Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: radnici

 • Na Staroměstské radnici bude výstava World Press Photo 1

  Praha - I přes komplikace spojené s pandemií koronaviru se v Praze uskuteční aktuální výstava World Press Photo. Praha bude první zahraniční destinací, která představí výstavu jen týden... Praha - I přes komplikace spojené s pandemií koronaviru se v Praze uskuteční aktuální výstava World Press Photo. Praha bude první zahraniční destinací, která představí výstavu jen týden...


 • Na Hřiba se val dalš zahnilost. 1 ( 1 )

  Tden star incident mezi pražskm primtorem Zdeňkem Hřibem a předsedkyn zastupitelskho klubu ODS Alexandrou Udženijou může mt ještě nečekanou dohru. Tden star incident mezi pražskm primtorem Zdeňkem Hřibem a předsedkyn zastupitelskho klubu ODS Alexandrou Udženijou může mt ještě nečekanou dohru. Hřibovo chovn se nelb šfovi Spojench sil pro Prahu Jiřmu Pospšilovi a podle všeho se tak ještě přiostř dlouhodobě napjat...


 • Podnikatelé, kterých se dotkla koronavirová krize, mohou požádat radnici o bezúročnou půjčku 1 ( 1 )

  Od úterního dne si mohou podnikatelé požádat o bezúročnou půjčku. Radnice na pomoc lidem, které zasáhla krize, vyčlenila z rozpočtu pět milionů korun. Od úterního dne si mohou podnikatelé požádat o bezúročnou půjčku. Radnice na pomoc lidem, které zasáhla krize, vyčlenila z rozpočtu pět milionů korun.

  InfoPortály.cz 26.05.20 13:12:00


 • Koronavirus v Liberci v číslech 1

  Devatenáctkrát se sešel na liberecké radnici za dobu trvání nouzového stavu krizový štáb, který začal aktivně plnit stanovené úkoly a přijímat opatření k zajištění funkcí správního území a fungování úřadu. Devatenáctkrát se sešel na liberecké radnici za dobu trvání nouzového stavu krizový štáb, který začal aktivně plnit stanovené úkoly a přijímat opatření k zajištění funkcí správního území a fungování úřadu.


 • Praha 12 zve na Střechu plnou hudby 1

  První akcí, která v Praze 12 zahájí letošní přerušenou kulturní sezonu, bude Střecha plná hudby. Ve spolupráci s radnicí Prahy 12 ji pořádá Modřanský biograf v sobotu 30. května. První akcí, která v Praze 12 zahájí letošní přerušenou kulturní sezonu, bude Střecha plná hudby. Ve spolupráci s radnicí Prahy 12 ji pořádá Modřanský biograf v sobotu 30. května.

  Pražský patriot 25.05.20 12:46:00


 • Praha 9: Dnes dezinfekce a roušky pro seniory 1

  Každé pondělí od 16 do 17 hodin si senioři z Prahy 9 mohou na radnici přijít pro dezinfekci a roušky. Přijít může kdokoliv z MČ Praha 9 (Prosek, Střížkov, Vysočany, Libeň, Hloubětín, Hrdlořezy). Každé pondělí od 16 do 17 hodin si senioři z Prahy 9 mohou na radnici přijít pro dezinfekci a roušky. Přijít může kdokoliv z MČ Praha 9 (Prosek, Střížkov, Vysočany, Libeň, Hloubětín, Hrdlořezy).

  Pražský patriot 25.05.20 07:55:00


 • Parkovné online? 1

  Chtěli byste mít možnost platit ve Znojmě za parkoviště on-line prostřednictvím telefonu nebo počítače? Na to se prostřednictvím ankety na sociální síti ptá za znojemskou radnici místostarosta města Jakub Malačka. Chtěli byste mít možnost platit ve Znojmě za parkoviště on-line prostřednictvím telefonu nebo počítače? Na to se prostřednictvím ankety na sociální síti ptá za znojemskou radnici místostarosta města Jakub Malačka.

