Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: opalování

 • FOTO: 50 (ex)sportovkyň, které vypadají v bikinách zatraceně dobře 1

  Čas letních prázdnin, dovolených a dnů plných koupání a opalování u vody, k nimž neodmyslitelně patří plavky (pokud ovšem nevyznáváte naturistický světonázor), je za námi. Tak proč se k němu ještě ... Čas letních prázdnin, dovolených a dnů plných koupání a opalování u vody, k nimž neodmyslitelně patří plavky (pokud ovšem nevyznáváte naturistický světonázor), je za námi. Tak proč se k němu ještě ...


 • Předpověď počasí: Děsivá výstraha od meteorologů! 1

  Milovníci vedra a opalování, jásejte! I tento týden bude Českou republiku spalovat horké počasí. Tropické budou nejen dny, ale i noci, kdy teplota neklesne pod 20 °C. Milovníci vedra a opalování, jásejte! I tento týden bude Českou republiku spalovat horké počasí. Tropické budou nejen dny, ale i noci, kdy teplota neklesne pod 20 °C.

  Aha - online magazín 10.08.20 05:00:00


 • Slunce konečně pálí: 5 kroků, jak na bronz 1

  Opálená pleť je pořád v módě, ale daň za ni je příliš vysoká. Pokud si ale nechcete slunění vzdát, aspoň se pořádně připravte, jinak vám hrozí, že místo zlatavé pokožky získáte spíš vrásky a pihy. Rozdělte opalování do tří fází. Opálená pleť je pořád v módě, ale daň za ni je příliš vysoká. Pokud si ale nechcete slunění vzdát, aspoň se pořádně připravte, jinak vám hrozí, že místo zlatavé pokožky získáte spíš vrásky a pihy. Rozdělte opalování do tří fází.

  Aha - online magazín 09.08.20 12:00:00


 • Následky opalování: Jak podomácku ulevit sluníčkem namáhané pokožce? 1 ( 1 1 )

  Pleť a pokožka celého těla je v létě nadmíru namáhaná především sluncem, ale také chlorovanou vodou. Díky častému slunění ztrácí pleť na své přirozené elasticitě a předčasně stárne. Pleť a pokožka celého těla je v létě nadmíru namáhaná především sluncem, ale také chlorovanou vodou. Díky častému slunění ztrácí pleť na své přirozené elasticitě a předčasně stárne. Proto ji zejména po tomto ročním období dopřejme důkladnou hydrataci a ozdravnou...

  31.08.20 14:20:00


 • Kateřina Brožová rozdováděla fanoušky fotkou nahoře bez! 1 ( 1 )

  Na první pohled to vypadá, že Kateřina Brožová (52) během opalování odhodila podprsenku. Ale při bližším pohledu je jasné, že si jen sundala ramínka a odhalila část svého bujného poprsí. Na první pohled to vypadá, že Kateřina Brožová (52) během opalování odhodila podprsenku. Ale při bližším pohledu je jasné, že si jen sundala ramínka a odhalila část svého bujného poprsí. 

  blesk.cz 26.08.20 11:54:00


 • Test přípravků po opalování: Které vaši sluncem namáhanou pokožku zklidní? 2 ( 2 )

  Že na sluníčko nemáte chodit bez kvalitního opalovacího krému, to je naprostá samozřejmost, kterou bychom vám ani neměly připomínat. Stejně tak byste svou pokožku měla hýčkat i po opalování, kdy bývá vysušená, podrážděná, a někdy dokonce spálená. Kvalitní produkt po opalování jí zase navrátí potřebnou hydrataci a pružnost. Že na sluníčko nemáte chodit bez kvalitního opalovacího krému, to je naprostá samozřejmost, kterou bychom vám ani neměly připomínat. Stejně tak byste svou pokožku měla hýčkat i po opalování, kdy bývá vysušená, podrážděná, a někdy dokonce spálená. Kvalitní produkt po...


