Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: nepotřebujete

 • Advoktka: Na to, abyste se chrnili rouškou, nepotřebujete, aby vm to vlda přikzala. 1 ( 1 1 )

  Na to, abyste nešli do kina, nepotřebujete, aby kino nehrlo, a na to, abyste se neshromažďovali na demonstraci, nepotřebujete, aby se demonstrace nekonala vůbec. Advoktka Monika Črtkov se ve svm faceboookovm přspěvku zamyslela nad aktulnm tmatem nošen roušek. "Na to, abyste se chrnili rouškou, nepotřebujete, aby vm to vlda přikzala. Na to, abyste nikam nejezdili, nepotřebujete, aby vm to vlda zakzala. Na to, abyste...


 • Vyberte si šaty přmo na vaš postavu 1 ( 1 1 )

  Abyste vypadaly bječně, nepotřebujete mt postavu modelky, ale šaty, kter budou vaš postavě lichotit a dokžouvs zešthlit. Vte, na co si dt při vběru pozor? Širok boky, břško nebo velk prsa? Prozradme, kter šaty jsou pro vs perfektn. Abyste vypadaly bječně, nepotřebujete mt postavu modelky, ale šaty, kter budou vaš postavě lichotit a dokžouvs zešthlit. Vte, na co si dt při vběru pozor? Širok boky, břško nebo velk prsa? Prozradme, kter šaty jsou pro vs perfektn.

  bety.cz 08.05.20 11:27:00


 • Konturování není věda. 1

  Korigovat tvar obličeje můžete i samy doma. Není to žádná věda, nepotřebujete k tomu ovládat žádné tajné triky, stačí znát pár základních pravidel a mít po ruce správné pomocníky. Korigovat tvar obličeje můžete i samy doma. Není to žádná věda, nepotřebujete k tomu ovládat žádné tajné triky, stačí znát pár základních pravidel a mít po ruce správné pomocníky.

  no title 01.05.20 00:00:00


 • Budoucnost her Google STADIA spuštěno a rozebráno - funguje jak komu a jak kde. 1 ( 1 )

  Zatím nejvážnější pokus uvést streamování her. Nepotřebujete žádnou konzoli ani výkonné PC. Zatím nejvážnější pokus uvést streamování her. Nepotřebujete žádnou konzoli ani výkonné PC.

  Magazín - DDWorld.cz 20.11.19 12:10:45


 • Tipy na drobnosti, které pod stromečkem potěší a moc nestojí 1

  Chcete-li někoho potěšit, udělat mu radost a dát mu najevo, že vám na něm záleží, pak k tomu nepotřebujete obrovské investice. Mnody postačí naprostá drobnost, která pro druhého může mít mnohem větší hodnotu než jakýkoli jiný dražší dar. Chcete-li někoho potěšit, udělat mu radost a dát mu najevo, že vám na něm záleží, pak k tomu nepotřebujete obrovské investice. Mnody postačí naprostá drobnost, která pro druhého může mít mnohem větší hodnotu než jakýkoli jiný dražší dar.


 • Trend: Fitko v obýváku 1

  Nepotřebujete permanentku, nemusíte bojovat s rezervačním systémem v přeplněném fitku. Stačí vzít do ruky ručník nebo karimatku, lahev s vodou a zapnout internet. Výmluvy typu "Už je zavřeno" nebo "Rozvrh lekcí mi nevyhovuje" vás už brzdit nebudou. Domácí cvičení je teď in a pokud si najdete kvalitní on-line trenéry, věřte, že budete dělat velké pokroky. Nepotřebujete permanentku, nemusíte bojovat s rezervačním systémem v přeplněném fitku. Stačí vzít do ruky ručník nebo karimatku, lahev s vodou a zapnout internet. A rovnou začít cvičit. Výmluvy typu „Už je zavřeno“ nebo „Rozvrh lekcí mi nevyhovuje“ vás už brzdit nebudou. Domácí cvičení je...


