Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: odlišné

 • ROZHOVOR: Stanislav Křeček je zkušený právník i politik 1

  Každá instituce je taková, jaká je osobnost stojící v jejím čele. Končící ombudsmanka a nový veřejný ochránce jsou naprosto odlišné osobnosti názorově i hodnotově, což se projevovalo již v minulosti, kdy byl Stanislav Křeček zástupcem Anny Šabatové. Každá instituce je taková, jaká je osobnost stojící v jejím čele. Končící ombudsmanka a nový veřejný ochránce jsou naprosto odlišné osobnosti názorově i hodnotově, což se projevovalo již v minulosti, kdy byl Stanislav Křeček zástupcem Anny Šabatové.

  Neviditelný pes 22.02.20 00:00:00


 • Lídři států Evropské unie odmítají ústupky. 3

  Lídři zemí Evropské unie odpoledne dorazili do Bruselu na mimořádný summit, jehož cílem je sblížit jejich zatím zásadně odlišné pohledy na příští víceletý rozpočet EU. Lídři zemí Evropské unie odpoledne dorazili do Bruselu na mimořádný summit, jehož cílem je sblížit jejich zatím zásadně odlišné pohledy na příští víceletý rozpočet EU.


 • Marek Adamczyk prozradil, proč chodí s Evou Samkovou. 1 ( 1 )

  Málokdo by řekl, že se tihle dva dají někdy dohromady. Každý se pohybuje v odlišné branži, ale světe, div se, pořád jim to klape. Nedávno však sám herec prozradil, čím si půvabná snowboardistka získala jeho srdce. Málokdo by řekl, že se tihle dva dají někdy dohromady. Každý se pohybuje v odlišné branži, ale světe, div se, pořád jim to klape. Řeč je o Markovi Adamczykovi (32) a Evě Samkové (26), kteří si své soukromí přísně střeží.

  Časopis pro ženy 16.02.20 09:30:00


 • Zoubele: Trenér už kluky nabádal, že do mě musí vrážet 1

  Jako by měl dvě odlišné tváře. Záložník jihlavských fotbalistů Lukáš Zoubele je sice v kabině příjemný parťák, po příchodu na hřiště se z něj však stane nekompromisní ras. Při trénincích neváhá hlasitě "sjet" i své spoluhráče. Jako by měl dvě odlišné tváře. Záložník jihlavských fotbalistů Lukáš Zoubele je sice v kabině příjemný parťák, po příchodu na hřiště se z něj však stane nekompromisní ras. Při trénincích neváhá hlasitě „sjet“ i své spoluhráče.


 • POLITIKA: ODS chce rozdávat karty 1

  Dvě soboty, dvě stranické sešlosti, dva úplně odlišné přístupy. Piráti se před týdnem bavili především o svých interních záležitostech. A když přišlo na vrcholovou politiku, rozebírali nápady, jak jinak řídit stát. Jméno premiéra Babiše při tom skoro ani nepadlo. Dvě soboty, dvě stranické sešlosti, dva úplně odlišné přístupy. Piráti se před týdnem bavili především o svých interních záležitostech. A když přišlo na vrcholovou politiku, rozebírali nápady, jak jinak řídit stát. Jméno premiéra Babiše při tom skoro ani nepadlo.

  Neviditelný pes 24.01.20 00:00:00


 • Noční můra Borhyové: Moderátorku zachránili kolegové! 1

  Každý jsme jiný a tak i naše obavy a vášně jsou odlišné. Zatímco Rey Koranteng (45) létání zbožňuje, jeho dlouholetá kolegyně Lucie Boryhová (41) má z letové dopravy nervy na dranc. Může za to nepříjemná zkušenost s technickou závadou. Každý jsme jiný a tak i naše obavy a vášně jsou odlišné. Zatímco Rey Koranteng (45) létání zbožňuje, jeho dlouholetá kolegyně Lucie Boryhová (41) má z letové dopravy nervy na dranc. Může za to nepříjemná zkušenost s technickou závadou.

