Používáním webů společnosti Look Forward s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.


Novinky podle Tagu: nemalé

 • Bohatství je nuda, když vás nikdo nevidí. 1

  Své o tom ví i James Ison, zakladatel instagramového účtu Rich Kids of Instagram, tedy Bohaté děti Instagramu. Ten zpeněžil svou lásku ke světu bohatých a již pár let profituje z toho, že na svém účtu zveřejňuje momentky z bezstarostného života mladých miliardářů. Ti mu za to s radostí platí nemalé částky. Vydělat se dá na ledasčem. Své o tom ví i James Ison, zakladatel instagramového účtu Rich Kids of Instagram, tedy Bohaté děti Instagramu. Ten zpeněžil svou lásku ke světu bohatých a již pár let profituje z toho, že na svém...


 • KVÍZ Je správne lízanka či lízatko? 1 ( 1 )

  BRATISLAVA - Slovenčina je nielen krásna, ale aj poriadne náročná. Robí nemalé problémy cudzincom aj nám. Často používame nespisovné výrazy, a to bez toho, aby sme si uvedomili, že robíme chybu. Svoju znalosť spisovnej slovenčiny si môžete overiť v dnešnom kvíze. BRATISLAVA - Slovenčina je nielen krásna, ale aj poriadne náročná. Robí nemalé problémy cudzincom aj nám. Často používame nespisovné výrazy, a to bez toho, aby sme si uvedomili, že robíme chybu. Svoju znalosť spisovnej slovenčiny si môžete overiť v dnešnom...


 • Naštvaní lidé kritizují jméno Mustang pro elektrický crossover. 2

  Představením nového elektromobilu způsobil Ford nemalé pozdvižení. Jenže nejspíše ne takové, jaké by si asi automobilka představovala. Představením nového elektromobilu způsobil Ford nemalé pozdvižení. Jenže nejspíše ne takové, jaké by si asi automobilka představovala.


 • Mestá na Kysuciach sa už pripravujú na zimu 1 ( 1 )

  Minulá zimná sezóna kysucké mestá poriadne potrápila. Opäť boli kalamity, ktoré si vyžiadali z rozpočtov nemalé peniaze. Na nastávajúcu zimu a údržbu sa chcú pripraviť čo najlepšie. Minulá zimná sezóna kysucké mestá poriadne potrápila. Opäť boli kalamity, ktoré si vyžiadali z rozpočtov nemalé peniaze. Na nastávajúcu zimu a údržbu sa chcú pripraviť čo najlepšie.

  SME 10.11.19 07:03:50


 • Tak sa im to podarilo. 1 ( 1 )

  Dnes už šetria na prevádzke budovy nemalé peniaze, ktoré môžu využiť na ďalšie veci v prospech dediny a ľudí. Dnes už šetria na prevádzke budovy nemalé peniaze, ktoré môžu využiť na ďalšie veci v prospech dediny a ľudí.

  SME 06.11.19 09:15:00


 • Slavný zpěvák prodává jedno ze svých mnoha aut, málokdo věděl, že ho vůbec má 1

  Nadšený sběratel proslul svými Ferrari, Lamborghini a dalšími exoty, vedle nich si ale Jay Kay kupuje i obyčejnější auta. Ovšem ne zas tak obyčejná, také tohle BMW 1M Coupe bude za nemalé peníze k mání v aukci. (Mirek Mazal) Nadšený sběratel proslul svými Ferrari, Lamborghini a dalšími exoty, vedle nich si ale Jay Kay kupuje i obyčejnější auta. Ovšem ne zas tak obyčejná, také tohle BMW 1M Coupe bude za nemalé peníze k mání v aukci. (Mirek Mazal)


 • Jizerky potřebují pomoc. 1

  Jizersko-ještěský horský spolek a liberecká Nadace Ivana Dejmala na ochranu přírody získaly z EU na obnovu Jizerek nemalé peníze. Jizersko-ještěský horský spolek a liberecká Nadace Ivana Dejmala na ochranu přírody získaly z EU na obnovu Jizerek nemalé peníze.


