Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: profík

 • Jak sledovat americkou volební noc jako profík? 1

  Některá média už prohlašují Bidena za skoroprezidenta, ale volební výsledek je stále otevřený a Trump stále může vstoupit do dějin jako autor dvou volebních "zázraků," kdy vyhraje s méně hlasy než jeho soupeř. Některá média už prohlašují Bidena za skoroprezidenta, ale volební výsledek je stále otevřený a Trump stále může vstoupit do dějin jako autor dvou volebních „zázraků,“ kdy vyhraje s méně hlasy než jeho soupeř.

  Reflex.cz 03.11.20 14:00:00


 • Čtyřletý mrňous fotí jako mazák 1

  Tak tohle je, panečku, profík. Přišel, viděl, okoukl ze všech stran, párkrát cvakl a pořídil fotoreportáž jako hrom. Tak tohle je, panečku, profík. Přišel, viděl, okoukl ze všech stran, párkrát cvakl a pořídil fotoreportáž jako hrom. 

  Aha - online magazín 01.11.20 12:00:00


 • Kosovský exsparťan Shala? 1 ( 1 )

  Reprezentace > Herolind Shala, sedmadvacetiletý reprezentant Kosova, jenž ještě před pár lety na mezinárodním poli oblékal trikot Albánie, má za sebou i českou stopu. Reprezentace > Herolind Shala, sedmadvacetiletý reprezentant Kosova, jenž ještě před pár lety na mezinárodním poli oblékal trikot Albánie, má za sebou i českou stopu.

  eFotbal.cz: vce fotbalu 14.11.19 10:43:01


 • Z Korkiakoskiho se stal v Česku profík: Vše předčilo moje očekávání 1

  Když poprvé uslyšel o nabídce z Litoměřic, sedl Markus Korkiakoski k internetu a zjišťoval cokoliv o městě a prvoligovém klubu. Zatímco Češi už od poloviny 90. let pravidelně vyrážejí do Finska posunout hokejové kariéry, opačný směr zkusila jen hrstka Seveřanů. Když poprvé uslyšel o nabídce z Litoměřic, sedl Markus Korkiakoski k internetu a zjišťoval cokoliv o městě a prvoligovém klubu. Nedivte se. Zatímco Češi už od poloviny 90. let pravidelně vyrážejí do Finska posunout hokejové kariéry, opačný směr zkusila jen...

  no title 09.11.19 10:56:00


 • Musíme se naučit žít bez Karla Gotta. 1 ( 1 )

  Jako na vynikajícího zpěváka a báječného člověka vzpomínají na Karla Gotta jeho nejbližší kolegové. Populární zpěvák zemřel v úterý před půlnocí doma v kruhu své rodiny. Mnohonásobnému držiteli ocenění Zlatý slavík bylo 80 let. Jako na vynikajícího zpěváka a báječného člověka vzpomínají na Karla Gotta jeho nejbližší kolegové. Populární zpěvák zemřel v úterý před půlnocí doma v kruhu své rodiny. Mnohonásobnému držiteli ocenění Zlatý slavík bylo 80 let. 


 • Harry v africkém Malawi: Princ na lopatkách! 1 ( 1 )

  V rámci desetidenní návštěvy po Africe zavítal britský princ Harry (35) do Malawi, kde si na jeden den vyzkoušel, jaké to je fotit pro National Geographic. Jako profík zalehl na záda, aby co nejlépe zvěčnil pro časopis koruny stromů. V rámci desetidenní návštěvy po Africe zavítal britský princ Harry (35) do Malawi, kde si na jeden den vyzkoušel, jaké to je fotit pro National Geographic. Jako profík zalehl na záda, aby co nejlépe zvěčnil pro časopis koruny stromů.

