Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: rakouskych

 • Unikátní přírodou na česko-rakouských hranicích až k hradu s ptačím sarkofágem 1

  Nádherná a vzácná příroda, k tomu zámek, hrad a malebné výhledy. Zveme vás na výlet Národním parkem Podyjí, během kterého zavítáme také do sousedního Rakouska. Nádherná a vzácná příroda, k tomu zámek, hrad a malebné výhledy. Zveme vás na výlet Národním parkem Podyjí, během kterého zavítáme také do sousedního Rakouska.


 • Poškozené plíce i 3 měsíce po nemoci. 1

  Doktorka Sabina Sahanicová z Fakultní nemocnice v Innsbrucku je součástí týmu, který zkoumá poškození plic u pacientů, kteří prodělali koronavirus. Doktorka Sabina Sahanicová z Fakultní nemocnice v Innsbrucku je součástí týmu, který zkoumá poškození plic u pacientů, kteří prodělali koronavirus. Podle rakouských lékařů se u těchto pacientů poškození plic objevuje ještě 3 měsíce po skončení infekce a propuštění z nemocnice, uvedl list...


 • Rodina se rozloučila s fotografkou Kristýnou (†23): Rozsviť tam nahoře nebe! 1

  Rodina a desítky přátelé se ve čtvrtek rozloučili s talentovanou fotografkou Kristýnou K. (†23). Mladá žena se zabila na konci srpna, když nešťastně uklouzla cestou na jeden z vrcholů rakouských Alp a zřítila se ze 150metrové výšky. Rodina a desítky přátelé se ve čtvrtek rozloučili s talentovanou fotografkou Kristýnou K. (†23). Mladá žena se zabila na konci srpna, když nešťastně uklouzla cestou na jeden z vrcholů rakouských Alp a zřítila se ze 150metrové výšky.  


 • Rozloučení s fotografkou Kristýnou Kvapilovou (†23): Rozsviť tam nahoře nebe! 1

  Příbuzní a desítky přátel a známých se včera v obřadní síni olomouckého krematoria rozloučili s talentovanou fotografkou Kristýnou Kvapilovou (†23). Ta minulý týden tragicky zahynula při fotografování v rakouských Alpách. Příbuzní a desítky přátel a známých se včera v obřadní síni olomouckého krematoria rozloučili s talentovanou fotografkou Kristýnou Kvapilovou (†23). Ta minulý týden tragicky zahynula při fotografování v rakouských Alpách.

  Aha - online magazín 04.09.20 05:00:00


 • Fotografka Kristýna K. (†23): Zřítila se ze 150 metrů 1

  Největší vášeň se jí stala osudnou! Fotografka Kristýna K. (†23) zemřela v rakouských Alpách poté, co se při pózování na snímek zřítila ze 150 metrů. Největší vášeň se jí stala osudnou! Fotografka Kristýna K. (†23) zemřela v rakouských Alpách poté, co se při pózování na snímek zřítila ze 150 metrů.

  Aha - online magazín 02.09.20 12:00:00


 • Připravují opravu radniční věže ve Znojmě. 1

  Při výstupu na znojemskou radniční věž se turisté zapotí. Ale zdolání sto šedesáti dvou schodů stojí za to. Za pěkného počasí jsou vidět i vrcholky rakouských Alp. Památka stará přes pět set let však potřebuje opravit. Při výstupu na znojemskou radniční věž se turisté zapotí. Ale zdolání sto šedesáti dvou schodů stojí za to. Z ochozu je krásný výhled nejen na město, ale i na část Českomoravské vrchoviny a Pálavské vrchy. Za pěkného počasí jsou vidět i vrcholky rakouských...

  Znojemský deník 02.09.20 05:08:00


 • Tragická smrt fotografky Kristýny (†23) v Alpách: Sršela láskou a pozitivní energií, pláčí fanoušci 2

  Mladá umělkyně se zřítila ze 150 metrů při pózování pro přítele. Náhlý skon šokoval i Kristýniny bývalé klienty nebo lidi, kteří na sociálních sítích obdivovali její fotografie. Jeden špatný krok na túře po rakouských Alpách zapříčinil smrt nadějné fotografky Kristýny K. (†23). Mladá umělkyně se zřítila ze 150 metrů při pózování pro přítele. Náhlý skon šokoval i Kristýniny bývalé klienty nebo lidi, kteří na sociálních sítích obdivovali...


