Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: server

 • Na trati z Prahy na Kolín se srazily vlaky. 1

  Mezi Úvaly a Českým Brodem se srazil osobní a nákladní vlak. Provoz na trati je zastaven. Při nehodě se zranilo přes 30 lidí. Záchranné složky hovoří i o mrtvých - obětí má být strojvedoucí osobního vlaku, píše server Blesk.cz. Vlaky jsou do sebe velmi silně zaklíněné. Mezi Úvaly a Českým Brodem se srazil osobní a nákladní vlak. Provoz na trati je zastaven. Na místě zasahují hasiči. Při nehodě se zranilo přes 30 lidí. Záchranné složky hovoří i o mrtvých - obětí má být strojvedoucí osobního vlaku, píše server...


 • Pri zrážke vlakov zomrel rušňovodič a 35 ľudí utrpelo zranenia 1

  Praha 15. júla 2020 (TASR/HSP/Foto:Twitter) Zrážka vlakov, ku ktorej došlo v utorok večer v Stredočeskom kraji, si vyžiadala jednu ľudskú obeť a približne 35 zranených. Praha 15. júla 2020 (TASR/HSP/Foto:Twitter) Zrážka vlakov, ku ktorej došlo v utorok večer v Stredočeskom kraji, si vyžiadala jednu ľudskú obeť a približne 35 zranených. O život prišiel rušňovodič jedného z vlakov, ktorého vytiahli z kabíny mŕtveho, informoval spravodajský server...

  Hlavné Správy 15.07.20 06:06:25


 • Cestu do Řecka si dobře rozmyslete, radí český velvyslanec. 1

  Nechci říkat, že by lidé neměli cestovat, jen bych apeloval na to, aby se před cestou zamysleli více než v minulých letech, zdůrazňuje v rozhovoru pro server Lidovky.cz český velvyslanec v Řecku Jakub Karfík. Nechci říkat, že by lidé neměli cestovat, jen bych apeloval na to, aby se před cestou zamysleli více než v minulých letech, zdůrazňuje v rozhovoru pro server Lidovky.cz český velvyslanec v Řecku Jakub Karfík.


 • Softwarová sklizeň (15. 1 ( 1 )

  [1 minuta čtení] Sonda do světa otevřeného softwaru. Nástroj lze rozšiřovat Python balíčky. [1 minuta čtení] Sonda do světa otevřeného softwaru. Dnes budeme automatizovat procesy, otestujeme výkon SSD disku, vytvoříme mock server a nakonec necháme systém rekapitulovat často se opakující sekvence úkonů. pyinfra nabízí automatizaci infrastruktury, použít lze ke spouštění příkazů, deploymentu služeb nebo...


 • Na trati z Prahy na Kolín se srazily vlaky. 2

  Mezi Úvaly a Českým Brodem se srazil osobní a nákladní vlak. Záchranáři zatím u srážky vlaků u Českého Brodu ošetřili čtyři těžce zraněné. Na místě jsou další desítky zraněných. Záchranné složky hovoří i o mrtvých - obětí má být strojvedoucí osobního vlaku, píše server Blesk.cz. Vlaky jsou do sebe velmi silně zaklíněné. Mezi Úvaly a Českým Brodem se srazil osobní a nákladní vlak. Provoz na trati je zastaven. Na místě zasahují hasiči. Záchranáři zatím u srážky vlaků u Českého Brodu ošetřili čtyři těžce zraněné. Na místě jsou další desítky zraněných. Záchranné složky hovoří i...


 • Čestný, pracovitý, vzpomíná komunista na Jakeše (†97). 1

  Bývalý generální tajemník KSČ Miloš Jakeš (†97) zemřel. O jeho úterním pohřbu v motolském krematoriu informovala CNN. Bývalý generální tajemník KSČ Miloš Jakeš (†97) zemřel. O jeho úterním pohřbu v motolském krematoriu informovala CNN. Na sociálních sítích lidé prokazovali čest jeho památce, a to i přesto, že si podle řady z nich velkou úctu spíše nezaslouží. Poslanec...