  Aha - online magazín 02.10.19 05:00:00


 • RECENZE: Apple iPad Pro (2020) - profík v zajetí mobilního systému 1 ( 1 )

  Špičkový tablet si dal za ambici nahradit počítač • Výkonem PC překoná, softwarová stránka ale zaostává • Vzhledem k vysoké ceně po něm sáhnou opravdu jen profíci Špičkový tablet si dal za ambici nahradit počítač • Výkonem PC překoná, softwarová stránka ale zaostává • Vzhledem k vysoké ceně po něm sáhnou opravdu jen profíci


 • Kamila Nývltová se nezdá: Dorty peče jako Maršálek 1 ( 1 )

  Není to tak dlouho, co musela vzít zavděk prací v lese, aby si během koronaviru aspoň něco vydělala. Kamila Nývltová (31) má ale, vedle zpěvu, ještě jednu skrytou dovednost! Vyrábí dorty a zákusky jako profík - do kapsy by strčila snad i Josefa Maršálka (38) z Peče celá země. Není to tak dlouho, co musela vzít zavděk prací v lese, aby si během koronaviru aspoň něco vydělala. Kamila Nývltová (31) má ale, vedle zpěvu, ještě jednu skrytou dovednost! Vyrábí dorty a zákusky jako profík – do kapsy by strčila...

  22.08.20 05:00:00


 • Řidiči kamionu cestou z kopce selhaly brzdy. 1 ( 1 )

  Těžko si v životě řidiče představit horší situaci, než být v desítky tun těžkém kamionu vydán na pospas gravitaci bez funkčních brzd. Zkušený šofér si ale umí zachovat chladnout hlavu i v takové chvíli. (Petr Miler) Těžko si v životě řidiče představit horší situaci, než být v desítky tun těžkém kamionu vydán na pospas gravitaci bez funkčních brzd. Zkušený šofér si ale umí zachovat chladnout hlavu i v takové chvíli. (Petr Miler)

  Autoforum.cz 20.08.20 08:00:00


 • Karel Gott byl milý strejda, ale i geniální profík, vzpomíná Michael Čech 1 ( 1 )

  Režisér zábavných televizních pořadů Michael Čech zažil Karla Gotta jak z profesní, tak ze soukromé stránky. Režisér zábavných televizních pořadů Michael Čech zažil Karla Gotta jak z profesní, tak ze soukromé stránky. V uměleckém prostředí se Čech pohyboval od útlého věku, vždyť je synem slavného humoristy, herce, spisovatele a textaře Františka Ringo Čecha, z jehož pera...

  04.10.19 17:00:00


 • Pohřeb Svatopluka Matyáše (†90): Skromný profík s velkým srdcem, zaznělo na obřadu 1 ( 1 )

  Představitel redaktora Holana z 30 případů majora Zemana zemřel nečekaně, avšak v poklidu ve spánku 10. července v Domově pro seniory Hortenzie. V obřadní síni motolského krematoria v Praze se příbuzní a nejbližší přátelé přišli rozloučit se zesnulým hercem Svatoplukem Matyášem (†90). Představitel redaktora Holana z 30 případů majora Zemana zemřel nečekaně, avšak v poklidu ve spánku 10. července v Domově pro seniory Hortenzie.

  blesk.cz 17.07.20 13:08:00


 • Prohrávám, tak místo mě pojede profík. 1 ( 1 )

  Že by se Daniel Abt tak zázračně zlepšil? Nikoli, jen místo sebe nechal jet esportového profesionála. Za podvod byl německý pilot vyloučen ze soutěže, a ještě vyfasoval pokutu 10 000 eur. V úvodních čtyřech kolech virtuálních závodů Formula E nezískal ani bod, v pátém se však vyšvihl na třetí pozici. Že by se Daniel Abt tak zázračně zlepšil? Nikoli, jen místo sebe nechal jet esportového profesionála. Za podvod byl německý pilot...

  26.05.20 07:59:00


 • Abt nebral virtuálne preteky vážne, jazdil za neho "profík" 1 ( 1 )

  Za tento čin ho diskvalifikovali a udelili mu povinnosť venovať na charitu 8900 libier Abt sa ospravedlnil za konanie, ktorým dehonestoval […]Príspevok Abt nebral virtuálne preteky vážne, jazdil za neho "profík" zobrazený najskôr Hlavné správy. Berlín 25. mája 2020 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Marco Ugarte) Nemecký jazdec motoristického seriálu Formula E Daniel Abt sa priznal, že počas virtuálnych pretekov v skutočnosti nejazdil on, ale pod jeho menom súťažil profesionálny hráč počítačových hier. Za tento čin ho diskvalifikovali a udelili...

