Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: salon

 • Michal si nechal vytetovat psa na památku: Tetovací salony v Česku otevřely, mají plno 1

  Míka připouští, že ztráty salonů půjdou do statisíců a řada z nich zanikne. Ačkoliv má salon plno na několik týdnů dopředu, Míka doporučuje některá tetování i piercing odložit na podzim. Marta (27) vyrazila na piercing do ucha a Michal (26) si nechal vytetovat svého psa, který mu v březnu zemřel. I taková přání měli první zákazníci jednoho z největších tetovacích salonů v Praze, i tyto provozovny mohly od pondělí otevřít.


 • Přijďte na výstavu, na které chybí muži, láká Galerie NTK 1

  Přestože název výstavy evokuje uměleckou scénu v celé její šíři, expozice se omezí pouze na prezentaci žen-malířek. Muži jsou záměrně vynecháni. V novém termínu – od 25. května do 10. srpna 2020 – uvádí Galerie NTK v Národní technické knihovně výstavu s názvem „Salon Tchécoslovaque: Současná česká a slovenská malba“. Na ní se představí výběr malířských talentů z Čech a Slovenska, zahrnující širokou škálu přístupů: abstrakci, figurální...


 • Kadeřnice Tereza (23): Zbyla mi v kapse tisícovka, pomohli zákazníci. 1

  Kadeřnice Tereza (23) si pronajímá salon v Polici nad Metují. Nyní má Tereza plno až do konce června a podepsala petici za zrušení nošení štítu. Premiér Andrej Babiš už slíbil, že se za zrušení štítu přimluví u vlády. Kadeřnice Tereza (23) si pronajímá salon v Polici nad Metují. V den, kdy se vyhlásila v Česku karanténa, měla podle svých slov v kapse tisíc korun a vše ostatní šlo na pronájem salonu a dívce nezbylo ani na jídlo. Zažádala...


 • POLEMIKA: Pojďme vážně diskutovat 1

  Dlouho pozorně čtu Právo a Salon Práva a objevuji tam zajímavé texty a postoje. Pravice bohužel nic takového nemá. Kdysi částečně hrály tuto roli brněnské Kontexty a Revue politika. Teď už bohužel nikoli. Dlouho pozorně čtu Právo a Salon Práva a objevuji tam zajímavé texty a postoje. Pravice bohužel nic takového nemá. Kdysi částečně hrály tuto roli brněnské Kontexty a Revue politika. Teď už bohužel nikoli.

  Neviditelný pes 23.05.20 00:00:00


 • Štěpán Kučera: Tragédie pro dva hlasy. 1

  Na řeckém ostrově Lesbos jsem byl naposledy koncem roku 2015. Chtěl jsem se podívat, jak místo, kde jsem kdysi žil a studoval, proměnila uprchlická krize - svou reportáž pro Salon jsem tehdy nazval Co na Lesbu zůstalo stejné. Na řeckém ostrově Lesbos jsem byl naposledy koncem roku 2015. Chtěl jsem se podívat, jak místo, kde jsem kdysi žil a studoval, proměnila uprchlická krize – svou reportáž pro Salon jsem tehdy nazval Co na Lesbu zůstalo stejné.


 • Salón Tawan v centre Bratislavy náhle ukončil činnosť, zákazníci nemôžu... 1 ( 1 )

  Salón Tawan vcentre Bratislavy náhle ukončil činnosť, zákazníci nemôžu využiť poukazy, ktoré platia ešte niekoľko mesiacov. Prevádzkovateľ peniaze vrátiť nechce, posiela klientov využiť služby do Česka. Salón Tawan vcentre Bratislavy náhle ukončil činnosť, zákazníci nemôžu využiť poukazy, ktoré platia ešte niekoľko mesiacov. Prevádzkovateľ peniaze vrátiť nechce, posiela klientov využiť služby do Česka.