 • Schönbrunn nabídne vstupenky v aplikaci 1

  Pohodlnější nákup lístků i prohlídku areálu nabízí prostřednictvím nové mobilní aplikace jedna z nejvyhledávanějších památek ve Vídni, letní sídlo rakouských císařů zámek Schönbrunn. Pohodlnější nákup lístků i prohlídku areálu nabízí prostřednictvím nové mobilní aplikace jedna z nejvyhledávanějších památek ve Vídni, letní sídlo rakouských císařů zámek Schönbrunn.

  Znojemský deník 01.09.20 15:59:00


 • Poslední foto před smrtí: Talentovaná Kristýnka pózovala na horách příteli, stálo ji to život 1

  K opravdu tragické události došlo ke konci srpna v rakouských Alpách. Mladá a velmi talentovaná fotografka Kristýna K. se zřítila ze 150 metrů při pózování na fotografii. Dívce bylo pouhých 23 let a smutná zpráva o jejím odchodu všechny velmi zasáhla. K opravdu tragické události došlo ke konci srpna v rakouských Alpách. Mladá a velmi talentovaná fotografka Kristýna K. se zřítila ze 150 metrů při pózování na fotografii. Dívce bylo pouhých 23 let a smutná zpráva o jejím odchodu všechny velmi...

  eXtra.cz 01.09.20 15:16:28


 • Vrtulník zachraňoval v rakouských Alpách dva Čechy 1 ( 1 )

  Dva horolezce z České republiky zachránil ve čtvrtek policejní vrtulník na jedné z nejtěžších a nejdelších lezeckých cest v Salcbursku na ferratě Königsjodler. Oba turisté byli dobře vybaveni a pomoc si zavolali prostřednictvím tísňového volání, píše server salzburg.orf.at. Dva horolezce z České republiky zachránil ve čtvrtek policejní vrtulník na jedné z nejtěžších a nejdelších lezeckých cest v Salcbursku na ferratě Königsjodler. Oba turisté byli dobře vybaveni a pomoc si zavolali prostřednictvím tísňového volání, píše server salzburg.orf.at.

  28.08.20 12:58:02


 • Češka pózovala v Alpách svému příteli, zřítila se ze 150 metrů. 1 ( 1 )

  Žena (23) si chtěla udělat jen krásnou fotku z dovolené v rakouských Alpách, kterou trávila se svým přítelem (28) a dvěma psy. Bohužel se právě zaznamenání nezapomenutelného momentu stalo mladé Češce osudným. Žena (23) si chtěla udělat jen krásnou fotku z dovolené v rakouských Alpách, kterou trávila se svým přítelem (28) a dvěma psy. Bohužel se právě zaznamenání nezapomenutelného momentu stalo mladé Češce osudným.

  extra.cz 27.08.20 17:13:09


 • V Alpách zahynula mladá Češka. 9 ( 9 )

  Mladá Češka zahynula v úterý při túře v rakouských Alpách. V okamžiku, kdy pózovala svému příteli na fotografii, uklouzla a zřítila se do hloubky 150 metrů. Ve středu museli rakouští záchranáři vyrazit na pomoc také 64letému Slovákovi, informovala dnes agentura ... Mladá Češka zahynula v úterý při túře v rakouských Alpách. V okamžiku, kdy pózovala svému příteli na fotografii, uklouzla a zřítila se do hloubky 150 metrů. Ve středu museli rakouští záchranáři vyrazit na pomoc také 64letému Slovákovi, informovala dnes agentura...


 • Děsiví krampusové rozdělili Třebíčany: "Ano" i "Ani náhodou!" zaznívá v anketě 1 ( 1 )

  /ANKETA/ Až do konce srpna můžou lidé v Třebíči hlasovat v anketě, zda by v zimě přivítali průvod rakouských děsivých čertů krampusů. Má jít o "zpříjemnění a oživení programu" ve městě. Radnice anketu spustila před týdnem, už teď lze říct, že lidi zaujala. /ANKETA/ Až do konce srpna můžou lidé v Třebíči hlasovat v anketě, zda by v zimě přivítali průvod rakouských děsivých čertů krampusů. Má jít o "zpříjemnění a oživení programu" ve městě. Radnice anketu spustila před týdnem, už teď lze říct, že lidi zaujala.

