Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: pití

 • Ochutnejte Ski amadé 1

  Oblast Ski amadé je stejně jako ostatní části Rakouska rájem gurmánů a milovníků dobrého jídla a pití. Co musíte rozhodně ochutnat? Oblast Ski amadé je stejně jako ostatní části Rakouska rájem gurmánů a milovníků dobrého jídla a pití. Co musíte rozhodně ochutnat?

  no title 16.02.20 08:00:00


 • VIDEO: Při utkání NHL zkolaboval obránce Bouwmeester. 2

  Hokejový obránce Jay Bouwmeester ze St. Louis zkolaboval při utkání NHL v Anaheimu. Šestatřicetiletý Kanaďan se zhroutil na střídačce ve 13. minutě během přerušené hry, když se natahoval pro pití. Při převozu do nemocnice byl při vědomí. Zápas se nedohrál. Hokejový obránce Jay Bouwmeester ze St. Louis zkolaboval při utkání NHL v Anaheimu. Šestatřicetiletý Kanaďan se zhroutil na střídačce ve 13. minutě během přerušené hry, když se natahoval pro pití. Při převozu do nemocnice byl při vědomí. Zápas se nedohrál.

  echo24.cz 12.02.20 09:50:00


 • Miovský: Alkohol škodí i lidem, kteří nejsou závislí. 1

  Rozhovor s adiktologem Michalem Miovským o problémech s návykovými látkami, o jejich kořenech a řešeních a o tom, kde začíná závislost. Rozhovor s adiktologem Michalem Miovským o problémech s návykovými látkami, o jejich kořenech a řešeních a o tom, kde začíná závislost.


 • Zákaz pití alkoholu v ulicích? 1

  Na dodržování vyhlášky i o Velikonocích dohlédnou strážníci. Jižní Morava /ANKETA/ - Města na jihu Moravy zakázala pití alkoholu na veřejnosti. Na dodržování vyhlášky i o Velikonocích dohlédnou strážníci.

  Znojemský deník 31.03.18 12:06:00


 • Řím bojuje proti sezení, pití a jídlu u památek. 1 ( 1 )

  Bariéra má zabránit turistům, aby si na okraj barokní fontány sedali. Bariéra má zabránit turistům, aby si na okraj barokní fontány sedali.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 25.01.20 18:49:10


 • Pergnerová v slzách: Vražda v pořadu Mise nový domov 1 ( 1 )

  Alkohol ho připravil o všechno. Nejdřív se Milanovi (39) rozpadla rodina, když jeho žena propadla pití. Jeho sestru Olgu (†29), mámu čtyř holčiček, pak ubodal v opilosti přítel Zdeněk (43). Všechno tak zůstalo na zoufalém muži z Mise nový domov. Alkohol ho připravil o všechno. Nejdřív se Milanovi (39) rozpadla rodina, když jeho žena propadla pití. Jeho sestru Olgu (†29), mámu čtyř holčiček, pak ubodal v opilosti přítel Zdeněk (43). Všechno tak zůstalo na zoufalém muži z Mise nový domov.

  30.10.19 05:00:00


 • Pití na Kroba! 1 ( 1 )

  Gesto na potlesk. Jablonecký fotbalista Jan Krob při ligové partii s Teplicemi zaplatil hostujícím fanouškům pití. Jako poděkování za podporu, neboť u sklářů úspěšně působil šest let. Gesto na potlesk. Jablonecký fotbalista Jan Krob při ligové partii s Teplicemi zaplatil hostujícím fanouškům pití. Jako poděkování za podporu, neboť u sklářů úspěšně působil šest let.

  idnes.cz 29.10.19 09:18:00


 • Jedno bodnutí stačilo. 2 ( 2 )

  Nejnižší možný trest za usmrcení manžela si vysloužila 62letá žena z Opavy. Ve vězení by měla strávit 8 let. Odsouzená manžela probodla nožem na Silvestra, když se pohádali kvůli nestřídmému pití alkoholu. Nejnižší možný trest za usmrcení manžela si vysloužila 62letá žena z Opavy. Ve vězení by měla strávit 8 let. Odsouzená manžela probodla nožem na Silvestra, když se pohádali kvůli nestřídmému pití alkoholu.

  InfoPortály.cz 17.10.19 13:20:00


 • Vyčítal jí pití a ona ho bodla. 1 ( 1 )

  Na osm let do věznice s ostrahou poslal ve středu ostravský krajský soud 62letou Jaroslavu N., která loni na Silvestra v zahradní chatce zaútočila nožem na svého manžela. Kvůli tomu, že jí údajně vyčítal pití, ho bodla nožem do břicha tak nešťastně, že za pár dní v nemocnici zemřel. Na osm let do věznice s ostrahou poslal ve středu ostravský krajský soud 62letou Jaroslavu N., která loni na Silvestra v zahradní chatce zaútočila nožem na svého manžela. Kvůli tomu, že jí údajně vyčítal pití, ho bodla nožem do břicha tak nešťastně,...


 • Žena (63) okradla seniora (88): Chtěl lásku, přišel o důchod! 1 ( 1 )

  Bezdomovec (88) se zakoukal do ženy (63), která ho oslovila na zahrádce karvinské restaurace. Ta si nechala zaplatit jídlo a pití, pak seniora nenápadně okradla o důchod. Bezdomovec (88) se zakoukal do ženy (63), která ho oslovila na zahrádce karvinské restaurace. Ta si nechala zaplatit jídlo a pití, pak seniora nenápadně okradla o důchod.

