Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: položená

 • Na jihu Čech se ojediněle čekají silné bouřky, při přívalových srážkách může napršet až 30 milimetrů vody 3

  Jižní polovinu Čech dnes odpoledne ojediněle zasáhnout silné bouřky s přívalovými srážkami, při kterých může napršet kolem 30 milimetrů vody. Déšť může lokálně rozvodnit malé toky a zatopit níže položená místa jako podjezdy, podchody nebo sklepy. Jižní polovinu Čech dnes odpoledne ojediněle zasáhnout silné bouřky s přívalovými srážkami, při kterých může napršet kolem 30 milimetrů vody. Déšť může lokálně rozvodnit malé toky a zatopit níže položená místa jako podjezdy, podchody nebo sklepy. Informoval o tom Český hydrometeorologický ústav.


 • Dětské uprchlíky nebereme, Zeman jede sólo na balalajku. 1

  Jak co nejobecněji vysvětlit, co se děje v české politice? Dá se najít společný jmenovatel motivace Andreje Babiše, Miloše Zemana a zmaru opozice? Na první pohled to vypadá jako typická špatně položená otázka. Alespoň soudě podle toho,... Jak co nejobecněji vysvětlit, co se děje v české politice? Dá se najít společný jmenovatel motivace Andreje Babiše, Miloše Zemana a zmaru opozice? Na první pohled to vypadá jako typická špatně položená otázka. Jenže není. Alespoň soudě podle toho,...


 • Vánoce by se neměly stát důvodem zadlužení 1

  Půjčit či nepůjčit si na Vánoce? Položená otázka je poměrné triviální a triviální je také odpověď na ni - zní ne, nepůjčit si. Tento názor zastává 92 procent účastníků průzkumu veřejného mínění, který v tomto měsíci zorganizovala Česká bankovní asociace. Půjčit či nepůjčit si na Vánoce? Položená otázka je poměrné triviální a triviální je také odpověď na ni – zní ne, nepůjčit si. Tento názor zastává 92 procent účastníků průzkumu veřejného mínění, který v tomto měsíci zorganizovala Česká bankovní asociace.


 • Počasí 1

  Polojasno, místy zataženo nízkou oblačností, mlhy nebo mrznoucí mlhy. Maximální teploty 1 až 5 °C, na východě až 9 °C. Část země pokryly první sněhové vločky. Mokrý a těžký sníhzačal padat v úterý večer a zasypal výše položená místa vČechách a na Vysočině. Napadlo od pěti do deseti centimetrů, naŠumavě Polojasno, místy zataženo nízkou oblačností, mlhy nebo mrznoucí mlhy.Maximální teploty 1 až 5 °C, na východě až 9 °C.Část země pokryly první sněhové vločky. Mokrý a těžký sníhzačal padat v úterý večer a zasypal výše položená místa vČechách a na...


 • Česko pokryl první sníh, na silnicích velké problémy nezpůsobil 2

  Praha - Část Česka v noci na dnešek pokryly první sněhové vločky. Mokrý a těžký sníh začal padat v úterý večer a zasypal výše položená místa v Čechách a na Vysočině. Napadlo... Praha - Část Česka v noci na dnešek pokryly první sněhové vločky. Mokrý a těžký sníh začal padat v úterý večer a zasypal výše položená místa v Čechách a na Vysočině. Napadlo...


 • Který kámen se hodí pro venkovní dlažbu 1

  A spousta lidí k tomu dneska přidá požadavek, aby byla přírodního původu. Dlažba položená v exteriéru musí splňovat určité podmínky: musí být odolná, nesmekavá a mrazuvzdorná. Kromě toho také chceme, aby pěkně vypadala. A spousta lidí k tomu dneska přidá požadavek, aby byla přírodního původu.