  Aha - online magazín 20.01.20 12:00:00


 • Oužitočnosti tunela Višňové niet pochýb, hovoria analytici zHodnoty za peniaze 1 ( 1 )

  Projekt dostavby tunela Višňové už má hodnotenie od analytikov zÚtvaru hodnota za peniaze. "Projekt je vysoko spoločensky návratný. Naposledy napríklad hodnotili analytici autostrádu na juhu splánovaným tunelom Soroška. Projekt dostavby tunela Višňové už má hodnotenie od analytikov zÚtvaru hodnota za peniaze. „Projekt je vysoko spoločensky návratný. Aj konzervatívny odhad pomeru prínosov anákladov prevyšuje väčšinu slovenských cestných úsekov,“ píšu analytici na facebooku. Naposledy napríklad hodnotili analytici autostrádu na juhu...

  Dennik N 14.01.20 20:22:09


 • Smoleňák: Válku s majiteli nechceme. 1

  Uzavřít, nebo neuzavřít extraligu? V Hradci Králové se střetávají dva odlišné názory. "Ale pořád jsme na jedné lodi," ujišťuje lídr. Uzavřít, nebo neuzavřít extraligu? V Hradci Králové se střetávají dva odlišné názory. Zatímco vedení klubu v čele s generálním manažerem Alešem Kmoníčkem je považováno za zastánce náhlého kroku, za mužstvo promluvil ve zcela opačném duchu kapitán Radek Smoleňák. „Ale pořád...


 • DO KINA: Nový rok zahájí žánrová trojice horor, komedie a pohádka 1

  Tři premiéry, tři odlišné žánry. Tak vypadá novoroční start tuzemských kin, v němž domácí barvy zastupuje režisér Zdeněk Troška. Tři premiéry, tři odlišné žánry. Tak vypadá novoroční start tuzemských kin, v němž domácí barvy zastupuje režisér Zdeněk Troška.

  no title 02.01.20 00:57:00


 • RECENZE: Dvě Marie Terezie. 1

  Novoroční program obsadí jediná žena. Odpolední dokument Panovnice i večerní pokračování minisérie Marie Terezie mají stejnou hrdinku, ale jinak se liší ve všem; kromě toho, že oba projekty o ní stále neřekly vše. Novoroční program obsadí jediná žena. Odpolední dokument Panovnice i večerní pokračování minisérie Marie Terezie mají stejnou hrdinku, ale jinak se liší ve všem; kromě toho, že oba projekty o ní stále neřekly vše.

  no title 01.01.20 10:58:00


 • Štátny tajomník Rigó: Maďarič a Laššáková? 1 ( 1 )

  Kunsthalle od januára bude samostatná. Kunsthalle od januára bude samostatná.

  SME 22.11.19 16:45:12


 • Rozdelení aj pri účtoch. 1 ( 1 )

  Kúpna sila Čechov a Slovákov sa od rozdelenia spoločného štátu vyvíjala výrazne odlišne. Kúpna sila Čechov a Slovákov sa od rozdelenia spoločného štátu vyvíjala výrazne odlišne.

  Správy: Pravda.sk 17.11.19 13:20:53


 • Řecký hrdina v příboji vášní. 1

  Známé čtvrtě Wimbledon a Greenwich leží v různých koutech Londýna. Naprosto odlišné jsou i pocity, jež se v nich zmocnily Stefanose Tsitsipase v červenci a v listopadu. Známé čtvrtě Wimbledon a Greenwich leží v různých koutech Londýna. Naprosto odlišné jsou i pocity, jež se v nich zmocnily Stefanose Tsitsipase v červenci a v listopadu. Zatímco v All England Clubu po bolestivé porážce v prvním kole působil na...

  no title 15.11.19 10:35:00


 • Ľudia spracujú okolo 1,5 megabitu informácií, aby sa naučili materinský jazyk 1 ( 1 )

  Dvojjazyční ľudia sa však nemusia učiť dvakrát viac bitov informácií. Je to ztoho dôvodu, že aj keď je slovo odlišné vinom jazyku, jeho význam je rovnaký. Bity teda nesú informáciu ojeho význame, preto nie je potrebné dvojnásobné množstvo bitov na naučenie. Dvojjazyční ľudia sa však nemusia učiť dvakrát viac bitov informácií. Je to ztoho dôvodu, že aj keď je slovo odlišné vinom jazyku, jeho význam je rovnaký. Bity teda nesú informáciu ojeho význame, preto nie je potrebné dvojnásobné množstvo bitov na...

