Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: palačinek

 • Sestřenice o Trumpovi: "Toho muže nemám vůbec ráda. 1 ( 1 )

  Americký prezident Donald Trump (73) rád chlubí svými předky. Když naposledy hlásal, že "má německou krev", vysloužil si od německé kancléřky Angely Merkelové oči obrácené v sloup. Vedle Německa Trump "vytahuje" i Skotsko. Americký prezident Donald Trump (73) rád chlubí svými předky. Když naposledy hlásal, že „má německou krev“, vysloužil si od německé kancléřky Angely Merkelové oči obrácené v sloup. Vedle Německa Trump „vytahuje“ i Skotsko. O tom, jak mají šéfa Bílého domu rádi...

  blesk.cz 17.09.19 09:20:00


 • "Mlsný" kurýr ukradl tisícovku palačinek a dortíků. 1 ( 1 )

  Lliviganay pro podnik dělal doručovatele, podle všeho měl odcizit sladkosti v hodnotě přesahující 2 miliony korun, informoval deník The Guardian. Newyorská policie řešila kuriózní případ, David Lliviganay byl obviněn, že ukradl přes tisíc palačinek a dortíků z vyhlášené cukrárny a pekárny Lady M Confections, kde jeden zákusek vyjde až na 2 tisíce korun za kus. Lliviganay pro podnik dělal doručovatele, podle...

  blesk.cz 11.09.19 10:01:00


 • Nechutný žert: Sedm studentů namíchalo učitelům do palačinek sperma a moč! 1 ( 1 )

  Nechutný žert si vymyslelo sedm studentů ze střední školy v americkém Ohiu. Jako každý rok se tam konala kuchařská soutěž, která ale tento rok skončila policejním vyšetřováním. Skupina studentů do palačinek, které připravovali pro učitele, namíchala sperma a moč! Nechutný žert si vymyslelo sedm studentů ze střední školy v americkém Ohiu. Jako každý rok se tam konala kuchařská soutěž, která ale tento rok skončila policejním vyšetřováním. Skupina studentů do palačinek, které připravovali pro učitele, namíchala sperma a moč!

  05.09.19 16:56:00


 • Chrudimské TECHNOhrátky: Voňavé langoše a pohled do vnitřností počítače 1 ( 1 )

  A vedle toho moderně vybavené počítačové učebny pro obor informační technologie s rozšířenou výukou jazyků. Chrudim - Vůně čerstvých langošů a palačinek, chlebíčky, kremrole a krásně zdobené dortíky, které si žáci sami připravili, aby je vzápětí s chutí snědli. A vedle toho moderně vybavené počítačové učebny pro obor informační technologie s rozšířenou výukou jazyků.

  Chrudimský deník 14.03.19 15:34:00


 • Den palačinek bez výčitek. 1

  V úterý nastane Den palačinek. Není to nějaký komerční výmysl nenasytných supermarketů, jak navíc prodat tuny cukru, čokolády, mouky, hektolitry javorového sirupu, a dokonce i pořádnou várku pravé anglické slaniny. Byť v konečném důsledku to vlastně každoročně tak dopadne.

  servis.lidovky.cz 10.02.18 06:08:00