 • Zemřel bývalý komunistický politik Miloš Jakeš. 1

  Ve věku 97 let zemřel bývalý komunistický funkcionář Miloš Jakeš. Bylo mu 97 let. Inofrmoval o tom server iRozhlas.cz. V roce 1987 byl zvolen generálním tajemníkem ÚV KSČ, kde vydržel až do listopadových událostí roku 1989. Ve věku 97 let zemřel bývalý komunistický funkcionář Miloš Jakeš. Bylo mu 97 let. Inofrmoval o tom server iRozhlas.cz. V roce 1987 byl zvolen generálním tajemníkem ÚV KSČ, kde vydržel až do listopadových událostí roku 1989. 


 • Zemřel jeden ze symbolů konce komunistické diktatury v Československu Miloš Jakeš. 1

  Ve věku 97 let zemřel komunistický politik Miloš Jakeš, který byl jedním ze symbolů konce komunistické diktatury v Československu. O Jakešově úmrtí informoval server iRozhlas.cz. Ve věku 97 let zemřel komunistický politik Miloš Jakeš, který byl jedním ze symbolů konce komunistické diktatury v Československu. O Jakešově úmrtí informoval server iRozhlas.cz.


 • Podepište, že nebudeme moci za smrt vašeho dítěte, žádá školní správa v Missouri 1

  Okresní školní správa Hazelwood v americkém státě Missouri se na rodiče studentů a školáků obrátila s pochmurnou žádostí. Vyzvala je, aby přijali odpovědnost za možnou smrt vlastních dětí. V úterý o tom informoval server Raw Story. Okresní školní správa Hazelwood v americkém státě Missouri se na rodiče studentů a školáků obrátila s pochmurnou žádostí. Vyzvala je, aby přijali odpovědnost za možnou smrt vlastních dětí. V úterý o tom informoval server Raw Story.


 • Přestupy NHL ONLINE: Sorokin se upsal Islanders, Grigorenko posílil Columbus 1

  Aktivnímu hraní je zatím konec poté, co byla NHL kvůli pandemii koronaviru 12. března pozastavena. Přesto se spekuluje a také podepisuje. Ve velkém, aktivní jsou všechny organizace! Proto sledujte server iSport.cz a veškeré aktualizované zámořské dění. Aktivnímu hraní je zatím konec poté, co byla NHL kvůli pandemii koronaviru 12. března pozastavena. Přesto se spekuluje a také podepisuje. Ve velkém, aktivní jsou všechny organizace! Proto sledujte server iSport.cz a veškeré aktualizované zámořské dění.


 • Smartwings propouští, skončí přes 600 zaměstnanců včetně desítek pilotů 3

  Letecká skupina Smartwings, do níž patří i dopravci Smartwings a ČSA, ve středu zahájí propouštění. Celkově by do února příštího roku mělo skupinu kvůli koronavirové krizi opustit přes 600 zaměstnanců. Ve skupině nyní pracuje kolem 2500 lidí. Letecká skupina Smartwings, do níž patří i dopravci Smartwings a ČSA, ve středu zahájí propouštění. V jeho první vlně odejde 50 pilotů, 75 letušek a stevardů a dalších 45 administrativních pracovníků. Dnes o tom informoval server Lidovky.cz. Celkově by do února příštího roku mělo skupinu kvůli koronavirové krizi opustit...

  echo24.cz 14.07.20 17:15:00


 • Padl trest za podporu terorismu. 1 ( 1 )

  Renta Peliknov schvalovala na sociln sti teroristick tok na mešity v novozlandskm Christchurch. Za to si od soudu odnesla dvoulet podmněn trest. Ortel nad 47letou ženou je pravomocn, sttn zstupce se neodvolal, pše server Lidovky.cz. Renta Peliknov schvalovala na sociln sti teroristick tok na mešity v novozlandskm Christchurch. Za to si od soudu odnesla dvoulet podmněn trest. Ortel nad 47letou ženou je pravomocn, sttn zstupce se neodvolal, pše server Lidovky.cz.