  Dennik N 08.11.19 14:50:07


 • Facebook má nové logo. 1

  Firma chce naznačit, že společnost a sociální síť jsou dvě odlišné věci Bude používat různé odstíny podle projektu Firma chce naznačit, že společnost a sociální síť jsou dvě odlišné věci Bude používat různé odstíny podle projektu


 • Ženy po třicítce musí zbystřit, i jim hrozí infarkt. 1

  Infarkt může postihnout kohokoliv a stále častěji se vyskytuje i u lidí okolo 30 až 40 let. U žen se navíc stává, že jejich příznaky infarktu se mohou lišit a v mnoha případech nejsou včas rozpoznány. Infarkt může postihnout kohokoliv a stále častěji se vyskytuje i u lidí okolo 30 až 40 let. U žen se navíc stává, že jejich příznaky infarktu se mohou lišit a v mnoha případech nejsou včas rozpoznány.


 • Monitor Jana Paula: Morální a etické otázky v umění 1 ( 1 )

  Byl zpěvákem, který se sice těšil přízni někdejšího režimu, podepsal antichartu, dokonce veřejně hovořil ve jménu socialismu a míru, ale uměl překrásně zpívat. To jsou v souhrnu dva odlišné názory a přístupy, které oscilovaly ve společnosti a směřovaly k otázce mravnosti a morálky v umění. Byl zpěvákem, který se sice těšil přízni někdejšího režimu, podepsal antichartu, dokonce veřejně hovořil ve jménu socialismu a míru, ale uměl překrásně zpívat. Byla to skvělá herečka, která sice kdysi podepsala spolupráci s STB, ale nakonec jako signatářka Charty 77 raději...

  Britské listy 24.10.19 00:00:00


 • Ekonomické dôsledky súčasnej epidémie koronavírusu v Číne budú odlišné ako... 1 ( 1 )

  Ekonomické dôsledky súčasnej epidémie koronavírusu vČíne budú odlišné ako pri predchádzajúcich epidémiách. Od výskytu SARS vroku 2003 výrazne vzrástla váha čínskeho sektora služieb aaj podiel Číny na svetovej ekonomike, upozorňuje ekonóm Vladimír Vaňo. Ekonomické dôsledky súčasnej epidémie koronavírusu vČíne budú odlišné ako pri predchádzajúcich epidémiách. Od výskytu SARS vroku 2003 výrazne vzrástla váha čínskeho sektora služieb aaj podiel Číny na svetovej ekonomike, upozorňuje ekonóm Vladimír Vaňo.

  28.01.20 18:09:44


 • Ruka v rozkroku, hluboké pohledy i trucování: Ženy se svěřily, jak si jejich partneři říkají o sex 1 ( 1 )

  Všichni tak trošku žijeme v sociálních bublinách, které nám dávají falešný pocit, že všichni jsou na tom tak nějak podobně. Ze své vlastní reality občas ale spadnete doslova na zadnici, když zjistíte, jak moc odlišné to občas může být v jiných domácnostech. Všichni tak trošku žijeme v sociálních bublinách, které nám dávají falešný pocit, že všichni jsou na tom tak nějak podobně. Ze své vlastní reality občas ale spadnete doslova na zadnici, když zjistíte, jak moc odlišné to občas může být v...


 • Derby v kostce. 2 ( 2 )

  Slavia a Sparta, to jsou v tuto chvíli dva odlišné světy. Zatímco první tým se prezentuje sebevědomým fotbalem, kde každý přesně ví, co má dělat, jeho rival jako by stále hledal cestu, kudy se vydat. A nedělní derby to jasně ukázalo. Slavia a Sparta, to jsou v tuto chvíli dva odlišné světy. Zatímco první tým se prezentuje sebevědomým fotbalem, kde každý přesně ví, co má dělat, jeho rival jako by stále hledal cestu, kudy se vydat. A nedělní derby to jasně ukázalo.

  Deník.cz 24.09.19 13:03:00