  Třebíčský deník 27.07.20 05:56:00


 • V Mikulově pracují na sympoziu malíři a sochaři 2 ( 2 )

  Mikulov (Břeclavsko) - Historické město Mikulov u moravsko-rakouských hranic slouží uprostřed léta jako útočiště a inspirační zdroj výtvarných umělců. Pět malířů a sochařů,... Mikulov (Břeclavsko) - Historické město Mikulov u moravsko-rakouských hranic slouží uprostřed léta jako útočiště a inspirační zdroj výtvarných umělců. Pět malířů a sochařů,...

  ceskenoviny.cz 25.07.20 14:52:00


 • Blesk zranil v rakouských Alpách českou rodinu 6 ( 6 )

  Úder blesku zranil v pátek během túry v rakouských Alpách tři členy české rodiny. Osmačtyřicetiletý muž utrpěl vážná zranění a vrtulník jej dopravil do nemocnice ve Schwarzachu, kde skončila i čtyřiadvacetiletá žena a devítiletá dívka. Úder blesku zranil v pátek během túry v rakouských Alpách tři členy české rodiny. Osmačtyřicetiletý muž utrpěl vážná zranění a vrtulník jej dopravil do nemocnice ve Schwarzachu, kde skončila i čtyřiadvacetiletá žena a devítiletá dívka.

  24.07.20 22:01:00


 • Úder blesku zranil v rakouských Alpách tři Čechy. 2 ( 2 )

  Úder blesku zranil v pátek během túry v rakouských Alpách tři členy české rodiny. Osmačtyřicetiletý muž utrpěl vážná zranění a vrtulník jej dopravil do nemocnice ve Schwarzachu, kde skončila i 24letá žena a devítiletá dívka. Informovala o tom agentura APA. Úder blesku zranil v pátek během túry v rakouských Alpách tři členy české rodiny. Osmačtyřicetiletý muž utrpěl vážná zranění a vrtulník jej dopravil do nemocnice ve Schwarzachu, kde skončila i 24letá žena a devítiletá dívka. Informovala o tom agentura APA.

  24.07.20 21:12:00


 • Úder blesku zranil v rakouských Alpách rodinu z Česka 1 ( 1 )

  Rodinu z České republiky s devítiletou dívkou a jednoho turistu z Maďarska překvapila v pátek dopoledne v Horních Rakousích na via ferratě (zajištěná cesta v nepřístupném terénu) silná bouřka. Do skupinky udeřil blesk, napsal server deníku Der Standard. Rodinu z České republiky s devítiletou dívkou a jednoho turistu z Maďarska překvapila v pátek dopoledne v Horních Rakousích na via ferratě (zajištěná cesta v nepřístupném terénu) silná bouřka. Do skupinky udeřil blesk, napsal server deníku Der Standard.


 • Úder blesku zranil v rakouských Alpách tři Čechy 1 ( 1 1 )

  Úder blesku zranil dnes během túry v rakouských Alpách tři členy české rodiny. Úder blesku zranil dnes během túry v rakouských Alpách tři členy české rodiny.


 • Lidé nečtou zprávy. 1 ( 1 )

  Desítky aut obracejí zpět do vnitrozemí policisté na česko-polské hranici. Řadu lidí zmátlo bezpodmínečné otevření slovenských, rakouských a maďarských přechodů a chtěli vyrazit i do Polska za měsíce odkládanými nákupy. Koupěchtivé Čechy nepustí Poláci a podobně motivované Poláky pro změnu Češi. Desítky aut obracejí zpět do vnitrozemí policisté na česko-polské hranici. Řadu lidí zmátlo bezpodmínečné otevření slovenských, rakouských a maďarských přechodů a chtěli vyrazit i do Polska za měsíce odkládanými nákupy. Zbytečně. Dojedou pouze k hranicím. Koupěchtivé Čechy nepustí Poláci a podobně motivované Poláky pro změnu...

  10.06.20 09:07:02


 • 280 kilometrů napříč Českem! 1 ( 1 )

  Z nápadu u kávy se zrodil den, na který nezapomenou. Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová s biatlonistou Ondřejem Šantorou si zpestřili přípravu neobvyklým výletem. Z nápadu u kávy se zrodil den, na který nezapomenou. Běžkyně na lyžích Kateřina Janatová s biatlonistou Ondřejem Šantorou si zpestřili přípravu neobvyklým výletem. Ráno nasedli na kolo v polských Jakušicích a po 280 kilometrech a víc než 11 hodinách napříč Českem sesedali...