Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: rodila

 • O 5 kilo lehčí Amy Schumer popíchla Jessicu Simpson, která shodila 45 kg. 1

  Komička Amy Schumer (38) byla těhotná ve stejnou dobu jako zpěvačka Jessica Simpson (39) a jejich porody od sebe dělilo jen pár týdnů. Zpěvačka rodila na konci března a Amy začátkem května. Ovšem se shazováním těhotenských kil to má každá maličko jinak. Komička Amy Schumer (38) byla těhotná ve stejnou dobu jako zpěvačka Jessica Simpson (39) a jejich porody od sebe dělilo jen pár týdnů. Zpěvačka rodila na konci března a Amy začátkem května. Ovšem se shazováním těhotenských kil to má každá...


 • Epidurál při porodu jí zkazil zbytek života! 1

  Dlouhých 14 let bojovala matka šesti dětí s bolestí zad. Dlouhých 14 let bojovala matka šesti dětí s bolestí zad. Lékaři jí dlouho tvrdili, že má ischias, jenže vyšetření na CT ukázalo krutou pravdu. Před lety, když rodila nejmladšího syna, udělal anesteziolog velkou chybu.

  Aha - online magazín 29.03.18 12:51:00


 • Sexi markizáčka vám svojou postavou vyrazí dych: 9 mesiacov po pôrode... 1 ( 1 )

  Monika Sakmanová (29) patrí medzi stálice zábavnej relácie rovnako, ako jej spolutanečnice z Ladylicious. Z jej postavičky vám padne sánka! BRATISLAVA – Už dlhší čas sa s ňou diváci televízie Markíza stretávajú prostredníctvom obrazoviek, a to najmä vďaka šou Tvoja tvár znie povedome. Monika Sakmanová (29) patrí medzi stálice zábavnej relácie rovnako, ako jej spolutanečnice z Ladylicious. Minulý rok sa...

  26.09.19 00:12:19


 • Mladší bratr Macaulaye Culkina se stal poprvé otcem: Jeho manželka rodila déle než 25 hodin bez tišících léků! 1 ( 1 )

  Mladší bratr Macaulaye Culkina (39) Kieran (36) se stal poprvé otcem. Dceru Kinsey Sioux mu porodila manželka Jazz Charton, která rodila déle než 25 hodin. Mladší bratr Macaulaye Culkina (39) Kieran (36) se stal poprvé otcem. Dceru Kinsey Sioux mu porodila manželka Jazz Charton, která rodila déle než 25 hodin.

  Super.cz 19.09.19 17:27:09


 • Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter 1 ( 1 )

  Rodila jste v zimě, nebo máte doma letňátko? Období, ve kterém se vaše dítě narodilo, ovlivňuje jeho zdraví, charakter i temperament. Víte, co čekat od zimních a co od letních dětí? Rodila jste v zimě, nebo máte doma letňátko? Období, ve kterém se vaše dítě narodilo, ovlivňuje jeho zdraví, charakter i temperament. Víte, co čekat od zimních a co od letních dětí?

  18.09.19 07:00:00


 • Zimní děti versus ty letní: Datum narození ovlivňuje zdraví i charakter 1 ( 1 )

  Rodila jste v zimě, nebo máte doma letňátko? Období, ve kterém se vaše dítě narodilo, ovlivňuje jeho zdraví, charakter i temperament. Víte, co čekat od zimních a co od letních dětí? Rodila jste v zimě, nebo máte doma letňátko? Období, ve kterém se vaše dítě narodilo, ovlivňuje jeho zdraví, charakter i temperament. Víte, co čekat od zimních a co od letních dětí?

  18.09.19 07:00:00


 • Zázračný příběh maličké Evy: Přežila 28 minut bez kyslíku! 1 ( 1 )

  "Miminko má kolem krku pupeční šňůru a dusí se, musíte na císařský řez! " Alex Kellyovou (25) doktoři pořádně šokovali, když rodila dcerku Evu. Prvních 28 minut života bylo miminko prakticky bez kyslíku! „Miminko má kolem krku pupeční šňůru a dusí se, musíte na císařský řez!“ Alex Kellyovou (25) doktoři pořádně šokovali, když rodila dcerku Evu. Prvních 28 minut života bylo miminko prakticky bez kyslíku!