  02.10.19 12:00:00


 • Rusi pijú výrazne menej alkoholu a žijú dlhšie, ukázala štúdia WHO 1 ( 1 1 )

  V roku 2016 predbehli Rusov v pití alkoholu na osobu Nemci. V roku 2016 predbehli Rusov v pití alkoholu na osobu Nemci.

  01.10.19 18:39:19


 • VARIO: držák kelímků 1 ( 1 )

  S plastovými kelímky se setkáváme dennodenně, v kavárnách,pouličních stáncích, obchodech s rychlým občerstvením či v kinech. V plastových kelímcích nám jsou podávány nápoje nejen studené, alei horké. Pití z plastu bývá obtížnější než pití ze skla, pokudnechceme obsah rozlít, musíme vynaložit zna ... S plastovými kelímky se setkáváme dennodenně, v kavárnách,pouličních stáncích, obchodech s rychlým občerstvením či v kinech.V plastových kelímcích nám jsou podávány nápoje nejen studené, alei horké. Pití z plastu bývá obtížnější než pití ze skla, pokudnechceme obsah rozlít, musíme vynaložit zna ...

  01.10.19 18:31:13


 • Kolonádu provoněly světové speciality 1 ( 1 )

  Všichni milovníci jídla a pití, labužníci i gurmáni, se sešli v sobotu 14. září v Mariánských Lázních. Konal se zde již druhý ročník Lázeňského Food Festivalu. Všichni milovníci jídla a pití, labužníci i gurmáni, se sešli v sobotu 14. září v Mariánských Lázních. Konal se zde již druhý ročník Lázeňského Food Festivalu.

  22.09.19 13:34:01


 • Křížem krajem - Praga baby, výstava liturgických předmětů, košer jídlo v Krnově 1 ( 1 )

  Seznámíme vás s majitelem vozu Praga baby. Uslyšíte také o výstavě liturgických předmětů v kostele svatého Jana Křtitele v Hlučíně. A také vás zavedeme do krnovské synagogy, kde můžete ochutnat košer jídlo a pití. Seznámíme vás s majitelem vozu Praga baby. Uslyšíte také o výstavě liturgických předmětů v kostele svatého Jana Křtitele v Hlučíně. A také vás zavedeme do krnovské synagogy, kde můžete ochutnat košer jídlo a pití.

  19.08.19 09:10:00


 • Vodou šetříme málo. 1 ( 1 )

  Spousta vody z domácnosti vyteče zbytečně kvůli děravým kohoutkům a protékajícím WC. Spousta vody z domácnosti vyteče zbytečně kvůli děravým kohoutkům a protékajícím WC.   

  Deník.cz 17.08.19 07:30:00


 • Räikkönen otevřeně o pití, kouření, rodině a knihách 1 ( 1 )

  Kimi Räikkönen pohovořil otevřeně o svém životě, prioritách i minulosti. Kimi Räikkönen pohovořil otevřeně o svém životě, prioritách i minulosti.

  auto.cz 16.08.19 08:50:00


 • VARIO: držák kelímků 1 ( 1 )

  S plastovými kelímky se setkáváme dennodenně, v kavárnách,pouličních stáncích, obchodech s rychlým občerstvením či v kinech. V plastových kelímcích nám jsou podávány nápoje nejen studené, alei horké. Pití z plastu bývá obtížnější než pití ze skla, pokudnechceme obsah rozlít, musíme vynaložit zna ... S plastovými kelímky se setkáváme dennodenně, v kavárnách,pouličních stáncích, obchodech s rychlým občerstvením či v kinech.V plastových kelímcích nám jsou podávány nápoje nejen studené, alei horké. Pití z plastu bývá obtížnější než pití ze skla, pokudnechceme obsah rozlít, musíme vynaložit zna ...

  02.08.19 11:35:45


 • Nijak se neomezuji a příliš nehlídám, říká o jídle a pití Puhajková 1 ( 1 )

  Moderátorka Inna Puhajková (33) přiznala, že dokonalou postavu si vymakala cvičením, ale zázračné diety nikdy nedržela. Co se týče dovolených, potěší ji jízda na raftu a spánek ve stanu. Moderátorka Inna Puhajková (33) přiznala, že dokonalou postavu si vymakala cvičením, ale zázračné diety nikdy nedržela. Co se týče dovolených, potěší ji jízda na raftu a spánek ve stanu.

  23.07.19 00:13:00


 • Báje, ostrovy i úžasné jídlo a pití. 1 ( 1 )

  Je to země Dia, Poseídona, Titánů i Medúzy. A také nesčetných ostrovů, výborného jídla a pití a krásného moře. Není proto divu, že Řecko láká české cestovatele dlouhodobě. Je to země Dia, Poseídona, Titánů i Medúzy. A také nesčetných ostrovů, výborného jídla a pití a krásného moře. Není proto divu, že Řecko láká české cestovatele dlouhodobě.


 • Tresty za nevěru jsou v některých koutech světa fatální: Udušení i pití octa 2 ( 2 2 )

  Nevěra se nevyplácí. Někdy ani není potřeba pravdivé svědectví, ale žena je potrestaná jen na základě pomluv nebo křivé přísahy. Nevěra se nevyplácí. Někdy ani není potřeba pravdivé svědectví, ale žena je potrestaná jen na základě pomluv nebo křivé přísahy.

  09.07.19 11:34:00