Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: původního

 • MS v rychlobruslení bude kvůli koronaviru v Heerenveenu 2

  Mistrovství světa v rychlobruslení se v únoru neuskuteční podle původního programu v Pekingu, ale v Heerenveenu. V nizozemské rychlobruslařské mekce vznikne na začátku roku 2021 uzavřená bublina, v níž se během pěti týdnů pojedou dva závody Světového poháru, mistrovství světa i Evropy. Mistrovství světa v rychlobruslení se v únoru neuskuteční podle původního programu v Pekingu, ale v Heerenveenu. V nizozemské rychlobruslařské mekce vznikne na začátku roku 2021 uzavřená bublina, v níž se během pěti týdnů pojedou dva závody Světového poháru, mistrovství světa...

  no title 24.11.20 19:09:00


 • Končí animovaný projekt Krtek a Panda. 1

  Animovaný česko-čínský projekt Panda a Krtek končí. O českou postavičku se léta vedly soudní spory, nyní jsou autorská práva vyřešena. Dědicové se dohodli na rozdělení autorských práv a dodržování ducha původního díla Zdeňka Milera, což koprodukční seriál nesplňuje. Animovaný česko-čínský projekt Panda a Krtek končí. O českou postavičku se léta vedly soudní spory, nyní jsou autorská práva vyřešena. Dědicové se dohodli na rozdělení autorských práv a dodržování ducha původního díla Zdeňka Milera, což koprodukční seriál nesplňuje.

  no title 23.11.20 09:27:00


 • Bezvládí 45 dnů po volbách. 1

  Ustoupili jsme od našeho původního požadavku na místo hejtmana a čtyři radní, prohlašuje exhejtmanka za ANO Jana Mračková Vildumetzová. Ustoupili jsme od našeho původního požadavku na místo hejtmana a čtyři radní, prohlašuje exhejtmanka za ANO Jana Mračková Vildumetzová.


 • Soud se vrátí ke sporu dědiců právníka Altnera a ČSSD 1

  Praha - Obvodní soud pro Prahu 1 dnes zahájí nové kolo pře mezi dědici právníka Zdeňka Altnera a vládní stranou ČSSD. Podle původního zrušeného verdiktu měla sociální demokracie... Praha - Obvodní soud pro Prahu 1 dnes zahájí nové kolo pře mezi dědici právníka Zdeňka Altnera a vládní stranou ČSSD. Podle původního zrušeného verdiktu měla sociální demokracie...


 • Nesvatbovi: Slavná komedie se možná dočká pokračování 1

  Jedna z nejpovedenějších komedií nultých let dost pravděpodobně dostane pokračování. Herec Vince Vaughn potvrdil, že o tom s tvůrci původního filmu jedná. Vrátit se má i Owen Wilson. Jedna z nejpovedenějších komedií nultých let dost pravděpodobně dostane pokračování. Herec Vince Vaughn potvrdil, že o tom s tvůrci původního filmu jedná. Vrátit se má i Owen Wilson.


 • Altnerovi dědici a ČSSD jdou opět k soudu, svědčit bude Zeman 2

  Praha - Soud se v pátek vrátí ke při dědiců právníka Zdeňka Altnera a ČSSD, v níž jde o odměny za právní zastupování strany ve sporu o Lidový dům. Podle původního verdiktu, který... Praha - Soud se v pátek vrátí ke při dědiců právníka Zdeňka Altnera a ČSSD, v níž jde o odměny za právní zastupování strany ve sporu o Lidový dům. Podle původního verdiktu, který...


