Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: oddíl

 • Dotace a "excesy". 1

  Judistický oddíl Energy Judo Team pod vedením respektované trenérky Olgy Chytré letos dosáhl na pětkrát nižší příspěvek od města Hranice než v roce předešlém. Ze 100 tisíc klesla dotace na pouhých 20 tisíc korun. Pro oddíl to může znamenat vážné finanční problémy. Judistický oddíl Energy Judo Team pod vedením respektované trenérky Olgy Chytré letos dosáhl na pětkrát nižší příspěvek od města Hranice než v roce předešlém. Ze 100 tisíc klesla dotace na pouhých 20 tisíc korun. Pro oddíl to může znamenat vážné finanční problémy.

  Hranický deník 27.09.20 09:12:00


 • František a Miroslav Smotlachové přivedli Čechy k houbám! 1

  "Zřejmě slušnej oddíl," říká na adresu STS Chvojkovice-Brod trenér juda v podání Františka Peterky. O rozvoj juda i mykologie v Česku se zasloužil František Smotlacha. Na jeho práci navázal syn Miroslav. „Zřejmě slušnej oddíl,“ říká na adresu STS Chvojkovice-Brod trenér juda v podání Františka Peterky. Váháte teď, jakou spojitost má hláška z komedie Jáchyme, hoď ho do stroje! s houbami? O rozvoj juda i mykologie v Česku se zasloužil František Smotlacha.


 • Prostějovští zimní plavci informují a zvou 1

  V sobotu 16. listopadu uspořádal na pláži Plumlovské přehrady oddíl DZP Haná Prostějov již 6. ročník závodu Českého poháru v zimním plavání O ledovó čapo Boba Pácla. V sobotu 16. listopadu uspořádal na pláži Plumlovské přehrady oddíl DZP Haná Prostějov již 6. ročník závodu Českého poháru v zimním plavání O ledovó čapo Boba Pácla.


 • 11 největších legend v historii San Jose Sharks. 1 ( 1 )

  Každý sportovní klub má své oslavované hrdiny, hráče, kteří se nesmazatelně zapsali do historie i povědomí fanoušků a stali se nesmrtelnými. A nemusí to být zrovna oddíl, který má slavnou stoletou ... Každý sportovní klub má své oslavované hrdiny, hráče, kteří se nesmazatelně zapsali do historie i povědomí fanoušků a stali se nesmrtelnými. A nemusí to být zrovna oddíl, který má slavnou stoletou ...

  21.08.20 08:03:00


 • BEST OF HYENA: Cvičení v dešti 1 ( 1 )

  Máme tu ve Zvoli oddíl čínského cvičení taiti. Od podzimu tam chodím každé úterý. Po koroně jsme cvičili na hřišti dokonce dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek. Teď jsou prázdniny, nicméně cvičení jsme si zachovali, bez našeho pana šéfa, v hantýrce taiti se mu čínsky říká šifu. Máme tu ve Zvoli oddíl čínského cvičení taiti. Od podzimu tam chodím každé úterý. Po koroně jsme cvičili na hřišti dokonce dvakrát týdně, v úterý a ve čtvrtek. Teď jsou prázdniny, nicméně cvičení jsme si zachovali, bez našeho pana šéfa,...

  23.07.20 00:00:00


 • Karvinští atleti uspořádali Běh pro zdraví, prázdninové startovné podpoří ČČK Karviná 1 ( 1 1 )

  Karvinský atletický oddíl uspořádal pro veřejnost Běh pro zdraví. Tato akce je určená pro všechny bez rozdílu věku a kondice a koná se pravidelně několikrát ročně od roku 2017. Prázdninové startovné věnují atleti ČČK Karviná. Karvinský atletický oddíl uspořádal pro veřejnost Běh pro zdraví. Tato akce je určená pro všechny bez rozdílu věku a kondice a koná se pravidelně několikrát ročně od roku 2017. Prázdninové startovné věnují atleti ČČK Karviná.

