Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: předměstí

 • Demonstranti v Hongkongu vtrhli do nákupního centra. 1 ( 1 )

  Demonstrace v Hongkongu se dnes po poklidném začátku začaly vyhrocovat. Protestující v nákupním středisku na předměstí Sha Tin poničili jeho vybavení a výlohy některých obchodů. V přilehlé vlakové stanici kladivem rozbíjeli automaty na jízdenky a bezpečnostní kamery. Demonstrace v Hongkongu se dnes po poklidném začátku začaly vyhrocovat. Protestující v nákupním středisku na předměstí Sha Tin poničili jeho vybavení a výlohy některých obchodů. V přilehlé vlakové stanici kladivem rozbíjeli automaty na jízdenky a bezpečnostní kamery.


 • Policie v Hongkongu rozháněla dvě demonstrace slzným plynem 2

  Hongkong - Policie v Hongkongu dnes zasáhla slzným plynem a vodními děly proti další vlně demonstrací prodemokratického hnutí. Původně pokojný povolený protest na předměstí Tuen Mun... Hongkong - Policie v Hongkongu dnes zasáhla slzným plynem a vodními děly proti další vlně demonstrací prodemokratického hnutí. Původně pokojný povolený protest na předměstí Tuen Mun...


 • Pátrání po klokanovi v Trutnově skončilo. 1

  Tragicky skončilo ve čtvrtek odpoledne pátrání po klokanovi na Trutnovsku. Skippyho, jak lidé začali uprchlé tříměsíční mládě klokana Bennettova přezdívat, srazilo na předměstí Trutnova auto. Srážku klokan nepřežil. Tragicky skončilo ve čtvrtek odpoledne pátrání po klokanovi na Trutnovsku. Skippyho, jak lidé začali uprchlé tříměsíční mládě klokana Bennettova přezdívat, srazilo na předměstí Trutnova auto. Srážku klokan nepřežil.


 • Auto v Trutnově srazilo uprchlého klokana a ujelo, policie hledá řidiče 1

  Neznámé auto v Trutnově na rušné silnici srazilo klokana, který před několika dny utekl majitelům. Strážníkům se podařilo odchytit jen jedno z mláďat, druhé se toulalo po předměstí. Případem se zabývá policie. Neznámé auto v Trutnově na rušné silnici srazilo klokana, který před několika dny utekl majitelům. Strážníkům se podařilo odchytit jen jedno z mláďat, druhé se toulalo po předměstí. Případem se zabývá policie.


 • Většinu domu zabírá dvorek. 1

  Stojí ve městě Oami-shirasato na předměstí Tokia, v prefektuře Čiba. Jeho dvorek slouží jako světelná šachta přivádějící denní svit do každé místnosti. Málokdy se lze setkat s domem, z nějž je pro dvorek vyčleněna tak velká část, jako to navrhl japonský architekt Satoši Kurosaki ze studia Apollo Architects & Associates v případě domu nazvaného Umber. Stojí ve městě Oami-shirasato na předměstí Tokia, v prefektuře Čiba. Jeho...


 • Přes dvacet dětí uhořelo v internátní škole v Libérii 1

  Nejméně 26 dětí a dva učitelé zahynuli v liberijském hlavním městě Monrovii při požáru internátní školy na předměstí, uvedla ve středu agentura AFP s odvoláním na prezidenta George Weaha. Počet nemusí být konečný, policie řekla stanici BBC, že stále hledá těla v troskách budovy. Nejméně 26 dětí a dva učitelé zahynuli v liberijském hlavním městě Monrovii při požáru internátní školy na předměstí, uvedla ve středu agentura AFP s odvoláním na prezidenta George Weaha. Počet nemusí být konečný, policie řekla stanici BBC, že stále hledá těla v troskách budovy.


 • GLOSA: Lenin ve vyhnanství, maršál na odchodu 1

  Ve Fremontu, bohémském předměstí Seattlu, je několik zajímavých soch. Pod mostem se skrývá mohutná strašidelná nestvůra (troll) a na atobusove zastávce je několik postav místních občanů, kteří nikdy neodjedou. Ve Fremontu, bohémském předměstí Seattlu, je několik zajímavých soch. Pod mostem se skrývá mohutná strašidelná nestvůra (troll) a na atobusove zastávce je několik postav místních občanů, kteří nikdy neodjedou.

