Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: producentka

 • Tywin Lannister ze Hry o trůny vyrazil s o 20 let mladší partnerkou na pláž 1

  Charles Dance (73) známý jako lord Tywin Lannister ze seriálu Hra o trůny vzal svou o dvacet let mladší přítelkyni Alessandru Masi (53) do Benátek. Britský herec a italská filmová producentka se seznámili v roce 2018, na veřejnosti se společně poprvé objevili jako pár až nyní. Charles Dance (73) známý jako lord Tywin Lannister ze seriálu Hra o trůny vzal svou o dvacet let mladší přítelkyni Alessandru Masi (53) do Benátek. Britský herec a italská filmová producentka se seznámili v roce 2018, na veřejnosti se společně...

  no title 17.09.20 13:40:00


 • Fenomén Netflix: Zvyky diváků se mění, Česko je skvěle nastartované, říká Zlatušková 2

  Platforem jako Netflix se vyrojilo mnoho, až se v tom výběru lidé začali ztrácet, říká v rozhovoru DVtv producentka Kamila Zlatušková. Platforem jako Netflix se vyrojilo mnoho, až se v tom výběru lidé začali ztrácet, říká v rozhovoru DVtv producentka Kamila Zlatušková.


 • Jiř Menzel? 1 ( 1 )

  Producentka Olga Menzelov, manželka slavnho režisra Jiřho Menzela, se ve vysln Českho rozhlasu Plus vyjdřila k současn politick situaci. Tou m bt prezident, ten ale podle n nrod naopak rozděluje. A vyjdřila se i k demonstraci na Letn. Sama si pr nen jista, zdali to mělo nějak čel. "Prostě jsme si zvolili, koho jsme si zvolili, a ten tam je. Producentka Olga Menzelov, manželka slavnho režisra Jiřho Menzela, se ve vysln Českho rozhlasu Plus vyjdřila k současn politick situaci. Zmnila, že je česk společnost rozpolcena a chyb nm osoba, kter by ns spojovala. Tou m bt prezident, ten ale podle...


 • Producentka seriálového Zaklínače má plány na sedm sérií 1

  Na seriál o Zaklínači si ještě musíme pár týdnů počkat, přesto už jeho autoři spřádají plány na výrobu pokračování. A ne jen jednoho. Na seriál o Zaklínači si ještě musíme pár týdnů počkat, přesto už jeho autoři spřádají plány na výrobu pokračování. A ne jen jednoho.

  no title 05.11.19 09:30:00


 • Z Erin Brockovichové je seriál, chystá ho producentka série Chirurgové 1

  Film Erin Brockovichová byl absolutním hitem roku 2000. Po devatenácti letech inspiroval televizní seriál, kterého se ujala výkonná producentka seriálu Chirurgové Krista Vernoffová. Film Erin Brockovichová byl absolutním hitem roku 2000. Po devatenácti letech inspiroval televizní seriál, kterého se ujala výkonná producentka seriálu Chirurgové Krista Vernoffová.


 • Stejně jako Meda Mládková si umím jít za svým, říká producentka Sodomová 1 ( 1 )

  "Cítila jsem obrovskou touhu dělat ryzí, autentické divadlo," říká Daniela Sodomová. Svůj sen si splnila představením Meda, k němuž napsala scénář a jako producentka ho s velkým úspěchem uvedla v život v nádherném prostředí Sovových mlýnů na pražské Kampě. „Cítila jsem obrovskou touhu dělat ryzí, autentické divadlo,“ říká Daniela Sodomová. Svůj sen si splnila představením Meda, k němuž napsala scénář a jako producentka ho s velkým úspěchem uvedla v život v nádherném prostředí Sovových mlýnů na pražské Kampě.

  idnes.cz 22.08.20 12:00:00


 • Ewan McGregor se po 25 letech manželství rozvedl. 1 ( 1 )

  Herec Ewan McGregor a producentka Eve Mavrakis jsou po 25 letech manželství a tři roky po rozchodu oficiálně rozvedení. Pro hvězdu Trainspottingu půjde podle zahraničních médií o velmi drahou záležitost. Herec Ewan McGregor a producentka Eve Mavrakis jsou po 25 letech manželství a tři roky po rozchodu oficiálně rozvedení. Pro hvězdu Trainspottingu půjde podle zahraničních médií o velmi drahou záležitost.