 • Jak si užít léto s atopickou pokožkou 1 ( 1 )

  V létě číhá na atopickou kůži mnoho nástrah. Patří sem slunce a s ním spojené opalování, ale také zvýšené pocení a též koupání. Častějším kontaktem... V létě číhá na atopickou kůži mnoho nástrah. Patří sem slunce a s ním spojené opalování, ale také zvýšené pocení a též koupání. Častějším kontaktem...

  20.08.20 00:00:00


 • Zdobené plavky i variabilní monokiny. 1 ( 1 )

  Protože letošní léto kvůli koronaviru cestování k moři a opalování na plážích moc nepřálo, můžeme doufat a těšit se, že to příští si vše vynahradíme. V jakých plavkách oslníme svět? Vybírat můžeme už teď. Protože letošní léto kvůli koronaviru cestování k moři a opalování na plážích moc nepřálo, můžeme doufat a těšit se, že to příští si vše vynahradíme. V jakých plavkách oslníme svět? Vybírat můžeme už teď.

  17.08.20 13:25:00


 • Prodej vánočních stromků v létě. 1 ( 1 )

  Spoře oděni a často namazaní krémem na opalování po předchozím pobytu na koupališti vybírají v těchto parných dnech lidé vánoční stromky. Spoře oděni a často namazaní krémem na opalování po předchozím pobytu na koupališti vybírají v těchto parných dnech lidé vánoční stromky.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 12.08.20 17:05:37


 • Na plantáži u Prostějova si lidé už vybírají vánoční stromky 4 ( 4 )

  Prostějov - Spoře oděni a často i namazaní krémem na opalování po předchozím pobytu na koupališti vybírají v těchto parných dnech lidé vánoční stromky na plantáži na Prostějovsku.... Prostějov - Spoře oděni a často i namazaní krémem na opalování po předchozím pobytu na koupališti vybírají v těchto parných dnech lidé vánoční stromky na plantáži na Prostějovsku....

  ceskenoviny.cz 12.08.20 10:36:00


 • Už zase jí vylézají ňadra z plavek: Sexy zpěvačka se konečně dostala k moři a fotí se v bikinách 1 ( 1 )

  Zpěvačka Rita Ora (29) se zase může oddávat tomu, co ji po pěvecké kariéře baví nejvíce, opalování a focení se v odvážných bikinách. Zpěvačka Rita Ora (29) se zase může oddávat tomu, co ji po pěvecké kariéře baví nejvíce, opalování a focení se v odvážných bikinách.

  Super.cz 31.07.20 20:25:02


 • Víkend plný slunce: 5 tipů, jak se dokonale opálit! 1 ( 1 )

  Opálená pleť je pořád v módě, ale daň za ni je příliš vysoká. Pokud si ale nechcete slunění vzdát, aspoň se pořádně připravte, jinak vám hrozí, že místo zlatavé pokožky získáte spíš vrásky a pihy. Rozdělte opalování do tří fází. Opálená pleť je pořád v módě, ale daň za ni je příliš vysoká. Pokud si ale nechcete slunění vzdát, aspoň se pořádně připravte, jinak vám hrozí, že místo zlatavé pokožky získáte spíš vrásky a pihy. Rozdělte opalování do tří fází.

  31.07.20 09:18:00


 • Trendem v době koronaviru je samoopalování. 1 ( 1 1 )

  Vzhledem k cestovním omezením souvisejícím s pandemií nemoci covid-19 spotřebitelé v Německu výrazně snížili nákupy krémů na opalování a po opalování. Místo toho se zvýšila poptávka po samoopalovacích přípravcích, upozornila agentura DPA. Vzhledem k cestovním omezením souvisejícím s pandemií nemoci covid-19 spotřebitelé v Německu výrazně snížili nákupy krémů na opalování a po opalování. Místo toho se zvýšila poptávka po samoopalovacích přípravcích, upozornila agentura DPA.


