Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: plastik

 • Vinkltov (SLK): Muzeum Českho rje v Turnově lk na Severočeskou sbrku 1 ( 1 )

  Vernisž vstavy obrazů a plastik vznamnch českch anebo v Čechch působcch vtvarnků, předevšm pak těch, kteř maj vztah k severu země, host ve čtvrtek 19. zř od 17 hodin Muzeum Českho rje v Turnově. Vstava bude k viděn do 24. Vernisž vstavy obrazů a plastik vznamnch českch anebo v Čechch působcch vtvarnků, předevšm pak těch, kteř maj vztah k severu země, host ve čtvrtek 19. zř od 17 hodin Muzeum Českho rje v Turnově. Vstava bude k viděn do 24.


 • Sozanský bude vystavovat v celách bývalé věznice, připomene Jirouse či Horákovou 1

  V celách zdejší bývalé věznice připomene čtyři osudy poznamenané brutalitou československé komunistické totality. Jiří Sozanský bude vystavovat ve španělské Segovii. V celách zdejší bývalé věznice připomene čtyři osudy poznamenané brutalitou československé komunistické totality. Výstava zahrne šest desítek kreseb, maleb, kombinovaných technik a bronzových plastik. Většinou se bude jednat o nová díla.


 • OBRAZEM: Ponorka Victoria vplula do muzea 1

  Svitavy - V sobotu proběhla v městském muzeu vernisáž výstavy nekonvenčního a inspirujícího kreslíře, malíře a autora plastik z už nepotřebných věcí, brněnského výtvarníka Rudi Lorenze. Svitavy – V sobotu proběhla v městském muzeu vernisáž výstavy nekonvenčního a inspirujícího kreslíře, malíře a autora plastik z už nepotřebných věcí, brněnského výtvarníka Rudi Lorenze.

  Svitavský deník 28.03.18 10:17:00


 • Kačeří pysk Kucherenko žije ve lži: Před synem (8) má smutné tajemství 1 ( 1 )

  Královna všemožných plastik, slovenská modelka Silvia Kucherenko (37), je dva měsíce oficiálně rozvedená s manželem Sergejem Kucherenko (49), který si ve vězení odpykává trest. Blondýnka s rty většími než kačer se čas.sk svěřila, jak probíhal rozvod a jací muži žadoní o její přízeň. Královna všemožných plastik, slovenská modelka Silvia Kucherenko (37), je dva měsíce oficiálně rozvedená s manželem Sergejem Kucherenko (49), který si ve vězení odpykává trest. Blondýnka s rty většími než kačer se čas.sk svěřila, jak probíhal rozvod a jací muži žadoní...

  blesk.cz 14.08.19 15:30:00


 • To je dvojka! 1 ( 1 )

  Modelka Katie Price (41) se ukázala na veřejnosti v Turecku, kde podstoupila několik plastických operací. Televizní hvězda si nechala udělat facelift, pozvednout oční víčka, a tentokrát pro změnu zmenšit poprsí na velikost D, stejně jako zmenšit pozadí. Modelka Katie Price (41) se ukázala na veřejnosti v Turecku, kde podstoupila několik plastických operací. Televizní hvězda si nechala udělat facelift, pozvednout oční víčka, a tentokrát pro změnu zmenšit poprsí na velikost D, stejně jako zmenšit pozadí.

  Super.cz 13.08.19 09:35:21


 • Malí výtvarní umělci krouží kolem Hořic 1 ( 1 )

  /FOTOGALERIE/ Umění v krajině. To je téma letošního letního ateliéru, který tento týden pořádá Galerie plastik v Hořicích. Vychází z právě probíhající výstavy Bohuslav Dvořák - procházky krajinomalbou. /FOTOGALERIE/ Umění v krajině. To je téma letošního letního ateliéru, který tento týden pořádá Galerie plastik v Hořicích. Vychází z právě probíhající výstavy Bohuslav Dvořák - procházky krajinomalbou.

  Jičínský deník 08.08.19 10:20:00


 • Krásná prsa i bez plastiky 1 ( 1 )

  Dekolt, který bude přitahovat pohledy opačného pohlaví, touží mít snad každá žena, i když to otevřeně nepřizná. Push-up podprsenky jdou na odbyt, zároveň roste poptávka po plastických operacích. Jestli chcete mít krásná prsa i bez plastik, zkuste přírodní preparáty. Dekolt, který bude přitahovat pohledy opačného pohlaví, touží mít snad každá žena, i když to otevřeně nepřizná. Push-up podprsenky jdou na odbyt, zároveň roste poptávka po plastických operacích. Jestli chcete mít krásná prsa i bez plastik, zkuste přírodní preparáty.