  Dennik N 13.05.20 16:15:07


 • Kúpila poukaz na masáž vBratislave, salón skončil aposiela ju na masáž do Česka 1 ( 1 )

  Začiatkom februára si Bratislavčanka Anna objednala azaplatila poukaz na thajskú masáž vsalóne Tawan vcentre Bratislavy. Kúpila ho ako darček ksviatku pre kamarátku, využiť objednanú službu mohla do začiatku augusta. Pre tento darček sa rozhodla aj preto, že sama už masáže vTawane využila abola snimi spokojná. Začiatkom februára si Bratislavčanka Anna objednala azaplatila poukaz na thajskú masáž vsalóne Tawan vcentre Bratislavy. Kúpila ho ako darček ksviatku pre kamarátku, využiť objednanú službu mohla do začiatku augusta. Pre tento darček sa rozhodla aj preto, že sama už masáže...

  Dennik N 13.05.20 14:29:57


 • Salonu se podařilo přežít krizi i bez propouštění. 1 ( 1 )

  Během pandemie se vše téměř zastavilo. Nyní je nejdůležitější, aby se zachovala pracovní místa. Těžkou dobu bez propouštění přečkal například i jeden salon v Havířově. Majitelka věří, že jí nyní pomůže stát. Během pandemie se vše téměř zastavilo. Nyní je nejdůležitější, aby se zachovala pracovní místa. Těžkou dobu bez propouštění přečkal například i jeden salon v Havířově. Majitelka věří, že jí nyní pomůže stát.

  InfoPortály.cz 12.05.20 13:50:00


 • "Roušky jsou fetiš. 1

  Prezident České stomatologické komory Roman Šmucler zatápí svými názory vládě. Tvrdil totiž, že nošení roušek skončí s uplynutím nouzového stavu. Právě o plošném nošení roušek Šmucler v rozhovoru pro Blesk Zprávy uvedl, že je to fetiš. A vadí mu zpocení lidé v metru, kteří plní vládní nařízení. Prezident České stomatologické komory Roman Šmucler zatápí svými názory vládě. Jako člen Ústředního krizového štábu, kde je za TOP 09, rozhněval v týdnu jeho šéfa, ministra vnitra a vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD). Tvrdil totiž, že nošení roušek skončí s uplynutím nouzového stavu.


 • Kadeřnice v Texasu pracovala i přes zákaz, je ve vězení. 1

  Kadeřnice z amerického státu Texas stráví sedm dní ve vězení poté, co otevřela svůj salon ještě v době, kdy platila tamní restriktivní opatření kvůli šíření koronaviru. Ta zakazovala i provoz kadeřnických salonů. Žena se hájila tím, že musí nějak živit svoje děti. Kadeřnice z amerického státu Texas stráví sedm dní ve vězení poté, co otevřela svůj salon ještě v době, kdy platila tamní restriktivní opatření kvůli šíření koronaviru. Ta zakazovala i provoz kadeřnických salonů. Žena se hájila tím, že musí nějak živit svoje...


 • Kadeřnice z Texasu je ve vězení, otevřela salon dřív, než směla 1

  Na sedm dnů do vězení poslal soud v americkém státě Texas kadeřnici, která otevřela svůj salon ještě v době, kdy platila restriktivní opatření kvůli šíření koronaviru, včetně zákazu poskytování kadeřnických služeb. Na svých internetových stránkách o tom in... Na sedm dnů do vězení poslal soud v americkém státě Texas kadeřnici, která otevřela svůj salon ještě v době, kdy platila restriktivní opatření kvůli šíření koronaviru, včetně zákazu poskytování kadeřnických služeb. Na svých internetových stránkách o tom in...


 • Kadeřnice z Texasu je ve vězení. 2 ( 1 )

  Na svých internetových stránkách o tom informuje televize CNN. Na sedm dnů do vězení poslal soud v americkém státě Texas kadeřnici, která otevřela svůj salon ještě v době, kdy platila restriktivní opatření kvůli šíření koronaviru, včetně zákazu poskytování kadeřnických služeb. Na svých internetových stránkách o tom informuje televize CNN.


 • Kadeřnice z Texasu je ve vězení, otevřela salon dřív, než směla 2

  Dallas - Na sedm dnů do vězení poslal soud v americkém státě Texas kadeřnici, která otevřela svůj salon ještě v době, kdy platila restriktivní opatření kvůli šíření koronaviru,... Dallas - Na sedm dnů do vězení poslal soud v americkém státě Texas kadeřnici, která otevřela svůj salon ještě v době, kdy platila restriktivní opatření kvůli šíření koronaviru,...