 • Slunce, nebo solárium? 1 ( 1 )

  Slunce je pro náš organismus prospěšné. Umíme ale jeho paprsky správně využívat? A co je pro naši pokožku lepší? Slunění nebo solárium? Slunce je pro náš organismus prospěšné. Umíme ale jeho paprsky správně využívat? A co je pro naši pokožku lepší? Slunění nebo solárium? 

  Deník.cz 25.07.20 19:07:00


 • Zdravé opalování neexistuje. 1 ( 1 )

  Slunce potřebujeme všichni. Nabíjí nás pozitivní energií a pomáhá vytvářet vitamin D, který je důležitý jak pro zdraví, tak i dobrou imunitu a psychiku. Sluneční paprsky si ale každoročně vybírají svou daň. Slunce potřebujeme všichni. Nabíjí nás pozitivní energií a pomáhá vytvářet vitamin D, který je důležitý jak pro zdraví, tak i dobrou imunitu a psychiku. Sluneční paprsky si ale každoročně vybírají svou daň.

  Deník.cz 06.07.20 16:19:00


 • Češi při opalování stále chybují, ochranu podceňují 1 ( 1 )

  Přestože osvěta škodlivosti nadměrného slunění každým rokem roste, a používání ochranných přípravků na opalování se stalo téměř samozřejmostí, Češi se stále dopouští mnoha chyb. Přestože osvěta škodlivosti nadměrného slunění každým rokem roste, a používání ochranných přípravků na opalování se stalo téměř samozřejmostí, Češi se stále dopouští mnoha chyb. Nízký faktor,

  Chytr� �ena 04.07.20 01:00:00


 • Zvládnete se jí dívat do očí? 1 ( 1 )

  Na dovolenou za velkou louží, kam Olga Lounová (39) pravidelně jezdí, si musí ještě chvíli počkat. Nahřát si své tělo na slunci se tak zpěvačka rozhodla i u nás. Na dovolenou za velkou louží, kam Olga Lounová (39) pravidelně jezdí, si musí ještě chvíli počkat. Nahřát si své tělo na slunci se tak zpěvačka rozhodla i u nás. Dnů bez deště je v posledním měsíci po málu, a tak...

  Super.cz 24.06.20 17:25:17


 • Zdravé opalování neexistuje. 1 ( 1 )

  Koupit si krém s ochranným faktorem nestačí, protože - přiznejme si to hned na začátku a na rovinu - zdravé opalování podle lékařů prostě neexistuje. Víte, jak se chránit před škodlivým ultrafialovým zářením? Koupit si krém s ochranným faktorem nestačí, protože – přiznejme si to hned na začátku a na rovinu – zdravé opalování podle lékařů prostě neexistuje. Víte, jak se chránit před škodlivým ultrafialovým zářením?

  13.06.20 00:00:00


 • Mámě ukradli Tadeáška v kočárku: Na Mělnicku se rozjelo rozsáhlé pátrání! 1 ( 1 )

  Policie vyšetřuje únos ani ne půlročního Tadeáše Zelenky v Hoříně na Mělnicku. Z tamního parku si někdo odvezl kočárek s miminkem! Maminka na chvilku usnula při opalování, když se probudila, čekal ji šok... Policie vyšetřuje únos ani ne půlročního Tadeáše Zelenky v Hoříně na Mělnicku. Z tamního parku si někdo odvezl kočárek s miminkem! Maminka na chvilku usnula při opalování, když se probudila, čekal ji šok...

  blesk.cz 29.05.20 22:03:00


 • Zdravé opalování neexistuje 2 ( 2 )

  Slunce potřebujeme všichni. Nabíjí nás pozitivní energií a pomáhá vytvářet vitamin D, který je důležitý jak pro zdraví, tak i dobrou imunitu a psychiku. Sluneční paprsky si ale každoročně vybírají svou daň. Slunce potřebujeme všichni. Nabíjí nás pozitivní energií a pomáhá vytvářet vitamin D, který je důležitý jak pro zdraví, tak i dobrou imunitu a psychiku. Sluneční paprsky si ale každoročně vybírají svou daň.

  Deník.cz 27.05.20 05:13:00