  Neviditelný pes 18.09.19 00:00:00


 • Po Trutnově běhá klokan. 1

  Trutnov je už třetí den na nohou vůli klokanovi, který utekl svým majitelům z předměstí v Poříčí. Do akce se v neděli zapojili strážníci Městské policie. Trutnov je už třetí den na nohou vůli klokanovi, který utekl svým majitelům z předměstí v Poříčí. Do akce se v neděli zapojili strážníci Městské policie.

  Krkonošský deník 17.09.19 11:20:00


 • Mývalové se v Kanadě opíjejí a vyspávají kocovinu 1

  Pokud byste se procházeli po předměstí kanadské Ottawy, mohli byste spatřit mývaly, kteří nejsou zrovna dvakrát svěží. Nejedná se o žádnou nemoc, ale o obyčejné opilecké vyspávání. Spadané ovoce totiž obsahuje alkohol a mývalové tak musejí bojovat s pořádnými kocovinami. Pokud byste se procházeli po předměstí kanadské Ottawy, mohli byste spatřit mývaly, kteří nejsou zrovna dvakrát svěží. Nejedná se o žádnou nemoc, ale o obyčejné opilecké vyspávání. Spadané ovoce totiž obsahuje alkohol a mývalové tak musejí bojovat s pořádnými kocovinami.


 • Sluncem zalitý domov zpěvačky Šárky Benetkové 1

  Zpěvačku skupiny Nezmaři Šárku Benetkovou jsme navštívili na severním předměstí Českých Budějovic, kde žije v domě po rodičích. V den, kdy její dcera měla napsaný termín porodu. (Barborka se narodila až po našem odjezdu, ale ještě před uzávěrkou.) Sluncem nebyla zalita jenom pestrá zahrada, ale i celý dům. Zpěvačku skupiny Nezmaři Šárku Benetkovou jsme navštívili na severním předměstí Českých Budějovic, kde žije v domě po rodičích. V den, kdy její dcera měla napsaný termín porodu. (Barborka se narodila až po našem odjezdu, ale ještě před uzávěrkou.) Sluncem nebyla zalita jenom...


 • Bizarní spor! 1

  Vůně z grilovačky byla pro Australanku Cillu Gardenovou důvodem, proč hnát svého souseda k soudu. Stěžuje si, že kvůli pachu ryb nemůže vyjít na zahradu a že to soused dělá schválně. Vůně z grilovačky byla pro Australanku Cillu Gardenovou důvodem, proč hnát svého souseda k soudu. Stěžuje si, že kvůli pachu ryb nemůže vyjít na zahradu a že to soused dělá schválně. Bizarní boj mezi ženou, která pracuje jako masážní terapeutka,...


 • V Paříži testují "hlukový radar". 1

  V Paříži se rozhodli aktivně bojovat s příliš hlučnými automobily a motocykly. V několika částech města (naposledy na sloupu lampy na předměstí Villeneuve-le-Roi) testují "hlukový radarový systém", který dokáže detekovat hlučná vozidla a v budoucnosti jejich majitelům pošle i pokutu. V Paříži se rozhodli aktivně bojovat s příliš hlučnými automobily a motocykly. V několika částech města (naposledy na sloupu lampy na předměstí Villeneuve-le-Roi) testují „hlukový radarový systém“, který dokáže detekovat hlučná vozidla a v budoucnosti jejich majitelům pošle i pokutu.


 • Pařížské předměstí se stalo pro místní peklem. 1 ( 1 )

  Čtvrť se totiž stala místem setkávání dealerů a konzumentů tohoto vysoce návykového derivátu kokainu. Místní obyvatelé i podnikatelé jsou zoufalí, kriminalita roste a pocit nebezpečí je všudypřítomný. Radnice doufá, že pomohou vyhrazená místa pro drogově závislé. Pařížskému předměstí la porte de la Chapelle většina místních začala přezdívat „Kopec cracku“. Čtvrť se totiž stala místem setkávání dealerů a konzumentů tohoto vysoce návykového derivátu kokainu. Místní obyvatelé i podnikatelé jsou zoufalí, kriminalita roste a pocit nebezpečí je všudypřítomný.