 • Příslib krásy vznikl na Vinohradech. 1

  Ve Slezské ulici nedaleko Vinohradského pavilonu byl kosmetický salon velký 95 metrů čtverečních, který volal po proměně. Rekonstrukce se ujaly návrhářky Josefina Hynková Slezáková a Diana Delevová z ateliéru Core design. Modernizace dopadla výborně. Ve Slezské ulici nedaleko Vinohradského pavilonu byl kosmetický salon velký 95 metrů čtverečních, který volal po proměně. Rekonstrukce se ujaly návrhářky Josefina Hynková Slezáková a Diana Delevová z ateliéru Core design. Modernizace dopadla výborně.

  no title 01.05.20 00:00:00


 • Je libo ‚kérku' s tváří epidemiologa? 1

  Švédský tatér Zashay Rissanen Tastas zahrnul do nabídky svého salonu zvěčnění tváře vysoce populárního hlavního epidemiologa země, 64letého Anderse Tegnella. Zatím si ho nechal na paži vytetovat 32letý Gustav Lloyd Agerblad, informovala agentura Reuters. Švédský tatér Zashay Rissanen Tastas zahrnul do nabídky svého salonu zvěčnění tváře vysoce populárního hlavního epidemiologa země, 64letého Anderse Tegnella. Zatím si ho nechal na paži vytetovat 32letý Gustav Lloyd Agerblad, informovala agentura Reuters.


 • Marta Jandová: Vzala psí salon útokem! 1

  Jen co se otevřely salony pro psy, spěchala zpěvačka Marta Jandová (46) své tři zvířecí miláčky nechat ostříhat. Tím, že se udělalo hezké počasí, začali její pejsci strádat horkem. Dokonce už chtěla vzít sama do ruky nůžky. Jen co se otevřely salony pro psy, spěchala zpěvačka Marta Jandová (46) své tři zvířecí miláčky nechat ostříhat. Tím, že se udělalo hezké počasí, začali její pejsci strádat horkem. Dokonce už chtěla vzít sama do ruky nůžky.

  Aha - online magazín 26.04.20 05:00:00


 • Mrkací panenky nevedeme, výsledek musí být přirozený, říká milionář Lhotský, který podniká v úpravě řas 1

  Jako student ekonomie chtěl Petr Lhotský pomoci své přítelkyni zachránit upadající kosmetický salon. Brzy pochopil, že prodlužování řas je skvělý byznys. Založil firmu a za tři měsíce vydělal první milion. Dnes ve své profesi patří mezi světově... Jako student ekonomie chtěl Petr Lhotský pomoci své přítelkyni zachránit upadající kosmetický salon. Brzy pochopil, že prodlužování řas je skvělý byznys. Založil firmu a za tři měsíce vydělal první milion. Dnes ve své profesi patří mezi světově...


 • Příležitost k proměně. 1

  Salon se jí ptal na situaci malých nakladatelů v době koronavirové krize. „Moc bych si přála, aby byla část státních prostředků využita i k systémové podpoře, která se zúročí v budoucnu,“ říká Barbora Baronová (1980), literární dokumentaristka a zakladatelka artového nakladatelství wo-men. Salon se jí ptal na situaci malých nakladatelů v době koronavirové krize.


 • Trenérské sbohem. 1 ( 1 )

  Měl zůstat ještě nejméně jednu sezonu, najednou je ale vše jinak. U extraligových volejbalistů Ústí nad Labem nečekaně končí hlavní trenér Jakub Salon. Měl zůstat ještě nejméně jednu sezonu, najednou je ale vše jinak. U extraligových volejbalistů Ústí nad Labem nečekaně končí hlavní trenér Jakub Salon.

  30.04.20 12:32:00


 • Po šatech a rouškách šil salon Beaty Rajské obří vlajky, zabraly celou dílnu 2 ( 2 )

  Módní návrhářka Beata Rajská dodala v šibeničním termínu dvě obří české státní vlajky pro pražský kostel na náměstí Míru. Módní návrhářka Beata Rajská dodala v šibeničním termínu dvě obří české státní vlajky pro pražský kostel na náměstí Míru. Jeden z českých národních symbolů oslavil kulatých sto let a švadleny ve Žďáře nad Sázavou se při výrobě 24 metrů dlouhých...