  InfoPortály.cz 10.07.20 12:12:00


 • Trailer: Nažene vám husí kůži. 1 ( 1 )

  Nejnovější kriminální thriller z dílny Davida Ayera (Sebevražedný oddíl, Železná srdce, Street Kings) se představuje v prvním traileru a s ním i jeho dva ústřední hrdinové v podání Bobbyho Sota a Shiy LeBeoufa. Nejnovější kriminální thriller z dílny Davida Ayera (Sebevražedný oddíl, Železná srdce, Street Kings) se představuje v prvním traileru a s ním i jeho dva ústřední hrdinové v podání Bobbyho Sota a Shiy LeBeoufa.

  03.07.20 14:49:00


 • Oznámení o výplatě dividendy 1 ( 1 )

  29. 6. 2020 Oznámení o výplatě dividendy Představenstvo společnosti ČEZ, a. s., se sídlem Praha 4, Duhová 2/1444, PSČ 14053, IČO 45274649, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1581, oznamuje, že řádná valná.. 29. 6. 2020 Oznámení o výplatě dividendy Představenstvo společnosti ČEZ, a. s., se sídlem Praha 4, Duhová 2/1444, PSČ 14053, IČO 45274649, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1581, oznamuje, že řádná valná..


 • Nezapomenutelní! 10 nejlegendárnějších hráčů v historii New Yorku Islanders 1 ( 1 )

  Každý sportovní klub má své oslavované hrdiny, hráče, kteří se nesmazatelně zapsali do historie i povědomí fanoušků a stali se nesmrtelnými. Má-li navíc oddíl slavnou tradici, pak už má zařazení mezi ... Každý sportovní klub má své oslavované hrdiny, hráče, kteří se nesmazatelně zapsali do historie i povědomí fanoušků a stali se nesmrtelnými. Má-li navíc oddíl slavnou tradici, pak už má zařazení mezi ...

  31.05.20 03:02:00


 • VZPOMÍNKA: Slibuji na svou čest 1 ( 1 )

  Když v roce 1911 založil Antonín Benjamin Svojsík první skautský oddíl v Československu, jistě netušil, že skauting bude mít tak velkou odezvu mezi mladými lidmi. Když v roce 1911 založil Antonín Benjamin Svojsík první skautský oddíl v Československu, jistě netušil, že skauting bude mít tak velkou odezvu mezi mladými lidmi.

  15.05.20 00:00:00


 • Zdevastovaný Slovan. 1 ( 1 )

  S většinou kádru chce bratislavský oddíl po obnovení činnosti navázat opět spolupráci. S většinou kádru chce bratislavský oddíl po obnovení činnosti navázat opět spolupráci.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 01.04.20 15:04:47


 • Znojemští zastupitelé schválili dotaci fotbalové mládeži 1 ( 1 )

  Dotaci pro mládežnický oddíl znojemského fotbalového klubu I. SC Znojmo potvrdili na svém posledním zasedání znojemští zastupitelé. Dotaci pro mládežnický oddíl znojemského fotbalového klubu I. SC Znojmo potvrdili na svém posledním zasedání znojemští zastupitelé.

  Znojemský deník 15.03.20 11:16:00


 • Praha 12 zve: Maškařádění a společenský večer 1 ( 1 )

  Oddíl národní házené SK Spartak Modřany pořádá v sobotu 7. března hned dvě akce v kulturním zařízení Písková. Oddíl národní házené SK Spartak Modřany pořádá v sobotu 7. března hned dvě akce v kulturním zařízení Písková.

  27.02.20 11:11:00


 • Hendikepovaní kraslobruslaři z Brna excelovali na mezinárodní soutěži, přivezli pět zlatých medailí 1 ( 1 )

  Krasobruslařský oddíl zdravotně postižených Nadačního fondu Emil z Brna se zúčastnil Zimních her Speciálních olympiád Slovenské republiky a do Česka opět přivezl zlato. Krasobruslařský oddíl zdravotně postižených Nadačního fondu Emil z Brna se zúčastnil Zimních her Speciálních olympiád Slovenské republiky a do Česka opět přivezl zlato. Po svých prvních závodech Finlandia Trophy Espoo 2019, ze kterých tento krasobruslařský oddíl přivezl historicky první zlatou...