 • ÚVAHA: O nemalém nebezpečí lidstva 1

  Člověk je nepokojný jedinec, sotva po letech dramatických událostí, jako je třeba světová válka či jiné války méně univerzální, diktatura režimů nepřejících svobodě a demokracii, přírodní katastrofy (o nich podrobněji dále), nemalé nebezpečí hrozí lidstvu, když se jeho duchovna zmocní masy. Člověk je nepokojný jedinec, sotva po letech dramatických událostí, jako je třeba světová válka či jiné války méně univerzální, diktatura režimů nepřejících svobodě a demokracii, přírodní katastrofy (o nich podrobněji dále), nemalé nebezpečí hrozí lidstvu, když se jeho duchovna zmocní...

  Neviditelný pes 28.10.19 00:00:00


 • Mesto Nitra v prvej polovici roka hospodárilo s niekoľkomiliónovým prebytkom 1 ( 1 )

  Nemalé čiastky z rozpočtu odčerpal aj odbor komunálnych činností a životného prostredia s výdavkami takmer päť miliónov eur. Nemalé čiastky z rozpočtu odčerpal aj odbor komunálnych činností a životného prostredia s výdavkami takmer päť miliónov eur.

  SME 08.10.19 18:34:49


 • Mluvím, mluvíš, mluvíme… anglicky! 1

  Angličtina už dneska patří mezi nezbytnou výbavu snad každého pracujícího člověka. Neobejdou se bez ní jak manažeři ve styku se zahraničím, tak třeba prodavačka v nejbližších potravinách. Celý svět se stále více globalizuje, což klade nemalé nároky na každého z nás. Angličtina už dneska patří mezi nezbytnou výbavu snad každého pracujícího člověka. Neobejdou se bez ní jak manažeři ve styku se zahraničím, tak třeba prodavačka v nejbližších potravinách. Celý svět se stále více globalizuje, což klade nemalé nároky na každého z...

  Drobnohled.cz 01.10.19 01:08:36


 • Luxus v novém Harrymu a Meghan nestačí? 1 ( 1 )

  Jako by hacienda za 340 milionů neoplývala dostatečným luxusem, plánuje Meghan Markleová (39) svůj zbrusu nový domov v Montecitu zmodernizovat, aby odpovídal jejím představám. A jak jinak, finance na tyto nemalé úpravy mají jít z kapes prince Charlese (71). Jako by hacienda za 340 milionů neoplývala dostatečným luxusem, plánuje Meghan Markleová (39) svůj zbrusu nový domov v Montecitu zmodernizovat, aby odpovídal jejím představám. A jak jinak, finance na tyto nemalé úpravy mají jít z kapes prince Charlese (71).

  blesk.cz 28.08.20 19:20:00


 • Jak děti trávní volný čas ve Studénce? 1 ( 1 1 )

  Na prázdniny se každoročně těší všichni školou povinní. Rodičům ovšem někdy dokážou způsobit nemalé starosti. Způsobů, jak děti tráví svůj volný čas, se nabízí celá řada. Některé aktivity ale můžou být pro děti nebezpečné. Na prázdniny se každoročně těší všichni školou povinní. Rodičům ovšem někdy dokážou způsobit nemalé starosti. Způsobů, jak děti tráví svůj volný čas, se nabízí celá řada. Některé aktivity ale můžou být pro děti nebezpečné.

  InfoPortály.cz 28.08.20 14:00:00


 • Filmov studia testuj potencil streamovacch služeb pro premiry 1 ( 1 )

  Opakovaně odložené premiéry letošních blockbusterů stojí filmová studia nemalé prostředky. I proto si nové hity hledají cestu ke streamovacím službám. Opakovaně odložené premiéry letošních blockbusterů stojí filmová studia nemalé prostředky. I proto si nové hity hledají cestu ke streamovacím službám.