  10.09.19 05:00:00


 • Miluše Bittnerová se raduje z dcery. 1 ( 1 )

  Miluše Bittnerová je maminkou. Holčička, která dostala jméno Betynka, přišla na svět císařským řezem v porodnici U Apolináře a to už ve středu ráno. Miminko má se svým partnerem Reném. Miluše Bittnerová je maminkou. Holčička, která dostala jméno Betynka, přišla na svět císařským řezem v porodnici U Apolináře a to už ve středu ráno. Miminko má se svým partnerem Reném.

  09.09.19 13:00:00


 • Nexen už chrlí pneumatiky. 2 ( 2 )

  Aby společnost dosáhla na státní pobídky, musela nasadit plný provoz do konce letošního roku. Rozjezd obří továrny ovšem provázely komplikace. Aby společnost dosáhla na státní pobídky, musela nasadit plný provoz do konce letošního roku. Rozjezd obří továrny ovšem provázely komplikace.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 28.08.19 10:12:04


 • Měnový "had v tunelu" a červ v hadovi. 1 ( 1 1 )

  [5 minut čtení] Měnová a hospodářská spolupráce dnešní Evropské Unie se rodila velmi dlouho. V její historii je plno zajímavých momentů, které z dnešního pohledu mohou působit až bizarně. Měna žádného státu se nevyskytuje samostatně, ale její hodnota je porovnávána s měnami jiných států. [5 minut čtení] Měnová a hospodářská spolupráce dnešní Evropské Unie se rodila velmi dlouho. V její historii je plno zajímavých momentů, které z dnešního pohledu mohou působit až bizarně. Pojďme si je přiblížit. Hlavním cílem tohoto textu je popsat jeden pozoruhodný okamžik...

  28.08.19 00:00:10


 • Domácí porod na Plzeňsku skončil smrtí miminka: Matka už jednou doma rodila, lidé zuří 1 ( 1 )

  V neděli při domácím porodu v Bukové na Plzeňsku zemřelo dítě. Záchranáři se ho snažili oživit desítky minut, jejich snaha však byla marná. Matka dítěte musela být transportována do nemocnice. V neděli při domácím porodu v Bukové na Plzeňsku zemřelo dítě. Záchranáři se ho snažili oživit desítky minut, jejich snaha však byla marná. Matka dítěte musela být transportována do nemocnice. Podle dostupných informací už dříve jeden domácí porod úspěšně absolvovala,...

  extra.cz 26.08.19 14:12:29


 • Při domácím porodu na Plzeňsku zemřel novorozenec 3 ( 3 )

  K tragické události došlo v noci na neděli na Plzeňsku. Zdravotníci byli přivoláni k resuscitaci novorozeného dítěte. Ta se ale nezdařila a dítě zemřelo. Podle zjištění Blesku šlo o chlapečka. K tragické události došlo v noci na neděli na Plzeňsku. Zdravotníci byli přivoláni k resuscitaci novorozeného dítěte. Ta se ale nezdařila a dítě zemřelo. Podle zjištění Blesku šlo o chlapečka. 

  25.08.19 15:17:00


 • Slovenská herečka 5 mesiacov po pôrode: Ukázala postavu v plavkách... 1 ( 1 1 )

  BRATISLAVA - Slovenská herečka a speváčka Natália Hatalová (29) je hrdou mamičkou dcérky Viktórie. Tú svojmu manželovi Ladislavovi priviedla na svet koncom marca tohto roka. Odvtedy ubehlo len 5 mesiacov a... Brunetka sa už verejne pýši svojou obdivuhodnou postavičkou v plavkách. BRATISLAVA - Slovenská herečka a speváčka Natália Hatalová (29) je hrdou mamičkou dcérky Viktórie. Tú svojmu manželovi Ladislavovi priviedla na svet koncom marca tohto roka. Odvtedy ubehlo len 5 mesiacov a... Brunetka sa už verejne pýši svojou obdivuhodnou postavičkou v...

  22.08.19 10:47:31


 • Martina Moravcová žije vUSA: Rodila som na Slovensku, je to tu komplexnejšie 1 ( 1 1 )

  VUSA popri športovej kariére vyštudovala aplikovanú ekonómiu, no vpracovnom živote sa týmto smerom neplánuje vydať. Tvrdí, že aj vďaka športu sa zchorľavého dieťaťa stala zdravá dvojnásobná olympijská medailistka asedemnásobná majsterka sveta. Politiku sleduje vďaka svojmu manželovi […] Martina Moravcová trávi tretinu roka na Slovensku, je tu vždy, keď majú jej deti Michal aKarolína vamerickej škole prázdniny. VUSA popri športovej kariére vyštudovala aplikovanú ekonómiu, no vpracovnom živote sa týmto smerom neplánuje vydať. Tvrdí, že aj vďaka športu sa...