 • KVÍZ: Jaké jsou vaše paměťové schopnosti? 1

  Pro dobrý výsledek v dnešním kvízu nepotřebujete znalosti finančních produktů ani právních předpisů. Dnes si můžete vyzkoušet, jak je na tom váš mozek a jak je schopen pamatovat si informace. Jednoduché to ale nebude. Pro dobrý výsledek v dnešním kvízu nepotřebujete znalosti finančních produktů ani právních předpisů. Dnes si můžete vyzkoušet, jak je na tom váš mozek a jak je schopen pamatovat si informace. Jednoduché to ale nebude. Troufnete si?

  no title 27.10.19 00:00:00


 • Knižní bazar Čtenáři čtenářům po roce opět ve Skvrňanech 1

  Je vám líto vyhodit knihy, které již nepotřebujete? Přineste je v říjnu do knihovny v plzeňské části Skvrňany. Hledáte zajímavou knihu pro svou knihovničku? Celý říjen bude před skvrňanskou knihovnou široký výběr knih zcela zdarma. Je vám líto vyhodit knihy, které již nepotřebujete? Přineste je v říjnu do knihovny v plzeňské části Skvrňany. Hledáte zajímavou knihu pro svou knihovničku? Celý říjen bude před skvrňanskou knihovnou široký výběr knih zcela zdarma.


 • Startup Festival 2019 si posvítí na roli akcelerátorů a přínos startupů k udržitelné budoucnosti 1

  Víte, že Češi vyvíjejí jídlo pro kolonizaci Marsu nebo co vůbec NEpotřebujete k tomu, abyste založili startup? A to vše zdarma - pro rozvoj svůj, firmy i komunity. Víte, že Češi vyvíjejí jídlo pro kolonizaci Marsu nebo co vůbec NEpotřebujete k tomu, abyste založili startup? Dorazte 11. října na Startup Festival, odneste si užitečné know-how a poznejte českou startupovou scénu offline v jeden den a ve festivalové atmosféře.


 • Kinect: Nová éra ovládání her! 1

  Na trhu se konečně objevilo nové zařízeníKinect od Microsoftu, které umožňujeovládání i hraní her na konzoli Xbox 360 pouze pomocívašeho těla a hlasu. Zařízení v podobě herníchovladačů měla vždy nějaká tlačítka, klouby nebo křížky. Nic z toho už nepotřebujete! V roce 2009 na velet ... Na trhu se konečně objevilo nové zařízeníKinect od Microsoftu, které umožňujeovládání i hraní her na konzoli Xbox 360 pouze pomocívašeho těla a hlasu. Zařízení v podobě herníchovladačů měla vždy nějaká tlačítka, klouby nebo křížky. Ale teďka?Nic z toho už nepotřebujete!V roce 2009 na velet ...

  Hry zdarma 01.10.19 01:08:32


 • Porsche 911 konečně zaujme i puristy, dostalo manuální převodovku 1 ( 1 )

  Pokud čekáte na manuální převodovku do nové 911, nepotřebujete už více trpělivosti - je tu. Výbava na přání je bez příplatku, a navíc dostanete mechanický samosvor a spoustu dalších věcí, za které se u PDK platí. Pokud čekáte na manuální převodovku do nové 911, nepotřebujete už více trpělivosti - je tu. Výbava na přání je bez příplatku, a navíc dostanete mechanický samosvor a spoustu dalších věcí, za které se u PDK platí.

  31.10.19 11:48:01


 • Do Call of Duty Warzone přibyl konečně i sólo režim 1 ( 1 )

  Už nepotřebujete kamarády ke hraní. Už nepotřebujete kamarády ke hraní.

  19.03.20 09:00:00


 • Sněžnice jsou lepší než běžky. 1 ( 1 )

  Pokud si na horách chcete odpočinout od sjíždění kopců, ale běžky nejsou vaše gusto, vyrazte na sněžnice. Na procházku jen tak nezapomenete. Pokud si na horách chcete odpočinout od sjíždění kopců, ale běžky nejsou vaše gusto, vyrazte na sněžnice. Na procházku jen tak nezapomenete.