  01.08.19 01:15:24


 • Čtyřiasedmdesátiletá návrhářka radí, jak vypadat mladě i bez plastik 1 ( 1 )

  Módní ikona Norma Kamali z New Yorku vypadá ve čtyřiasedmdesáti jako ženy o dvacet let mladší. Za jejím skvělým vzhledem prý stojí akupunktura v oblasti obličeje, každodenní balet, vstávání v brzkých ranních hodinách, ale hlavně životní nadhled bez stresu. Módní ikona Norma Kamali z New Yorku vypadá ve čtyřiasedmdesáti jako ženy o dvacet let mladší. Za jejím skvělým vzhledem prý stojí akupunktura v oblasti obličeje, každodenní balet, vstávání v brzkých ranních hodinách, ale hlavně životní nadhled bez stresu.

  23.07.19 09:53:00


 • Nejznámější živý Ken vyšel do ulic Beverly Hills: Takhle teď vypadá po sérii plastik 1 ( 1 )

  Brazilský Ken Rodrigo Alves (35) má za sebou už přes 100 plastik, přesto není se svým zevnějškem stále spokojený a podstupuje další zákroky. Minulý měsíc dokonce za dalším vylepšením letěl až do Turecka, kde mu lékaři implantovali ustupující vlasy. Brazilský Ken Rodrigo Alves (35) má za sebou už přes 100 plastik, přesto není se svým zevnějškem stále spokojený a podstupuje další zákroky. Minulý měsíc dokonce za dalším vylepšením letěl až do Turecka, kde mu lékaři implantovali ustupující vlasy.

  Super.cz 20.07.19 15:10:17


 • Nestyda v akci: Silikonová Katie Price (41) se fotila nahoře bez 1 ( 1 )

  Britská televizní hvězdička a modelka Katie Price (41) si nedá říct. Královna plastik se pokusila o nafocení sexy fotek, ale nakrucování před objektivem fotoaparátu se zvrhlo v přehlídku laciných póz. Britská televizní hvězdička a modelka Katie Price (41) si nedá říct. Královna plastik se pokusila o nafocení sexy fotek, ale nakrucování před objektivem fotoaparátu se zvrhlo v přehlídku laciných póz.

  Super.cz 15.07.19 21:30:03


 • Ivan Langer zahájí v Plzni slavnostní vernisáží svoji výstavu SOCHOBÁSNĚ 1 ( 1 1 )

  (plzendnes.cz) Ve čtvrtek 18. Plzeňské uvedení výstavy je již č ... (plzendnes.cz) Ve čtvrtek 18. července 2019 v 18.00 hod. odstartuje Ivan Langer veřejnou vernisáž v Galerii VisioArt (Na Roudné 18) a otevře tím plzeňské uvedení své putovní výstavy "Sochobásně". Expozice velkorysých plastik ztvárňuje v unikátní 3D formě nejzásadnější texty a...

  11.07.19 11:08:49


 • Holešovský zámek vystavuje díla regionálních umělců 1 ( 1 )

  HOLEŠOV - Na holešovském zámku začala tradiční souhrnná výstava obrazů, grafik, plastik, užitého umění a fotografií nejen holešovských výtvarníků nazvaná Letní iluze. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí Kulturního střediska Holešov Dana Podhajská. HOLEŠOV - Na holešovském zámku začala tradiční souhrnná výstava obrazů, grafik, plastik, užitého umění a fotografií nejen holešovských výtvarníků nazvaná Letní iluze. Serveru Zlin.cz to řekla mluvčí Kulturního střediska Holešov Dana Podhajská.


 • 6 sexy snímků oslavenkyně Courteney Cox: Představitelka Moniky z Přátel, která se v minulosti neobešla bez plastik, slaví! 2 ( 2 )

  Herečka Courteney Cox (55) dnes slaví už 55. narozeniny. Těžko uvěřit, že je představitelka pořádkumilovné Moniky z Přátel už na půl cesty k šedesátce. Díky hojným plastikám, kterých dnes sama lituje, se totiž věk hůř odhaduje. Herečka Courteney Cox (55) dnes slaví už 55. narozeniny. Těžko uvěřit, že je představitelka pořádkumilovné Moniky z Přátel už na půl cesty k šedesátce. Díky hojným plastikám, kterých dnes sama lituje, se totiž věk hůř odhaduje.

