Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: projít

 • K lanovce z Podbaby přišly desítky námitek, musí projít hodnocením vlivu 1

  Plán vedení Prahy na vybudování lanovky propojující Podbabu s Bohnicemi bude muset projít posouzením vlivu na životní prostředí, tedy řízením známým pod zkratkou EIA. Rozhodl o tom odbor životního prostředí magistrátu poté, co k záměru přišly desítky vyjádření, hlavně negativních. Plán vedení Prahy na vybudování lanovky propojující Podbabu s Bohnicemi bude muset projít posouzením vlivu na životní prostředí, tedy řízením známým pod zkratkou EIA. Rozhodl o tom odbor životního prostředí magistrátu poté, co k záměru přišly desítky vyjádření, hlavně negativních.

  no title 24.11.20 18:21:00


 • Ve čtyřiceti na střední. 1

  Kapacity rekvalifikací se v důsledku pandemie covid-19 musí zvýšit na desetinásobek, aby se zmírnil nevyhnutelný nárůst nezaměstnanosti, vypočítali odborníci. Desetinásobné zvýšení ale současný systém rekvalifikací kapacitně neumožňuje, proto je nutné zapojit střední školy. Kapacity rekvalifikací se v důsledku pandemie covid-19 musí zvýšit na desetinásobek, aby se zmírnil nevyhnutelný nárůst nezaměstnanosti, vypočítali odborníci. Loni se rekvalifikovalo 9 561 lidí. Desetinásobné zvýšení ale současný systém rekvalifikací kapacitně neumožňuje, proto je nutné zapojit střední školy.

  no title 20.11.20 16:35:00


 • Čapkův zahradnický oblek, kolo a další poklady ukáže hradecké muzeum 1

  Hradecké Muzeum východních Čech uchystalo unikátní výstavu Poklady sbírek Královéhradeckého kraje. Pokud poleví vládní opatření kvůli pandemii, návštěvníci si budou moci výstavu projít do 21. Hradecké Muzeum východních Čech uchystalo unikátní výstavu Poklady sbírek Královéhradeckého kraje. Je tu renesanční křtitelnice rodu Kapounů, první český velociped nebo věci patřící Karlu Čapkovi. Pokud poleví vládní opatření kvůli pandemii, návštěvníci si budou moci výstavu projít do 21. února.


 • V lese na Plzeňsku uvízl kůň v bahně. 1

  Žena se byla v lese u Přešína se zvířetem projít, kůň se ale začal bořit do promáčené půdy, nakonec zapadl úplně. Majitelka přivolala sousedy, kteří pomocí nakladače zvíře vyprostili. Kůň byl vysílený, a tak ho naložili na desky, které posloužily jako saně a zvíře z lesa vytáhli. Žena se byla v lese u Přešína se zvířetem projít, kůň se ale začal bořit do promáčené půdy, nakonec zapadl úplně. Majitelka přivolala sousedy, kteří pomocí nakladače zvíře vyprostili. Kůň byl vysílený, a tak ho naložili na desky, které posloužily...


 • Na rekonstrukci hotelu padly miliony. 1

  Nový interiér, který kvůli pandemii skoro nikdo neviděl, si můžete podrobně projít v naší galerii. Nový interiér, který kvůli pandemii skoro nikdo neviděl, si můžete podrobně projít v naší galerii.


 • Plakánek prokoukne. 1

  Je to jedna z nejpopulárnějších procházek v Českém ráji. Když už se vyrazí na hrad Kost, jen zlomek lidí nevyužije šanci projít se přilehlým údolím Plakánek. Na jeho obnově začala pracovat společnost Kinský dal Borgo. Je to jedna z nejpopulárnějších procházek v Českém ráji. Když už se vyrazí na hrad Kost, jen zlomek lidí nevyužije šanci projít se přilehlým údolím Plakánek. Na jeho obnově začala pracovat společnost Kinský dal Borgo. Revitalizace údolí by měla trvat do poloviny...