 • V Mongolsku zabíjel dýmějový mor, zemřel chlapec, který snědl uloveného sviště 1

  Mongolsko se potýká s dýmějovým morem. Onemocnění podlehl 15letý chlapec v provincii Gobi-Altaj poté, co snědl uloveného sviště, který byl nakažený. Informoval o tom server Daily Mail. Mongolsko se potýká s dýmějovým morem. Onemocnění podlehl 15letý chlapec v provincii Gobi-Altaj poté, co snědl uloveného sviště, který byl nakažený. Informoval o tom server Daily Mail.

  echo24.cz 14.07.20 14:58:00


 • Vogue čelí kritice. 1

  Na módní časopis Vogue se snesla kritika kvůli srpnovému číslu, na jehož obálce je černošská gymnastka Simone Bilesová. Kritici jsou nespokojeni jak se stylem fotek, tak tím, že fotky pořídila světoznámá židovská fotografka Annie Leibovitz a ne fotograf tmavé pleti. Na módní časopis Vogue se snesla kritika kvůli srpnovému číslu, na jehož obálce je černošská gymnastka Simone Bilesová. Kritici jsou nespokojeni jak se stylem fotek, tak tím, že fotky pořídila světoznámá židovská fotografka Annie Leibovitz a ne fotograf tmavé pleti. Informoval o tom server PetaPixel.

  echo24.cz 14.07.20 13:10:00


 • Teroristka. A jin vtečnci. 1 ( 1 )

  Americk server Heritage.org přišel s člnkem, kter rozkrv zakladatele hnut Black lives matter. Objevila se tž zajmav reportž Fox news, kter upozornila na teroristickou minulost spolupracovnice hnut. Americk server Heritage.org přišel s člnkem, kter rozkrv zakladatele hnut Black lives matter. „V poslednch 17 letech jsme byli svědky toho, že se šampion bolvarsk revoluce zasloužil o demokracii a vytvořil frov a transparentn volebn systm, uznvan jako jeden z...


 • Nečekaně zemřel Grant Imahar, tvůrce robotů z pořadu Bořiči mýtů 1

  Jeden z hlavních protagonistů známého pořadu Bořiči mýtů Grant Imahara zemřel. Bylo mu 49 let. Zatím není jasná příčina smrti. Informoval o tom server CNN. Jeden z hlavních protagonistů známého pořadu Bořiči mýtů Grant Imahara zemřel. Bylo mu 49 let. Zatím není jasná příčina smrti. Informoval o tom server CNN.

  echo24.cz 14.07.20 11:45:00


 • Chorvatsko není rizikové. 1

  Dosud nelze mluvit o tom, že by čeští turisté, kteří se vracejí z letní dovolené od moře, masivně importovali do Česka onemocnění covid-19, říká pro server Lidovky.cz ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO). Dosud nelze mluvit o tom, že by čeští turisté, kteří se vracejí z letní dovolené od moře, masivně importovali do Česka onemocnění covid-19, říká pro server Lidovky.cz ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).


 • KORONAVÍRUS Z Prahy vyrazil prvý vlak do Chorvátska: Stojí v Bratislave aj Ľubľane 1 ( 1 1 )

  PRAHA - Z pražskej hlavnej železničnej stanice vypravili v utorok popoludní prvý vlak do Chorvátska, informoval spravodajský server Novinky.cz. PRAHA - Z pražskej hlavnej železničnej stanice vypravili v utorok popoludní prvý vlak do Chorvátska, informoval spravodajský server Novinky.cz.

  30.06.20 20:58:02


 • Zeman na americk ambasdě opět přiložil pod kotel: Hlupci. 2 ( 2 2 )

  Prezident Miloše Zeman se na americk ambasděpři přležitosti oslav 244. vroč Dne nezvislosti USA, vyjdřil k heslu Black Live Matter- označil jej za "rasistick". Zroveň se pustil do kritiky nzorovch vůdců spojench s protesty, informuje server iDNES.cz. Prezident Miloše Zeman se na americk ambasděpři přležitosti oslav 244. vroč Dne nezvislosti USA, vyjdřil k heslu Black Live Matter- označil jej za „rasistick“. Zroveň se pustil do kritiky nzorovch vůdců spojench s protesty, informuje server iDNES.cz.


 • Ministerstvu vnitra vadil Duškův pořad o koronaviru. 1 ( 1 )

  Video přitom mělo více než milion shlédnutí na YouTube. Na postup útvaru pod ministerstvem vnitra nyní doléhá kritika, upozornil server… Záznam divadelního představení Malá vizita herce Jaroslava Duška bylo staženo z různých internetových serverů, protože dle Centra proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH) v něm zazněly neověřené informace o alternativní léčbě koronaviru, potažmo nemoci covid-19. Video přitom mělo více než milion shlédnutí na YouTube. V představení například...

  31.05.20 20:29:00