 • Nájemník si v bytě zapálil dýmovnici, policisté z domu evakuovali třicet lidí 1 ( 1 )

  Zapálená dýmovnice položená na hořlavý povrch v jednom z bytů měla v pátek večer za následek evakuaci třicítky osob z bytového domu v Uherském Hradišti. Nedbalost jednoho z nájemníků mohla znamenat likvidaci celého činžáku. Zapálená dýmovnice položená na hořlavý povrch v jednom z bytů měla v pátek večer za následek evakuaci třicítky osob z bytového domu v Uherském Hradišti. Nedbalost jednoho z nájemníků mohla znamenat likvidaci celého činžáku.

  08.08.20 10:48:01


 • Hrozná fušeřina. 1 ( 1 )

  /FOTO/ Dokončení chrudimského přednádraží se komplikuje. Důvodem je lajdácky položená dlažba. Nekvalitní práce je patrná laickým okem. Radnice už požádala stavební firmu, aby povrchy předělala. /FOTO/ Dokončení chrudimského přednádraží se komplikuje. Důvodem je lajdácky položená dlažba. Nekvalitní práce je patrná laickým okem. Radnice už požádala stavební firmu, aby povrchy předělala. 

  Chrudimský deník 27.07.20 05:51:00


 • Práce na třetí etapě silnice u Velvar začnou v úterý 1 ( 1 )

  Práce na rekonstrukci silnice I/16 mezi Velvary a Chržínem běží po týdenním odkladu zahájení rekonstrukce zatím podle plánovaného harmonogramu. Ve čtvrtek 9. července tu byla položena asfaltová vrstva. Práce na rekonstrukci silnice I/16 mezi Velvary a Chržínem běží po týdenním odkladu zahájení rekonstrukce zatím podle plánovaného harmonogramu. Ve čtvrtek 9. července tu byla položena asfaltová vrstva.

  Kladenský deník 12.07.20 07:53:00


 • Strýcová moderátorkou: Jágr byl úžasný. 1 ( 1 )

  Je těžší správně trefený volej, či správně položená otázka? Barbora Strýcová začíná získávat srovnání. Česká tenistka ještě neplánuje balit kariéru na kurtech, zároveň ji ale koronavirová pandemie o trochu víc popostrčila k roli moderátorky. Ale baví mě to," líčí Strýcová. Je těžší správně trefený volej, či správně položená otázka? Barbora Strýcová začíná získávat srovnání. Česká tenistka ještě neplánuje balit kariéru na kurtech, zároveň ji ale koronavirová pandemie o trochu víc popostrčila k roli moderátorky. „Obtížná práce. Jsem začátečník. Ale baví...

  27.05.20 15:18:00


 • CHTIP: Kdy bude v pekle mrznout? 1 ( 1 )

  Následující otázka byla prý položena v zimním zkouškovém období při zkoušce z chemie na jedné univerzitě. Následující otázka byla prý položena v zimním zkouškovém období při zkoušce z chemie na jedné univerzitě.

  02.05.20 00:00:00


 • Nielen korupcia, aj kultúra čaká 2 ( 2 2 )

  Latka je položená prekliato nízko. Latka je položená prekliato nízko.

  10.03.20 09:55:51


 • AZ: UCTÍ PAMÁTKU PREZIDENTA OSVOBODITELE 1 ( 1 )

  ÚSTÍ N. O.: U příležitosti 170. výročí narozenin prezidenta T. G. Masaryka bude 6. 3. položena kytice u jeho nově zbudovaného památníku v ulici Příkopy. ÚSTÍ N. O.: U příležitosti 170. výročí narozenin prezidenta T. G. Masaryka bude 6. 3. položena kytice u jeho nově zbudovaného památníku v ulici Příkopy.