 • Proměny v čase. 3

  Třiadvacet nejznámějších lokací Opavy teď lidé mohou navštívit virtuálně. Technologie 360 stupňů jim umožní nahlédnout do každého zákoutí - zvenčí a u vybraných památek i zevnitř. Opavské ulice také mohou porovnat s tím, jak vypadaly v minulosti. Začíná se na Horním náměstí a pokračuje k obchodnímu domu Breda, konkatedrále Nanebevzetí Panny Marie či na Ptačí vrch. Třiadvacet nejznámějších lokací Opavy teď lidé mohou navštívit virtuálně. Technologie 360 stupňů jim umožní nahlédnout do každého zákoutí – zvenčí a...


 • Proč přitahujeme typy, které ve skutečnosti nechceme 1

  Procházíme obdobím, kdy není snadné se blíže seznámit. Ale - kde se seznámit, když nestojíme o povrchní vztah; aby nás někdo soudil jenom na základě vzhledu? Procházíme obdobím, kdy není snadné se blíže seznámit. Restaurace jsou nepřístupné, bary jakbysmet, do kavárny si nesednete a projít se romanticky pozdě večer, to už Vás také kdekdo nahání, že je zákaz vycházení. Zbývá internet. Ale – kde se seznámit, když...


 • Vrcholí dny, kdy lze vychutnat podzimní krásy šumavské Vydry 1

  Řeč samozřejmě není o vodní šelmě, ale o řece, jejíž tok můžete projít celý od "pramene" k "ústí" bez extrémní námahy během příjemné procházky. Řečiště Vydry totiž měří na délku pouhých 23 kilometrů a po celou dobu krásami nešetří, stejně jako její okolí. Řeč samozřejmě není o vodní šelmě, ale o řece, jejíž tok můžete projít celý od „pramene” k „ústí” bez extrémní námahy během příjemné procházky. Řečiště Vydry totiž měří na délku pouhých 23 kilometrů a po celou dobu krásami nešetří, stejně jako její okolí.


 • Soud: Manipulační řád Orlíku musí znovu projít správním řízením 2

  Mělník - Manipulační řád Orlíku musí podle krajského soudu v Praze znovu podstoupit správní řízení. Krajský soud totiž zrušil rozhodnutí ministerstva zemědělství, resort tak bude... Mělník - Manipulační řád Orlíku musí podle krajského soudu v Praze znovu podstoupit správní řízení. Krajský soud totiž zrušil rozhodnutí ministerstva zemědělství, resort tak bude...


 • Soutěž o nejvtipnější fotky přírody zná své letošní vítěze 1

  Již po léta přináší soutěž Comedy Wildlife Photography Awards (CWPA) lidem zábavu díky kuriozním fotografiím přírody. Letos porotce, kteří museli projít tisíce nádherných snímků, nejvíce oslovila želva ukazující prostředníček na dotěrného potápěče. Již po léta přináší soutěž Comedy Wildlife Photography Awards (CWPA) lidem zábavu díky kuriozním fotografiím přírody. Letos porotce, kteří museli projít tisíce nádherných snímků, nejvíce oslovila želva ukazující prostředníček na dotěrného potápěče.


 • Vyhráli základní část, o play off však Gladiators přišli 1

  Stoprocentní radost z toho však hráči Vysočina Gladiators mít nemohou. Rada České asociace amerického fotbalu totiž na svém pondělním jednání odhlasovala zrušení všech zbývajících utkání - včetně vyhlíženého play off. Dokázali to, co by si zřejmě každý trenér přál: projít sezonou bez jediného zaváhání. Stoprocentní radost z toho však hráči Vysočina Gladiators mít nemohou. Rada České asociace amerického fotbalu totiž na svém pondělním jednání odhlasovala zrušení všech zbývajících utkání –...


