Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Spolupracovat s ním bude například bývalý ředitel protikorupční organizace Transparency International David Ondráčka nebo náměstek pražského primátora Pavel Vyhnánek (Praha Sobě).

Všechny zprávy

Novinky v Česku a ve světě

Česká republika se stane vhodnější pro pěstování lanýžů 4

Střední Evropa se v souvislosti se změnou klimatu stane vhodnější pro pěstování lanýžů. Jižní Evropa, kde tyto podzemní houby vyhledávané gurmány rostou, bude pro jejich růst příliš teplá.Uhelná komise doporučila konec uhlí v roce 2038 5

Uhelná komise doporučila ukončit využívání uhlí v České republice v roce 2038. O věci bude finálně rozhodovat vláda.Otevřeno: lidé v kraji se hrnuli, kam se dalo. 3

Provozovny kadeřnictví nebo například pobočky obchodního řetězce, který nabízí levnější zboží od oblečení přes hračky až po domácí potřeby, zažívaly ve čtvrtek také v Moravskoslezském kraji nával natěšených zákazníků.


Úleva pro kluby. 4

Praha - Profesionální sportovní kluby výrazně ušetří za pravidelné testy na koronavirus. Mohou místo PCR testů používat levnější a rychlejší antigenní testy. Informoval o tom předseda...


Třinec bude hájit první místo před Plzní v souboji s Litvínovem 5

Praha - V hokejové extralize pokračuje přetahovaná Třince a Plzně o průběžné první místo. Před pátečními zápasy 24. kola mají o dva body navrch Oceláři, před nimiž je souboj s...


Za zavinění tragické srážky u Špindlu dostal řidič mustangu tři roky 4

Za zavinění tragické srážky Fordu Mustang se škodovou u Špindlerova Mlýna dostal řidič fordu Vojtěch Chaura tři roky vězení. Při nehodě zahynul brigádní generál Milan Jakubů, jeho manželka byla vážně zraněná.

no title 03.12.20 16:20:06


Varovný signál? 3

Ve čtvrtek se přerušilo předchozí zpomalování nárůstu počtu případů nemoci covid-19 v Česku. Přibylo 4 624 nakažených, zhruba o 600 více než předchozí čtvrtek. Index rizika protiepidemického systému PES se ale nezměnil, už 12 dní v řadě je na 57 bodech ze sta.


Testování učitelů v kraji začíná, volných je sedm tisíc míst 3

Nemocnice Pardubického kraje od pátku 4. prosince budou mít na všech čtyřech odběrových místech kapacitu pro dobrovolné antigenní testování pro učitele.

Svitavský deník 04.12.20 08:00:00