Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: odolní

 • Existují lidé přirozeně odolní vůči COVID-19? 1 ( 1 )

  Pokud by se podařilo zjistit, jak velké procento odolných lidí je, výrazně by to zjednodušilo odhad budoucího vývoje epidemie a nastavení adekvátních karanténních opatření. Pokud by se podařilo zjistit, jak velké procento odolných lidí je, výrazně by to zjednodušilo odhad budoucího vývoje epidemie a nastavení adekvátních karanténních opatření.


 • SPOLEČNOST: Covid je informace 1 ( 1 )

  Vláda prohlásila, že jsme ve válce s virem. Skutečně? Nový typ koronaviru, stejně jako ten starý, nevede proti nám žádnou válku, ale prostě jen dělá svou práci a ubližuje těm, kteří nejsou dost odolní. Vláda prohlásila, že jsme ve válce s virem. Skutečně? Nový typ koronaviru, stejně jako ten starý, nevede proti nám žádnou válku, ale prostě jen dělá svou práci a ubližuje těm, kteří nejsou dost odolní.

  24.04.20 00:00:00


 • Jarní obrození po dlouhé zimě. 1 ( 1 )

  Planetární neklid, způsobený koronavirem, vrátil do středu zájmu naši imunitu. Všichni chceme být neprůstřelně odolní! Jenže právě na jaře se leckdo cítí jako leklá ryba. Planetární neklid, způsobený koronavirem, vrátil do středu zájmu naši imunitu. Všichni chceme být neprůstřelně odolní! Jenže právě na jaře se leckdo cítí jako leklá ryba. Sluneční paprsky krášlí kraj, jenže nám se motá hlava za chůze a občas si musíme...

  12.04.20 12:00:00


 • Duch polární záře nad Kanadou 1 ( 1 )

  Co vám připomíná tato polární záře? Jen ti odolní se jednoho časného ráno dívali na oblohu nad severníKanadou a přitom se objevila velice zvláštní polární záře. Co vám připomíná tato polární záře?Jen ti odolní se jednoho časného ráno dívali na oblohu nad severníKanadou a přitom se objevila velice zvláštní polární záře. Ta polá

  27.10.19 06:00:01


 • Bohatýrské pití je sexuální signál. 1 ( 1 )

  Je to nemoudré a nebezpečné. Nestřídmým pitím alkoholu na večírcích se však muži podvědomě snaží vysílat signál ženám, že jsou silní a odolní, a posílit tak svou atraktivitu. Tvrdí to aktuální studie. Je to nemoudré a nebezpečné. Nestřídmým pitím alkoholu na večírcích se však muži podvědomě snaží vysílat signál ženám, že jsou silní a odolní, a posílit tak svou atraktivitu. Tvrdí to aktuální studie.

  21.10.19 00:00:00


 • Futbalisti sa nemusia báť? 1 ( 1 1 )

  Teória o tom, že sú viac odolní, má byť nepravdivá. Teória o tom, že sú viac odolní, má byť nepravdivá.

  16.03.20 10:20:18


 • Koronavirus ONLINE: Zemřel i ředitel nemocnice. 1 ( 1 )

  Spolupracovali bezproblémově, jsou mladí, odolní a především zdraví, pochvalovali si lékaři. To v Rusku řeší případ Ally Iljinové,která se z karantény rozhodla utéct. Soud v Petrohradu však nakázal, že se do izolace musí vrátit. Pětice Čechů, která byla 14 dny evakuována z čínského Wu-chanu, opustila v pondělí karanténu pražské Nemocnice Na Bulovce. Spolupracovali bezproblémově, jsou mladí, odolní a především zdraví, pochvalovali si lékaři. To v Rusku řeší případ Ally Iljinové,která se z karantény rozhodla utéct. Soud...

  blesk.cz 18.02.20 07:51:00


 • Češi evakuovaní z Číny ráno opustili Nemocnici Na Bulovce 2 ( 2 )

  Pět Čechů, kteří před dvěma týdny přicestovali z Číny a byli testování na koronavirus, dnes ráno opustilo izolaci v pražské Nemocnici Na Bulovce. Opakované testy potvrdily, že jsou zdraví, uvedla primářka kliniky infekčních nemocí Hana Roháčová. Pět Čechů, kteří před dvěma týdny přicestovali z Číny a byli testování na koronavirus, dnes ráno opustilo izolaci v pražské Nemocnici Na Bulovce. Opakované testy potvrdily, že jsou zdraví, uvedla primářka kliniky infekčních nemocí Hana Roháčová.

  blesk.cz 17.02.20 07:48:00


 • Fast food ptákům nesvědčí. 1 ( 1 )

  Zejména ptáci ve městech po nás často dojídají zbytky, a to včetně sladkostí a rychlého občerstvení. Jenže lidská strava jim narušuje střevní mikrobiom, kvůli tomu špatně vstřebávají živiny a jsou méně odolní. Zjistila to skupina belgických vědců. Zejména ptáci ve městech po nás často dojídají zbytky, a to včetně sladkostí a rychlého občerstvení. Jenže lidská strava jim narušuje střevní mikrobiom, kvůli tomu špatně vstřebávají živiny a jsou méně odolní. Zjistila to skupina belgických vědců.

  17.02.20 00:00:00


 • Natálie: S dětmi zůstal doma manžel, odhalila jsem jeho děsivé výchovné metody 1 ( 1 1 )

  Otců, kteří se na čas vzdají práce a starají se místo ženy o dítě, stále přibývá. Jsou ale tak psychicky odolní a dokážou si udržet chladnou hlavu, i když dítě křičí, zlobí nebo protestuje? Otců, kteří se na čas vzdají práce a starají se místo ženy o dítě, stále přibývá. Jsou ale tak psychicky odolní a dokážou si udržet chladnou hlavu, i když dítě křičí, zlobí nebo protestuje?

