc korun získaly děti v Otrokovicích při charitativním nesoutěžním běhu pro Gambii. Jeho výtěžek půjde společnosti Kola pro Afriku, která dodává kola africkým dětem na cestu do školy, řekla serveru Zlin.cz mluvčí Otrokovic Romana Stehlíková. OTROKOVICE – Skoro 24 tisíc korun získaly děti v Otrokovicích při charitativním nesoutěžním běhu pro Gambii. Jeho výtěžek půjde společnosti Kola pro Afriku, která dodává kola africkým dětem na cestu do školy, řekla serveru Zlin.cz mluvčí Otrokovic Romana Stehlíková.


 • Účet za řádící hraboše? 1

  Jsou malí, vypadají roztomile, ale jen doteď hraboši stihli nadělat škody na skoro 90 tisících hektarech půdy. A to účty ještě nejsou uzavřeny. Jsou malí, vypadají roztomile, ale jen doteď hraboši stihli nadělat škody na skoro 90 tisících hektarech půdy. A to účty ještě nejsou uzavřeny.

  Aha - online magazín 20.09.19 12:00:00


 • Čtyři měsíce fotil vinaře do kalendáře, z výdělku vysadí nové stromy 1

  Čtyři měsíce pobýval reklamní fotograf Marek Dvořák ve vinohradech a u sudů. Kalendáře mají zvláštní poslání vydělat na skoro stovku stromů, jež budou zasazeny na jihu Moravy. Čtyři měsíce pobýval reklamní fotograf Marek Dvořák ve vinohradech a u sudů. V těchto kulisách vznikaly snímky pro kalendář, do něhož se nechalo vyfotit dvanáct vinařů, kteří s láskou pečují o půdu. Kalendáře mají zvláštní poslání vydělat na skoro stovku...


 • Požárů zanedbaných komínů přibývá, hrozí i otrava oxidem uhelnatým 1

  Ranní teploty posledních dnů důrazně připomínají, že léto končí a podzim je už skoro tady. Stejně jako topná sezóna. Je ovšem důležité pořádně zkontrolovat komíny - čísla hasičů ukazují, že jejich požárů přibývá. Často vzplanou kvůli zanedbané údržbě. Ranní teploty posledních dnů důrazně připomínají, že léto končí a podzim je už skoro tady. Stejně jako topná sezóna. Je ovšem důležité pořádně zkontrolovat komíny - čísla hasičů ukazují, že jejich požárů přibývá. Často vzplanou kvůli zanedbané údržbě.


 • POČASÍ NA PÁTEK: Během dne mírně oblačno, večer se obloha vyjasní 1

  I v pátek můžeme očekávat příjemné počasí a skoro jasnou oblohu. I v pátek můžeme očekávat příjemné počasí a skoro jasnou oblohu.


 • Požárů zanedbaných komínů přibývá, hrozí i otrava oxidem uhelnatým 1

  Ranní teploty posledních dnů důrazně připomínají, že léto končí a podzim je už skoro tady. Je ovšem důležité pořádně zkontrolovat komíny - čísla hasičů ukazují, že jejich požárů přibývá. I přes neustálé varování ze strany jak kominíků, tak hasičů, toto Ranní teploty posledních dnů důrazně připomínají, že léto končí a podzim je už skoro tady. Stejně jako topná sezóna. Je ovšem důležité pořádně zkontrolovat komíny - čísla hasičů ukazují, že jejich požárů přibývá. Často vzplanou kvůli zanedbané údržbě. "Během poslední...


 • Vládní čtvrť podle návrhu Prahy? 2 ( 2 )

  Víte, jak by vypadal Pirátský návrh vládní čtvrti a okolí v Letňanech předělaný do reality? Hrubý náčrt vládní čtvrti v Letňanech i s nemocnicí a byty zveřejnil pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti) 1. února. Autorem byl jeho první náměstek, architekt Petr Hlaváček (Spojené síly pro Prahu). Panečku, to jsou koumáci. Víte, jak by vypadal Pirátský návrh vládní čtvrti a okolí v Letňanech předělaný do reality? Nová nemocnice by byla větší než egyptské pyramidy či americký Pentagon, k tomu skoro nekonečný park a náměstí pro 22 Boeingů.


 • Video, ze kterého vám bude úzko. 1 ( 1 )

  Klip, který vychází skoro šest let po tragédii, je podobně šokující, jako bylo video z roku 2016. Video najdete v úvodu článku. Nové video nadace Sandy Hook Promise, založené rodinami obětí masové střelby na stejnojmenné základní škole, děsí nejen rodiče dětí školou povinných. Šokující video, které organizace zveřejnila na svém facebookovém profilu, se stalo virálním hitem a nákupy školních pomůcek už asi...

  Reflex.cz 19.09.19 17:20:00


 • Zapomeňte na prsatici z přehlídek prádla! 1

  Modelka Dominika Mesarošová (34) se přesně před rokem stala maminkou syna Eliána. A na výročí si s partnerem Tomášem a synem nadělili nové rodinné fotky. Zapomeňte na prsatou sexbombu z přehlídek prádla či plavek. Z Dominiky je elegantní dáma. Modelka Dominika Mesarošová (34) se přesně před rokem stala maminkou syna Eliána. A na výročí si s partnerem Tomášem a synem nadělili nové rodinné fotky. Zapomeňte na prsatou sexbombu z přehlídek prádla či plavek. Z Dominiky je elegantní dáma.


 • Počasí na pátek 1

  Skoro jasno až polojasno, na severu a severovýchodě přechodně ažoblačno. Ráno ojediněle mlhy. Nejvyšší teploty 13 až 17 °C, nahorách kolem 9 stupňů Celsia. Skoro jasno až polojasno, na severu a severovýchodě přechodně ažoblačno. Ráno ojediněle mlhy. Nejvyšší teploty 13 až 17 °C, nahorách kolem 9 stupňů Celsia.


 • Bitva jako nová. 1 ( 1 )

  Čtyřletá oprava jednoho ze dvou největších obrazů u nás je u konce. Dioráma Boj Pražanů se Švédy na Karlově mostě roku 1648 byl po provedené restuaraci veřejnosti představen ve středu 28. srpna. Náklady se vyšplhaly skoro ke dvěma miliónům korun. Čtyřletá oprava jednoho ze dvou největších obrazů u nás je u konce. Dioráma Boj Pražanů se Švédy na Karlově mostě roku 1648 byl po provedené restuaraci veřejnosti představen ve středu 28. srpna. Náklady se vyšplhaly skoro ke dvěma miliónům korun.  

  Pražský deník 31.08.19 20:59:00