 • Ministryní zahraničí Nového Zélandu je poprvé Maorka s tradičním tetováním 1

  Novou šéfkou diplomacie na Novém Zélandu se stala Nanaia Mahutaová, která se je tak první ženou z řad původního maorského obyvatelstva v této funkci. Novou šéfkou diplomacie na Novém Zélandu se stala Nanaia Mahutaová, která se je tak první ženou z řad původního maorského obyvatelstva v této funkci.

  no title 03.11.20 11:28:00


 • Podruhé zrušen. 8 ( 1 )

  Společný turnaj mužů a žen v Madridu se po přesunutí z původního květnového termínu neuskuteční ani v září. Organizátoři jednu z plánovaných generálek na antukové Roland Garros zrušili kvůli nárůstu případů nakažených koronavirem ve španělské metropoli. Společný turnaj mužů a žen v Madridu se po přesunutí z původního květnového termínu neuskuteční ani v září. Organizátoři jednu z plánovaných generálek na antukové Roland Garros zrušili kvůli nárůstu případů nakažených koronavirem ve španělské metropoli.


 • Radíme čtenářům: Jak přepsat energie při stěhování 1 ( 1 )

  Koupili jste byt a chystáte stěhování? Jak přesně by měl proběhnout přepis energií z původního majitele na vás, radí Robert Šíma, ředitel zákaznické péče Bohemia Energy. Koupili jste byt a chystáte stěhování? Jak přesně by měl proběhnout přepis energií z původního majitele na vás, radí Robert Šíma, ředitel zákaznické péče Bohemia Energy.   

  Chrudimský deník 08.10.20 21:28:00


 • Miluška Bittnerová rok po porodu dcery: Plastika břicha a prsou! 1 ( 1 )

  Dcera Betynka v září oslavila rok a Miluška Bittnerová (42) přiznává, že se teprve teď její tělo pomalu dostává do formy. I když cvičí speciální cviky na břicho, aby se její rozestouplé svaly dostaly co nejvíce do původního stavu, pochopila, že bez plastického chirurga se neobejde. Dcera Betynka v září oslavila rok a Miluška Bittnerová (42) přiznává, že se teprve teď její tělo pomalu dostává do formy. I když cvičí speciální cviky na břicho, aby se její rozestouplé svaly dostaly co nejvíce do původního stavu, pochopila,...

  08.10.20 19:03:00


 • Omezený provoz vodě v lomu u Mikulova prospěl 1 ( 1 )

  Lom Janičův vrch v Mikulově na Břeclavsku se vrací do původního stavu, v jakém byl, než se stal cílem masových nájezdů koupání chtivých davů. Regulace návštěvnosti přinesla úspěch. Nutno ale říci, že o zlepšení se postarala i sama příroda. Lom Janičův vrch v Mikulově na Břeclavsku se vrací do původního stavu, v jakém byl, než se stal cílem masových nájezdů koupání chtivých davů. Regulace návštěvnosti přinesla úspěch. Nutno ale říci, že o zlepšení se postarala i sama příroda.


 • Microsoft ohlásil termíny konce IE 11 a původního Edge 1 ( 1 )

  Nejpozději za rok touto dobou definitivně skončí životní pouť prohlížečů IE 11 a původního Edge. Aplikace a služby Microsoft 365 budou postupně ukončovat podporu pro ně. Už s koncem listopadu 2020 přestanou webové aplikace MS Teams podporovat IE... Nejpozději za rok touto dobou definitivně skončí životní pouť prohlížečů IE 11 a původního Edge. Aplikace a služby Microsoft 365 budou postupně ukončovat podporu pro ně. Už s koncem listopadu 2020 přestanou webové aplikace MS Teams podporovat IE...


 • Microsoft se postupně zbavuje Internet Exploreru 11 a původního Edge 1 ( 1 )

  Prohlížeče přestanou být podporovány i vlastními aplikacemi Microsoftu, včetně Microsoft 365. Prohlížeče přestanou být podporovány i vlastními aplikacemi Microsoftu, včetně Microsoft 365.

  cdr.cz - Vybráno z IT 19.08.20 11:00:00


 • Jak se zbavit nové záložky "Schůzky" v aplikaci Gmail? - Obrázkový návod 1 ( 1 )