  Hlavné Správy 25.05.20 07:14:57


 • Diskvalifikovali ho a dostal pokutu. 1 ( 1 1 )

  Dehonestoval sériu Race at Home. Dehonestoval sériu Race at Home.

  24.05.20 22:03:11


 • Špatná kosmetika, špinavé štětce. 1 ( 1 )

  I když jste už ve zkrášlování pleti skoro profík, může se stát, že občas něco hýčkat zapomenete. Každá žena má pár hříšků. Který je ten váš? I když jste už ve zkrášlování pleti skoro profík, může se stát, že občas něco hýčkat zapomenete. Každá žena má pár hříšků. Který je ten váš?

  13.05.20 00:00:00


 • Naličte se na ples jako profík! 1 ( 1 )

  Plesová sezona už je oficiálně v plném proudu. Šaty máte vybrané, doplňky sladěné, ale »bál« si žádá ještě krásné líčení a účes. 
A protože Češky mají rády všechno »domácí«, nejedna 
z nás se rozhodla chopit štětce a více či méně úspěšně tvořit malé umělecké dílo na svém obličeji. Plesová sezona už je oficiálně v plném proudu. Šaty máte vybrané, doplňky sladěné, ale »bál« si žádá ještě krásné líčení a účes. 
A protože Češky mají rády všechno »domácí«, nejedna 
z nás se rozhodla chopit štětce a více či méně...

  23.02.20 12:00:00


 • 6 tipů, jak si nalakovat nehty jako profík 1 ( 1 )

  Dokonale nalakované nehty nejsou žádná věda. S našimi tipy budete mít drápky jako od profesionální manikérky. Dokonale nalakované nehty nejsou žádná věda. S našimi tipy budete mít drápky jako od profesionální manikérky.

  21.02.20 00:00:00


 • Obrovský šok pre Rozborila: Vilo len ťažko hľadal slová... 1 ( 1 1 )

  BRATISLAVA - Tak tomu sa povie šok! A práve pri tejto príležitosti si pre neho niekdajší účinkujúci z relácie V siedmom nebi pripravili poriadne prekvapenie. Ostrieľaný profík len ťažko hľadal slová! BRATISLAVA – Tak tomu sa povie šok! Moderátor Vilo Rozboril (53), ktorého diváci poznajú najmä vďaka tomu, že pomáha ľuďom, dnes oslavuje narodeniny. A práve pri tejto príležitosti si pre neho niekdajší účinkujúci z relácie V siedmom nebi pripravili poriadne...

  13.02.20 10:15:36


 • Kvíz: Jste zodpovědný profík, nárazový rekreant nebo lyžař amatér? 1 ( 1 )

  Pokud se právě chystáte na lyžovačku, zkuste si s námi ověřit, že si umíte poradit ve všech situacích, které vás na svahu i mimo něj mohou potkat. Víte, kdy a kdo odpovídá za vaše lyže a zdraví? A zda na sjezdovce platí přednost zprava? Otestujte své znalosti. Pokud se právě chystáte na lyžovačku, zkuste si s námi ověřit, že si umíte poradit ve všech situacích, které vás na svahu i mimo něj mohou potkat. Víte, kdy a kdo odpovídá za vaše lyže a zdraví? A zda na...

  26.01.20 00:00:00


 • Polidar se tlaku ve Spartě neobává: Člověk by měl být profík a zvládat to 1 ( 1 )

  Česká liga > Byť ještě devatenáctiletý talent Matěj Polidar hostuje až do konce stávajícího ročníku v Příbrami, svůj první rozhovor ve sparťanském trikotu už má za sebou. Jaké byly jeho poslední dny? Česká liga > Byť ještě devatenáctiletý talent Matěj Polidar hostuje až do konce stávajícího ročníku v Příbrami, svůj první rozhovor ve sparťanském trikotu už má za sebou. Jaké byly jeho poslední dny?

  eFotbal.cz - v�ce fotbalu 19.09.19 16:22:00