  Super.cz 20.08.20 14:00:14


 • Takhle teď vypadá oblíbený režisér (82): Nové bydlení si Menzelovi moc neužívají, žijí na staveništi 1 ( 1 )

  Hodně nepříjemné dny momentálně prožívá manželka režiséra Jiřího Menzela (82), sympatická producentka Olga Menzelová (42). Matka dcer Aničky a Evičky musí řešit hned dva problémy. Hodně nepříjemné dny momentálně prožívá manželka režiséra Jiřího Menzela (82), sympatická producentka Olga Menzelová (42). Sešlo se to tak, že je to jak po soukromé, tak po pracovní stránce. Matka dcer Aničky a Evičky musí řešit hned dva problémy.

  Super.cz 15.08.20 15:25:03


 • Michael Jackson si o filmové role říkal osobně 1 ( 1 )

  Americký zpěvák Michael Jackson chtěl hrát ve filmu X-Men. Přál si ztvárnit roli Charlese Xaviera. Prozradila to producentka snímku. Americký zpěvák Michael Jackson chtěl hrát ve filmu X-Men. Přál si ztvárnit roli Charlese Xaviera. Prozradila to producentka snímku.

  05.08.20 13:37:02


 • Vladivojna La Chia: Vždycky jsem o několik kroků napřed 1 ( 1 )

  Vladivojna La Chia. Zpěvačka, skladatelka, producentka, textařka, výtvarnice. Jak je zajímavé její jméno, tak zajímavá a rozmanitá je také její umělecká tvorba. Vystupuje se svou kapelou, maluje obrazy a posledních pár let se věnuje zapomenuté ruské básnířce Anně Barkovové. Vladivojna La Chia. Zpěvačka, skladatelka, producentka, textařka, výtvarnice. Jak je zajímavé její jméno, tak zajímavá a rozmanitá je také její umělecká tvorba. Vystupuje se svou kapelou, maluje obrazy a posledních pár let se věnuje zapomenuté ruské básnířce Anně Barkovové.

  06.10.19 11:22:01


 • Že jsou ženy méně vtipné než muži a komičky neexistují? 1 ( 1 )

  "Ženy jsou prý méně vtipné než muži a komičky vlastně neexistují! To je omyl jako Brno!" tvrdí producentka Kamila Zlatušková a právě teď v Brně připravuje festival Serial Killer. Jeho hlavním tématem bude britský ženský humor. "Ženy jsou prý méně vtipné než muži a komičky vlastně neexistují! To je omyl jako Brno!" tvrdí producentka Kamila Zlatušková a právě teď v Brně připravuje festival Serial Killer. Jeho hlavním tématem bude britský ženský humor.


 • Proměna hvězd Ulice! 1 ( 1 )

  V hostivařských ateliériech seriálu Ulice je konečně zase živo! Natáčení nekonečného seriálu ovšem probíhá za přísných hygienických opatření kvůli strachu z nákazy. Zvláště nyní, kdy virus nabývá opět na síle ... V hostivařských ateliériech seriálu Ulice je konečně zase živo! Natáčení nekonečného seriálu ovšem probíhá za přísných hygienických opatření kvůli strachu z nákazy. Zvláště nyní, kdy virus nabývá opět na síle ...

  26.06.20 12:00:00


 • Zaklínač bude srozumitelnější 1 ( 1 )

  Po kritice diváků má být nová řada seriálu Zaklínač (The Witcher) srozumitelnější. Řekla to Laura Schmidt Hissrichová, scenáristka a producentka série. Podle ní tvůrci vyvodili závěry z komunikace s diváky, kteří tvrdili, že některé dějové zvraty jsou hůře pochopitelné. Po kritice diváků má být nová řada seriálu Zaklínač (The Witcher) srozumitelnější. Řekla to Laura Schmidt Hissrichová, scenáristka a producentka série. Podle ní tvůrci vyvodili závěry z komunikace s diváky, kteří tvrdili, že některé dějové zvraty jsou hůře pochopitelné.