  Znojemský deník 24.05.20 12:50:00


 • Pražské zastupitele chrání v sále plexisklo, někteří mluví o klecovém chovu 2 ( 1 )

  Na čtvrtečním zasedání zastupitelstva hlavního města Prahy v Nové radnici na Mariánském náměstí čekalo na zastupitele překvapení. Na jejich místa byla z hygienických důvodů nainstalována plexiskla. Chránit je budou do odvolání. Na čtvrtečním zasedání zastupitelstva hlavního města Prahy v Nové radnici na Mariánském náměstí čekalo na zastupitele překvapení. Na jejich místa byla z hygienických důvodů nainstalována plexiskla. Chránit je budou do odvolání.


 • Zastupitelé Budějovic jednali mezi tribunami. 1

  Prostředí se změnilo, vášně a dohady zůstaly stejné. Budějovičtí zastupitelé se nesešli na radnici, ale ve sportovní hale. Snaha opozice o podporu podnikatelů v souvislosti s koronavirovou krizí se nesetkala s úspěchem. Zastupitelé poslali miliony korun sportovním akademiím pro příští sezonu. Prostředí se změnilo, vášně a dohady zůstaly stejné. Budějovičtí zastupitelé se nesešli na radnici, ale ve sportovní hale. Snaha opozice o podporu podnikatelů v souvislosti s koronavirovou krizí se nesetkala s úspěchem. Zastupitelé poslali miliony korun sportovním akademiím pro příští...

  no title 19.05.20 15:21:00


 • Drama na radnici ve Znojmě: Bezdomovec napadl kvůli občance úředníky i strážníka 1

  Bez sebe vztekem byl v budově Městského úřadu Znojmo bezdomovec (34). Několik zaměstnanců úřadu počastoval peprnými nadávkami, následně přešel k fyzickému ataku a zaútočil na přítomného strážníka. Bez sebe vztekem byl v budově Městského úřadu Znojmo bezdomovec (34). Několik zaměstnanců úřadu počastoval peprnými nadávkami, následně přešel k fyzickému ataku a zaútočil na přítomného strážníka. K zuřivosti ho přitom dovedla drobnost, měl jen zaplatit stovku za nový občanský průkaz.


 • Jiř Paroubek: Obskurn boje na radnici Kolřovy Prahy 6 1 ( 1 )

  Vypad to, že si někteř pražšt politici udělali z toků na Rusko a Čnu živnost pro sv zviditelňovn. Je to určitě jednodušš cesta k sebeprezentaci, nežli pracovat. Vypad to, že si někteř pražšt politici udělali z toků na Rusko a Čnu živnost pro sv zviditelňovn. Je to určitě jednodušš cesta k sebeprezentaci, nežli pracovat.


 • Krajské ANO je proti rozhodnutí vedení hnutí o brněnských buňkách. 2

  Krajská organizace ANO nesouhlasí s rozhodnutím celostátního předsednictva, které zrušilo rozhodnutí o rozpuštění tří brněnských buněk. Usnesení vedení krajské organizace přijalo jednomyslně. ČTK to řekla krajská manažerka Jana Lancůchová. Krajská organizace ANO nesouhlasí s rozhodnutím celostátního předsednictva, které zrušilo rozhodnutí o rozpuštění tří brněnských buněk. Usnesení vedení krajské organizace přijalo jednomyslně. ČTK to řekla krajská manažerka Jana Lancůchová. Buňky byly původně rozpuštěny v souvislosti s korupční kauzou na radnici...


 • Olomouc zdobí nová sluneční časomíra: Hodiny jdou za roh... 1

  Po osmdesáti letech zdobí opět od včerejška historickou olomouckou radnici renesanční sluneční hodiny. Je to unikátní dílo, které nemá v Česku obdoby. Po osmdesáti letech zdobí opět od včerejška historickou olomouckou radnici renesanční sluneční hodiny. Je to unikátní dílo, které nemá v Česku obdoby.