  Obtěžuje vás nová nabídka Schůzky v aplikaci Gmail? Vyzkoušejte náš jednoduchý návod a vraťte vše do původního stavu Obtěžuje vás nová nabídka Schůzky v aplikaci Gmail?Vyzkoušejte náš jednoduchý návod a vraťte vše do původního stavu

  mobilenet.cz 12.08.20 12:00:00


 • Pan Tau je zpátky. 1 ( 1 )

  Na televizní obrazovky se letos vrátí ikonický Pan Tau, nemluvný mim s černou buřinkou, laskavým humorem, nakloněný dětským duším a obdařený mimořádnou schopností - zmenšit se do podoby loutkového panáčka. Na televizní obrazovky se letos vrátí ikonický Pan Tau, nemluvný mim s černou buřinkou, laskavým humorem, nakloněný dětským duším a obdařený mimořádnou schopností - zmenšit se do podoby loutkového panáčka.

  07.08.20 12:52:01


 • Han Solo se možná dočká seriálového pokračování 1 ( 1 )

  I přestože konec původního filmu si nechal otevřená vrátka pro případné pokračování, finanční neúspěch snímku tuto vidinu zhatil. Ale zdá se, že ne úplně. Solo by mohl pokračovat, ale už ne ve filmové podobě. I přestože konec původního filmu si nechal otevřená vrátka pro případné pokračování, finanční neúspěch snímku tuto vidinu zhatil. Ale zdá se, že ne úplně. Solo by mohl pokračovat, ale už ne ve filmové podobě.

  30.07.20 08:00:00


 • Hokejisté Vítkovic na led podle původního plánu nevyjedou. 1 ( 1 )

  Hokejisté Vítkovic se měli v pondělí 27. července. Klub o tom informoval na svých oficiálních webových stránkách. Celý článek "Hokejisté Vítkovic na led podle původního plánu nevyjedou. Kvůli koronaviru" na Denik.cz Hokejisté Vítkovic na led podle původního plánu nevyjedou. Kvůli koronaviru Hokejisté Vítkovic se měli v pondělí 27. července poprvé objevit na ledě, kvůli zpřísňování opatření proti šíření nákazy Covid-19 se tak ale nestane. Úvodní trénink se přesouvá na pátek 31. července. Klub o tom informoval...

  25.07.20 14:44:00


 • Program přeložených OH v Tokiu se od původního moc neliší 2 ( 2 )

  Lausanne (Švýcarsko) - Přeložené olympijské hry v Tokiu budou mít v roce 2021 téměř identický program, jaký byl naplánován na letošek, a budou se odehrávat na stejných sportovištích.... Lausanne (Švýcarsko) - Přeložené olympijské hry v Tokiu budou mít v roce 2021 téměř identický program, jaký byl naplánován na letošek, a budou se odehrávat na stejných sportovištích....

  ceskenoviny.cz 17.07.20 14:36:00


 • Česká republika na jednání ministrů vnitra EU opět odmítla povinné kvóty 1 ( 1 )

  Dnes se uskutečnilo neformální jednání ministrů vnitra EU. Místo původního plánovaného jednání v Drážďanech se kvůli koronavirové krizi zasedání uskutečnilo formou videokonference. Dnes se uskutečnilo neformální jednání ministrů vnitra EU. Místo původního plánovaného jednání v Drážďanech se kvůli koronavirové krizi zasedání uskutečnilo formou videokonference.  

  07.07.20 18:47:00


 • Když se ještě závodilo: Velká cena Nizozemska 2019 objektivem špičkového fotografa 1 ( 1 )

  Minulou neděli se dle původního plánu měla jet GP Nizozemska v Assenu. Kvůli pandemii koronaviru nakonec musel být závod v Assenu pro letošek zrušen. Připomeňme si tedy alespoň ten loňský. Minulou neděli se dle původního plánu měla jet GP Nizozemska v Assenu. Kvůli pandemii koronaviru nakonec musel být závod v Assenu pro letošek zrušen. Připomeňme si tedy alespoň ten loňský.

  07.07.20 17:05:00