  22.08.20 08:30:09


 • Morbidně obézní muž váží 227 kilogramů, fanoušci mu platí, aby stále přibíral 1 ( 1 )

  Američan se postupně stal jednou z nejznámějších hvězd komunity, která obdivuje přejídání a morbidně obézní lidi. Fanoušci nyní Bullovi platí nemalé částky peněz za to, aby stále tloustl. Gainer Bull (44) začal postupně přibírat na hmotnosti již před dvaceti lety, kdy vážil 81 kilogramů. Američan se postupně stal jednou z nejznámějších hvězd komunity, která obdivuje přejídání a morbidně obézní lidi. Fanoušci nyní Bullovi platí nemalé částky peněz za...

  18.08.20 16:01:00


 • Pavoučí pobyt 1 ( 1 )

  Odjakživa mám panický strach z pavouků. Hadi, žáby, ti mi nic nedělají, psy miluji, brouky dokážu tolerovat, ale vidět pavouka byť jen na obrázku mi způsobovalo nemalé problémy. Při pocitu, že by něco Odjakživa mám panický strach z pavouků. Hadi, žáby, ti mi nic nedělají, psy miluji, brouky dokážu tolerovat, ale vidět pavouka byť jen na obrázku mi způsobovalo nemalé problémy. Při pocitu, že by něco

  Chytr� �ena 17.08.20 01:00:00


 • Počasie a obavy z koronavírusu. 1 ( 1 1 )

  Kúpalisko Castiglione na sídlisku Družba netrhá toto leto rekordy návštevnosti. Prevádzka pritom stojí radnicu nemalé peniaze. Kúpalisko Castiglione na sídlisku Družba netrhá toto leto rekordy návštevnosti. Skôr naopak. Prevádzka pritom stojí radnicu nemalé peniaze.

  20.07.20 09:33:51


 • Uživatele oškubou. 1 ( 1 )

  V uplynulém měsíci ovládly statistiky nejrozšířenějších škodlivých kódů bankovní trojské koně Dridex a Agent Tesla. Jejich prostřednictvím si mohou počítačoví piráti přijít na nemalé peníze, uživatelé by se tedy měli mít před nimi na pozoru. V uplynulém měsíci ovládly statistiky nejrozšířenějších škodlivých kódů bankovní trojské koně Dridex a Agent Tesla. Jejich prostřednictvím si mohou počítačoví piráti přijít na nemalé peníze, uživatelé by se tedy měli mít před nimi na pozoru.

  16.07.20 10:39:02


 • Káčer má nemalé cíle: Budu se snažit, abych Čermáka, Kalvacha nebo Buchu vytlačil ze sestavy 1 ( 1 )

  Česká liga > Exžilinský středopolař Miroslav Káčer má před sebou velkou kariérní výzvu. Od nového ročníku 2020/2021 totiž bude čtyřiadvacetiletý záložník bojovat za Viktorii Plzeň. Česká liga > Exžilinský středopolař Miroslav Káčer má před sebou velkou kariérní výzvu. Od nového ročníku 2020/2021 totiž bude čtyřiadvacetiletý záložník bojovat za Viktorii Plzeň.

  eFotbal.cz - v�ce fotbalu 15.07.20 11:06:01


 • Mladý řidič zrušil před Hradcem maserati: Od policie dostal lekci 2 ( 2 )

  Luxusní bourák nedopadl nejlépe po tom, co jeho řidič ve středu večer patrně nepřizpůsobil rychlost své jízdy podmínkám na silnici. Skončil ve svodidlech a škody jsou nemalé. Luxusní bourák nedopadl nejlépe po tom, co jeho řidič ve středu večer patrně nepřizpůsobil rychlost své jízdy podmínkám na silnici. Skončil ve svodidlech a škody jsou nemalé.

  blesk.cz 09.07.20 10:55:00


 • Kurátori: Praktiky ako za niekdajšieho režimu už v galérii nechceme 1 ( 1 1 )

  Výstava poukazuje na zvláštne metódy získavania diel za socializmu. Za niektoré šli nemalé sumy. Výstava poukazuje na zvláštne metódy získavania diel za socializmu. Za niektoré šli nemalé sumy.

  25.06.20 09:00:00