  04.03.20 07:30:21


 • Na Dolní Moravě stále panují ideální sněhové podmínky 1 ( 1 )

  Přestože je letošní lyžařská sezóna poznamenaná rozmary počasí a v nížinách již není po zimě téměř ani památky, výše položená střediska hlásí i s blížícím se koncem února skvělé podmínky. Přestože je letošní lyžařská sezóna poznamenaná rozmary počasí a v nížinách již není po zimě téměř ani památky, výše položená střediska hlásí i s blížícím se koncem února skvělé podmínky. Takovým

  Chytr� �ena 27.02.20 01:00:00


 • Ľudia podporili partnerstvá aj LGBTI ľudí, pomohla aj otázka vprieskume 1 ( 1 1 )

  Nie je jednoduché zistiť, či sú Slováci aSlovenky čoraz tolerantnejší kpartnerstvám ľudí rovnakého pohlavia alebo nie. Výsledky prieskumov sa totiž menia podľa zadávateľa aj podľa toho, ako je položená otázka. Nie je jednoduché zistiť, či sú Slováci aSlovenky čoraz tolerantnejší kpartnerstvám ľudí rovnakého pohlavia alebo nie. Výsledky prieskumov sa totiž menia podľa zadávateľa aj podľa toho, ako je položená otázka.

  11.09.19 13:43:10


 • Skandln nadutost a arogance papeže Františka. 1 ( 1 )

  Ignorovn papeže je ignorovnm nadutho autoritřstv. Když papež odmtne odpovědět na oficilndubiatkajc se Kristova učen o manželstv, Eucharistii a smrtelnm hřchu, je to skandln arogance. Ignorovn papeže je ignorovnm nadutho autoritřstv. Když je papeži položena nalhav, důležit otzka a odpověď zn, že na ni neodpov ani jednm slovem, je to falešn a povšen. Když papež odmtne odpovědět na oficilndubiatkajc se Kristova učen o manželstv, Eucharistii...

  04.09.19 13:00:00


 • Během bouřek ve Zlíně napršelo přes 80 milimetrů srážek 1 ( 1 )

  Během pondělních silných bouřek napršelo ve Zlíně přes 80 milimetrů srážek. Přívalové deště, které rozvodnily menší toky a zatopily sklepy či níže položená místa, se však vyskytovaly i na Náchodsku a na Jablunkovsku. Během pondělních silných bouřek napršelo ve Zlíně přes 80 milimetrů srážek. Přívalové deště, které rozvodnily menší toky a zatopily sklepy či níže položená místa, se však vyskytovaly i na Náchodsku a na Jablunkovsku.


 • Česku o víkendu hrozí silné bouřky, varují meteorologové 4 ( 1 4 )

  Od sobotního odpoledne až do noci z pondělí na úterý se v Česku mohou objevit silné lokální bouřky. Provázet je bude přívalový déšť, který může rozvodnit menší toky a zatopit níže položená místa jako jsou podjezdy či sklepy, varoval dnes Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Od sobotního odpoledne až do noci z pondělí na úterý se v Česku mohou objevit silné lokální bouřky. Provázet je bude přívalový déšť, který může rozvodnit menší toky a zatopit níže položená místa jako jsou podjezdy či sklepy, varoval dnes Český hydrometeorologický...

  Deník.cz 23.08.19 13:09:00


 • Turisty ve Studnicích vítají "blonďáci z Alp" 1 ( 1 )

  Studnice - Doslova idylický obrázek nabízí nejvýše položená obec na Vysočině, Studnice. Dvě klisny se hříbaty pasoucí se na louce přitahují zraky turistů. Studnice – Doslova idylický obrázek nabízí nejvýše položená obec na Vysočině, Studnice. Dvě klisny se hříbaty pasoucí se na louce přitahují zraky turistů. 

  Žďárský deník 12.08.19 11:56:00


 • Prázdninové Toulky Malou Úpou 1 ( 1 )

  Po loňské premiéře letos nejvýše položená česká obec opět zařazuje do nabídky aktivit pro hosty pravidelné letní čtvrteční Toulky Malou Úpou s výkladem a doprovodem dobového průvodce. Po loňské premiéře letos nejvýše položená česká obec opět zařazuje do nabídky aktivit pro hosty pravidelné letní čtvrteční Toulky Malou Úpou s výkladem a doprovodem dobového průvodce.

  Krkonošský deník 11.07.19 05:54:00