  Aktuálně - Aktuálně.cz 29.02.20 13:35:21


 • Nový Citroën Ami jako slibovaný nástupce C1? 1 ( 1 )

  Automobilka Citroën představuje produkční verzi mini-elektromobilu Ami, jež by měl představovat řešení pro udržitelnou městskou osobní i sdílenou mobilitu. Automobilka Citroën představuje produkční verzi mini-elektromobilu Ami, jež by měl představovat řešení pro udržitelnou městskou osobní i sdílenou mobilitu.

  auto.cz 28.02.20 11:53:00


 • Citroën zase blázní. 1 ( 1 )

  Maximální rychlost 45 km/h, dojezd na jedno nabití 70 km. Tohle na výlety nebude. Maximální rychlost 45 km/h, dojezd na jedno nabití 70 km. Tohle na výlety nebude.

  28.02.20 11:00:00


 • Nesnažte se měnit partnera, nepředpokládejte aneb Rady, jak posílit vztah 1 ( 1 )

  Toužíte po krásném a funkčním vztahu? Pak vězte, že k tomu nepotřebujete hmotné statky. Mnohdy jen postačí, když nebudete chtít druhého měnit, nebrat věci jako samozřejmost a snažit se každý den druhému říct něco hezkého. Toužíte po krásném a funkčním vztahu? Pak vězte, že k tomu nepotřebujete hmotné statky. Mnohdy jen postačí, když nebudete chtít druhého měnit, nebrat věci jako samozřejmost a snažit se každý den druhému říct něco hezkého.


 • Naučte se stisknout spoušť při obraně vlasti. 1 ( 1 )

  Vystřelte si jako ve filmu. Našli jsme místo, kde můžete zmáčknout spoušť s pocity akčního hrdiny, nepotřebujete ani zbrojní průkaz. A pokud vás minula vojna, magazín Víkend DNES, jak se naučit něco nového. Vystřelte si jako ve filmu. Našli jsme místo, kde můžete zmáčknout spoušť s pocity akčního hrdiny, nepotřebujete ani zbrojní průkaz. A pokud vás minula vojna, magazín Víkend DNES, jak se naučit něco nového.

  10.02.20 00:00:00


 • Nevíte, co s vlasy? 1 ( 1 )

  Obdivujete slavné ženy a jejich dokonalé vlasové kreace? Pak pro vás máme dobrou zprávu. I vy můžete mít perfektní účes, který vám bude okolí závidět. Ani k tomu nepotřebujete kadeřníka. Zkuste rafinovaný ohon, originální rybí cop či zaplétaný drdol. Obdivujete slavné ženy a jejich dokonalé vlasové kreace? Pak pro vás máme dobrou zprávu. I vy můžete mít perfektní účes, který vám bude okolí závidět. Ani k tomu nepotřebujete kadeřníka. Zkuste rafinovaný ohon, originální rybí cop či zaplétaný drdol.

  28.01.20 00:00:00


 • Kdo byli největší podvodníci všech dob. 1 ( 1 )

  Nepotřebujete trochu železa do sběru? Nebo pěkný hrad k rekreaci? Běžný smrtelník se většinou dopouští nudných podvodů. Používá taháky ve škole, simuluje chřipku nebo se neozve, když mu pokladní vrátí víc peněz. Pak jsou tu podvodníci, kteří se svými kousky zapsali do dějin. Nepotřebujete trochu železa do sběru? Nebo pěkný hrad k rekreaci? Všechno máme, a výhodně! Běžný smrtelník se většinou dopouští nudných podvodů. Používá taháky ve škole, simuluje chřipku nebo se neozve, když mu pokladní vrátí víc peněz. Pak jsou tu podvodníci,...

  18.01.20 12:10:00


 • Jak si na mateřské udržet kamarádky? 1 ( 1 )

  Když porodíte, nepotřebujete jen oporu v dobrém chlapovi. Potřebujete také okruh spolehlivých kamarádek, díky nimž překonáte nejednu probdělou noc nebo partnerské problémy vyvolané rodičovstvím. Ale ... Když porodíte, nepotřebujete jen oporu v dobrém chlapovi. Potřebujete také okruh spolehlivých kamarádek, díky nimž překonáte nejednu probdělou noc nebo partnerské problémy vyvolané rodičovstvím. Ale ...

  16.09.19 06:00:00