  Super.cz 15.06.19 15:27:02


 • Strašlivá proměna Olsenek: Z Mary-Kate je královna plastik, Ashley zničila anorexie 1 ( 1 )

  V devadesátých letech a na počátku 21. století byly Mary-Kate a Ashley Olsen nejikoničtějšími dvojčaty světa. Už jako maličké holčičky se na střídačku objevovaly v seriálu Plný dům a později začaly natáčet vlastní filmy. V devadesátých letech a na počátku 21. století byly Mary-Kate a Ashley Olsen nejikoničtějšími dvojčaty světa. Už jako maličké holčičky se na střídačku objevovaly v seriálu Plný dům a později začaly natáčet vlastní filmy. Jejich posledním byl Jeden den v...

  extra.cz 13.06.19 12:59:45


 • Krásná prsa i bez plastiky 1 ( 1 )

  Dekolt, který bude přitahovat pohledy opačného pohlaví, touží mít snad každá žena, i když to otevřeně nepřizná. Push-up podprsenky jdou na odbyt, zároveň roste poptávka po plastických operacích. Jestli chcete mít krásná prsa i bez plastik, zkuste přírodní preparáty. Dekolt, který bude přitahovat pohledy opačného pohlaví, touží mít snad každá žena, i když to otevřeně nepřizná. Push-up podprsenky jdou na odbyt, zároveň roste poptávka po plastických operacích. Jestli chcete mít krásná prsa i bez plastik, zkuste přírodní preparáty.

  01.06.19 01:13:26


 • OBRAZEM: Kameníci na Pecce tvořili zvěrokruh, zachraňují ruční práci 2 ( 2 )

  Na hradě Pecka na Jičínsku končí dvoutýdenní figurální sochařské symposium Zvířetník 2019. Sochaři a kováři tam vytvořili patnáct figurálních plastik inspirovaných zvěrokruhem, Slunce i Měsíc. Dlouhodobá výstava děl začne v sobotu 25. května v 15 hodin vernisáží Na hradě Pecka na Jičínsku končí dvoutýdenní figurální sochařské symposium Zvířetník 2019. Sochaři a kováři tam vytvořili patnáct figurálních plastik inspirovaných zvěrokruhem, Slunce i Měsíc. Dlouhodobá výstava děl začne v sobotu 25. května v 15 hodin vernisáží


 • OBRAZEM: Byla krásná, ale milovnice plastik Foxová chtěla ještě víc 1 ( 1 )

  Herečka Megan Foxová (33) kvůli svému půvabu na střední škole zažívala šikanu. Dívky ji nenáviděly a kluci si z ní utahovali, protože ji tajně milovali. Díky své kráse pronikla do modelingu a filmu. Její půvab jí však byl málo. Má za sebou několik plastik a nechává si aplikovat botox do čela. Herečka Megan Foxová (33) kvůli svému půvabu na střední škole zažívala šikanu. Dívky ji nenáviděly a kluci si z ní utahovali, protože ji tajně milovali. Díky své kráse pronikla do modelingu a filmu. Její půvab jí však byl málo. Má...

  20.05.19 10:20:00


 • Sympozium na Pecce hostí nejen sochaře 1 ( 1 )

  Už od pondělí patří nádvoří hradu Pecka sochařům, kteří přímo před zraky návštěvníků vytvářejí umělecká díla. Vzniká tu třináct plastik znamení zvěrokruhu doplněných dvěma pracemi na téma Slunce a Měsíc. Už od pondělí patří nádvoří hradu Pecka sochařům, kteří přímo před zraky návštěvníků vytvářejí umělecká díla. Vzniká tu třináct plastik znamení zvěrokruhu doplněných dvěma pracemi na téma Slunce a Měsíc.

  Jičínský deník 17.05.19 13:14:00


 • Zemřela "hvězda" obludných plastik: Co ji zabilo? 1 ( 1 )

  Populární aktérka reality show Elsa Patton prohrála přes víkend boj s nemocí. Jedna z hvězd posedlých extrémními plastikami zemřela ve věku 84 let, jak uvádí web MailOnline. Populární aktérka reality show Elsa Patton prohrála přes víkend boj s nemocí. Jedna z hvězd posedlých extrémními plastikami zemřela ve věku 84 let, jak uvádí web MailOnline.

  15.05.19 12:00:00


 • Kráľovná plastík zomrela: Hviezda reality šou podľahla chorobe! 1 ( 1 1 )

  MIAMI - Nekorunovaná kráľovná plastík navždy odišla! Reč je o hviezde reality šou Real Housewives of Miami Else Patton. Tá cez víkend zomrela po dlhej chorobe vo veku 84 rokov. MIAMI - Nekorunovaná kráľovná plastík navždy odišla! Reč je o hviezde reality šou Real Housewives of Miami Else Patton. Tá cez víkend zomrela po dlhej chorobe vo veku 84 rokov.

  13.05.19 17:18:18