  Aha - online magazín 13.05.20 12:00:00


 • Mořská pláž nebo kuličková dráha. 1 ( 1 )

  V Chebu lidé vybírají nejlepší nápady z návrhů veřejnosti, které přišly na radnici v rámci participativního rozpočtu. Město k tomu účelu pro letošní rok vyčlenilo 5 milionů korun. Obyvatelé města hlasují prostřednictvím mobilního telefonu. V Chebu lidé vybírají nejlepší nápady z návrhů veřejnosti, které přišly na radnici v rámci participativního rozpočtu. Město k tomu účelu pro letošní rok vyčlenilo 5 milionů korun. Obyvatelé města hlasují prostřednictvím mobilního telefonu.


 • V Žamberku obnovili stojany na výletní trase 1

  Výletní okruh městem Žamberk se po patnácti letech dočkal komplexní obnovy informačních stojanů na trase. Investice radnici vyšla na 38 393 korun. Výletní okruh městem Žamberk se po patnácti letech dočkal komplexní obnovy informačních stojanů na trase. Investice radnici vyšla na 38 393 korun.

  Orlický deník 12.05.20 18:46:00


 • Sobáše na trnavskej radnici budú opäť aj so svadobčanmi 1

  Od začiatku preventívnych opatrení do konca apríla bolo na trnavskej radnici 18 svadobných obradov. Príspevok Sobáše na trnavskej radnici budú opäť aj so svadobčanmi zobrazený najskôr Hlavné správy. Trnava 12. mája 2020 (SITA/HSP/Foto:Pixabay) Trnava v závere mája ako mesiaca lásky uvoľní pri občianskych sobášoch preventívne opatrenia, ktoré boli prijaté na zabránenie šírenia koronavírusu. Už niekoľko týždňov vstupujú snúbenci do manželstva len v prítomnosti sobášiaceho, dvoch svedkov a matrikárky,...

  Hlavné Správy 12.05.20 06:35:06


 • V Meziříčí hledají strážníky. 1

  Na dlouhodobý nedostatek městských strážníků si stěžují ve Velkém Meziříčí. Na dlouhodobý nedostatek městských strážníků si stěžují ve Velkém Meziříčí. Radnici se nedaří zájemce o tuto práci najít ani přesto, že jim slibuje padesátitisícový náborový příspěvek, pět týdnů dovolené, tři dny placeného zdravotního volna a mnohé další benefity. 

  Žďárský deník 12.05.20 05:22:00


 • Prostě Brno. 1 ( 1 )

  Poslanec Pavel Blažek (ODS) popsal politickou situaci v Brně. Mstn MF Dnes a iDnes pr manipuluj. "Ruš se mstn organizace, novinřům se vynšej kompromitujc materily dehonestujc spolustranky atd." sdělil Blažek. Lpe na tom nen ani ČSSD. Poslanec Pavel Blažek (ODS) popsal politickou situaci v Brně. „Je až s podivem, kolik konfliktů, zšt a zlovolnost se do jednoho města vůbec vměstn,“ uvedl. Brněnsk levice, kter pr i KSČM odsouv do politickho středu, jsou dle Blažka ti sam...


 • Vozíčkáři to ve Znojmě nemají lehké. 1 ( 1 )

  Zajít si na toaletu, projet se po Horním náměstí nebo navštívit sám a bez pomoci radnici? Ve Znojmě je to podle vozíčkářů a jejich příbuzných problém. Stěžují si jak místní, tak lidé upoutaní na invalidním vozíku, kteří město navštívili. Zajít si na toaletu, projet se po Horním náměstí nebo navštívit sám a bez pomoci radnici? Ve Znojmě je to podle vozíčkářů a jejich příbuzných problém. Stěžují si jak místní, tak lidé upoutaní na invalidním vozíku, kteří město navštívili. 

  Znojemský deník 31.05.20 16:09:00


 • Turianskej radnici môžu ľudia posielať podnety aj cez mobil 1 ( 1 1 )

  Mobilnú aplikáciu s názvom Virtuálne využívajú už asi tri týždne aj obyvatelia Turian. Mobilnú aplikáciu s názvom Virtuálne využívajú už asi tri týždne aj obyvatelia Turian. Teraz ju tvorcovia doplnili o novú funkciu,  vďaka ktorej môžu ľudia priamo na mestský úrad posielať podnety týkajúce sa napríklad poriadku v Turanoch, kvality ciest a chodníkov, dopravného značenia...

  30.04.20 17:10:28