  10.09.19 09:27:00


 • Dráhy vypsaly výběrové řízení na členy představenstva. 1 ( 1 )

  Dozorčí rada Českých drah vyhlásila výběrové řízení na dva členy představenstva společnosti. Uchazeči se mohou hlásit do dvanácté hodiny 29. července. Dráhy požadují od uchazečů vysokoškolský titul právního, technického či ekonomického směru. Dozorčí rada Českých drah vyhlásila výběrové řízení na dva členy představenstva společnosti. Uchazeči se mohou hlásit do dvanácté hodiny 29. července. Dráhy požadují od uchazečů vysokoškolský titul právního, technického či ekonomického směru. Dopravce výzvu uveřejnil na svých webových stránkách.

  e15.cz 27.06.19 09:59:00


 • Baník se snaží posílit. 1 ( 1 )

  O Evropu jsme se rvali, ale nestačilo to, přiznává ostravský Jánoš Ostrava - Boleslav 0:1, Evropskou ligu trefil kanonýr Komličenko Celý článek "Baník se snaží posílit. Musí přijít rychlí a odolní hráči, říká Páník" na iDNES.cz Baník se snaží posílit. Musí přijít rychlí a odolní hráči, říká Páník Třicátník, útočník Tomáš Smola z Opavy, se stal první posilou fotbalistů Baníku Ostrava po minulé sezoně. Leč trenér Bohumil Páník už předtím upozornil, že mužstvo potřebuje také mladší...

  06.06.19 08:54:00


 • Sáčkovec či obalík. 2 ( 2 )

  Petlahvoň odhozenec, sáčkovec šustilka nebo obalík sušenkovitý. V Krkonošském národním parku byl zjištěn výskyt invazivních druhů z čeledě odpadkoušovitých. Jsou nesmírně odolní, v přírodě dokáží přežít leckdy stovky let. Petlahvoň odhozenec, sáčkovec šustilka nebo obalík sušenkovitý. V Krkonošském národním parku byl zjištěn výskyt invazivních druhů z čeledě odpadkoušovitých. Vyskytují se nejen podél vyznačených cest, ale i v dokonce v místech, kam je vstup zakázán. Jsou nesmírně odolní, v přírodě dokáží přežít leckdy stovky let. Správci...

  Deník.cz 30.05.19 15:00:00


 • Užíváte konopí? 1 ( 1 1 )

  Uživatelé konopí potřebují dvakrát více anestetik při lékařských operacích než neuživatelé. Uživatelé konopí potřebují dvakrát více anestetik při lékařských operacích než neuživatelé. Tvrdí to studie publikované v pondělí v odborném časopise The Journal of the American Osteopathic Association.


 • Lékaři v Mosulu řeší problém, lidé jsou odolní vůči lékům 1 ( 1 )

  Výbuch ho nezabil, ale vážně mu poranil nohu - utrpěl... Mosul (Irák)/Praha - Život 46letého Saada se dramaticky změnil ve chvíli, kdy kousek vedle něj v iráckém Mosulu explodovala bomba. Výbuch ho nezabil, ale vážně mu poranil nohu - utrpěl...

  ceskenoviny.cz 09.02.19 15:33:00


 • S manželkou či bratrem. 1 ( 1 )

  Vyplývá to z analýzy společnosti Bisnode provedené na vzorku 1,68 milionů podnikatelů. Rodina je jistota, i co se podnikání týče. Živnostníci, kteří spolupodnikají se svými příbuznými, jsou více odolní vůči úpadkům, insolvencím a exekucím. Vyplývá to z analýzy společnosti Bisnode provedené na vzorku 1,68 milionů podnikatelů.

  04.01.19 14:29:00


 • Každý pátý Čech je vyhořelý, nejčastěji manažeři. 1 ( 1 )

  Intenzivní znaky syndromu vyhoření vykazuje přibližně pětina Čechů. Únava, cynismus a ztráta smyslu. Intenzivní znaky syndromu vyhoření vykazuje přibližně pětina Čechů. Míra ohrožení záleží na fungujících mezilidských vztazích, ale i na typu zaměstnání. Nejohroženější jsou vrcholoví manažeři, lékaři a učitelé. Vysokou míru odolnosti vykazují naopak duchovní.

  11.12.18 11:51:00


 • "Můžu doma splachovat záchod? 1 ( 1 )

  Psychicky odolní a pohotoví - takoví musí být operátoři tísňové linky pražských strážníků. Psychicky odolní a pohotoví - takoví musí být operátoři tísňové linky pražských strážníků. Kromě rutinních oznámení a sledování kamer na ně totiž při službě často čekají také pěkně tvrdé oříšky - mnohokrát například rozmluvili lidem úmysl spáchat sebevraždu. Bývá to ale...

  15.08.18 11:05:00


 • POČASÍ NA STŘEDU: I dnes nás čeká brutálně horký den 1 ( 1 )

  Přes den čekejme jasno až polojasno, odpoledne a večer při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo bouřky. Pokud nejste na toto počasí odolní, mám pro vás špatnou zprávu: dnes nás čeká další vlna opravdového vedra. Přes den čekejme jasno až polojasno, odpoledne a večer při přechodně zvětšené oblačnosti ojediněle přeháňky nebo bouřky.


 • Vědci u prasat porazili nejdražší nemoc. 1 ( 1 )

  Ve Skotsku se zrodili vepři odolní proti zřejmě nejdražší nemoci těchto hospodářských zvířat. Ve Skotsku se zrodili vepři odolní proti zřejmě nejdražší nemoci těchto hospodářských zvířat. A stačila jedna malá změna.

  10.07.18 00:00:00