  21.08.19 10:31:55


 • Jasmina Alagič první týden po porodu: S malým Sanelem už vyrazila na výlet 1 ( 1 )

  Už celý týden si moderátorka Jasmina Alagič (30) a raper Patrik Rytmus Vrbovský (42) užívají doma svého prvního potomka. Navzdory tomu, že brunetka rodila císařským řezem už byla s malým synem Sanelem také na první delší procházce. Už celý týden si moderátorka Jasmina Alagič (30) a raper Patrik Rytmus Vrbovský (42) užívají doma svého prvního potomka. Navzdory tomu, že brunetka rodila císařským řezem už byla s malým synem Sanelem také na první delší procházce.

  Super.cz 06.08.19 18:30:02


 • Nikol Moravcová detailně popsala porod "na císařpána": Obrečela jsem to! 1 ( 1 )

  Stejně jako manželka rappera Rytmuse (42) Jasmina Alagičová (30), také moderátorka Nikol Moravcová (32) se před několika málo dny stala matkou. A také ona rodila císařským řezem! Plavovláska, která se proslavila jako zlatokopka v populární reklamě, nyní do detailů popsala, jaké to bylo… Stejně jako manželka rappera Rytmuse (42) Jasmina Alagičová (30), také moderátorka Nikol Moravcová (32) se před několika málo dny stala matkou. A také ona rodila císařským řezem! Plavovláska, která se proslavila jako zlatokopka v populární reklamě, nyní do detailů popsala, jaké...

  blesk.cz 04.08.19 12:31:00


 • Proč rodila císařem? 1 ( 1 )

  Před týdnem přivedla Jasmina Alagič (30) na svět svého prvního potomka. Půvabná moderátorka porodila raperovi Patriku "Rytmusovi" Vrbovskému (42) syna Sanela. Před týdnem přivedla Jasmina Alagič (30) na svět svého prvního potomka. Půvabná moderátorka porodila raperovi Patriku „Rytmusovi“ Vrbovskému (42) syna Sanela.

  Super.cz 03.08.19 18:01:21


 • Kvůli traumatu z domácího porodu jsem brala antidepresiva, přiznala Bellová 1 ( 1 )

  Lake Bellová (40) doma rodila dvakrát. Poprvé dceru, jejíž narození provázely komplikace. Měla omotanou šňůru okolo krku. Stejný problém nastal i u porodu syna. Jemu šlo o život. To Bellová po porodu těžce nesla. Lake Bellová (40) doma rodila dvakrát. Poprvé dceru, jejíž narození provázely komplikace. Měla omotanou šňůru okolo krku. Stejný problém nastal i u porodu syna. Jemu šlo o život. To Bellová po porodu těžce nesla.

  27.07.19 10:20:00


 • Radka (22) z Prahy uhranula Anglii svou ekologickou módní kolekcí. 1 ( 1 )

  Na módní přehlídce pro absolventy návrhářských oborů její neobyčejná kolekce zaujala média a i odborníky. V konkurenci stovek účastníků byla vybraná mezi nejužší výběr těch nejlepších! Přitom její cesta za módou se rodila vcelku nenápadně. Ve svých dvaadvaceti letech je teprve na začátku své kariéry. Přesto už Radka Blažíčková sbírá vavříny slávy, o jakých se jí před pár lety ani nesnilo. Na módní přehlídce pro absolventy návrhářských oborů její neobyčejná kolekce zaujala média a i...

  26.07.19 19:29:00


 • Bonnie: Za postižením pátého dítěte stojí zřejmě fakt, že rodila až ve 44 letech 1 ( 1 1 )

  S Downovým syndromem se dá žít. Horší situace je, když se přidají další nepříjemné komplikace. I s nimi se ale malá Kitty pere se ctí. S Downovým syndromem se dá žít. Horší situace je, když se přidají další nepříjemné komplikace. I s nimi se ale malá Kitty pere se ctí.

  11.07.19 10:35:00