 • O dřevěného Krakonoše 2020 1 ( 1 )

  Poslední lednový víkend, v sobotu 25. ledna, se uskutečnil již 19. ročník "skialpového" závodu O dřevěného Krakonoše 2020. Pořadatelem je horolezecký oddíl Alpin club z Tělovýchovné jednoty Spartak Rokytnice nad Jizerou. Důležitým partnerem závodu ... Poslední lednový víkend, v sobotu 25. ledna, se uskutečnil již 19. ročník „skialpového“ závodu O dřevěného Krakonoše 2020. Pořadatelem je horolezecký oddíl Alpin club z Tělovýchovné jednoty Spartak Rokytnice nad Jizerou. Důležitým partnerem závodu ...

  01.02.20 08:20:00


 • AZ: DOMÁCÍ VYBOJOVALI ČTYŘI CENNÉ KOVY 1 ( 1 )

  Č. TŘEBOVÁ: Domácí oddíl vybojoval na "Velké ceně v judu" 4 cenné kovy. Č. TŘEBOVÁ: Domácí oddíl vybojoval na “Velké ceně v judu” 4 cenné kovy.

  20.01.20 16:58:29


 • Nadšenci zpod koše. 1 ( 1 )

  Tenhle příběh má své kouzlo. Je to deset let, co se parta nadšenců rozhodla založit basketbalový klub. Přihlásili se do nejnižší soutěže, chtěli jen hrát… Ovšem byli dobří. Tak moc, že vyšplhali skoro mezi profíky. Jejich rodinný oddíl nyní válčí v první lize (druhé nejvyšší soutěži). Tenhle příběh má své kouzlo. Je to deset let, co se parta nadšenců rozhodla založit basketbalový klub. Přihlásili se do nejnižší soutěže, chtěli jen hrát… Ovšem byli dobří. Tak moc, že vyšplhali skoro mezi profíky. Jejich rodinný oddíl nyní válčí...

  Deník.cz 20.01.20 11:20:00


 • Trailer: Harley Quinn se vrací, s Jokerem se rozešla a pořídila si hyenu 1 ( 1 )

  Sebevražedný oddíl zdaleka nezafungoval tak, jak by měl, minimálně ale představil několik skvělých postav. A tou zdaleka nejzábavnější rozhodně byla Harley Quinn. Sebevražedný oddíl zdaleka nezafungoval tak, jak by měl, minimálně ale představil několik skvělých postav. A tou zdaleka nejzábavnější rozhodně byla Harley Quinn.

  09.01.20 22:25:00


 • Chtěla jsem, aby syn sportoval, ale přístup trenérů mě odradil 2 ( 2 )

  Najít sportovní oddíl či kroužek, kde si nehrají na výkon, je v dnešní době opravdu oříšek. Jak pak mají děti s radostí sportovat? Najít sportovní oddíl či kroužek, kde si nehrají na výkon, je v dnešní době opravdu oříšek. Jak pak mají děti s radostí sportovat?

  21.09.19 06:00:00


 • Pod borovicí se děti učí samostatnosti 1 ( 1 )

  Na krásném místě Drahanské vrchoviny si 47 dětí z Brna, Hustopečí a okolí, z Prahy i odjinud užívá stanový tábor na kouzelné louce Pod borovicí u obce Dzbel na Prostějovsku. Připravil ho v tomto místě už po páté Pionýrský oddíl Tuhas (turistika, hry a sport) př... Na krásném místě Drahanské vrchoviny si 47 dětí z Brna, Hustopečí a okolí, z Prahy i odjinud užívá stanový tábor na kouzelné louce Pod borovicí u obce Dzbel na Prostějovsku. Připravil ho v tomto místě už po páté Pionýrský oddíl...