 • V koši na letišti našli novorozenou holčičku! 4 ( 1 )

  Na traumatizující prohlídku upozornila tento týden Austrálie poté, co se někteří cestující obrátili na australské úřady. Katarská vláda se omluvila za incident, kdy byly ženy na letišti v Dauhá kvůli novorozenci nalezeném v odpadkovém koši kontrolovány, zda v nedávné době neporodily, informuje server BBC. Na traumatizující prohlídku upozornila tento týden Austrálie poté, co se někteří cestující obrátili na australské úřady.

  echo24.cz 28.10.20 13:55:00


 • Katarzia vydala epický videoklip. 1

  Letos předpověděla společenské pnutí už podruhé. Výjimečné album Celibát předestřela Katarzia singlem Samota mi nevadí v březnu, když se svět ukládal k první hibernaci. Epický videoklip Hoří i voda apeluje za rovnost... Letos předpověděla společenské pnutí už podruhé. Výjimečné album Celibát předestřela Katarzia singlem Samota mi nevadí v březnu, když se svět ukládal k první hibernaci. Epický videoklip Hoří i voda apeluje za rovnost...


 • Cyklisty zastaví u Prostějova malé bludiště, kvůli jejich bezpečnosti 1

  Na konci nové cyklostezky v lesoparku Hloučela u Prostějova směrem k Plumlovské přehradě čeká na milovníky kol překvapení - zábradlí, kde cyklisté musí zastavit a projít šikanou. Stezka tam totiž kříží rušnou silnici. Na konci nové cyklostezky v lesoparku Hloučela u Prostějova směrem k Plumlovské přehradě čeká na milovníky kol překvapení - zábradlí, kde cyklisté musí zastavit a projít šikanou. Stezka tam totiž kříží rušnou silnici.


 • Zloděje v obchodě zastavil alarm, muž vzteky rozmlátil bezpečnostní rám 2

  Ve vazbě skončil zloděj, který si vybíjel zlost na bezpečnostním rámu v obchodě ve Františkových Lázních na Chebsku. Zařízení spustilo alarm, když se muž pokoušel projít s kradeným alkoholem. Teď mu hrozí vysoký trest. Ve vazbě skončil zloděj, který si vybíjel zlost na bezpečnostním rámu v obchodě ve Františkových Lázních na Chebsku. Zařízení spustilo alarm, když se muž pokoušel projít s kradeným alkoholem. Teď mu hrozí vysoký trest.


 • O víkendu za zvířaty. 1 ( 1 )

  Zoologické zahrady a zookoutky jsou nařízením vlády zavřené. Přesto se dá o víkendu vyrazit za zvířaty. A to do milovické rezervace, kde se lze kolem pastvin projít po naučné stezce a s trochou štěstí pozorovat divoké koně. Zoologické zahrady a zookoutky jsou nařízením vlády zavřené. Přesto se dá o víkendu vyrazit za zvířaty. A to do milovické rezervace, kde se lze kolem pastvin projít po naučné stezce a s trochou štěstí pozorovat divoké koně.

  Deník.cz 31.10.20 06:00:00


 • Další naděje. 1 ( 1 )

  Jeden draft sotva skončil, v NHL už se ale spekuluje o tom příštím. V tom by opět mohlo uspět několik českých brankářů. Jeden draft sotva skončil, v NHL už se ale spekuluje o tom příštím. V tom by opět mohlo uspět několik českých brankářů.

  29.10.20 09:20:00


 • Když se sen změní v realitu. 1 ( 1 )

  Postavit se na vlastní nohy už nemusí být pro lidi na vozíčku jen sen. Společnost Mebster představila v Brně exoskelet, díky němuž se mohou ochrnutí lidé postavit a stát ve vzpřímené poloze nebo se dokonce na chvíli projít. Postavit se na vlastní nohy už nemusí být pro lidi na vozíčku jen sen. Společnost Mebster představila v Brně exoskelet, díky němuž se mohou ochrnutí lidé postavit a stát ve vzpřímené poloze nebo se dokonce na chvíli projít.


 • "Sekera" dalších minimálně 90 miliard korun do rozpočtu. 1 ( 1 )

  Vláda se dnes rozhodla pro zrušení superhrubé mzdy a zavedení dvou sazeb daně z hrubé mzdy. Záměr ještě musí projít parlamentem. Pokud se tak stane, většina zaměstnanců si polepší. Vláda se dnes rozhodla pro zrušení superhrubé mzdy a zavedení dvou sazeb daně z hrubé mzdy. Záměr ještě musí projít parlamentem. Pokud se tak stane, většina zaměstnanců si polepší.