  18.06.20 12:29:01


 • Druhá sezona seriálového Zaklínače bude mít jen jednu časovou osu 1 ( 1 )

  Tvůrci seriálu Zaklínač se poučili z kritiky první sezony a tu druhou už nebudou časově fragmentovat. Slíbila to producentka Lauren S. Hissrichová. Tvůrci seriálu Zaklínač se poučili z kritiky první sezony a tu druhou už nebudou časově fragmentovat. Slíbila to producentka Lauren S. Hissrichová.

  16.06.20 12:55:00


 • Kvůli filmování rodina trpí, přiznává režisérka filmu Ženská na vrcholu 1 ( 1 )

  Scenáristka, režisérka a producentka Lenka Kny loni natočila film Ženská na vrcholu - a na pomyslný vrchol sil si přitom sáhla i ona sama. Scenáristka, režisérka a producentka Lenka Kny loni natočila film Ženská na vrcholu – a na pomyslný vrchol sil si přitom sáhla i ona sama.

  25.04.20 12:00:00


 • Tom Hanks s manželkou se nakazili koronavirem 6 ( 6 )

  Oscarový herec Tom Hanks a jeho žena, producentka a herečka Rita Wilsonová, se nakazili novým koronavirem. Slabost dvojici přepadla při jejím nynějším pobytu v Austrálii, kde si také nechala udělat testy. Jejich výsledek byl pozitivní, informoval v noci na dnešek hollywoodský deník Deadline. Oscarový herec Tom Hanks a jeho žena, producentka a herečka Rita Wilsonová, se nakazili novým koronavirem. Slabost dvojici přepadla při jejím nynějším pobytu v Austrálii, kde si také nechala udělat testy. Jejich výsledek byl pozitivní, informoval v noci na dnešek hollywoodský deník Deadline.

  12.03.20 07:59:00


 • Andy Hryc přiznal protekci! 1 ( 1 )

  Dohazuje mu kšefty! Filmová producentka Wanda Hrycová (42) se netají tím, že v jejích filmech má tatínek Andy Hryc (70) roli jistou. Zahrál si v několika jejích projektech a těší se na další. Dohazuje mu kšefty! Filmová producentka Wanda Hrycová (42) se netají tím, že v jejích filmech má tatínek Andy Hryc (70) roli jistou. Zahrál si v několika jejích projektech a těší se na další.

  blesk.cz 06.03.20 16:45:00


 • Na střeše: Získá Monika Kristlová svého prvního Českého lva? 1 ( 1 )

  Producentka Monika Kristlová byla v kategorii Nejlepší film v roce 2020 nominována na Českého lva za tragikomedii Na střeše, kterou podle vlastního scénáře natočil Jiří Mádl. Snímek má šanci obdržet celkem sedm křišťálových sošek. Producentka Monika Kristlová byla v kategorii Nejlepší film v roce 2020 nominována na Českého lva za tragikomedii Na střeše, kterou podle vlastního scénáře natočil Jiří Mádl. Snímek má šanci obdržet celkem sedm křišťálových sošek.

  27.02.20 00:15:00


 • Alicia Keys představí nové album "A. 2 ( 2 )

  Patnáctinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, skladatelka a producentka Alicia Keys vydá 20. března sedmé studiové album "A. L.I. C.I. A.", které podpoří koncertním turné. To tentokrát ... Patnáctinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, skladatelka a producentka Alicia Keys vydá 20. března sedmé studiové album "A.L.I.C.I.A.", které podpoří koncertním turné. To tentokrát ...

  musicserver.cz 22.01.20 12:11:19


 • Jakubisko? Jako upsat se ďáblu, tvrdila maskérka! 1 ( 1 )

  Režisér Juraj Jakubisko (81) a jeho žena Deana (61) prý dluží lidem ze štábu peníze?! Alespoň to tak tvrdila jedna z maskérek filmu. Ovšem producentka se nyní ozvala a vše rázně vyvrátila. Režisér Juraj Jakubisko (81) a jeho žena Deana (61) prý dluží lidem ze štábu peníze?! Alespoň to tak tvrdila jedna z maskérek filmu. Ovšem producentka se nyní ozvala a vše rázně vyvrátila.

  16.09.19 16:15:00