 • Afghánec, který v Lyonu zabíjel nožem, je psychicky narušený 1

  Muž, který v sobotu útočil nožem na předměstí Lyonu, je psychicky narušený, uvedl to tajemník francouzského ministerstva vnitra Laurent Nuñez pro televizi CNews. První výsledky vyšetřování uvádějí, že útočník pochází z Afghánistánu a je žadatelem o azyl. Muž, který v sobotu útočil nožem na předměstí Lyonu, je psychicky narušený, uvedl to tajemník francouzského ministerstva vnitra Laurent Nuñez pro televizi CNews. První výsledky vyšetřování uvádějí, že útočník pochází z Afghánistánu a je žadatelem o azyl.


 • Atentát v Adenu: Sebevrah zabil šest lidí 1 ( 1 )

  Sebevražedný atentátník na motorce dnes na předměstí Adenu zabil šest jihojemenských separatistů, kteří bojují s vládními silami o kontrolu nad městem. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na svědky. K útoku se přihlásila teroristická organizace Islámský stát. Sebevražedný atentátník na motorce dnes na předměstí Adenu zabil šest jihojemenských separatistů, kteří bojují s vládními silami o kontrolu nad městem. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na svědky. K útoku se přihlásila teroristická organizace Islámský stát.


 • Ve Švédsku tento týden zastřelili už druhou ženu 1 ( 1 )

  Ve Švédsku se podruhé během několika dní stala obětí střelby mladá žena. V obou případech byla zřejmě dotyčná zavražděna omylem. První trestný čin byl spáchán v pondělí v jihošvédském Malmö, druhý v noci na dnešek na severozápadním předměstí Stockholmu, informovala agentura DPA. Ve Švédsku se podruhé během několika dní stala obětí střelby mladá žena. V obou případech byla zřejmě dotyčná zavražděna omylem. První trestný čin byl spáchán v pondělí v jihošvédském Malmö, druhý v noci na dnešek na severozápadním předměstí Stockholmu, informovala...


 • To je fofr: Vlaky na Domažlice už frčí v Plzni až stodvacítkou! 1 ( 1 )

  Na novou trasu úseku od zastávky Jižní předměstí až na okraj města vjely v Plzni vlaky. Mohou se tady řítit rychlostí až 120 kilometrů za hodinu, což je trojnásobek té dosud povolené. Na novou trasu úseku od zastávky Jižní předměstí až na okraj města vjely v Plzni vlaky. Mohou se tady řítit rychlostí až 120 kilometrů za hodinu, což je trojnásobek té dosud povolené.


 • Drony do Bejrútu vyslal Izrael s trhavinami. 1 ( 1 1 )

  Dvojice izraelských dronů, která v neděli dopadla na jižním předměstí Bejrútu, nesla trhaviny. V prohlášení to oznámilo hnutí Hizballáh. Izrael již dříve odmítl incident i libanonské tvrzení o původu bezpilotních letounů komentovat. Dvojice izraelských dronů, která v neděli dopadla na jižním předměstí Bejrútu, nesla trhaviny. V prohlášení to oznámilo hnutí Hizballáh. Izrael již dříve odmítl incident i libanonské tvrzení o původu bezpilotních letounů komentovat.


 • Útok nožem u Lyonu: jeden mrtvý, další zranění 1 ( 1 )

  Nejméně jeden člověk zemřel a další jsou zraněni po útoku nožem, k němuž došlo v sobotu odpoledne na předměstí Lyonu. Informuje o tom agentura AFP. Podle médií byli útočníci celkem dva. Zatím nejsou zprávy, že by mělo jít o teroristický útok. Nejméně jeden člověk zemřel a další jsou zraněni po útoku nožem, k němuž došlo v sobotu odpoledne na předměstí Lyonu. Informuje o tom agentura AFP. Podle médií byli útočníci celkem dva. Zatím nejsou zprávy, že by mělo jít o teroristický útok.

  31.08.19 18:09:07


 • Angličan zachránil lvíčata z českého cirkus: Dobrodinec, nebo soused z pekla?! 1 ( 1 )

  Mnozí remcají, když mají za souseda pejskaře, jehož chlupáči je ruší neustálým štěkotem. Jak rádi by s takovými lidmi měnili obyvatele anglické vesnice Strelley na předměstí Nottinghamu - místní chovatel Reece Oliver (28) je totiž děsí tím, že má na zahradě pumu a lvy! Mnozí remcají, když mají za souseda pejskaře, jehož chlupáči je ruší neustálým štěkotem. Jak rádi by s takovými lidmi měnili obyvatele anglické vesnice Strelley na předměstí Nottinghamu – místní chovatel Reece Oliver (28) je totiž děsí tím, že má na...

  31.07.19 18:00:00